SportMarcin Łyś8 stycznia 2016 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 18 komentarzy

Hetman rozpoczyna treningi

Przed Krzysztofem Rysakiem sporo pracy
R E K L A M A    B O A R D

Na pierwszych w tym roku zajęciach trener Krzysztof Rysak miał do dyspozycji 17 zawodników.

Fatalne wrażenie jakie wywarły wyniki zespołu seniorów AMSPN Hetman Zamość w rundzie jesiennej bieżącego sezonu ma zostać w roku 2016 zatarte. Takie przynajmniej są plany. W nowym roku mamy już oficjalnie nowy sztab szkoleniowy (końcówkę sezonu, mimo poszerzenia grona trenerów, swoją licencją cały czas firmował Andrzej Rycak), oczekiwane są wzmocnienia kadry zawodniczej, niektórzy wiele obiecują sobie również po zaplanowanych na koniec stycznia wyborach do władz klubu oraz działalności „Fundacji Klub Sportowy Hetman Zamość”, chociaż szczegółowe plany tej ostatniej są na razie owiane mgłą tajemnicy.

W czwartek (07 stycznia br.) nasi trzecioligowcy rozpoczęli przygotowania do wiosennej rundy rozgrywek. Zajęcia odbyły się na boisku ze sztuczną nawierzchnią a wzięło w nich udział 17 graczy. Byli to grający jesienią Damian Baran, Jarosław Baran, Łukasz Bubeła, Karol Bukowski, Kamil Chruściński, Patryk Czarniecki, Dominik Karaszewski, Mykhailo Kaznokha, Maciej Markowski, Norbert Myszka i Szymon Nowak oraz kilka nowych twarzy – Adrian Hawryluk (napastnik, rocznik 1997, z zespołu juniorów, wcześniej Zryw Ulhówek), Dominik Niemczyk (bramkarz, rocznik 1999, z zespołu juniorów, wcześniej Gaudium Zamość), Piotr Sasim (bramkarz, rocznik 1983, Ostoja Skierbieszów), Mateusz Wróbel (obrońca, rocznik 1997, Olimpia Miączyn) oraz Jakub Wyłupek (bramkarz, rocznik 2000, z zespołu juniorów). Do treningów wrócił też bramkarz Patryk Kierepka ale jak na razie jego aktywność podczas pierwszych zajęć (po przebytej kontuzji) polegała jedynie na truchtaniu wokół boiska. Piłkarzy podczas gry szkolnej wspierał też trener Krzysztof Krupa (nie odstawał od pozostałych uczestników gierki).

Zgodnie z decyzją sztabu szkoleniowego, jeszcze jesienią z zespołem rozstali się Damian Dębicki, Vladyslav Kudryavtsev, Kamil Pliżga, Karol Stolarski i Kacper Wróblewski. Z pozostałych kadrowiczów w czwartkowych zajęciach nie uczestniczyli ponadto: Paweł Daszek (przeziębiony), Łukasz Fidler (narzeka na drobny uraz), Michał Kiecana (zrezygnował z gry), Kamil Krawiec (przeziębiony), Adrian i Krystian Wołochowie (narzekają na drobne urazy). Z przewlekłymi kontuzjami nadal zmagają się: Przemysław Dębicki i Bartosz Skiba. Z anonsowanych wcześniej wzmocnień nie pojawili się jeszcze Przemysław Kita (ma trenować od piątku, 08 stycznia), Łukasz Sękowski i Szymon Solecki (rozmowy z nimi trwają).

Pierwszy mecz kontrolny nasi piłkarze rozegrają z etatowym ostatnio sparring-partnerem tj. Kryształem Werbkowice. Mecz odbędzie się dnia 23 stycznia o 11.00 w Zamościu, na sztucznym boisku OSiR . Do ferii zimowych piłkarze AMSPN Hetman będą trenować w Zamościu na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji. 15 lutego wyjadą na 5-dniowy obóz do Krasnobrodu.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Marcin Łyś
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "do Tutejszego" dnia 8 stycznia 2016 o godzinie 8:43:02 napisał:
  @Tutejszy! Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
  R E K L A M A
 • "hm" dnia 8 stycznia 2016 o godzinie 10:38:20 napisał:
  Wyczuwam ironię co do fundacji Hetman Zamość a jeśli chodzi o AMSPN to potrzeba trenera z zewnątrz i chociaż jednego doswiadczonego zawodnika na kazdej pozycji.Szkoda zdrowia i pieniędzy na kolejne żenujące widowiska na wiosnę.
 • "Oli" dnia 8 stycznia 2016 o godzinie 13:30:24 napisał:
  Żenada po co bez konkretnych wzmocnień przystępować do rundy wiosennej jaja se robicie żeby miasto Zamość się wpisało w historię piłki nożnej z Najgorszą w historii tabelą wyników! Albo konkretnie wzmocnić zespół albo szkoda pieniędzy po co ta parodia i wkurwia....... Kibiców. Tu trzeba trenera dobrego gałki kaca Mazura bo szkoda tej młodzieży żeby im kariery tak zapaćkać. Co do fundacji to w końcu ktoś mógłby więcej poinformować kibiców bo bez nich żaden klub nie istnieje.
 • "piko" dnia 8 stycznia 2016 o godzinie 17:36:33 napisał:
  Autor: Marcin Łyś, czyli redaktor sportowy pelna geba,jeden ze swoich artykulow zatytuowal "Cala prawda o Hetmanie". A moze by tak pan Marcin wyjasni, dlaczego powstal AMSPN z nazwa Hetman, skoro Hetman gral i to od 1934 roku? Dlaczego zniknal klub MKS szkolacy juniorow? Dlaczego AMSPN z nazwa "HETMAN"? Przeciez byl pan jednym z zalozycieli tego tworu. Dlaczego wlasnie Hetman?
 • "piko" dnia 8 stycznia 2016 o godzinie 19:34:57 napisał:
  Uuuuu. Widze, ze nie mozna zapytac dlaczego ten twor posiadl nazwe juz istniejacego klubu pilkarskiego w Zamosciu, bo to nie na reke przydupasom Marcinow.
 • "Tamtejszy" dnia 9 stycznia 2016 o godzinie 11:41:53 napisał:
  Przygłup Tutejszy/piko/VALDEE znowu nadaje. Może nada na przykład co to takiego jest MKS szkolący juniorów i kiedy to wymyślił? Dla tego pustego łba nie ma ratunku.
 • "Przygłup Tutejszy/piko/VALDEE" dnia 10 stycznia 2016 o godzinie 17:18:51 napisał:
  $"Tamtejszy"- http://www.archiwum.zam.pl/displayimage.php?album=lastup&cat=42&pid=3246#top_display_media .....Kiedys szedlem ulica Listopadowa i powiedzialem jednemu gosciowi- "Widzi pan, tu kiedys byl browar, a dzisiaj?" A on na to. Co pan bredzi, tu byla rozlewnia wod. No i odrocilem sie na piecie, bo nie bylo sensu rozmawiac. Czy zadawala ci moj wymysl "tamtejszy"? Tylko otworz link!
 • "Przygłup Tutejszy/piko/VALDEE" dnia 10 stycznia 2016 o godzinie 19:46:30 napisał:
  Tez wychowankowie MKS! - http://www.archiwum.zam.pl/displayimage.php?album=163&pid=3243#top_display_media
 • "Ed." dnia 11 stycznia 2016 o godzinie 6:50:13 napisał:
  Jedno wzmocnienie jest - Michał Kiecana zrezygnował z gry :-)
 • "piko" dnia 11 stycznia 2016 o godzinie 17:10:38 napisał:
  "Tamtejszy" - gdzie jestes? Odpowiedz!
  R E K L A M A
 • "Tamtejszy" dnia 11 stycznia 2016 o godzinie 17:40:27 napisał:
  A co tu odpowiadać! Zdemaskowałeś wszystkich! Był MKS w latach sześćdziesiątych i potem został zlikwidowany. Odpowiedzialność PO, Marcina Zamoyskiego, AMSPN i Łysia za tę likwidację jest niepodważalna. Dzięki tobie wreszcie się wydało, że już przed 50 laty spiskowano przeciw zamojskiej piłce. Zdemaskuj coś albo kogoś jeszcze, bo jak nie ty to kto?!
 • "Przygłup Tutejszy/piko/VALDEE" dnia 12 stycznia 2016 o godzinie 17:39:23 napisał:
  Demaskować ZNACZY ujawniać prawdę o kimś lub o czymś nieuczciwym lub negatywnym.Piszac "że już przed 50 laty spiskowano przeciw zamojskiej piłce", popadles w dziesiatke, bo byl atak podobnych do PO, czyli twardoglowych podporzadkowanych ZSRR dzisiaj (Berlina i Brukseli) i Hetman musial przyjac nazwe Unia.No ale ty chciales uzyc drwiny, tzn. inteligentnego podejscia w stylu wielkiego profesora Niesiolowskiego. Jako przyglup musze oznajmic, ze MKS nie zostal zlikwidowany w latach 60-tych tylko pozniej i to na 100% i nie zaklamuj historii miasta. Kedziora tez nie postaral sie dotrzec do tego problemu. Z pozdrowieniami dla inteligencji stajni hrabiego.
 • "Tamtejszy" dnia 13 stycznia 2016 o godzinie 19:06:10 napisał:
  Do Przygłupa Tutejszego/piko/VALDEE! Jedyny pozytyw wynikający z twoich ostatnich wpisów jest taki, że już sam z siebie tak się ładnie podpisujesz. Reszta na normalnym poziomie zlasowanego mózgu, no ale to przecież nikogo nie dziwi.
 • "Przygłup Tutejszy/piko/VALDEE" dnia 13 stycznia 2016 o godzinie 19:28:13 napisał:
  Tamtejszy - przygotowales grzbit by twoj hrabia mogl sie wdrapac na konia? wiesz czym sie rozniz od polprostej? Jesli wiesz, to odpisz!
 • "piko" dnia 13 stycznia 2016 o godzinie 19:32:10 napisał:
  I jeszcze jedno. Doscigasz zacnego, madrego profesora Niesiolowskiego w pluciu jadem. Nic dziwnego, cham ze wsi zawsze zostanie chamem. Ma to w genach.
 • "FutbolNEWS24" dnia 18 stycznia 2016 o godzinie 14:47:48 napisał:
  AMSPN Hetman będzie miał tym roku najwyższy budżet w historii! Dostali od miasta 370 000 zl czyli 10 000 więcej niż w roku ubiegłym ale już nie musi płacić 120 000 OSIR-owi więc de facto dotacja wzrosła o 130 000
 • "FutbolNEWS24" dnia 21 stycznia 2016 o godzinie 14:57:49 napisał:
  29 stycznia 2016 Wybory nowego zarządu AMSPN Hetman Zamość
 • "piko" dnia 24 stycznia 2016 o godzinie 17:12:37 napisał:
  Obawiam sie, ze juz doszlo do przetrenowania. Lider III ligi ulegl Krysztalowi z miasta glownego Werbkowice. Co z FUNDACJA KS????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Przepowiednia
Mam takie przeczucie, że za niedługo s...
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
ad111
Artykuł sponsorowany, dlaczego nie ma t...
kmicic
5100 zł za m2? Inwestor chyba pomylił ...
Dumny
Rozumiem, że mieszkańcy płacą za to ...
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
leszek
Pan Marek W. i tablet... dajcie mu młot...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018