R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja14 kwietnia 2017 FACEBOOK | 4288 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy ()

Hetman wyjeżdża do Piotrowic

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

POM-Iskra Piotrowice będzie gospodarzem spotkania XXIII kolejki rozgrywek IV ligi z zamojskim Hetmanem.

W jesiennym meczu Hetman bez problemu zwyciężył w Zamościu 3 : 0 a zawodnicy POM-u oddali w tym spotkaniu zaledwie 3 strzały. Zespół z Piotrowic zagrał wówczas w następującym ustawieniu:

Po dwudziestu dwóch kolejkach rozgrywek drużyna POM-u zajmuje 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów. Piotrowiczanom zdecydowanie lepiej wiedzie się w domowych meczach, gdzie – jak dotychczas – zdobyli 14 punktów. We wszystkich meczach POM odniósł łącznie 5 zwycięstw, 3 razy zremisował i poniósł 14 porażek.

 

W dwudziestu dwóch kolejkach bieżącego sezonu w drużynie najbliższego rywala Hetmana wystąpiło 26 zawodników. Żaden z nich nie zaliczył wszystkich dotychczasowych spotkań swojej drużyny. Na podstawie liczby rozegranych spotkań i minut można stwierdzić, że podstawowi gracze ekipy Piotrowic to cała formacja obronna – bramkarz Bartłomiej Wajrak (19 spotkań), stoperzy Rafał Bartoszcze (21 spotkań) i Bartosz Nogas (17 spotkań) oraz boczni obrońcy Michał Ostrowski (21 spotkań) i Patryk Piwnicki (16 spotkań). Do tego grona można zaliczyć też pomocników:  Macieja Chrześcijana (17 spotkań), Grzegorz Fularskiego (15 spotkań) i Marcina Zająca (17 spotkań).

W zimowej przerwie do zespołu Konrada Maciejczyka dołączyło kilku nowych graczy. Wzmocnieniem dla beniaminka z pewnością będą: doświadczony wychowanek Motoru Lublin Karol Kiedrzynek (grający swego czasu w Avii Świdnik i Wiśle Puławy), Łukasz Mietlicki (ostatnio Stal Kraśnik, wcześniej ME GórnikaZabrze) oraz wychowanek Widoku Lublin Marcin Kozieł. Kiedrzynek i Mietlicki udowodnili już swoją przydatność strzelając w rundzie wiosennej dla nowego zespołu po jednej bramce.

 Zespół POM-u zdobył dotychczas 23 bramki oraz 48 stracił. Najlepszym strzelcem tej drużyny jest Grzegorz Fularski (6 bramek). Oprócz niego do siatki rywali trafiali też Marcin Zając (4 bramki), Kamil Ostrowski  (3 bramki), Marcin Gil, Michał Orłowski (obaj po 2 bramki) oraz Rafał Al-swaiti, Rafał Bartoszcze, Karol Kiedrzynek, Paweł Klimkiewicz, Łukasz Mietlicki i Bartosz Nogas (wszyscy po 1 bramce).

Żaden z zawodników POM-u Piotrowice nie będzie pauzował w meczu z Hetmanem za napomnienia lub wykluczenia.

W drużynie nowego Hetmana do gry powinien powrócić Łukasz Kamiński, natomiast trener Szczyrba nie będzie mógł skorzystać z usług Macieja Markowskiego. Pomocnik Hetmana po czwartym „żółtku” obejrzanym w meczu z Powiślakiem, będzie miał sporo czasu na przemyślenia i święcenie jajek.

Mecz w Piotrowicach rozpocznie się w Wielką Sobotę, 15 kwietnia o godzinie 11.00. Sędzią głównym będzie Jacek Paskudzki (OKS Biała Podlaska)

 

 

 

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
observer
do poprzednika - jasełka i Droga Krzyż...
observer
a dlaczego redakcja nie zamieściła prz...
obiektyw
"roman2" = to nie tylko świnia, ale wie...
.
Tylko po co te inscenizacje?...
KL.
Zamość nie dostał się w ręce wojsk ...
TORRES20400
Każdy Wieśniak może sobie zakupić "b...
Włodek
Też głosowałem w tym sondażu, tyle ...
pacjent
Z autopsji (inna dziedzina medycyny): mi...
KL.
I co z tych filtrów? Głosowałem z trz...
na poprawę hum...
"Przychodzi kobieta do lekarza. Lekarz: ...
na pohybel heJt...
https://portalzamojski.pl/wiadomosci/pol...
TORRES20400
A czemu od razu w dziurawych? Całe som....
ten s.....n2040...
Prawdziwy burak w dziurawych gumofilcach...
Bufu
Tunamu "antyklerykala":emrullah kallur k...
Czesław
Pan ładnie się prezentuje na zdjęciu,...
observer
Qrrrrrrrrr.....a! Ale prowincja - to o m...
nikt
u nas samorządy zaebaly wszelką dział...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny