Hrubieszów | Społeczeństwo i patriotyzmDaniel Czubara19 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Hrubieszów: „Idziemy dla Rafała” – żołnierze zbierają fundusze na leczenie kolegi

Fot. Facebook/Idziemy dla Rafała
R E K L A M A    B O A R D

Żołnierze z 2. Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego zbierają środki na leczenie swojego kolegi Rafała. W tym celu organizują ekstremalny marsz kondycyjny pod hasłem „Zbiórka dla Rafała”.

Rafał ma 33 lata. Od 2006 r. służy w 2 pułku rozpoznawczym w Hrubieszowie. Jest bardzo dobrym żołnierzem, kolegą jak i również sportowcem – wielokrotnie reprezentował jednostkę wojskową w zawodach na OSF oraz zawodach użyteczno – bojowych. Sytuacja Rafała uległa drastycznej zmianie, w dniu 21.05.2018r. przeszedł operację guza mózgu, wyniki badania histopatologicznego wykazały że jest to glejak anaplastyczny trzeciego stopnia złośliwości, który bardzo szybko odrasta.

Wymaga skojarzonego leczenia radio i chemio terapią. Na początku chemia i radio terapia jednocześnie mają trwać 6 tygodni które Rafał ma spędzić w szpitalu, następnie przez kilka miesięcy ma trwać sama chemia (kilka dni w miesiącu). Po tym wszystkim Rafał chce zacząć leczenie alternatywne. Tego typu sytuacja spotkała już byłego żołnierza naszej jednostki Kamila. Z informacji jakie posiadamy cały proces leczenia jest bardzo kosztowny.– informują koledzy z jednostki Rafała w Hrubieszowie.

Drużyna sportowa 2 pułku rozpoznawczego chce zorganizować zbiórkę środków finansowych w celu pomocy dla Rafała.W związku z tym zaplanowany został ekstremalny marsz kondycyjny pod hasłem „ ZBIÓRKA DLA RAFAŁA” który będzie miał miejsce w dniach 26-28.06.2018 r. w Bieszczadach. Drużyna sportowa zamierza przejść 120 km w 60 godzin w warunkach górskich (dokładny plan będzie zamieszczony 25.06). Za każdy 1 km który uda im się pokonać wpłacają 10 zł. Marsz będzie relacjonowany kamerką na żywo oraz poprzez zdjęcia. Będzie to również przygotowanie przed zawodami międzynarodowymi które odbędą się w Estonii.

Jeśli ktoś ma chęć wpłacić środki finansowe to od dn. 18.06.2018 przez najbliższe 2 tygodnie będzie działało konto bankowe pod nr 36 1020 5356 0000 1302 0201 8257 w tytule „POMOC DLA RAFAŁA”

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama