Biłgoraj | Sport | ZamośćRedakcja27 maja 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Hetman pokonał Ładę!

Fot. kshetman.zamosc.pl
R E K L A M A    B O A R D

Na „dzień dobry” i na „do widzenia” trafił do siatki Mateusz Olszak, a Hetman wygrał w Biłgoraju derby z Ładą 2:0 (1:0).

Już w 2 min. Paweł Myśliwiecki z pierwszej piłki zagrał do Mateusza Olszaka, który przyjął sobie kierunkowo klatką piersiową i w sytuacji sam na sam z zimną krwią trafił do siatki. Szybko zdobyta bramka pozwoliła nam na spokojną grę. Biało-zielono-czerwoni mieli spotkanie pod całkowitą kontrolą, a Łada nie była w stanie stworzyć sobie żadnej okazji. Gospodarze szukali szczęścia tylko po stałych fragmentach gry, ale zamojska obrona była bardzo czujna. W 38 minucie bliski zdobycia pięknego gola był Patryk Słotwiński. Pomocnik przymierzył z rzutu wolnego z 25 metrów w słupek. Po zmianie stron Hetman przeważał coraz mocniej, ale brakowało „kropki nad i”. Postawił ją wreszcie Olszak, który wykorzystał prostopadłe zagranie z głębi pola Rafała Kycki.
– Mecz nie był porywającym widowiskiem. Wygrał zespół bardziej dojrzały. Gdy tylko przyśpieszyliśmy, to pod bramką Łady się kotłowało. Spodziewaliśmy się większego oporu ze strony gospodarzy, ale nic takiego nie miało miejsca. W sumie niespecjalnie wielkim nakładem sił zdobyliśmy trzy punkty i myślimy już o spotkaniu pucharowym z Orlętami – przyznał po ostatnim gwizdku Jacek Ziarkowski, trener Hetmana.
Łada 1945 Biłgoraj – Hetman Zamość 0:2 (0:1)
Bramki: Olszak (2, 86).
Łada: Szawara – Raduj (80 Nesterenko), Chmura, Kuliński, Myszak – Krzyszycha (47 Nawrocki), Oleksiuk, Czok (55 Paćkowski), Birut – Skubis, Dorosz.
Hetman: Amermajster – Dudek, Żmuda, Kanarek, Daszkiewicz – Słotwiński, Kycko, Buczek, Rusiecki (84 Pęcak), Myśliwiecki (72 Kopyciński) – Olszak.
Żółta kartka: Kuliński (Łada)

 

(źródło: kshetman.zamosc.pl)

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Zamosciak
Najlepiej byłoby zainstalować tam sygn...
no i wyszedł p...
Zamiast linii wibracyjnych powinniście ...
observer
Na pewno Dziura i Misztal - pieli z zach...
klf
juz wsiadajac do BMW w aucie unosi sie e...
ciekawy
ducato chlodnia?...
KL
"Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trze...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018