R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja14 kwietnia 2017 FACEBOOK | 3989 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy

Hetman wyjeżdża do Piotrowic

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

POM-Iskra Piotrowice będzie gospodarzem spotkania XXIII kolejki rozgrywek IV ligi z zamojskim Hetmanem.

W jesiennym meczu Hetman bez problemu zwyciężył w Zamościu 3 : 0 a zawodnicy POM-u oddali w tym spotkaniu zaledwie 3 strzały. Zespół z Piotrowic zagrał wówczas w następującym ustawieniu:

Po dwudziestu dwóch kolejkach rozgrywek drużyna POM-u zajmuje 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów. Piotrowiczanom zdecydowanie lepiej wiedzie się w domowych meczach, gdzie – jak dotychczas – zdobyli 14 punktów. We wszystkich meczach POM odniósł łącznie 5 zwycięstw, 3 razy zremisował i poniósł 14 porażek.

 

W dwudziestu dwóch kolejkach bieżącego sezonu w drużynie najbliższego rywala Hetmana wystąpiło 26 zawodników. Żaden z nich nie zaliczył wszystkich dotychczasowych spotkań swojej drużyny. Na podstawie liczby rozegranych spotkań i minut można stwierdzić, że podstawowi gracze ekipy Piotrowic to cała formacja obronna – bramkarz Bartłomiej Wajrak (19 spotkań), stoperzy Rafał Bartoszcze (21 spotkań) i Bartosz Nogas (17 spotkań) oraz boczni obrońcy Michał Ostrowski (21 spotkań) i Patryk Piwnicki (16 spotkań). Do tego grona można zaliczyć też pomocników:  Macieja Chrześcijana (17 spotkań), Grzegorz Fularskiego (15 spotkań) i Marcina Zająca (17 spotkań).

W zimowej przerwie do zespołu Konrada Maciejczyka dołączyło kilku nowych graczy. Wzmocnieniem dla beniaminka z pewnością będą: doświadczony wychowanek Motoru Lublin Karol Kiedrzynek (grający swego czasu w Avii Świdnik i Wiśle Puławy), Łukasz Mietlicki (ostatnio Stal Kraśnik, wcześniej ME GórnikaZabrze) oraz wychowanek Widoku Lublin Marcin Kozieł. Kiedrzynek i Mietlicki udowodnili już swoją przydatność strzelając w rundzie wiosennej dla nowego zespołu po jednej bramce.

 Zespół POM-u zdobył dotychczas 23 bramki oraz 48 stracił. Najlepszym strzelcem tej drużyny jest Grzegorz Fularski (6 bramek). Oprócz niego do siatki rywali trafiali też Marcin Zając (4 bramki), Kamil Ostrowski  (3 bramki), Marcin Gil, Michał Orłowski (obaj po 2 bramki) oraz Rafał Al-swaiti, Rafał Bartoszcze, Karol Kiedrzynek, Paweł Klimkiewicz, Łukasz Mietlicki i Bartosz Nogas (wszyscy po 1 bramce).

Żaden z zawodników POM-u Piotrowice nie będzie pauzował w meczu z Hetmanem za napomnienia lub wykluczenia.

W drużynie nowego Hetmana do gry powinien powrócić Łukasz Kamiński, natomiast trener Szczyrba nie będzie mógł skorzystać z usług Macieja Markowskiego. Pomocnik Hetmana po czwartym „żółtku” obejrzanym w meczu z Powiślakiem, będzie miał sporo czasu na przemyślenia i święcenie jajek.

Mecz w Piotrowicach rozpocznie się w Wielką Sobotę, 15 kwietnia o godzinie 11.00. Sędzią głównym będzie Jacek Paskudzki (OKS Biała Podlaska)

 

 

 

Autor: Redakcja
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

klangor
A kiedy w końcu zostanie powołany peł...
niki
Po co te dyskusje o przepisach i pierwsz...
viki
............Tylko niech ze sobą flaszk...
TORRES20400
Na sentymenty mnie wzięło. Na "starym"...
Gabriela Korkos...
Przejście do nowego akapitu (enter) mo...
Gabriela Korkos...
Redakcja postara się was nie zawieść ...
Gabriela Korkos...
Szukamy najlepszego rozwiązania dla pro...
Gabriela Korkos...
Ciekawy pomysł :)...
Gabriela Korkos...
"Niektóre kontrowersyjne ale komentowan...
Gabriela Korkos...
"poprawny merytorycznie komentarz" zosta...
ja
ciekawe kto wystartuje w konkusie...
Czesław
Dobrze, że ćwiczą. A co mają robić ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny