R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja29 września 2016 FACEBOOK | 4288 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Hetman w finale okręgowego PP

Foto: Hemera

R E K L A M A    B O A R D

W wyjazdowym meczu Hetman wygrał z Kryształem Werbkowice i awansował do finału Pucharu Polski na szczeblu zamojskiego OZPN.

Środa, 28 września godz. 15.30

Kryształ Werbkowice – Hetman Zamość                            0 : 1 (0 : 0)

 

Bramka:

0 : 1 – Mazur (90’ + 2).

 

Hetman 1-4-2-3-1:

hetman-28-09-2016

Zmiany:

70’ ↓ Błażej Omański – ↑ Łukasz Fidler,

86’ ↓ Damian Baran – ↑ Szymon Nowak.

 

Kryształ 1-4-4-2:

krysztal-28-09-2016

Zmiany:

46’ ↓ Piotr Musiał – ↑ Bartłomiej Reszczyński,

46’ ↓ Patryk Nieradko – ↑ Mykhailo Kaznokha,

67’ ↓ Krystian Wołoch – ↑ Maciej Wójtowicz,

71’ ↓ Adrian Wołoch – ↑ Szymon Dec.

 

Żółte kartki: Piotr Musiał, Kaznokha i Wójtowicz (Kryształ) oraz Mazur, Turczyn, Rodevych, Solecki, Kamiński i Fidler (Hetman).

Sędziował Paweł Tucki (OKS Zamość).

 

            Półfinałowe spotkanie okręgowego Pucharu Polski ZOZPN przyniosło kibicom sporo emocji. Publiczność – licznie zgromadzona na stadionie Kryształu Werbkowice – była świadkiem bardzo zaciętego i toczonego w szybkim tempie meczu. Rywale z tej samej klasy rozgrywkowej bardzo poważnie podeszli do spotkania pucharowego czego dowodem jest spora liczba napomnień pokazanych przez sędziego. Okazją do rewanżu będzie mecz ligowy, który zespoły Kryształu i Hetmana rozegrają na tym samym obiekcie w XIII kolejce IV ligi.

            Przez pierwsze 20 minut meczu obydwa zespoły „badały” się wzajemnie – gra toczyła się głównie w środku pola a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Zawodnicy obydwu zespołów oddali po jednym niecelnym strzale z dystansu i to było wszystko. Dopiero w 20 minucie zrobiło się gorąco pod bramką Hetmana, gdy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego nie złapał piłki Tomczyszyn a po powstałym zamieszaniu Gałka z 5 metrów posłał piłkę obok bramki. Zamościanie odpowiedzieli atakiem prawym skrzydłem ale po dośrodkowaniu Kupisza Rodevych uderzył głową ponad bramką. Przez kolejne minuty gra wyglądała podobnie. Dużo było walki w środku pola ale nie przekładało się to na klarowne sytuacje do zdobycia gola. Hetman próbował ataków skrzydłem – głównie prawym, gdzie grał dość aktywny Kupisz – oraz strzałów spoza pola karnego. Nie przynosiło to jednak pożądanych efektów.  Piłkarze Kryształu zagrażali zamojskiej bramce głównie po stałych fragmentach gry a najlepszą okazję miał w 26 minucie Dobromilski, który przez nikogo nie pilnowany, będąc 10 metrów od bramki strzelił głową lekko i niecelnie.

            Druga połowa przyniosła wzrost przewagi gości. Zespół Hetmana stworzył sobie więcej okazji strzeleckich niż w pierwszej połowie ale skuteczność podopiecznych Krzysztofa Rysaka wyraźnie szwankowała. W 52 minucie świetną okazję zmarnował Kamiński, który po błędzie Wurszta znalazł się z piłką w polu karnym ale zamiast oddać strzał wdał się w niepotrzebną „kiwkę” i stracił piłkę. Dwie minuty później po dobrej akcji i zagraniu Bubeły soczysty strzał z linii pola karnego oddał Rodevych ale Suchodolski sparował uderzenie. W 59 minucie po akcji Kamińskiego sfaulowany został Kupisz. Piłkarze Hetmana i zamojska część publiczności domagała się rzutu karnego ale sędzia uznał, że faul nastąpił tuż przed 16-tką. Po lekkim strzale z rzutu wolnego w wykonaniu Soleckiego piłka padła łupem Suchodolskiego. Z dobrych okazji do zdobycia gola należy jeszcze wymienić sytuację z 77 minuty, gdy Rodevych przebił głową podanie z głębi pola ale znajdujący się na idealnej pozycji Kupisz nie opanował piłki i został zablokowany przez obrońców. Najlepszą okazję zmarnował jednak Rodevych. W 86 minucie po kolejnej dobrej akcji Kamińskiego i podaniu Kupisza Ukrainiec znalazł się z piłką w idealnej sytuacji 11 metrów od bramki ale źle trafił w futbolówkę i ta znalazła się w rękach Suchodolskiego.

            Piłkarze Kryształu mieli w drugiej połowie trzy niezłe okazje do zdobycia bramki. Najpierw, w 64 minucie po dośrodkowaniu Krystiana Wołocha z rzutu wolnego minimalnie niecelnie główkował Rybka. W 69 minucie Gałka ograł na lewym skrzydle Mazura, po dośrodkowaniu piłka trafiła do Kaznokhy ale zawodnik z Ukrainy uderzył zbyt lekko i piłkę łatwo chwycił Tomczyszyn. Trzy minuty później gospodarze ponownie zaatakowali lewym skrzydłem. Tym razem Dec ograł Bubełę i celnie dośrodkował ale „główka” Gałki nie trafiła do celu.

            Gdy wszystkim wydawało się, że dogrywka jest nieunikniona, w doliczonym czasie gry Wójtowicz sfaulował Kupisza w bocznym sektorze boiska. Z rzutu wolnego dośrodkował Turczyn ale strzał głową Kupisza obronił wyciągnięty jak struna Suchodolski. Wybita przez obrońców piłka trafiła przed pole karne, gdzie stał Solecki i oddał kolejny strzał. Ponownie skuteczną interwencją popisał się Suchodolski ale wobec dobitki Mazura z 5 metrów był już bezradny. Piłkarze z Werbkowic rzucili się do odrabiania strat i strzałów próbowali jeszcze Rybka i Całka ale były one niecelne a w chwilę potem sędzia zakończył mecz.

            Finałowe spotkanie okręgowego Pucharu Polski odbędzie się w przyszłym roku a termin zostanie wyznaczony po ustaleniu przez Lubelski ZPN terminarza rundy wiosennej IV ligi. Dotychczas mecze finałowe odbywały się na początku

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Oneb 24 minuty temu
Społecznicy tak mają. Co tam błoto, c...
sssa
W naszym regionie już lepiej wypadł Gr...
ad111
Historia przedstawiana w podręcznikach ...
.
Tylko Droga Krzyżwa i Jasełka to trady...
observer
do poprzednika - jasełka i Droga Krzyż...
observer
a dlaczego redakcja nie zamieściła prz...
obiektyw
"roman2" = to nie tylko świnia, ale wie...
.
Tylko po co te inscenizacje?...
KL.
Zamość nie dostał się w ręce wojsk ...
TORRES20400
Każdy Wieśniak może sobie zakupić "b...
Włodek
Też głosowałem w tym sondażu, tyle ...
pacjent
Z autopsji (inna dziedzina medycyny): mi...
KL.
I co z tych filtrów? Głosowałem z trz...
na poprawę hum...
"Przychodzi kobieta do lekarza. Lekarz: ...
na pohybel heJt...
https://portalzamojski.pl/wiadomosci/pol...
TORRES20400
A czemu od razu w dziurawych? Całe som....
ten s.....n2040...
Prawdziwy burak w dziurawych gumofilcach...
Bufu
Tunamu "antyklerykala":emrullah kallur k...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny