R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja18 marca 2017 FACEBOOK | 4288 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy ()

Hetman zagra w Hrubieszowie

Mecz Hetman – Unia Hrubieszów 10.08.2016; fot. D. Czubara

R E K L A M A    B O A R D

W niedzielę, 19 marca br. nowy Hetman rozegra wyjazdowe spotkanie z Unią Hrubieszów. Jesienią w Zamościu było 3 : 1 dla gospodarzy.

Podczas spotkania w Zamościu hrubieszowski zespół prowadził jeszcze Marcin Nowak ale po trzeciej kolejce spotkań złożył rezygnację a drużynę Unii przejął Dariusz Herbin. W Zamościu Unia zagrała w następującym ustawieniu:

Z jesiennego składu hrubieszowskiej drużyny ubył Paweł Jędrzejuk a w najbliższym spotkaniu na pewno nie zagra pauzujący za żółte kartki Aleksander Poterucha. Poza nimi w składzie Unii raczej nie zobaczymy najlepszego jesienią strzelca tego zespołu Dominika Karaszewskiego (6 bramek), byłego zawodnika AMSPN Hetman Zamość.

Ale w zespole gospodarzy pojawią się inne zamojskie wątki. Klub pozyskał bramkarza Patryka Dobromilskiego oraz środkowego obrońcę Łukasza Mikulskiego. Obaj nowi zawodnicy – podobnie jak obecny trener Unii – mają w swojej karierze epizody w AMSPN Hetman Zamość. W trakcie rozgrywek rundy jesiennej do składu Unii Hrubieszów doszlusowali też znani z Omegi Stary Zamość Pedro Perin oraz Adrian Goch. Ten ostatni przez moment był nawet w zamojskiej drużynie ale po rozegraniu zaledwie 1 minuty (notabene właśnie w jesiennym meczu z Unią) zdecydował się zmienić barwy klubowe. Żeby w pełni oddać skalę przetasowań pomiędzy obydwoma zespołami należy jeszcze dodać, że od początku rozgrywek z Hetmanie występuje dwóch byłych zawodników Unii – Łukasz Kamiński i Damian Otręba.

Najbliższy rywal zamojskiego Hetmana zajmuje obecnie 14 miejsce w ligowej tabeli (zagrożone spadkiem do klasy okręgowej). Podstawowi zawodnicy to przede wszystkim środkowy obrońca Ivan Oleksiuk, lewy obrońca Michał Wiejak, środkowi pomocnicy Mariusz Podgórski i Piotr Fulara oraz skrzydłowy Aleksander Poterucha. W rundzie jesiennej do tego grona należeli też bramkarz Sławomir Ryć oraz stoper Paweł Jędrzejuk ale ten ostatni opuścił już szeregi hrubieszowskiego zespołu a Rycia zluzował nowy nabytek – Patryk Dobromilski.

Hrubieszowianie znacznie lepiej radzili sobie dotychczas na wyjazdach gdzie ugrali 10 „oczek”. Bilans domowych spotkań jest znacznie skromniejszy – zaledwie jedno zwycięstwo i dwa remisy (w sumie 5 zdobytych punktów). Również bilans zdobytych bramek wskazuje na lepszą dyspozycję Unii poza Hrubieszowem. Na „własnych śmieciach” zdobyli oni dotychczas tylko 5 bramek a w meczach wyjazdowych – 11. Dotychczasowym łupem bramkowym podzielili się: Dominik Karaszewski (6 bramek), Mariusz Podgórski (3 bramki), Aleksander Poterucha (2 bramki), Michał Wiejak (2 bramki), Piotr Fulara (1 bramka), Patryk Krygiel (1 bramka) i Krystian Oleszczuk (1 bramka).

W meczu rundy jesiennej górą był Hetman zwyciężając 3 : 1 po bramkach Otręby, Soleckiego i Rodevycha. Trafienie dla Unii zaliczył Wiejak. Jak będzie w rewanżu dowiemy się już jutro. Początek meczu na stadionie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji o godzinie 12.00. Spotkanie posędziuje trójka arbitrów reprezentujących OKS Zamość – Piotr Burak (sędzia główny), oraz Przemysław Łuczka i Bartosz Barda (asysten

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Thomas
Świetny oddział, świetni lekarze. Gdy...
Oneb
Społecznicy tak mają. Co tam błoto, c...
sssa
W naszym regionie już lepiej wypadł Gr...
ad111
Historia przedstawiana w podręcznikach ...
.
Tylko Droga Krzyżwa i Jasełka to trady...
observer
do poprzednika - jasełka i Droga Krzyż...
observer
a dlaczego redakcja nie zamieściła prz...
obiektyw
"roman2" = to nie tylko świnia, ale wie...
.
Tylko po co te inscenizacje?...
KL.
Zamość nie dostał się w ręce wojsk ...
TORRES20400
Każdy Wieśniak może sobie zakupić "b...
Włodek
Też głosowałem w tym sondażu, tyle ...
pacjent
Z autopsji (inna dziedzina medycyny): mi...
KL.
I co z tych filtrów? Głosowałem z trz...
na poprawę hum...
"Przychodzi kobieta do lekarza. Lekarz: ...
na pohybel heJt...
https://portalzamojski.pl/wiadomosci/pol...
TORRES20400
A czemu od razu w dziurawych? Całe som....
ten s.....n2040...
Prawdziwy burak w dziurawych gumofilcach...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny