Sport | Tomaszów LubelskiDaniel Czubara13 sierpnia 2016 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy

Hetman vs. Tomasovia już jutro

Czy Oleksij Rodewicz (z lewej) strzeli bramkę Tomasovii?; fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Już jutro kolejne derby Zamojszczyzny.

W niedzielne popołudnie w Tomaszowie zmierzą się FKS Hetman Zamość z tamtejszą Tomasovią.

Hetman do meczu z Tomasovią podchodzi zbudowany dwoma zwycięstwami 2:0 z Victoria Żmudź na wyjeździe i 3:1 u siebie z Unią Hrubieszów. Z kolei Tomasovia w pierwszym meczu uległa 1:2 Kłosowi Gmina Chełm, a w następnym rozgromiła na wyjeździe 6:0 rezerwy Górnika Łęczna. Nie umniejszając sukcesu tomaszowian trzeba jednak zaznaczyć, że Górnik zagrał w większości juniorami gdyż wcześniej rozgrywał mecz w ramach Pucharu Polski.

Jakiego wyniku można spodziewać się w niedzielę?

W ostatnich latach zespół AMSPN Hetman, który został przejęty w czerwcu przez Fundację KS Hetman, grał z Tomasovią czterokrotnie w III lidze. Wszystkie mecze wygrała drużyna z Tomaszowa Lubelskiego. Zamościanie nie zdołali w tych spotkaniach zdobyć choćby jednej bramki.

Teraz tomaszowianie w spotkaniu z Hetmanem na pewno zechcą przed własną publicznością zmazać hańbę z porażki z Kłosem, zamościanie z kolei w derbowym pojedynku zechcą z pewnością po raz kolejny zdobyć trzy oczka, bowiem apetyt kibiców na awans do III ligi rośnie z każdym meczem.

Początek spotkania jutro o 17 w Tomaszowie.

 

 

 

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 6.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Jacoppo" dnia 13 sierpnia 2016 o godzinie 15:55:28 napisał:
  Trafiłem już dwa wyniki 2:0 ze Zmudzia 3-1 z Hrubieszowem teraz mam nadzieję że trafię 3 raz :) 2-1 dla Hetmana.
  R E K L A M A
 • "Mam pytanie" dnia 13 sierpnia 2016 o godzinie 16:18:14 napisał:
  Są zapisy na wyjazd do Tomaszowa, czy kto pójdzie na zbiórkę ten jedzie?
 • "Bolesław Cienki" dnia 13 sierpnia 2016 o godzinie 16:51:48 napisał:
  Mecz jest o 7? Rano?
 • "HZ" dnia 13 sierpnia 2016 o godzinie 20:40:56 napisał:
  Zbiórka o 15:00 pod stadionem, koszt wyjazdu dla kibiców poniżej 18 roku życia- 5zł, reszta płaci 10zł! Jest wynajęty transport, prywatne auta wchodzą dopiero w grę gdy zajmiemy wszystkie miejsce w autokarach! WSZYSCY DO TOMASZOWA!!!
 • "Mam pytanie" dnia 13 sierpnia 2016 o godzinie 20:44:33 napisał:
  HZ ok tyle wiem, nie wiem tylko czy trzeba się zapisać teraz na Fb czy na miejscu czy całkiem zapisów nie będzie, z góry dziękuję za info.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
tymon
w tamtym roku polise z YU miałem i kosz...
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
bobby
Zamiast lotniska wybudujcie góry i koni...
LOVE_ZMC
Przepraszam a co można wygrać wysyłaj...
zamościak
Do "W"; a taka jest różnica, że Padwa...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat