R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara30 grudnia 2016 FACEBOOK | 4410 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 26 komentarzy ()

Hetman zbroi się na wiosnę

Piłkarze Hetmana Zamość; fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Ta zima w drużynie Hetmana Zamość jest naprawdę gorąca… od transferów.

Jak już pisaliśmy przed świętami Bożego Narodzenia do zamojskiego zespołu dołączyli dwaj 22-latkowie: bramkarz Kacper Skrzypek (Stal Kraśnik, IV liga) oraz bramkostrzelny pomocnik Damian Ziółkowski (Huczwa Tyszowce, klasa okręgowa). To jednak nie koniec wzmocnień w zamojskim klubie przed rundą wiosenną.

-Aktualnie pracujemy nad transferami jeszcze dwóch zawodników: jednego ofensywnego i jednego defensywnego. W kwestii jednego jesteśmy już blisko  porozumienia. Ponadto obserwujemy perspektywicznych piłkarzy z regionu. – powiedział nam dyrektor sportowy Hetmana Zamość, Piotr Welcz. Jak dodał ostateczny kształt kadry będzie zależał od tego, jakich zawodników uda się pozyskać.

Przesądzone jest już to, że po przybyciu Kacpra Skrzypka wypożyczony z Hetmana zostanie jeden z dotychczasowych bramkarzy: Patryk Kierepka bądź Kamil Tomczyszyn.

-Na pewno jeden z bramkarzy zostanie wypożyczony do któregoś z okolicznych klubów, w którym będzie mógł regularnie grać. Chcemy bowiem by był blisko nas i mógł z nami brać udział w zajęciach. – tłumaczy Piotr Welcz. Wiosną w Hetmanie na pewno nie zobaczymy obrońcy Łukasza Fidlera, który wyjechał do pracy w Anglii.

Piłkarze Hetmana treningi wznowią 9 stycznia. Po Nowym Roku piłkarze rozegrają siedem spotkań kontrolnych, a wśród nich jeden z juniorami mistrza Polski, Legii Warszawa.

