R E K L A M A

28 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

W sumie 25 piłkarzy zabrał trener Krzysztof Rysak na obóz w Krasnobrodzie.

Wśród zawodników, którzy do 28 stycznia będą szlifowali formę w Krasnobrodzie znaleźli się nowi piłkarze zamojskiego klubu: Kacper Skrzypek, Filip Drozd oraz Damian Ziółkowski. Na obóz pojechał też stoper Roman Bojko z Ukrainy, co wskazywałoby, że wiosną piłkarz ten może bronić barw Hetmana.

Wiosną na pewno w Hetmanie nie zagrają inni Ukraińcy – Oleksij Rodewicz i Anton Lucyk. Obaj mieli być wypożyczeni do Łady Biłgoraj, jednak ostatecznie wybrali ofertę Stali Kraśnik.

Kadra na obóz:

Bramkarze: Patryk Kierepka, Kacper Skrzypek, Kamil Tomczyszyn

Obrońcy: Łukasz Bubeła, Roman Bojko, Dawid Daszkiewicz, Michał Luterek, Bartłomiej Mazur, Norbert Myszka, Szymon Płotnikiewicz, Szymon Solecki

Pomocnicy: Karol Bukowski, Hubert Czady, Łukasz Kamiński, Maciej Markowski, Błażej Omański, Damian Otręba, Damian Pilipczuk, Rafał Turczyn, Damian Ziółkowski

Napastnicy: Filip Drozd, Damian Kupisz, Szymon Nowak.

24 stycznia 2017
Autor:
Sport | Zamość

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 3

R E K L A M A

    4 komentarze

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "zamościanin" dnia 24 stycznia 2017 o godzinie 8:37:55 napisał:
  a nowego trenera nie będzie?
  1
  0
 2. R E K L A M A

 3. "do zamościanin" dnia 24 stycznia 2017 o godzinie 10:08:45 napisał:
  Po tej stronie Łabuńki nie ma lepszych. Przerażają mnie te ich wypady do Krasnobrodu, po ostatnim obozie Chełmianka zrobiła im z dupy jesień średniowiecza. Jeszcze pół roku i wrócą na swoje wioski.
  2
  0
 4. "hm" dnia 24 stycznia 2017 o godzinie 11:50:52 napisał:
  Konieczne jest wsparcie nad trenera Złomańczuka..myslę,ze kwestia dni kiedy to nastąpi.
  1
  0
 5. "Rick" dnia 24 stycznia 2017 o godzinie 13:00:31 napisał:
  Niech kupią Nawałkę do ZAmościa. hehe.a najlepiej niech wszystko kupią. Bo po co trenować po co szkolić jak można kupić.
  1
  1


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A