R E K L A M A

Z I P

Sport | Tomaszów LubelskiRedakcja15 września 2016 FACEBOOK | 4288 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Hetman awansował w Pucharze Polski

Damian Kupisz strzela gole dla Hetmana; fot Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Juniorzy Tomasovii – mimo ambitnej postawy w ćwierćfinale okręgowego PP – nie dali rady liderowi IV ligi.

Środa, 14 września godz. 16.00

Tomasovia Tomaszów Lubelski (juniorzy) – Hetman Zamość                            0 : 3 (0 : 1)

 

Bramki:

0 : 1 – Kupisz (7’),

0 : 2 – Kupisz (63’),

0 : 3 – Luterek (77’).

 

Hetman 1-4-2-3-1:

hetman-14-09-2016 

Zmiany:

46’ ↓ Bartłomiej Mazur – ↑ Szymon Solecki,

46’ ↓ Norbert Myszka – ↑ Michał Luterek,

46’ ↓ Błażej Omański – ↑ Rafał Turczyn,

46’ ↓ Damian Baran – ↑ Łukasz Kamiński,

73’ ↓ Maciej Markowski – ↑ Łukasz Bubeła.

 

 

Tomasovia 1-4-4-1-1:

tomasoviajs-14-09-2016

Zmiany:

46’ ↓ Adam Fedyna – ↑ Karol Krawczyk,

46’ ↓ Michał Nowosad – ↑ Mateusz Korzeń,

46’ ↓ Michał Dudziński – ↑ Szymon Kozak,

65’ ↓ Filip Gmiterek – ↑ Daniel Gmiterek,

75’ ↓ Patryk Krosman – ↑ Michał Towbin.

 

Żółte kartki: brak.

Sędziował Jarosław Jasina (OKS Zamość).

 

Juniorzy Tomasovii Tomaszów Lubelski, którzy wygrali Puchar Polski na szczeblu powiatu tomaszowskiego oraz prowadzą w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych LZPN nie byli w stanie skutecznie przeciwstawić się zamościanom. Hetman jak zwykle rozpoczął mecz od zdobycia gola na początku spotkania. W 7 minucie bohater ostatniego meczu ligowego – Damian Kupisz – wykorzystał błąd bramkarza gospodarzy po dośrodkowaniu Omańskiego i z bliska trafił do siatki. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie w 63 minucie. Tym razem z prawej strony dośrodkowywał Fidler a piłka po strzale głową Kupisza wylądowała w okienku bramki Tomasovii. Wynik meczu ustalił w 77 minucie Luterek. Dogrywającym był Bubeła a Luterek „zamknął” kolejne, celne dośrodkowanie prawej flanki i głową umieścił piłkę w siatce. Dominujący przez cały mecz zespół Hetmana mógł pokusić się o jeszcze wyższe zwycięstwo ale skuteczności pod bramką Tomasovii zabrakło w wielu dogodnych sytuacjach (m.in. strzał Markowskiego w słupek w 57 minucie).

Paweł Babiarz (trener juniorów Tomasovii): „Hetman był zdecydowanie lepszy, w końcu jest liderem IV ligi. Ciężko było o korzystny wynik, ale chcieliśmy się zaprezentować jak najlepiej. Broniliśmy się praktycznie przez cały czas. Trudno powiedzieć, że jestem zadowolony z porażki ale na pewno jestem zadowolony z postawy swojej drużyny. Wytrzymaliśmy mecz pod względem fizycznym, nieźle popracowaliśmy w grze obronnej, nie najgorzej było pod względem taktycznym. Na tyle na ile potrafiliśmy utrzymywaliśmy się przy piłce, staraliśmy się nie grać bezładnej wybijanki. Myślę, że tym meczem niektórzy zawodnicy mogą i powinni być zbudowani, inni zobaczyli ile i jakich umiejętności jeszcze im brakuje. Podsumowując – bardzo pozytywne doświadczenie.”

Krzysztof Rysak (trener Hetmana): „W tym meczu dałem odpocząć Daszkiewiczowi i obydwu Ukraińcom. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu dość słaba. Brakowało szybkiego operowania piłką. Po zmianach dokonanych w przerwie gra była już dużo lepsza. Mimo, że graliśmy przeciwko juniorom mecz był bardzo pożyteczny. Gospodarze bardzo mądrze i w zorganizowany sposób prowadzili grę obronną, na której w zasadzie skupili się przez cały mecz. Trzeba ich na pewno pochwalić za dyscyplinę taktyczną ale Tomczyszyn był w naszej bramce praktycznie bezrobotny.”

 

W pozostałych meczach okręgowego ćwierćfinału PP padły następujące wyniki:

Andoria Mircze – Łada Biłgoraj                               2 : 2 po dogr., rzuty karne 3 : 4,

Omega Stary Zamość – Tomasovia                           1 : 3,

Grom Różaniec – Kryształ Werbkowice                   0 : 3.

 

 

Następna runda (faza półfinałowa) odbędzie się 28 września br. Hetman zmierzy się na wyjeździe z Kryształem Werbkowice. Drugą parę półfinałową tworzą Łada Biłgoraj i Tomasovia..

 

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Oneb 27 minut temu
Społecznicy tak mają. Co tam błoto, c...
sssa
W naszym regionie już lepiej wypadł Gr...
ad111
Historia przedstawiana w podręcznikach ...
.
Tylko Droga Krzyżwa i Jasełka to trady...
observer
do poprzednika - jasełka i Droga Krzyż...
observer
a dlaczego redakcja nie zamieściła prz...
obiektyw
"roman2" = to nie tylko świnia, ale wie...
.
Tylko po co te inscenizacje?...
KL.
Zamość nie dostał się w ręce wojsk ...
TORRES20400
Każdy Wieśniak może sobie zakupić "b...
Włodek
Też głosowałem w tym sondażu, tyle ...
pacjent
Z autopsji (inna dziedzina medycyny): mi...
KL.
I co z tych filtrów? Głosowałem z trz...
na poprawę hum...
"Przychodzi kobieta do lekarza. Lekarz: ...
na pohybel heJt...
https://portalzamojski.pl/wiadomosci/pol...
TORRES20400
A czemu od razu w dziurawych? Całe som....
ten s.....n2040...
Prawdziwy burak w dziurawych gumofilcach...
Bufu
Tunamu "antyklerykala":emrullah kallur k...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny