R E K L A M A

29 marca 2017

roztocze.net

AKTUALNE TEMATY :    BUDŻET OBYWATELSKI |   LOOKALNY INFORMATOR EDUKACYJNY - aktualnie o edukacji  

R E K L A M A

Juniorzy Tomasovii – mimo ambitnej postawy w ćwierćfinale okręgowego PP – nie dali rady liderowi IV ligi.

Środa, 14 września godz. 16.00

Tomasovia Tomaszów Lubelski (juniorzy) – Hetman Zamość                            0 : 3 (0 : 1)

 

Bramki:

0 : 1 – Kupisz (7’),

0 : 2 – Kupisz (63’),

0 : 3 – Luterek (77’).

 

Hetman 1-4-2-3-1:

hetman-14-09-2016 

Zmiany:

46’ ↓ Bartłomiej Mazur – ↑ Szymon Solecki,

46’ ↓ Norbert Myszka – ↑ Michał Luterek,

46’ ↓ Błażej Omański – ↑ Rafał Turczyn,

46’ ↓ Damian Baran – ↑ Łukasz Kamiński,

73’ ↓ Maciej Markowski – ↑ Łukasz Bubeła.

 

 

Tomasovia 1-4-4-1-1:

tomasoviajs-14-09-2016

Zmiany:

46’ ↓ Adam Fedyna – ↑ Karol Krawczyk,

46’ ↓ Michał Nowosad – ↑ Mateusz Korzeń,

46’ ↓ Michał Dudziński – ↑ Szymon Kozak,

65’ ↓ Filip Gmiterek – ↑ Daniel Gmiterek,

75’ ↓ Patryk Krosman – ↑ Michał Towbin.

 

Żółte kartki: brak.

Sędziował Jarosław Jasina (OKS Zamość).

 

Juniorzy Tomasovii Tomaszów Lubelski, którzy wygrali Puchar Polski na szczeblu powiatu tomaszowskiego oraz prowadzą w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych LZPN nie byli w stanie skutecznie przeciwstawić się zamościanom. Hetman jak zwykle rozpoczął mecz od zdobycia gola na początku spotkania. W 7 minucie bohater ostatniego meczu ligowego – Damian Kupisz – wykorzystał błąd bramkarza gospodarzy po dośrodkowaniu Omańskiego i z bliska trafił do siatki. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie w 63 minucie. Tym razem z prawej strony dośrodkowywał Fidler a piłka po strzale głową Kupisza wylądowała w okienku bramki Tomasovii. Wynik meczu ustalił w 77 minucie Luterek. Dogrywającym był Bubeła a Luterek „zamknął” kolejne, celne dośrodkowanie prawej flanki i głową umieścił piłkę w siatce. Dominujący przez cały mecz zespół Hetmana mógł pokusić się o jeszcze wyższe zwycięstwo ale skuteczności pod bramką Tomasovii zabrakło w wielu dogodnych sytuacjach (m.in. strzał Markowskiego w słupek w 57 minucie).

Paweł Babiarz (trener juniorów Tomasovii): „Hetman był zdecydowanie lepszy, w końcu jest liderem IV ligi. Ciężko było o korzystny wynik, ale chcieliśmy się zaprezentować jak najlepiej. Broniliśmy się praktycznie przez cały czas. Trudno powiedzieć, że jestem zadowolony z porażki ale na pewno jestem zadowolony z postawy swojej drużyny. Wytrzymaliśmy mecz pod względem fizycznym, nieźle popracowaliśmy w grze obronnej, nie najgorzej było pod względem taktycznym. Na tyle na ile potrafiliśmy utrzymywaliśmy się przy piłce, staraliśmy się nie grać bezładnej wybijanki. Myślę, że tym meczem niektórzy zawodnicy mogą i powinni być zbudowani, inni zobaczyli ile i jakich umiejętności jeszcze im brakuje. Podsumowując – bardzo pozytywne doświadczenie.”

Krzysztof Rysak (trener Hetmana): „W tym meczu dałem odpocząć Daszkiewiczowi i obydwu Ukraińcom. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu dość słaba. Brakowało szybkiego operowania piłką. Po zmianach dokonanych w przerwie gra była już dużo lepsza. Mimo, że graliśmy przeciwko juniorom mecz był bardzo pożyteczny. Gospodarze bardzo mądrze i w zorganizowany sposób prowadzili grę obronną, na której w zasadzie skupili się przez cały mecz. Trzeba ich na pewno pochwalić za dyscyplinę taktyczną ale Tomczyszyn był w naszej bramce praktycznie bezrobotny.”

 

W pozostałych meczach okręgowego ćwierćfinału PP padły następujące wyniki:

Andoria Mircze – Łada Biłgoraj                               2 : 2 po dogr., rzuty karne 3 : 4,

Omega Stary Zamość – Tomasovia                           1 : 3,

Grom Różaniec – Kryształ Werbkowice                   0 : 3.

 

 

Następna runda (faza półfinałowa) odbędzie się 28 września br. Hetman zmierzy się na wyjeździe z Kryształem Werbkowice. Drugą parę półfinałową tworzą Łada Biłgoraj i Tomasovia..

 

15 września 2016
Autor:
Sport | Tomaszów Lubelski

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!

Liczba ocen: 3

R E K L A M A

    KOMENTARZY(0)

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A