R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja22 września 2016 FACEBOOK | 4288 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze ()

Hetman liderem Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych

Foto: Hemera

R E K L A M A    B O A R D

Porażka juniorów Tomasovii w Chełmie i zwycięstwo Hetmana z Victorią Parczew przyniosły zmiany na szczycie tabeli WLJ Starszych LZPN.

Niedziela, 18 września godz. 13.00, Wojewódzka Liga Juniorów Starszych LZPN (2 x 45 min.)

Hetman ZamośćVictoria Parczew 8 : 1 (2 : 0)

Bramki:

1 : 0 – Pilipczuk (21’ z karnego),

2 : 0 – Sadowski (39’),

2 : 1 – Tokarzewski (57’ z karnego),

3 : 1 – Myszka (60’),

4 : 1 – J. Witkowski (68’),

5 : 1 – Myszka (74’),

6 : 1 – Zub (81’),

7 : 1 – Filipowicz (86’),

8 : 1 – Myszka (90’ + 2).

Hetman 1-4-3-3:

hetman-js-18-09-2016

Zmiany:

46’ ↓ Szymon Płotnikiewicz – ↑ Rafał Danilewicz,

46’ ↓ Kamil Daszek – ↑ Szymon Nowak,

65’ ↓ Szymon Sadowski – ↑ Jakub Witkowski,

65’ ↓ Paweł Daszek – ↑ Dariusz Zub,

70’ ↓ Karol Tucki – ↑ Łukasz Latawiec,

75’ ↓ Dominik Niemczyk – ↑ Adrian Adamczuk.

Victoria 1-4-5-1:

victoriap-js-18-09-2016

Zmiany:

67’ ↓ Brajan Kabaciński – ↑ Jakub Adamczyk,

78’ ↓ Maciej Korybski – ↑ Maciej Dębowczyk,

83’ ↓ Kacper Gołacki – ↑ Mateusz Staniukiewicz.

Żółte kartki: Danilewicz, Myszka i Bukowski (Hetman) oraz Siuciak, Lewczuk i Gołacki (Victoria).

Czerwona kartka: Siuciak (Victoria, 90’ + 1 za drugą żółtą).

Znając wynik sobotniego meczu juniorów Tomasovii i Chełmianki podopieczni trenera Krzysztofa Krupy bardzo poważnie potraktowali niedzielną konfrontację z Victorią Parczew. Szansa na objęcie przodownictwa w tabeli została wykorzystana.

Wynik pewnym strzałem z rzutu karnego otworzył w 21 minucie Pilipczuk. Jeszcze przed przerwą prowadzenie podwyższył Sadowski wykorzystując akcję Filipowicza. Nadzieja dla Victorii pojawiła się na moment w drugiej połowie, gdy po przypadkowym zagraniu ręką Danilewicza, goście zdobyli z rzutu karnego kontaktową bramkę. Ale zwycięstwo Hetmana tylko przez moment było zagrożone, bo gospodarze momentalnie odpowiedzieli bramką Myszki a potem – zaliczając kolejne trafienia – dokończyli dzieła zniszczenia. Skończyło się wynikiem 8 : 1 a hat-tricka na swoim koncie zapisał Norbert Myszka.

Krzysztof Krupa, trener juniorów starszych Hetmana: -Nie będę nikogo wyróżniał po meczu z Victorią – dobrze zagrał cały zespół. Czy walczymy o awans do Centralnej Ligi Juniorów? Nie chciałbym składać jakichś konkretnych deklaracji. Stworzyła się niezła grupa zawodników, staramy się grać jak najlepiej, na treningach jest niezła frekwencja i mamy dzięki temu dobre wyniki. Zobaczymy co będzie na koniec rundy jesiennej i wtedy podejmiemy dalsze decyzje.

W następnej kolejce rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Juniorów juniorzy starsi Fundacji KS Hetman mają szansę umocnić się na prowadzeniu. Kolejnym rywalem będzie przedostatni w tabeli Lewart Lubartów. Wicelider – Górnik Łęczna – zagra na wyjeździe z Janowianką a trzecia w tabeli Tomasovia pauzuje.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "bomba" dnia 22 września 2016 o godzinie 12:59:39 napisał:
  Życzę chłopakom 2 miejsca bo jak zajmą pierwsze i awansują do CLJ to będą wyższe wyniki niż rok temu w 3 lidze
  0
  0
  R E K L A M A
 • "ja" dnia 22 września 2016 o godzinie 15:17:18 napisał:
  Tym bardziej że 6 zawodników z podstawowego składu z meczu z Victorią nie mogłoby grać w CLJ bo po obecnym sezonie ukończą wiek juniora. Na ewentualnym awansie do centralki skorzystaliby juniorzy młodsi z rocznika 2000 którzy za rok z rocznikiem 1999 utworzą drużynę juniorów starszych. Ale spokojnie do awansu jeszcze daleka droga najpierw trzeba wygrać ligę a potem jeszcze baraż ze zwycięscą innej grupy.
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Oneb 28 minut temu
Społecznicy tak mają. Co tam błoto, c...
sssa
W naszym regionie już lepiej wypadł Gr...
ad111
Historia przedstawiana w podręcznikach ...
.
Tylko Droga Krzyżwa i Jasełka to trady...
observer
do poprzednika - jasełka i Droga Krzyż...
observer
a dlaczego redakcja nie zamieściła prz...
obiektyw
"roman2" = to nie tylko świnia, ale wie...
.
Tylko po co te inscenizacje?...
KL.
Zamość nie dostał się w ręce wojsk ...
TORRES20400
Każdy Wieśniak może sobie zakupić "b...
Włodek
Też głosowałem w tym sondażu, tyle ...
pacjent
Z autopsji (inna dziedzina medycyny): mi...
KL.
I co z tych filtrów? Głosowałem z trz...
na poprawę hum...
"Przychodzi kobieta do lekarza. Lekarz: ...
na pohybel heJt...
https://portalzamojski.pl/wiadomosci/pol...
TORRES20400
A czemu od razu w dziurawych? Całe som....
ten s.....n2040...
Prawdziwy burak w dziurawych gumofilcach...
Bufu
Tunamu "antyklerykala":emrullah kallur k...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny