R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja18 lutego 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy ()

Hetman – JKS Jarosław 6:0 [AKTUALIZACJA]

Foto: Hemera

R E K L A M A    B O A R D

 

Wysoką wygraną zamojskiej drużyny zakończył się dzisiejszy mecz towarzyski pomiędzy Hetmanem a JKS Jarosław.

Sobota, 18 lutego 2017r., godz. 11.00

Hetman Zamość JKS Jarosław         6 : 0 (0 : 0)

 

Bramki:

1 : 0 – Omański (50’),

2 : 0 – Drozd (58’),

3 : 0 – Turczyn (71’),

4 : 0 – Omański (78’),

5 : 0 – Daszkiewicz (85’),

6 : 0 – Otręba (89’).

 

Hetman 1-4-2-3-1 I połowa:

Hetman 1-4-2-3-1 II połowa:

 

 

Zmiana:

75’ ↓ Filip Drozd – ↑ Dawid Daszkiewicz,

 

 

 

 

JKS Jarosław: 1-4-3-3 I połowa:

JKS Jarosław: 1-4-4-2 II połowa:

 

Zmiany:

60’ ↓ Michał Dudek – ↑ Tomasz Mrozowicz,

60’ ↓ Patryk Wilk – ↑ Maciej Saramak.

 

Sędziował: Marek Borowiński (OKS Zamość).

 

Mecz nowego Hetmana z III-ligowym JKS Jarosław miał dwie – bardzo różniące się od siebie – odsłony. Pierwsza połowa to bardzo, bardzo wyrównany mecz. Obydwa zespoły próbowały konstruować swoje akcje od tyłu a gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Dopiero w 16 minucie zagrożenie pod bramką JKS stworzyli Turczyn i Kanarek. Pierwszy dośrodkował z rzutu rożnego a drugi oddał strzał głową ale Mikus był na posterunku. Pierwsza połowa nie była zresztą porywającym widowiskiem a sytuacji do zdobycia bramek obydwie drużyny stworzyły jak na lekarstwo. Można powiedzieć, że zarówno gospodarze jak i goście mieli praktycznie po jednej, bardzo podobnej okazji do „ukłucia” rywali. Najpierw – w 31 minucie – Kaganek „klepnął” z Rabą i popędził w stronę bramki Hetmana ale Skrzypek zwycięsko wyszedł z pojedynku ze skrzydłowym JKS-u. W ostatniej minucie pierwszej połowy po zagraniu Turczyna w identycznej sytuacji znalazł się Ziółkowski ale tym razem skuteczną obroną popisał się Mikus. Od biedy okazjami do zdobycia gola można by też uznać atak Hetmana z 44 minuty gdy Czady źle rozegrał sytuację 3 x 3 oraz strzał Kycki oddany zbyt szybko i ze zbyt dużej odległości. Poza tym w pierwszej połowie można było odnotować dwa słabe i niecelne strzały Turczyna (w 24 minucie) i Czadego (w 26 minucie) oraz skuteczną interwencję Bubeły, który w ostatniej chwili zdjął piłkę z głowy Aaba. Naprawdę gorąco zrobiło się w 38 minucie ale to dlatego że zawodnikowi gości pomyliły się dyscypliny sportu i chciał pięściami wymierzać sprawiedliwość któremuś z zamojskich piłkarzy. Doszło wtedy do przepychanek z udziałem sporej liczby graczy obydwu drużyn. Sędzia uspokoił jednak krewkich futbolistów i wszystko wróciło do normy.

Do drugiej połowy obydwa zespoły przystąpiły w zmienionych składach i jak się niebawem okazało bardziej wyrównaną kadrę ma Hetman. Dodatkowo zespół JKS-u zmienił ustawienie na 1-4-4-2, co w konsekwencji pozwoliło gospodarzom opanować środek pola. Już w 4 minucie po przerwie padło pierwsze trafienie dla miejscowych. Po umiejętnym wyjściu spod pressingu z własnej strefy obronnej Drozd prostopadłym podaniem uruchomił Omańskiego a ten spokojnie zakończył celnym strzałem sytuację sam na sam z Borowcem.

 

Asystujący przy pierwszej bramce Drozd był autorem drugiego trafienia. Napastnik Hetmana celnie strzeli głową w 58 minucie, po książkowej zmianie krzyżowej Otręby i Myszki oraz dokładnym dośrodkowaniu tego ostatniego.

 

W 60 minucie trener gości zmienił parę stoperów i to było przysłowiowym gwoździem do trumny drużyny JKS. Ustawiona zbyt wysoko linia obrony drużyny z Jarosławia dała sporo wolnej przestrzeni piłkarzom Hetmana, którzy systematycznie punktowali rywali już do końca meczu.

Na 3 : 0 podwyższył w 71 minucie strzałem z 5 metrów Turczyn po dwójkowej akcji z Omańskim. Czwartą bramkę strzelił w 78 minucie Omański, kończąc indywidualną akcję spokojnym strzałem z 14 metrów. Piąta bramka to celny strzał z kilku metrów Daszkiewicza (85 minuta), po sprytnym zagraniu piętą Otręby i zablokowanym uderzeniu Turczyna. Kropkę nad „i” postawił w przedostatniej minucie Otręba, który wykorzystał sytuację sam na sam po kiksie stopera gości.

 

Mariusz Sawa, trener JKS Jarosław: „Pierwszy kwadrans upłynął nam na przystosowaniu się do zamojskiego boiska. Niestety, nie mamy możliwości grania i trenowania na sztucznej trawie. Potem uporządkowaliśmy naszą grę i mecz w pierwszej połowie był bardzo wyrównany. Potem, to szkoda gadać. Nie chcę się tłumaczyć, że poszły zmiany, że grali juniorzy – po prostu wstyd i tyle. Młodzi zawodnicy popełniali błędy ale kiedyś muszą je popełniać. Od tego są starsi zawodnicy, żeby im pomóc i pokierować nimi. Mecz z Hetmanem pokazuje, że nie dysponujemy wyrównaną kadrą. Jest 11-12 zawodników na poziomie III-ligowym, pozostali muszą się jeszcze sporo uczyć. W sparringu chcę dawać wszystkim szansę więc błędy będą popełniane. No ale chłopcy są młodzi, więc wszystko jeszcze przed nimi a nasz klub nie może sobie pozwolić na jakieś finansowe szaleństwo i dołączać do drużyny lepszych graczy. Gramy tym składem, który mamy”.

 

Za tydzień kolejnym sparringpartnerem Hetmana będzie Sokół Nisko.

 

Autor: Redakcja
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
roman2
Marto zdaj sprzęt . Wnuk pewne zwycięs...
Obserwer
Dobre PiS popiera Wnuka jako kandydata n...
Yyyy
Pan S. Zawiślak rozjechany. Wy......ny ...
TORRES20400 14 minut temu
To wygląda mniej więcej tak: są wybor...
qwert 24 minuty temu
Chyba sam w to nie wierzysz, że może s...
qwert 25 minut temu
Naprawdę widzicie jakieś spektakularne...
Henryk 35 minut temu
Spora porażka posła Zawiślaka. Przez ...
TORRES20400 44 minuty temu
Bo zwykle są jakieś przemówienia, "br...
Thomas 48 minut temu
Oczywiście, inicjatywa mogła być pos...
Daniel Czubara 48 minut temu
@Torres20400 specjalnie dzwoniłem po po...
ciekawy 52 minuty temu
jutro 100 lecie szkoly sp3 a tu zadnej z...
Thomas 54 minuty temu
Czyli mamy początek końca Sławomira Z...
TORRES20400 55 minut temu
Czegoś mi tu jednak brakuje. PiS ogłos...
Zamościanin 57 minut temu
Ja tylko przypomnę, że przed poprzedni...
Daniel Czubara 59 minut temu
Ale zawsze ciekawiej jak jest co najmnie...
Oneb
Kolejni kandydaci z góry skazani na por...
KL.
Niestety, ale niektórzy nie mogą zrozu...
niestety
przeszkadza mi to co pis robi z krajem...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny