R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja18 marca 2017 FACEBOOK | 4006 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy

Hetman zagra w Hrubieszowie

Mecz Hetman – Unia Hrubieszów 10.08.2016; fot. D. Czubara

R E K L A M A    B O A R D

W niedzielę, 19 marca br. nowy Hetman rozegra wyjazdowe spotkanie z Unią Hrubieszów. Jesienią w Zamościu było 3 : 1 dla gospodarzy.

Podczas spotkania w Zamościu hrubieszowski zespół prowadził jeszcze Marcin Nowak ale po trzeciej kolejce spotkań złożył rezygnację a drużynę Unii przejął Dariusz Herbin. W Zamościu Unia zagrała w następującym ustawieniu:

Z jesiennego składu hrubieszowskiej drużyny ubył Paweł Jędrzejuk a w najbliższym spotkaniu na pewno nie zagra pauzujący za żółte kartki Aleksander Poterucha. Poza nimi w składzie Unii raczej nie zobaczymy najlepszego jesienią strzelca tego zespołu Dominika Karaszewskiego (6 bramek), byłego zawodnika AMSPN Hetman Zamość.

Ale w zespole gospodarzy pojawią się inne zamojskie wątki. Klub pozyskał bramkarza Patryka Dobromilskiego oraz środkowego obrońcę Łukasza Mikulskiego. Obaj nowi zawodnicy – podobnie jak obecny trener Unii – mają w swojej karierze epizody w AMSPN Hetman Zamość. W trakcie rozgrywek rundy jesiennej do składu Unii Hrubieszów doszlusowali też znani z Omegi Stary Zamość Pedro Perin oraz Adrian Goch. Ten ostatni przez moment był nawet w zamojskiej drużynie ale po rozegraniu zaledwie 1 minuty (notabene właśnie w jesiennym meczu z Unią) zdecydował się zmienić barwy klubowe. Żeby w pełni oddać skalę przetasowań pomiędzy obydwoma zespołami należy jeszcze dodać, że od początku rozgrywek z Hetmanie występuje dwóch byłych zawodników Unii – Łukasz Kamiński i Damian Otręba.

Najbliższy rywal zamojskiego Hetmana zajmuje obecnie 14 miejsce w ligowej tabeli (zagrożone spadkiem do klasy okręgowej). Podstawowi zawodnicy to przede wszystkim środkowy obrońca Ivan Oleksiuk, lewy obrońca Michał Wiejak, środkowi pomocnicy Mariusz Podgórski i Piotr Fulara oraz skrzydłowy Aleksander Poterucha. W rundzie jesiennej do tego grona należeli też bramkarz Sławomir Ryć oraz stoper Paweł Jędrzejuk ale ten ostatni opuścił już szeregi hrubieszowskiego zespołu a Rycia zluzował nowy nabytek – Patryk Dobromilski.

Hrubieszowianie znacznie lepiej radzili sobie dotychczas na wyjazdach gdzie ugrali 10 „oczek”. Bilans domowych spotkań jest znacznie skromniejszy – zaledwie jedno zwycięstwo i dwa remisy (w sumie 5 zdobytych punktów). Również bilans zdobytych bramek wskazuje na lepszą dyspozycję Unii poza Hrubieszowem. Na „własnych śmieciach” zdobyli oni dotychczas tylko 5 bramek a w meczach wyjazdowych – 11. Dotychczasowym łupem bramkowym podzielili się: Dominik Karaszewski (6 bramek), Mariusz Podgórski (3 bramki), Aleksander Poterucha (2 bramki), Michał Wiejak (2 bramki), Piotr Fulara (1 bramka), Patryk Krygiel (1 bramka) i Krystian Oleszczuk (1 bramka).

W meczu rundy jesiennej górą był Hetman zwyciężając 3 : 1 po bramkach Otręby, Soleckiego i Rodevycha. Trafienie dla Unii zaliczył Wiejak. Jak będzie w rewanżu dowiemy się już jutro. Początek meczu na stadionie Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji o godzinie 12.00. Spotkanie posędziuje trójka arbitrów reprezentujących OKS Zamość – Piotr Burak (sędzia główny), oraz Przemysław Łuczka i Bartosz Barda (asysten

Autor: Redakcja
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

Rozsądek 21 minut temu
Ten ksiądz pedofil z Wielączy, który ...
TORRES20400 35 minut temu
To Twoja opinia. Mam nadzieję, że jest...
TORRES20400 38 minut temu
A to coś ma do rzeczy? Piłsudski też ...
Thomas 38 minut temu
No cóż rewolucyjna lewica nie ma dobr...
Thomas 42 minuty temu
Zapomniałem o Wandzie Wasilewskiej i je...
Thomas 46 minut temu
Nie nasz, nie wasz JEGO...
z_boku 59 minut temu
Właśnie sobie przypomniałem 19 połud...
TORRES20400
IQ jest OK. "Tablicy" nie należało si...
bida z nyndzo
@TORRES - "towarzysze" to byli za komun...
TORRES20400
Czemu objazdowe. Objazdowa to była fabr...
bida z nyndzo
Droga Redakcjo! Ustalcie kto ufundował ...
1905
Lenina wiemy kto zasponsorował, a kto f...
TORRES20400
Można i tak. A nie lepiej zapytać, co ...
towarzysze z Ka...
Jerzy Nizioł-wiceprzewodniczący Rady M...
Normals
Nie chcecie wesprzeć to przynajmniej ni...
Zamość
Czy tam jest napisane "na odbudowe"?? ? ...
TORRES20400
@"BPO"; Oceniając osoby i poglądy ludz...
TORRES20400
@"Thomas"; to oczywista nieprawda, co na...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny