R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja13 listopada 2016 FACEBOOK | 4288 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 26 komentarzy ()

Hetman – Chełmianka 0:4

Mecz Hetman - Chełmianka; fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Była ambicja, walka i twarda gra oraz świetny doping kibiców. Ze zwycięstwa cieszyli się jednak piłkarze i działacze Chełmianki. 

W bezpośrednim meczu dwóch najpoważniejszych kandydatów do awansu zdecydowane zwycięstwo odniosła drużyna Artura Bożyka.

Niedziela, 13 listopada godz. 13.00

Hetman Zamość – Chełmianka Chełm                                   0 : 4 (0 : 2)

 

Bramki:

0 : 1 – Budzyński (34’),

0 : 2 – Krupski (40’),

0 : 3 – Wołos (77’),

0 : 4 – Kobiałka (90’ + 1).

 

Hetman 1-4-2-3-1:

 

hetman-13-11-2016

 

Zmiany:

46’ ↓ Maciej Markowski – ↑ Hubert Czady,

61’ ↓ Anton Lutsyk – ↑ Błażej Omański,

77’ ↓ Damian Kupisz – ↑ Damian Baran,

89’ ↓ Łukasz Bubeła – ↑ Łukasz Fidler.

 

 

Chełmianka 1-4-3-1-2:

 

chelmianka-13-11-2016

 

Zmiany:

67’ ↓ Michał Budzyński – ↑ Damian Koprucha,

71’ ↓ Paweł Jabkowski – ↑ Mateusz Krzyżak,

90’ ↓ Oleksij Prytuliak – ↑ Mateusz Filipczuk,

90’ ↓ Przemysław Banaszak – ↑ Dawid Greguła.

 

Żółte kartki: Solecki, Daszkiewicz, Mazur i Czady (Hetman) oraz Wołos, Uliczny i Jodłowski (Chełmianka).

Sędziował Łukasz Szczołko (KS Lublin).

 

W meczu na szczycie IV ligi lubelskiej nowy Hetman musiał uznać wyższość gości z Chełma. Licznie zgromadzona publiczność mogła się w tym meczu spodziewać różnych rozstrzygnięć – wszak obydwaj rywale zaliczyli do tej pory tylko po jednej przegranej i w sposób wyraźny nadawali ton IV-ligowym rozgrywkom. Jednak rozmiary porażki poniesionej przez drużynę z Zamościa w konfrontacji z Chełmianką z pewnością stanowiły zaskoczenie dla wszystkich.

 

W początkowych minutach niedzielnego meczu ton grze nadawali zamościanie i w tej fazie gry mieli szansę na objęcie prowadzenia. Piłkarze Krzysztofa Rysaka byli bardzo aktywni ale w ich poczynaniach brakowało dokładności. W 12 minucie – po akcji Turczyna lewym skrzydłem – piłka trafia do Lutsyka który strzelił mocno z 18 metrów na bramkę Drzewieckiego. Futbolówka odbiła się od słupka i spadła pod nogi Rodevycha, który ponownie ostemplował ten sam słupek. W odpowiedzi – po stracie piłki przez piłkarzy Hetmana w środkowej strefie boiska – przed szansą na zdobycie bramki stanęli goście ale lob Budzyńskiego był minimalnie niecelny. W 22 i 26 minucie po dośrodkowaniach z rzutów rożnych niecelnie główkował Mazur. W 30 minucie po zagraniu Turczyna piłkę otrzymał Kupisz i – mimo dogodnej pozycji – zamiast strzelać wycofał ją do Rodevycha. Ten ostatni jednak skiksował i gola nie było.

Potem do głosu na poważnie doszli goście. W 35 minucie sędzia podyktował rzut wolny za faul Daszkiewicza na Banaszaku w bocznym sektorze boiska. Prytuliak dośrodkował z prawej strony na bliższy słupek do Budzyńskiego, który strzałem głową uprzedził Kierepkę i futbolówka wpadła do siatki. Podobnie padła druga bramka dla gości. Tym razem Chełmianka wykonywała rzut wolny po faulu Mazura na Budzyńskim z lewego skrzydła. Dochodzące do bramki dośrodkowanie Kobiałki trafiło na głowę Krupskiego  a ten ponownie pokonał Kierepkę. To była 40 minuta meczu.

W drugiej połowie w szeregach Hetmana pojawił się Hubert Czady ale jego wejście na boisko i kilka prób strzału nie odwróciło losów meczu. Trzeciego gola Hetmana stracił w 78 minucie, ponownie po zagraniu ze stałego fragmentu gry. Za faul Bubeły na Banaszaku sędzia zarządził rzut wolny z około 18 metrów. Piłka po uderzeniu Kobiałki trafiła w poprzeczkę potem w Soleckiego i Kierepkę a na koniec do bramki z najbliższej odległości wpakował ją Wołos. Gwoździa do trumny goście wbili w doliczonym czasie gry. Umiejętnościami w grze 1×1 popisał się Koprucha, po jego zagraniu i lekkim zamieszaniu w polu karnym piłka trafiła do Kobiałki, który zakończył akcję celnym strzałem.

Krzysztof Rysak, trener Hetmana: „Przede wszystkim mam pretensje do swoich zawodników o niewykorzystane sytuacje do zdobycia goli z pierwszej połowy. O przebiegu i końcowym wyniku meczu zadecydowały stałe fragmenty gry, przy których bramkarz i obrońcy popełnili rażące błędy. Z czterech straconych bramek aż trzy straciliśmy po rzutach wolnych. Po zdobyciu prowadzenia w pierwszej połowie Chełmianka cofnęła się i umiejętnie broniła korzystnego wyniku. Nasz zespół się otworzył, co naraziło nas na kontry i stratę kolejnych bramek. Z pewnością goście mieli sporo szczęścia, bo wykorzystali wszystkie sytuacje do zdobycia bramek ale to nie jest dla nas żadnym usprawiedliwieniem.

Przed nami jeszcze cała runda wiosenna, 17 kolejek a 5 punktów straty to naprawdę nie jest wiele. Jestem przekonany, że wszystko jeszcze może się wydarzyć. Za wcześnie mówić o ewentualnych ruchach kadrowych ale niewątpliwie jakieś wzmocnienia tej drużyny byłyby jak najbardziej wskazane ”.

Artur Bożyk, trener Chełmianki: „To był dla nas bardzo ciężki mecz. Mieliśmy świadomość, że gramy z bardzo silnym przeciwnikiem, mającym wielu doświadczonych i ogranych zawodników. Średnia wieku piłkarzy Hetmana zdecydowanie przewyższała średnią wieku naszej drużyny. Temu doświadczeniu naszego przeciwnika należało okazać szacunek i myśmy to zrobili poprzez pełną mobilizację i właściwe podejście do meczu. Byliśmy dużo bardziej uważni w obronie i skuteczniejsi w ataku niż w poprzednim meczu z Górnikiem. W dzisiejszym spotkaniu kluczowe znaczenie miał według mnie element zaskoczenia. Obserwowaliśmy od dłuższego czasu grę Hetmana i mieliśmy świadomość, że sztab szkoleniowy Hetmana obserwował nas. Dlatego też w dzisiejszym meczu zmieniliśmy skład i system gry. Nie było przypadku w tym, że napastnicy byli faulowani i że odbywało się to właśnie w tych sektorach boiska. Zagęściliśmy również środkową strefę boiska co nie dało możliwości Hetmanowi na swobodną grę.

Od połowy rundy mieliśmy wielkie problemy kadrowe. Nie nagłaśnialiśmy tego w mediach ale 5-6 ludzi z podstawowego składu mieliśmy non stop kontuzjowanych. Każdy z nieobecnych zawodników byłby dziś dla nas poważnym wzmocnieniem, chociaż wszyscy obecni na boisku w Zamościu za swoją grę zasłużyli na gratulacje. Dlatego bardzo się cieszymy, że to był już nasz ostatni mecz w rundzie bo obecna sytuacja pokazuje, że musimy naszą kadrę uzupełnić i powiększyć. Nasz dzisiejszy przeciwnik ewidentnie postawił na zawodników już ukształtowanych i doświadczonych a wiele wskazuje na to, że będzie kontynuował taką politykę. My idziemy inną drogą. Dalej będziemy szukać młodych chłopaków chętnych do rozwoju i pracy, których widzimy w szerszej perspektywie”.

 

Ciosanie kołków na głowach poszczególnych zawodników, sztabu szkoleniowego czy działaczy na pewno jest przedwczesne, ale analizę postawy Hetmana w rundzie jesiennej a w szczególności przyjętej strategii działania klubu przydałoby się przeprowadzić. Na początek we własnym gronie wymienionych powyżej osób.

 

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "qwerty" dnia 13 listopada 2016 o godzinie 16:54:33 napisał:
  co tu duzo pisać - szkoda. A swoją drogą to nasi kibice są już dawno przynajmniej w 1 lidze
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Znachor" dnia 13 listopada 2016 o godzinie 17:06:57 napisał:
  Niestety mentalnie ten klub to nadal AMSPN. Zmieniona została tylko nazwa. Szkoda kibiców. Sztab trenerski Chełmianki z Bożykiem na czele przerasta o te 4 bramki Fundacyjnego Hetmana. Takie beztroskie granie może się udać z Lutnią , Milanowem czy Piotrowicami. Chełmianka dała się wyszumiec i tylko polowała na straty naszych "gwiazdorów" Rodewicz .... on może przywozi dobre papierosy z Ukrainy ale ... tu chodzi o grę w piłkę. Nie ma co obwiniać za wszystko Kierepki. Zawalił przy 3 bramkach to prawda ale ile strzelili Turczyn , Kamiński i spółka ??? Głupie straty w środku -boczni bez asekuracji , potem ratunkowe faule i bramki ze stałych fragmentów - bo nasi maja po 170 wzrostu - a wysoki Rodewicz jest za ciężki żeby skakać . Dziś nie dało się grać tiki-taki - a nasi uparcie próbowali - stąd straty i groźne kontry. Dlatego trzeba było oddać piłkę Chełmiance i samemu kontrować - ich wysocy obrońcy byli w tych warunkach łatwi do ogrania na szybkości. Przy wolno rozgrywanym ataku pozycyjnym (a dziś inaczej się nie dało) tylko prosiliśmy się o baty.
  0
  0
 • "Piston" dnia 13 listopada 2016 o godzinie 17:31:32 napisał:
  Potrzeba wzmocnień! -Bramkarz -Boczny obrońca i dobry środkowy na ławkę w wypadku kartek Soleckiego lub Mazura -Porządna "10" -Skrzydłowy bo lutsyk zawodzi a Otręba jest kontuzjowany -Obiecujący napastnik i w razie braku nowej umowy z Kupiszem, jakiś ograny wyżej napastnik Poza tym ile jeszcze baboli muszą puścić zamojscy bramkarze żeby zmienić trenera bramkarzy?! Co do rundy jesiennej. Przed sezonem były założenia żeby być w pierwszej 3 lub 5, mamy 2 miejsce więc nie jest źle. Myślę że w następnej rundzie będzie lepiej bo Chełmianka nie jest wielkim zespołem.
  0
  0
 • "deco" dnia 13 listopada 2016 o godzinie 18:10:19 napisał:
  Naprawdę było tak źle jak sugeruje wynik? :(
  0
  0
 • "Piston" dnia 13 listopada 2016 o godzinie 18:17:54 napisał:
  Nie. Sędzia bardzo pomógł Chełmiance :/ Hetman nie był aż o tyle słabszy
  0
  0
 • "po" dnia 13 listopada 2016 o godzinie 18:24:31 napisał:
  5 tej
  0
  0
 • "Kibic80" dnia 13 listopada 2016 o godzinie 19:05:26 napisał:
  Taktycznie dno. Po przerwie myslalem ze cos pograja a bylo jeszcze gorzej niz w 1 polowie. W kasie nie chcieli mojej stówy i nie moglem wejsc. Nie macie wydac to wpuscie i szanujcie kibica ktory wam placi! Za darmo nie chcialem wejsc! Pieknie Czady chodzil. Co on robi na lawce. Nie szukajcie grajkow i bramkarza , tu trzeba Trenera! Na milosc niech miasto zbuduje jakis stadiom szkoda tego naprawiac.
  0
  0
 • "Olimpia M" dnia 13 listopada 2016 o godzinie 19:13:40 napisał:
  Psssssssss...........Powietrze zeszło.
  0
  0
 • "Zmccc" dnia 13 listopada 2016 o godzinie 20:48:58 napisał:
  Powiem szczerze że Chełmianka dzisiaj udowodniła, że pod względem organizacji gry jest daleko przed nami. To jak sztywno trzymali defensywe, jak przesuwali się całym zespolem w obronie, zawezali pole gry. Zdarzały się im błędy co jest normalne w piłce ale koniec końców zagrali z tyłu na zero. Bożyk zrobił kawał dobrej roboty bo ze sredniakow stworzyl dobra druzyne. Chełmianka miała 3 okazję a strzeliła 4 bramki. U nas marna kopanina bez pomysłu. Brakuje wzmocnień po 1 zawodniku w każdej formacji ale przede wszystkim przyda się na ławce człowiek z większą wiedzą niż Pan Rysak. Z całym szacunkiem i sympatia dla niego ale niestety za wysokie progi... mnie najlepszy zawodnik meczu to prawy obrońca Chełmianka z nr 14
  0
  0
 • "Kibic" dnia 13 listopada 2016 o godzinie 21:37:40 napisał:
  Do Zmccc bardzo dobrze powiedziane
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Aureliusz" dnia 14 listopada 2016 o godzinie 8:53:47 napisał:
  Taktycznie jednak dno, może do Miączyna czas wrócić. Dziesięciu trenerów... sztab "szkoleniowy"... Faktycznie nie ma co obwiniać bramkarza, bo koledzy z drużyny mu nie pomagają, nie strzelają do pustej bramki..., ale mimo wszystko potrzeba trenera dla bramkarzy, bo chłopaki nie rozwijają się wcale, a można ich jeszcze ułożyć i nie warto szukać na tej pozycji zawodnika. Potrzeba T R E N E R A dla bramkarzy, a temu panu obecnemu podziękować i niech się w grupach młodzieżowych produkuje z trampkarzami.
  0
  0
 • "Bosiek" dnia 14 listopada 2016 o godzinie 10:05:10 napisał:
  Czy nie widzieli Państwo, że to mecz był ustawiony? Sędzia ewidentnie trzymał stronę Chełmianki, co widać po ilości żółtych kartek...
  0
  0
 • "hm" dnia 14 listopada 2016 o godzinie 10:08:26 napisał:
  Mecz tragedia ale zdarza się najlepszym. Jednak ten sezon jest stracony w walce o 3 ligę mimo całej rundy wiosennej.Kazdy widzi,ze zespól nie ma swojego stylu.Zmiana trenera jest pilną koniecznościa ale o ile wiem to koledzy nie zrobia sobie krzywdy.
  0
  0
 • "Marek" dnia 14 listopada 2016 o godzinie 10:11:37 napisał:
  Podniecacie się tutaj jakby to przynajmniej Barcelona czy Bayern grali - a to piąta klasa rozgrywek w Polsce. Wyluzujcie. Szkoda czasu i pieniędzy. Z amatorami z San Marino czy Gilbraltaru cały Hetman dostałby bęcki aż miło - tylko, że tamci normalnie pracują i grają dla przyjemności a tutaj musimy utrzymywać "Panów Piłkarzy" od siedmiu boleści.
  0
  0
 • "xxx" dnia 14 listopada 2016 o godzinie 11:06:47 napisał:
  Mecz nieudany, no to chociaż wykorzystajcie kampanię i zbadajcie sobie jądra. Może kiedyś zostaniecie ojcami lepszych piłkarzy ?
  0
  0
 • "do Bosiek" dnia 14 listopada 2016 o godzinie 11:11:53 napisał:
  4:0 i mecz ustawiony? - śmiechu warte.W drugiej połowie zero walki, ale na pewno zamojscy trenerzy-eksperci wytłumaczą chłopaków. Szkoda Patryka, bo najłatwiej na niego winę zwalić przyjdzie. PS. Aż strach pomyśleć jaki byłby wynik, gdyby przed meczem z Chełmianką dłużej w Krasnobrodzie siedzieli:)
  0
  0
 • "Pigmalion" dnia 14 listopada 2016 o godzinie 12:06:56 napisał:
  Ja bym nie oceniał Hetmana przez pryzmat tego jednego tylko spotkania. Jak na zespół budowany w tak krótkim czasie naprawdę udało się coś ciekawego stworzyć. Ale coś mi się wydaje, że należałoby zatrudnić lepszego trenera spoza tego zamojskiego piekiełka.
  0
  0
 • "hm" dnia 14 listopada 2016 o godzinie 20:13:58 napisał:
  Zespół będzie wzmocniony. Na pewno po 1 zawodniku na każdą pozycję
  0
  0
 • "Kibic" dnia 14 listopada 2016 o godzinie 21:32:37 napisał:
  jeszcze sztab szkoleniowy powinien być wzmocniony po 1 na każde miejsce
  0
  0
 • "Gustaw Kramer" dnia 14 listopada 2016 o godzinie 23:05:13 napisał:
  Przypuszczam, że ci wszyscy hejterzy, którzy tu tak się udzielają, w ogóle nie byli na meczu. Może tylko ciałem, ale nie umysłem.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "kibic" dnia 15 listopada 2016 o godzinie 12:29:35 napisał:
  W niedziele wygraly stałe fragmenty gry i to ze jest jakas niechec do zmiany w bramce bramkarza u nasx (niechce mowic uklad lub konflikt, bo to 4 liga, pol smieszna). Po za tym , hetman lubi sobie poklepac pilke a pogoda do takiej gry była chujowa. Zime przepracowac, nie zaliczac wpadek, poszsukac wzmocnien i uzupelnien ( bo narazie lawki brak u nas) i ruszamy do boju. Nie oszukujmy sie. Dla Hetmana 3 ciezkie mecze. Kryształ, Chełmianka, Łęczna. Reszta to komedia. Trzeba byc pokronym ale i gotowym na to zeby lac po 4:0 reszte i tyle.
  0
  0
 • "kw" dnia 15 listopada 2016 o godzinie 15:13:20 napisał:
  Trener na okręgówkę a nie na ligę razem z Kiecaną. A dobry bramkarz siedzi na ławie
  0
  0
 • "kibic80" dnia 15 listopada 2016 o godzinie 18:42:14 napisał:
  możecie tu wylewać mądrosci ale głupoty redaktora Sztochela ze strony oficjalnej i wyrzyciu sie na młodym uczacym sie bramkarzu to szczyt wiejskiego pióra. Nauczyliscie go grać lepiej? Nie pamietacie ile wczesniej wybronił? Co tu mówic czasy KS juz nie wrócą. Będą grzebac w tym swoim ogródku i nikogo z zewnatrz nie dopuszczą.
  0
  0
 • "kibic" dnia 17 listopada 2016 o godzinie 11:58:33 napisał:
  Hetman przegral z druzyna ktora nie mogla skorzystac z 5 kontuzjowanych pilkarzy grajacych we wczesniejszych meczach w podstawowej "11".Popatrzcie wiec na ich lawke. Pomyslcie tylko jaka sile bedzie miala Chelmianka jesli tamci wroca? Na zime wzmocnien poszukac trzeba tyle ze ciezko bedzie wziac kogos dobrego bo ci lepsi maja umowy na caly sezon.W zimie szukac mozna tylko tych co nie maja klubow ,wypadli z zespolow bo sa slabi abo kontuzjowani i trzeba dac sie im odbudowac.Gwiazdy nie przyjda do 4 ligi.Popatrzcie na srednia wieku druzyn u nas i u nich.Chelmianka to chyba najmlodsza w lidze ekipa, srednia wieku 21,8 lat!!!. Bozyk nabral mlodych wilczkow ktorym chce sie grac i pracowac a ze i maja od kogo sie uczyc to w Zamosciu wiemy o tym dobrze bo pamietamy jak Bozyk gral w Hetmanie.Cienko to widze na wiosne,tu potrzeba glebokich zmian w tym klubie.I zgadzam sie z kibicem 80 to co Sztochel wypisuje na oficjalnej stronce o Kierepce to szczyt bezmyslnosci.Zreszta tych bzdur wygadywanych przez Paszkiewicza tez czytac sie nie da,czyzby kolejny nieudacznik szukal przystani u kolegow w Hetmanie?
  0
  0
 • "z dala" dnia 17 listopada 2016 o godzinie 12:47:55 napisał:
  to co napisal redaktor na stronie hetmana to pestka. wazne ze ktos mu na to pozwolil i nie kazal zmienic. a ktos mu przeciez placi za to co pisze. to ma oznaczac ze wszystko bylo ok. tylko jeden czlowiek nawalil a trenerzy i dzialacze nie zawinili. zalosne
  0
  0
 • "Staś" dnia 19 listopada 2016 o godzinie 9:54:48 napisał:
  Co oni tak się nastroszyli na tym głównym zdjęciu! przecież oni nawet się bić nie umią, nadają się jedynie do nakładania żelu na włosy, tych piłkarzyków to nawet dzieci z podstawówki by zbiły. niech oni się wezmą za grę lepiej a nie się tutaj stawiają jak koguty. ciotki! oni nawet 2 pompek nie zrobią.hehehe
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Oneb 24 minuty temu
Społecznicy tak mają. Co tam błoto, c...
sssa
W naszym regionie już lepiej wypadł Gr...
ad111
Historia przedstawiana w podręcznikach ...
.
Tylko Droga Krzyżwa i Jasełka to trady...
observer
do poprzednika - jasełka i Droga Krzyż...
observer
a dlaczego redakcja nie zamieściła prz...
obiektyw
"roman2" = to nie tylko świnia, ale wie...
.
Tylko po co te inscenizacje?...
KL.
Zamość nie dostał się w ręce wojsk ...
TORRES20400
Każdy Wieśniak może sobie zakupić "b...
Włodek
Też głosowałem w tym sondażu, tyle ...
pacjent
Z autopsji (inna dziedzina medycyny): mi...
KL.
I co z tych filtrów? Głosowałem z trz...
na poprawę hum...
"Przychodzi kobieta do lekarza. Lekarz: ...
na pohybel heJt...
https://portalzamojski.pl/wiadomosci/pol...
TORRES20400
A czemu od razu w dziurawych? Całe som....
ten s.....n2040...
Prawdziwy burak w dziurawych gumofilcach...
Bufu
Tunamu "antyklerykala":emrullah kallur k...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny