Sport | ZamośćRedakcja21 maja 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Hetman Zamość – Górnik II Łęczna, mało brakowało

Fot. kshetman.zamosc.pl
R E K L A M A    B O A R D

Piłkarze Hetmana Zamość doznali pierwszej porażki po szesnastu z rzędu zwycięstwach.


W 7 minucie piłkę wywalczył Kamil Oziemczuk, a Paweł Myśliwiecki główkował nad poprzeczką. W 14 minucie Oziemczuk sprytnie zagrał w pole karne, a Mateusz Olszak został sfaulowany przez obrońcę Górnika. Do piłki podszedł Myśliwiecki i pewnie trafił do siatki. Kilka minut później Oziemczuk ładnie zabrał się z piłką, ale przymierzył nieco nad poprzeczką. Niestety zamojski napastnik niedługo potem musiał zejść z boiska z powodu kontuzji, a zastąpił go Damian Rusiecki. Na początku drugiej połowy ładnie lewą stroną urwał się Olszak, który wyłożył piłkę jak na tacy Damianowi Rusieckiemu i Hetman prowadził 2:0. W tym momencie jednak gospodarzom zabrakło koncentracji i dwukrotnie Michała Amermajstera pokonał Aron Stasiak. W 72 minucie Hetman przeprowadził akcję prawą stroną, a Myśliwiecki trafił do siatki z dziesięciu metrów. Górnik wyrównał w 85 minucie. Z rzutu wolnego uderzył Mateusz Cetnarski, a piłka minęła nie najlepiej ustawiony przez Kacpra Kowalczyka mur i wpadła do siatki przy bliższym słupku. Po starcie gola gospodarze zaatakowali. Szansę miał Rusiecki, ale z kilku metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką. W kolejnej akcji ambitnie za piłką popędził Myśliwy, którego faulował bramkarz gości. Tym razem do karnego podszedł Mateusz Olszak, ale strzelił nad poprzeczką. W doliczonym czasie gry Piotr Świeca wykorzystał brak koncentracji zamościan i raz jeszcze trafił do siatki, dając wygraną swojej drużynie.

– Nasza passa się skończyła. Szkoda, że w takich okolicznościach, bo równie dobrze mogliśmy ten mecz wygrać. Popełniliśmy jednak za dużo błędów indywidualnych, a nasz rywal bezwzględnie to wykorzystał. Nie robimy z tej porażki tragedii, bo są one wpisane w sport. A złożyło się na nią wiele elementów. Jak widać, piłka uczy pokory, a my nie jesteśmy wcale tacy świetni, jak mogłoby się wydawać. Najważniejsze, żeby wyciągnąć teraz właściwe wnioski. A rywalom gratuluję, bo zagrali dobry mecz – powiedział po ostatnim gwizdku trener Jacek Ziarkowski.

Górnik II Łęczna – Hetman Zamość 4:3 (0:1)
Bramki: Stasiak (51, 62), Cetnarski (85), Świeca (90+3) – Myśliwiecki (14-z karnego), Rusiecki (49), Myśliwiecki (72).
Górnik II: Podleśny – Kukułowicz, Jaroszyński, Olszewski, Pacek, Mroczek, Rojek, Popko (65 Borcon), Cetnarski, Essam (75 Świeca), Stasiak.
Hetman: Amermajster (67 Kowalczyk) – Daszkiewicz, Żmuda, Kanarek, Dudek (75 Kopyciński), Słotwiński, Kycko (80 Pupeć), Buczek, Oziemczuk (34 Rusiecki), Myśliwiecki, Olszak.
Żółte kartki: Rojek – Słotwiński.

(źródło: kshetman.zamosc.pl)

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Zamosciak
Najlepiej byłoby zainstalować tam sygn...
no i wyszedł p...
Zamiast linii wibracyjnych powinniście ...
observer
Na pewno Dziura i Misztal - pieli z zach...
klf
juz wsiadajac do BMW w aucie unosi sie e...
ciekawy
ducato chlodnia?...
KL
"Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trze...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018