Flesz | Tomaszów LubelskiRedakcja2 kwietnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Hrebenne: Chciał wywieźć skradzione BMW na części

Fot. NOSG

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej z Placówki w Hrebennem, ujawnili i zabezpieczyli podczas kontroli granicznej, podzespoły samochodowe ze skradzionego na terytorium Niemiec BMW.


Na terenie drogowego przejścia granicznego w Hrebennem, podczas kontroli granicznej, na kierunku wyjazdowym z Polski, funkcjonariusze SG ujawnił części pochodzące ze skradzionego pojazdu.

Podzespoły samochodowe znajdowały się w przestrzeni ładunkowej Volkswagena, którym podróżował 34 – letni ob. Ukrainy. Po dokonaniu sprawdzeń, okazało się, iż części pochodzą ze skradzionego na terytorium Niemiec pojazdu marki BMW. Mężczyzna został zatrzymany, a części zabezpieczono, ich wartość oszacowano na około 40 tys. zł.- informuje ppor. Dariusz Siennicki, oficer prasowy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

W sprawie zostało wszczęte postępowanie przygotowawcze. Mężczyzna w trakcie składanych wyjaśnień przyznał, iż podzespoły samochodowe są jego własnością. Obywatel Ukrainy odpowie teraz za paserstwo. Czyn ten usankcjonowany jest karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama