R E K L A M A

Z I P

Hrubieszów | Społeczeństwo i patriotyzmDaniel Czubara19 czerwca 2018 FACEBOOK | 4469 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Hrubieszów: “Idziemy dla Rafała” – żołnierze zbierają fundusze na leczenie kolegi

Fot. Facebook/Idziemy dla Rafała
R E K L A M A    B O A R D

Żołnierze z 2. Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego zbierają środki na leczenie swojego kolegi Rafała. W tym celu organizują ekstremalny marsz kondycyjny pod hasłem “Zbiórka dla Rafała”.

Rafał ma 33 lata. Od 2006 r. służy w 2 pułku rozpoznawczym w Hrubieszowie. Jest bardzo dobrym żołnierzem, kolegą jak i również sportowcem – wielokrotnie reprezentował jednostkę wojskową w zawodach na OSF oraz zawodach użyteczno – bojowych. Sytuacja Rafała uległa drastycznej zmianie, w dniu 21.05.2018r. przeszedł operację guza mózgu, wyniki badania histopatologicznego wykazały że jest to glejak anaplastyczny trzeciego stopnia złośliwości, który bardzo szybko odrasta.

Wymaga skojarzonego leczenia radio i chemio terapią. Na początku chemia i radio terapia jednocześnie mają trwać 6 tygodni które Rafał ma spędzić w szpitalu, następnie przez kilka miesięcy ma trwać sama chemia (kilka dni w miesiącu). Po tym wszystkim Rafał chce zacząć leczenie alternatywne. Tego typu sytuacja spotkała już byłego żołnierza naszej jednostki Kamila. Z informacji jakie posiadamy cały proces leczenia jest bardzo kosztowny.– informują koledzy z jednostki Rafała w Hrubieszowie.

Drużyna sportowa 2 pułku rozpoznawczego chce zorganizować zbiórkę środków finansowych w celu pomocy dla Rafała.W związku z tym zaplanowany został ekstremalny marsz kondycyjny pod hasłem „ ZBIÓRKA DLA RAFAŁA” który będzie miał miejsce w dniach 26-28.06.2018 r. w Bieszczadach. Drużyna sportowa zamierza przejść 120 km w 60 godzin w warunkach górskich (dokładny plan będzie zamieszczony 25.06). Za każdy 1 km który uda im się pokonać wpłacają 10 zł. Marsz będzie relacjonowany kamerką na żywo oraz poprzez zdjęcia. Będzie to również przygotowanie przed zawodami międzynarodowymi które odbędą się w Estonii.

Jeśli ktoś ma chęć wpłacić środki finansowe to od dn. 18.06.2018 przez najbliższe 2 tygodnie będzie działało konto bankowe pod nr 36 1020 5356 0000 1302 0201 8257 w tytule „POMOC DLA RAFAŁA”

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
antyklerykał
A na kleszy budyneczek 23 mln wyrzucono....
PR
Wow! Jeden ambulans przyczyni się do po...
kamil
życzymy powodzenia Panie Prezydencie a ...
ja
To chyba nie jest firma R-BUD tylko PR-B...
perła
Jak to możliwe że przetarg wygrywa fir...
Dorzucę jeszcze jeden kamyczek do ogr...
zamoscianin
Wspomóż nieszczęśników, opłać zal...
apel
Kiedyś na łamach tego portalu prezento...
.
Koszulki z Ronaldo sprzedały się w lic...
do ciekawe
czy jednym z prezesów ogródków nie je...
Komedia
Dolol sieniawa wioska i 3 tys mieszlanco...
Antykibic
Jestem podbudowany tym wynikiem....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny