R E K L A M A

Z I P

Hrubieszów | Polityka i SamorządOliwia Bojar27 października 2017

Hrubieszów: Inwestują w rekreację

Plac zabaw fot. laterjay/pixabay

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II


Aż 10 specjalnych placów zabaw zamierza urządzić hrubieszowski magistrat na terenach miejskich. Powstaną one dzięki środkom unijnym.

Jeszcze tej jesieni plac taki powstanie przy placu Staszica. Miasto już wybrało wykonawcę, który ustawi tam m.in. karuzele, huśtawki i ławki, a także wybuduje chodnik i miejsca postojowe. Prace będą kosztować ponad 140 tysięcy złotych i potrwają do połowy listopada. Ponad 63 procent kosztów netto miasto pozyskało za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania “Lepsze jutro” z unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Jak zapowiadają włodarze w planach jest jeszcze 9 takich inwestycji, których lokalizacje będą konsultowane z zarządami osiedli i usytuowane w różnych częściach miasta. Dofinansowanie na ten cel miasto chciałoby pozyskać z tego samo źródło, co na inwestycje na Placu Staszica.
Planowane lokalizacje miejsc rekreacji to osiedle „Jagiellońskie” przy ul. Kopernika, osiedle „Sławęcin” przy ul. Konopnickiej, osiedle „Polna” przy ul. Polnej, osiedle „Garnizon” przy ul. Żeromskiego, osiedle „Zielone” przy ul. Świerkowej, osiedle „Podgórze” przy ul. Gródeckiej, osiedle „Śródmieście” przy ul. 3 Maja, osiedle „Zamojska” przy ul. Teresówka i osiedle „Piłsudskiego” przy ul. Piłsudskiego.

Autor: Oliwia Bojar
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

TORRES20400
Ale co niby mają poprawić?...
Zegarmistrz
W tekście jest dużo nieścisłości. P...
Zegarmistrz
Nawet tutaj Zawiślak musiał przemówi...
TORRES20400
Oczywiście, poza p. Oliwią....
TORRES20400
O co tu się czepiać? P. Oliwia przepis...
por.zUbek
"xyz" ma rację! Fejsbuk jako źródło ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017