gm. Zamość | Sporttekst nadesłany6 kwietnia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

gm. Zamość: Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

R E K L A M A    B O A R D

1 kwietnia w Międzyrzecu Podlaskim odbyły się Finały Wojewódzkie XIX Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej ”Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii dziewcząt U-12. Po wygraniu eliminacji gminnych oraz powiatowych, reprezentantem powiatu zamojskiego, był Uczniowski Klub Piłkarski Suchowiczteam Wólka Panieńska.

Zawodniczki z Gminy Zamość zajęły drugie miejsce, zdobywając tytuł wicemistrzowski, ulegając w finale Górnikowi Łęczna 0:2, który będzie reprezentować woj. lubelskie w finałach ogólnopolskich w Warszawie. W zawodach wojewódzkich uczestniczyły młode piłkarki z 22 powiatów.

W eliminacjach grupowych piłkarki Wojciecha Suchowicza pokonały: Wierzchowiska/ubiegłoroczny zwycięzca/ 8:0, Piątkę B.Podlaska 5:0, Włodawę 11:0 , w ćwierćfinale – Parczew 6:1 i w półfinale Modliborzyce /ubiegłoroczny wicemistrz/ 2:1 po rzucie karnym wykorzystanym przez Martę Sierkowską. Najlepszą bramkarką turnieju organizatorzy wybrali Roksanę Kozłowską. Najwięcej bramek w zespole zdobyła Martyna Nowosad/10.

Zajęcie drugiego miejsca w rozgrywkach wojewódzkich to największe , drużynowe osiągnięcie klubu z Wólki Panieńskiej w dotychczasowej półtorarocznej działalności stowarzyszenia.W roku 2018 dziewczęta zajęły w tych rozgrywkach trzecią lokatę. Turniej ”Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku to największy pod względem organizacyjnym turniej w Europie.Organizatorem turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, Sponsorem Głównym – Tymbark a Patronat Honorowy sprawuje Prezydent RP

Sreberka: Jagoda Wróbel,Martyna Nowosad,Milena Skiba,Aleksandra Bednarz oraz Roksana Kozłowska, Sara Sołtys, Alicja Krępińska, Oliwia Bzówka i Marta Sierkowska, Marcin Siekierda – kier. drużyny.

zdj.1. Roksana Kozłowska

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Xxx
Brawo, gratulacje!!!! Szkoda tylko, że ...
z_boku
Zamość nie Monaco, gokarty to taka For...
ciekawy
czego nie rozumiesz w slowie najprawdobo...
^_^
polecamy zatyczki do uszu z apteki...
:)
Zamość... Moi drodzy, w bogatych miast...
ja
nic nie robiono, bo nikt nie zgłosił i...
Piotr
Przejechać nie można z dzieckiem do sz...
Supertotobet
https://superotobetyenigiris.com...
Thomas
Ja wiem o tym i chodzi o 2006 rok. Tylko...
ja
do Thomasa - sprawa spalarni to nie popr...
Oko
Złote a skromne... chciałoby się zacy...
Jurek
Co za idiota wymyślił wyścigi gokart...
Zamojska Konopielka@ Ten cytat z Konopie...
Zamojska Konopi...
Osiedle domków jednorodzinnych w Zamoś...
kontra
Pomyśl TWS chwilę. Wogóle nie jest to...
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018