R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja18 marca 2017

Hetman zagra w Hrubieszowie

Mecz Hetman – Unia Hrubieszów 10.08.2016; fot. D. Czubara

R E K L A M A    B O A R D

W niedzielę, 19 marca br. nowy Hetman rozegra wyjazdowe spotkanie z Unią Hrubieszów. Jesienią w Zamościu było 3 : 1 dla gospodarzy.

Podczas spotkania w Zamościu hrubieszowski zespół prowadził jeszcze Marcin Nowak ale po trzeciej kolejce spotkań złożył rezygnację a drużynę Unii przejął Dariusz Herbin. W Zamościu Unia zagrała w następującym ustawieniu:

Z jesiennego składu hrubieszowskiej drużyny ubył Paweł Jędrzejuk a w najbliższym spotkaniu na pewno nie zagra pauzujący za żółte kartki Aleksander Poterucha. Poza nimi w składzie Unii raczej nie zobaczymy najlepszego jesienią strzelca tego zespołu Dominika Karaszewskiego (6 bramek), byłego zawodnika AMSPN Hetman Zamość.

Ale w zespole gospodarzy pojawią się inne zamojskie wątki. Klub pozyskał bramkarza Patryka Dobromilskiego oraz środkowego obrońcę Łukasza Mikulskiego. Obaj nowi zawodnicy – podobnie jak obecny trener Unii – mają w swojej karierze epizody w AMSPN Hetman Zamość. W trakcie rozgrywek rundy jesiennej do składu Unii Hrubieszów doszlusowali też znani z Omegi Stary Zamość Pedro Perin oraz Adrian Goch. Ten ostatni przez moment był nawet w zamojskiej drużynie ale po rozegraniu zaledwie 1 minuty (notabene właśnie w jesiennym meczu z Unią) zdecydował się zmienić barwy klubowe. Żeby w pełni oddać skalę przetasowań pomiędzy obydwoma zespołami należy jeszcze dodać, że od początku rozgrywek z Hetmanie występuje dwóch byłych zawodników Unii – Łukasz Kamiński i Damian Otręba.

Najbliższy rywal zamojskiego Hetmana zajmuje obecnie 14 miejsce w ligowej tabeli (zagrożone spadkiem do klasy okręgowej). Podstawowi zawodnicy to przede wszystkim środkowy obrońca Ivan Oleksiuk, lewy obrońca Michał Wiejak, środkowi pomocnicy Mariusz Podgórski i Piotr Fulara oraz skrzydłowy Aleksander Poterucha. W rundzie jesiennej do tego grona należeli też bramkarz Sławomir Ryć oraz stoper Paweł Jędrzejuk ale ten ostatni opuścił już szeregi hrubieszowskiego zespołu a Rycia zluzował nowy nabytek – Patryk Dobromilski.

Hrubieszowianie znacznie lepiej radzili sobie dotychczas na wyjazdach gdzie ugrali 10 „oczek”. Bilans domowych spotkań jest znacznie skromniejszy – zaledwie jedno zwycięstwo i dwa remisy (w sumie 5 zdobytych punktów). Również bilans zdobytych bramek wskazuje na lepszą dyspozycję Unii poza Hrubieszowem. Na „własnych śmieciach” zdobyli oni dotychczas tylko 5 bramek a w meczach wyjazdowych – 11. Dotychczasowym łupem bramkowym podzielili się: Dominik Karaszewski (6 bramek), Mariusz Podgórski (3 bramki), Aleksander Poterucha (2 bramki), Michał Wiejak (2 bramki), Piotr Fulara (1 bramka), Patryk Krygiel (1 bramka) i Krystian Oleszczuk (1 bramka).

W meczu rundy jesiennej górą był Hetman zwyciężając 3 : 1 po bramkach Otręby, Soleckiego i Rodevycha. Trafienie dla Unii zaliczył Wiejak. Jak będzie w rewanżu dowiemy się już jutro. Początek meczu na stadionie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji o godzinie 12.00. Spotkanie posędziuje trójka arbitrów reprezentujących OKS Zamość – Piotr Burak (sędzia główny), oraz Przemysław Łuczka i Bartosz Barda (asysten

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "hm" dnia 18 marca 2017 o godzinie 9:02:10 napisał:
  Pytam się kolejny raz.Kiedy zmiana trenera? To co wyprawia z ustawieniem zespołu, bezsensownym klepaniem piłki woła o pomste do nieba.A jego bezradność na słabą grę drużyny jest porażająca.Jeden przegrany mecz i koniec marzeń o 3 lidze.Może wtedy zarząd się obudzi.
  12
  2
 • R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 18 marca 2017 o godzinie 9:11:52 napisał:
  nauczyłeś się pajacu pisać AMSPN ? Ja ci to potrzebne ?
  4
  3
 • "Polonista" dnia 18 marca 2017 o godzinie 9:33:33 napisał:
  Boże, czy ta "redakcja" czyta teksty przed umieszczeniem? Gdzie są przecinki? Aż oczy bolą...
  2
  5
 • "Anonim" dnia 18 marca 2017 o godzinie 18:52:47 napisał:
  Ciekawe jak naprawdę nazywa się trener "hm" i kto mu obiecał miejsce po Rysaku?
  1
  1
 • "Do anonim" dnia 18 marca 2017 o godzinie 19:46:39 napisał:
  Czy kolega nalezy do osob zarzadzajacych Fundacja?Nie trzeba byc wielkim znawca.zeby widziec .ze z tym trenerem nic nie osiagniemy.
  1
  1
 • "Stachu" dnia 18 marca 2017 o godzinie 20:37:01 napisał:
  Awans to bedzie problem dla Fundacji muszą zmienić trenera wzmocnić drużyne bo to nie ten poziom stadion to porażka no i z bańke na sezon trzeba raczej nie dadzą rady to już raz było i sie żle skończyło
  3
  0
 • "Polonista" dnia 18 marca 2017 o godzinie 21:18:01 napisał:
  Boże, czy ci "komentatorzy" czytają teksty przed umieszczeniem? Gdzie są przecinki? Aż oczy bolą..
  3
  3
 • "Hm" dnia 19 marca 2017 o godzinie 14:00:21 napisał:
  Zegnaj 3 ligo.Szkoda czasu.zeby skomentowac ten mecz.Czekam na farmazony trenera po tym meczu.
  10
  1
 • "Bolo" dnia 19 marca 2017 o godzinie 14:25:37 napisał:
  Wymęczone zwycięstwo z Victorią, szczęśliwy remis w Hrubieszowie, chyba czas powiedzieć koniec marzeń.
  11
  0
 • "do bolo" dnia 20 marca 2017 o godzinie 8:09:49 napisał:
  Czekaj, jeszcze w dupę z Tomasovią, jak nic się nie zmieni...
  1
  0
 • R E K L A M A
 • "Beno" dnia 20 marca 2017 o godzinie 8:48:53 napisał:
  Widocznie dotacja zbyt mała była... Mam nadzieję, że następny mecz zawodników fundacji z Tomasovią będzie obfitował w bramki.
  1
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Ma-rjo-lalala
No i co , któryś jeszcze podskoczy jak...
klient w krawacie jest mniej awanturują...
z_boku
Stare, ale wciąż aktualne: https://w...
Ja
Kierowcy winna zostać zaproponowana pra...
Górnik Łęczna nie pozyska jednak Mich...
Dirty Harry
Ćwik niewątpliwie podnosi nieco poziom...
Gość
Cieszą się i co z tego macie że Zamo...
Fryc
Sławek przestań gwiazdorzyć i weź s...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny