Hetman liderem Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Porażka juniorów Tomasovii w Chełmie i zwycięstwo Hetmana z Victorią Parczew przyniosły zmiany na szczycie tabeli WLJ Starszych LZPN.

Niedziela, 18 września godz. 13.00, Wojewódzka Liga Juniorów Starszych LZPN (2 x 45 min.)

Hetman ZamośćVictoria Parczew 8 : 1 (2 : 0)

Zmiany:

46’ ↓ Szymon Płotnikiewicz – ↑ Rafał Danilewicz,

46’ ↓ Kamil Daszek – ↑ Szymon Nowak,

65’ ↓ Szymon Sadowski – ↑ Jakub Witkowski,

65’ ↓ Paweł Daszek – ↑ Dariusz Zub,

70’ ↓ Karol Tucki – ↑ Łukasz Latawiec,

75’ ↓ Dominik Niemczyk – ↑ Adrian Adamczuk.

Victoria 1-4-5-1:

victoriap-js-18-09-2016

Zmiany:

67’ ↓ Brajan Kabaciński – ↑ Jakub Adamczyk,

78’ ↓ Maciej Korybski – ↑ Maciej Dębowczyk,

83’ ↓ Kacper Gołacki – ↑ Mateusz Staniukiewicz.

Żółte kartki: Danilewicz, Myszka i Bukowski (Hetman) oraz Siuciak, Lewczuk i Gołacki (Victoria).

Czerwona kartka: Siuciak (Victoria, 90’ + 1 za drugą żółtą).

Znając wynik sobotniego meczu juniorów Tomasovii i Chełmianki podopieczni trenera Krzysztofa Krupy bardzo poważnie potraktowali niedzielną konfrontację z Victorią Parczew. Szansa na objęcie przodownictwa w tabeli została wykorzystana.

Wynik pewnym strzałem z rzutu karnego otworzył w 21 minucie Pilipczuk. Jeszcze przed przerwą prowadzenie podwyższył Sadowski wykorzystując akcję Filipowicza. Nadzieja dla Victorii pojawiła się na moment w drugiej połowie, gdy po przypadkowym zagraniu ręką Danilewicza, goście zdobyli z rzutu karnego kontaktową bramkę. Ale zwycięstwo Hetmana tylko przez moment było zagrożone, bo gospodarze momentalnie odpowiedzieli bramką Myszki a potem – zaliczając kolejne trafienia – dokończyli dzieła zniszczenia. Skończyło się wynikiem 8 : 1 a hat-tricka na swoim koncie zapisał Norbert Myszka.

Krzysztof Krupa, trener juniorów starszych Hetmana: -Nie będę nikogo wyróżniał po meczu z Victorią – dobrze zagrał cały zespół. Czy walczymy o awans do Centralnej Ligi Juniorów? Nie chciałbym składać jakichś konkretnych deklaracji. Stworzyła się niezła grupa zawodników, staramy się grać jak najlepiej, na treningach jest niezła frekwencja i mamy dzięki temu dobre wyniki. Zobaczymy co będzie na koniec rundy jesiennej i wtedy podejmiemy dalsze decyzje.

W następnej kolejce rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Juniorów juniorzy starsi Fundacji KS Hetman mają szansę umocnić się na prowadzeniu. Kolejnym rywalem będzie przedostatni w tabeli Lewart Lubartów. Wicelider – Górnik Łęczna – zagra na wyjeździe z Janowianką a trzecia w tabeli Tomasovia pauzuje.

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.