R E K L A M A

28 lutego 2017

roztocze.net

AKTUALNE TEMATY :    BUDŻET OBYWATELSKI |   LOOKALNY INFORMATOR EDUKACYJNY - aktualnie o edukacji

Tydzień po meczu seniorów – tym razem w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Juniorów Lubelskiego ZPN – naprzeciwko siebie stanęły zespoły juniorów starszych i młodszych z Zamościa i Tomaszowa Lubelskiego.

Niedziela, 21 sierpnia godz. 14.00, Wojewódzka Liga Juniorów Starszych LZPN (2 x 45 min.)

Fundacja KS Hetman Zamość  – Tomasovia Tomaszów Lub.                                2 : 2 (1 : 2)

Zmiany:

35’ ↓ Szymon Płotnikiewicz – ↑ Karol Tucki,

46’ ↓ Kasper Gadzina – ↑ Dominik Niemczyk,

46’ ↓ Rafał Witkowski – ↑ Kamil Daszek,

72’ ↓ Michał Luterek – ↑ Dariusz Zub.

Tomasovia 1-4-4-2:

Tomasovia.JS.21.08.2016

Zmiany:

54’ ↓ Michał Nowosad – ↑ Michał Dudziński,

54’ ↓ Paweł Kielar – ↑ Patryk Krosman,

83’ ↓ Kacper Nastałek – ↑ Daniel Gmiterek.

Żółte kartki: Myszka, Bukowski i Filipowicz (Hetman).

Sędziował Arkadiusz Łaszkiewicz (OKS Zamość).

Niedziela, 21 sierpnia godz. 16.00, Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych LZPN (2 x 40 min.)

AMSPN Hetman Zamość – Tomasovia Tomaszów Lub.                                            0 : 0

Hetman 1-4-2-3-1:

Hetman.JM.21.08.2016

Zmiany:

47’ ↓ Jakub Płaneta – ↑ Norbert Poździk,

51’ ↓ Kamil Woźniak – ↑ Adrian Cymerman,

58’ ↓ Jakub Kawałko – ↑ Adrian Swatowski.

Tomasovia 1-4-2-3-1:

Tomasovia.JM.21.08.2016

Zmiany:

41’ ↓ Roman Jędruszczak – ↑ Paweł Świątek,

67’ ↓ Damian Bełz – ↑ Marcin Kobiałka.

Żółte kartki: brak.

Sędziował Tomasz Ostrowski (OKS Zamość).

W konfrontacji juniorskich zespołów Hetmana i Tomasovii padł remis. Najpierw zmierzyły się drużyny juniorów starszych. Zawodnicy z Tomaszowa dość łatwo objęli prowadzenie po strzałach Nastałka. Napastnik Tomasovii dwukrotnie strzelił z rzutów wolnych wykorzystując błędy zamojskiego bramkarza. Jeszcze przed przerwą ambitny atak Nowaka samobójczym strzałem zakończył Kołodziejski. Podbudowani kontaktowym trafieniem zamościanie z ogromnym animuszem rozpoczęli II połowę i już w 50 minucie wyrównali po strzale Sadowskiego. Ponownie asystą popisał się Nowak. Potem do głosu ponownie doszli goście ale nie potrafili już swojej dobrej gry udokumentować kolejnymi bramkami.

Krzysztof Krupa, trener juniorów starszych Hetmana: -Mecz na remis. Straciliśmy bramki po błędach bramkarza ale potem mieliśmy kilka sytuacji do zdobycia goli, z których dwie wykorzystaliśmy. W końcówce meczu trochę więcej klarownych okazji na zwycięskie trafienie miała Tomasovia ale ich napastnikom zabrakło zdecydowania albo dobrze spisywał się wstawiony po przerwie do bramki Niemczyk.

Spotkanie juniorów młodszych AMSPN Hetman i Tomasovii również było remisowe ale tym razem nie padła żadna bramka. Spora w tym zasługa nieskuteczności zawodników obydwu zespołów, bo okazji nie brakowało. W I połowie zdecydowanie dominowała ekipa Hetmana ale nie potrafiła tego potwierdzić zdobyciem bramki mimo co najmniej czterech „setek”. W drugiej połowie gra się wyrównała głównie za sprawą lepszej gry drużyny gości. Zespół Tomasovii w ostatniej minucie zepsuł piłkę meczową. Paweł Świątek po minięciu bramkarza Hetmana nie trafił do pustej bramki.

Daniel Hałasa, trener juniorów młodszych Tomasovii: -Przed meczem wziąłbym remis w ciemno, więc z wyniku jestem zadowolony. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do Hetmana, którego zawodnicy mieli kilka stuprocentowych sytuacji do zdobycia gola. Raz dobrze spisał się Mikołaj Łaba a trzykrotnie problemy z celownikiem mieli piłkarze gospodarzy. Po przerwie gra się wyrównała i wtedy my również mieliśmy swoje szanse ale gole nie padły.

W następnej kolejce Wojewódzkiej Ligi Juniorów piłkarze Fundacji KS Hetman pauzują a juniorzy młodsi AMSPN Hetman zagrają na wyjeździe z Avią Świdnik. Drużyny z Tomaszowa Lubelskiego zmierzą się u siebie w dwumeczu z Wisłą Puławy.