Sparingowymi partnerami Hetmana będą kolejno: Sokół Sieniawa (21 stycznia), drugoligowa Siarka Tarnobrzeg (28 stycznia), uczestniczący w rozgrywkach młodzieżowej Ligi Mistrzów zespół juniorów Legii Warszawa (4 lutego), Lublinianka (11 lutego), JKS 1909 Jarosław (18 lutego), Sokół Nisko (25 lutego) i Avia Świdnik (4 marca). Mecz z Lublinianką rozegrany zostanie w Lublinie, pozostałe sparingi – w Zamościu. Pierwsza kolejka rundy wiosennej w lubelskiej IV lidze zaplanowana została na weekend 11 i 12 marca.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Okiem Eksperta" dnia 30 grudnia 2016 o godzinie 8:35:34 napisał:
  Wszystko fajnie, ale gdzie młodzieżowcy? Chełmianka ściąga Turewicza i Kompanickiego, dwóch przyszłościowych i młodzieżowych zawodników. Nam z zawodników z roczników 96 i młodszych w pierwszym składzie zostanie solidny i przyszłościowy Daszkiewicz oraz kiepski Bubi. Czy panowie są przygotowani na kontuzje/kartki tych zawodników? Ok, jest bardzo obiecujący Myszka, ale to za mało. Przez impotencję szkoleniową AMSPN ostatnich lat mamy problemy z juniorami. Skrzypek... Zbierał kiepskie recenzje w Żółkiewce, ale puścił mało bramek w minionej rundzie. Ostatnio był kontuzjowany. Myślę, że kiepska forma Kierepki to wina trenera bramkarzy. Patryk na początku rundy bronił świetnie, a w meczu z Powiślakiem zdobył nam trzy punkty. Im więcej trenował z tym "ekspertem" Piotrem T., to było coraz gorzej. Zresztą mamy znakomitych byłych bramkarzy. Pan Kwiatkowski czy Pająk na pewno poprowadziliby go dobrze. Tymczasem ani ja, ani żaden kibic Hetmana nie wie kim jest ten cały "Trześnia"... Ziółkowski... Okej ale po co kolejny skrzydłowy? Turczyn, Otręba, Lutsyk, Baran... Chyba wystarczy. Tymczasem na defensywnej pomocy mamy tylko Kamińskiego, który mimo dobrej formy ma już swoje lata. Markowski kompletnie nie spełnia oczekiwań. Marzy mi się powrót Karola Kostrubały, ale wiem, że byłoby to bardzo trudne. Szkoda, że panowie nie starają się rozmawiać z Mateuszem Herdą i Przemkiem Kanarkiem. Rozwiązaliby problem z obroną. Mateusz jest także młodzieżowcem. Przydałby się również młodzieżowiec na defensywnej pomocy, niekoniecznie z regionu. Także przed panami z zarządu jeszcze wiele pracy. Mam nadzieję, że uda się ściągnąć zawodników wymienionych powyżej bądź podobnej wartości.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Kibic 80" dnia 30 grudnia 2016 o godzinie 9:36:30 napisał:
  Jaki sztab takie umiejetności i transfery na uzupełnienie składu a nie wzmocnienie ale czego można było sie spodziewać reaktywacja tak wielkiego i zasłużonego klubu wymaga czegoś wiecej niż umiejetności z klasy okręgowej tylko chyba nie wszyscy to rozumieją
  0
  0
 • "Anonim" dnia 30 grudnia 2016 o godzinie 9:44:04 napisał:
  Hm kibice nie wiedzą kim jest trener bramkarzy? No i mają prawo nie wiedzieć bo jest to postać całkowicie anonimowa. Bramkarzem był kiepskim gral głównie w wioskowych drużynach np. Bolmarze Bodaczow, trochę w rezerwach Hetmana a na koniec to chyba w Metanoi Lipsko, wszędzie wpuszczal babole, taki typowy ręcznik. A przeciez w samym zamosciu są osoby ktore znaja sie na rym fachu o czym pisze kolega wyzej. Oczywiscie nie twierdze ze slaby zawodnik nie moze byc dobrym trenerem ale efekty pracy tego Pana jak na razie sa mizerne...
  0
  0
 • "hm" dnia 30 grudnia 2016 o godzinie 10:05:29 napisał:
  Niestety to nie są żadne wzmocnienia ale cóż można się spodziewac po działaczach AMSPN? Proponuję jeszcze sztab szkoleniowy powiększyć jak za czasów gdy Andrzejowi Rycakowi wciśnięto nad trenera Złomańczuka.
  0
  0
 • "Kibic 80" dnia 30 grudnia 2016 o godzinie 10:26:51 napisał:
  Właśnie zatrudnienie działaczy AMSPN to najwieksza porażka fundacji i ogromna strata wizerunkowa dla Hetmana reaktywacja to bardzo szczytny cel ale ciepłe posadki wzieły góre nad wszystkim
  0
  0
 • "lolek" dnia 30 grudnia 2016 o godzinie 12:47:28 napisał:
  Trześnia zmarnował lub zniechęcił do gry w piłkę paru zdolnych dobrze zapowiadających się bramkarzy (juniorów).
  0
  0
 • "do lolek" dnia 30 grudnia 2016 o godzinie 12:51:07 napisał:
  Mam nadzieję,że w końcu ktoś usunie, tego pseudo eksperta.
  0
  0
 • "..." dnia 30 grudnia 2016 o godzinie 13:42:15 napisał:
  Co z modernizacja i remontem stadionu w Zamosciu ?
  0
  0
 • "Piotr do "..."" dnia 30 grudnia 2016 o godzinie 18:03:34 napisał:
  Tutaj informacje: http://bip.osir.zamosc.pl/index.php?app=przetargi&nid=193&y=2016&status=1
  0
  0
 • "Baran" dnia 30 grudnia 2016 o godzinie 19:12:30 napisał:
  Iskra Koniuchy + Nord Wysokie + Bolmar Bodaczów = Hetman Zamość. To jakim cudem ma być III liga?
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 30 grudnia 2016 o godzinie 20:03:29 napisał:
  Do tzw. "Okiem Eksperta". Nie wiem jaki poziom tupetu pozwala ci nazywać siebie "Ekspertem", ale musi być gigantyczny. Wystarczy przeanalizować twój pseudo-ekspercki wpis. Jeżeli twierdzisz, że na defensywnej pomocy jest tylko Kamiński, to znaczy że nie wiesz jakie są zadania defensywnego pomocnika. Otóż defensywny pomocnik ma przerwać akcję/odebrać piłkę w środkowej strefie boiska a następnie szybko zagrać do graczy ofensywnych lub utrzymać się przy piłce. Odbiór piłki jest to czynność, którą Kamiński nie jest w ogóle zainteresowany, no chyba że krytykowany przez ciebe Markowski piłkę odbierze i mu (Kamińskiemu) ją zagra. Wtedy Kamiński może rozgrywać. Poziom twoich "ekspertyz" jest na poziomie liczby odbiorów piłki przez Kamińskiego.
  0
  0
 • "obserwator" dnia 30 grudnia 2016 o godzinie 23:06:11 napisał:
  prezes spod komarowa dyrektor sportowy z iskry koniuchy to i trześnia z bolmaru tu pasuje.
  0
  0
 • "Okiem Eksperta" dnia 31 grudnia 2016 o godzinie 0:27:07 napisał:
  Z całym szacunkiem panie Anonimie, ale wydaje mi się, że nie chodzi pan na mecze Hetmana. A już na pewno nie pierwszej drużyny. Nie chcę tu wspominać jakichś braków poszczególnym zawodnikom, tym bardziej tym z Zamościa. Jednak nie ma co się oszukiwać - spójrzmy prawdzie w oczy. Markowski i Bubi powinni jako pierwsi pożegnać się z drużyną. Markowski jest moim zdaniem zbyt rzadko przy piłce, nie angażuje się w odbiór i nie umie szybko podać piłki do zawodnika z przodu. Niestety jego podobnie jak mało dynamicznego i kiepskiego technicznie Bubiego należałoby wymienić. Mój wymarzony skład Hetmana byłby oparty w 75% na Zamościanach i wyglądałby tak: Prus - Kanarek, Herda (M), Solecki, Daszkiewicz (M) - Kostrubała, Margol - Turczyn, Lutsyk - Kycko - Drozd Taki skład zapewniłby nam drugą ligę (OŚMIU CHŁOPAKÓW Z ZAMOŚCIA I JEDEN Z REGIONU) , ale sprowadzenie Tomka Margola i Karola jest nierealne, więc trzeba sięgnąć po obcą krew. Podobnie ze sztabem szkoleniowym. Trener z prawdziwego zdarzenia i pan Pająk bądź Kwiatkowski jako trener bramkarzy. Niestety to tylko marzenia, bo panowie z przeszłością w Bodaczowach i Mirczach sobie nie zrobią krzywdy i pozostanie nam ta podwórkowa liga. A miało być tak pięknie...
  0
  0
 • "Anonim" dnia 31 grudnia 2016 o godzinie 11:38:50 napisał:
  Twój wpis niby ekspercie świadczy o tym że PATRZYSZ ALE NIE WIDZISZ i dlatego dyskusja z tobą to jak rozmowa ze ścianą. Nie widzisz, że Lutsyk to niewypał, Solecki to nie stoper a Daszkiewicz to w ogóle nie obrońca. Podobnie jak Bubeła, który może gra słabo ale trzeba go jeszcze na bramkę postawić i dalej go krytykować. Tracone na jesieni bramki mówią same za siebie. Nie wszystko da się zwalić na Kierepkę chociaż wszyscy chcą. Resztę twojego koncertu życzeń i wniosek że z tym składem byłaby druga liga mogę skwitować tylko milczeniem. Wystarczy prześledzić relacje ze spotkań III ligi oraz składy zespołów. Poza tym jakbyś chodził na mecze to byś swojego pupila nigdzie nie zgłaszał a zwłaszcza do sztabów szkoleniowych. Każdy w środowisku sportowym powie ci że tego pana nikt nie zatrudni. Przede wszystkim dlatego, że od dłuższego już czasu jego mózg rzadko współpracuje z resztą organizmu. Taka jest smutna prawda. Jakbyś chodził na mecze, patrzył i widział i rozmawiał z ludźmi to byś wiedział.
  0
  0
 • "hm" dnia 31 grudnia 2016 o godzinie 16:01:27 napisał:
  W tym sezonie nie będzie żadnego awansu. Już nie chodzi o to,że Chełmianka nas wypunktowała ale popatrzcie na politykę klubów.U nas najważniejsze jest kolesiostwo jak za czasów AMSPN. Trener zespołu jak i trener bramkarzy to pierwsze ogniwa do odstrzału. Przyjdą 3,4 porażki i wtedy może ktoś pójdzie po rozum do głowy...Wszystkiego dobrego na cały 2017 rok !!!
  0
  0
 • "Max." dnia 31 grudnia 2016 o godzinie 20:00:45 napisał:
  Panie Piotrze głowa do góry, mają reaktywować "BOLMAR". Pozdrowienia z Krasnobrodu :-)
  0
  0
 • "Cybuch" dnia 1 stycznia 2017 o godzinie 8:53:59 napisał:
  myślę że powinni kupić messiego! problemy by się skończyły. hahaha. trzeba szkolić naszych chłopaków a nie kupować a jak nie ma wyników w szkoleniu to znaczy że w Zamościu są gówniani trenerzy od piłki nożnej!ale przemądrzali napewno są!!!
  0
  0
 • "kibic lat 80" dnia 1 stycznia 2017 o godzinie 15:14:11 napisał:
  ten anty-spam to lipa. Cały czas trzeba pisac Zamość. Powinno sie zmieniac słowo.
  0
  0
 • "Anonim" dnia 2 stycznia 2017 o godzinie 18:39:25 napisał:
  Zmiany w Hetmanie! Zmienili trenera! ... juniorów. Podobno Szczyrba za Krupę.
  0
  0
 • "Macek" dnia 2 stycznia 2017 o godzinie 21:42:15 napisał:
  ale przecież w tym Zamościu łazi tylu trenerów piłki nożnej i wszyscy najmądrzejsi i najważniejsi to trzeba szukać trenerów z okolic? lub zatrudniać obcych za grubą kasę. to jest paranoja jak nie ma trenerów to nie bedzie drużyny
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Macek" dnia 2 stycznia 2017 o godzinie 22:13:09 napisał:
  Jak nie ma trenerów i środowiska to nie róbmy ligi mistrzów bo to zrujnuje Zamość! ale moja rada taka wywalić działaczy na zbity pysk!!!
  0
  0
 • "Piston" dnia 3 stycznia 2017 o godzinie 20:10:20 napisał:
  Myślę że gdyby nie ci działacze to nie byłoby powrotu KS
  0
  0
 • "Hm" dnia 3 stycznia 2017 o godzinie 22:20:04 napisał:
  Juz zaczyna sie powiekszanie sztabu szkoleniowego.Niby to Krupa ma nadmiar obowiazkow..Teraz kolej na duet Rysak Zlomanczuk.Cała misterna praca odbudowy zaufania kibicow idzie w pi..u takimi decyzjami..
  0
  0
 • "Kałach" dnia 4 stycznia 2017 o godzinie 16:57:01 napisał:
  A ja myślę że najpierwtrzeba było by zatrudnić normalnych ludzi do tego prezesowania uczciwych. a coś mi się wydaje że to padnie szybciej niż powstało.
  0
  0
 • "ZMC" dnia 12 stycznia 2017 o godzinie 10:35:38 napisał:
  Jezeli Chelmianka oprocz tych dwoch z Lewartu sciagnie jeszcze Turewicza ktory ocieral sie juz o pierwszy zespol i Pokrywke ktory tez w Chelmie trenuje to krolem polowania w zimowym okienku bedzie Ch a nie H. Ten Bojko z ukrainy ma warunki ale jest surowy! bez doswiadczenia.W trudnych meczach nie potrzyma srodka obrony.Po za tym sciagniecie 3 ukrainca gdy grac moze dwoch oznacza ze podziekuja albo lutsykowi albo rodewiczowi, na 3 kasy w klubie nie ma.Szkoda Fidlera i Debickiego szkoda bedzie pewnie Tomczyszyna wychowankowie odchodza ukry przychodza i to ma byc Hetman?
  0
  0
 • "Piston" dnia 13 stycznia 2017 o godzinie 16:31:55 napisał:
  DROZD OFICJALNIE W HETMANIE!
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Oneb
Wróżka, osiedle, 16:16, !, Z osiedla, ...
Dirty Harry
A mógłbyś wyjaśnić na czym miałoby...
Ciekawe czy do komitetu pani radnej zał...
observer
szerszy elektorat to taki trochę kurdup...
observer
dyżurny i wszechobecny poseł był, a g...
Thomas
Marta Pfeiffer jeżeli nie wykorzysta at...
RK
Nie rozumem co oznacza "po zamojsku" - r...
KL.
PSL jest na skraju zaniku. Aby "coś tam...
nikt
super, gdzie jest dostępny regulamin? J...
Ciekawe...
...jakim programem wyborczym, który pod...
polityczna kurt...
"25lat wolności" pokazało w przypadku ...
Wszystkie gwiazdy strzeżcie nas od taki...
RK
Nie Bukownicy bo ona leży pod Biłgoraj...
Dirty Harry
Thomas albo nie wie o czym pisze, albo n...
Ciekawe...
kogo masz na myśli, pisząc o szerszym ...
Thomas
Jeżeli nie skieruje oferty politycznej ...
Dirty Harry
Po uśmiechu widać, że mamy do czynien...
A dres? Adidas!
Dynamiczny adres? Jarzę! To wtedy kiedy...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny