gm. Zamość | Sporttekst nadesłany6 kwietnia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

gm. Zamość: Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

1 kwietnia w Międzyrzecu Podlaskim odbyły się Finały Wojewódzkie XIX Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej ”Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii dziewcząt U-12. Po wygraniu eliminacji gminnych oraz powiatowych, reprezentantem powiatu zamojskiego, był Uczniowski Klub Piłkarski Suchowiczteam Wólka Panieńska.

Zawodniczki z Gminy Zamość zajęły drugie miejsce, zdobywając tytuł wicemistrzowski, ulegając w finale Górnikowi Łęczna 0:2, który będzie reprezentować woj. lubelskie w finałach ogólnopolskich w Warszawie. W zawodach wojewódzkich uczestniczyły młode piłkarki z 22 powiatów.

W eliminacjach grupowych piłkarki Wojciecha Suchowicza pokonały: Wierzchowiska/ubiegłoroczny zwycięzca/ 8:0, Piątkę B.Podlaska 5:0, Włodawę 11:0 , w ćwierćfinale – Parczew 6:1 i w półfinale Modliborzyce /ubiegłoroczny wicemistrz/ 2:1 po rzucie karnym wykorzystanym przez Martę Sierkowską. Najlepszą bramkarką turnieju organizatorzy wybrali Roksanę Kozłowską. Najwięcej bramek w zespole zdobyła Martyna Nowosad/10.

Zajęcie drugiego miejsca w rozgrywkach wojewódzkich to największe , drużynowe osiągnięcie klubu z Wólki Panieńskiej w dotychczasowej półtorarocznej działalności stowarzyszenia.W roku 2018 dziewczęta zajęły w tych rozgrywkach trzecią lokatę. Turniej ”Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku to największy pod względem organizacyjnym turniej w Europie.Organizatorem turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej, Sponsorem Głównym – Tymbark a Patronat Honorowy sprawuje Prezydent RP

Sreberka: Jagoda Wróbel,Martyna Nowosad,Milena Skiba,Aleksandra Bednarz oraz Roksana Kozłowska, Sara Sołtys, Alicja Krępińska, Oliwia Bzówka i Marta Sierkowska, Marcin Siekierda – kier. drużyny.

zdj.1. Roksana Kozłowska

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Zamość to nie...
E, Rafał! Jak już chwalisz się że wi...
as 24 minuty temu
Fajnie. Może coś będzie KONKRETNIE wi...
hmm... 36 minut temu
Ciekawe co było w historii przeglądani...
viki 46 minut temu
Przecież to nawet nie KOD bo KOD to jak...
Zamoyski 49 minut temu
'ted'... pomyliłeś strony... miałeś ...
nienasycona ćw...
hmmm.... obstawiam że jeżeli ktoś ły...
dd
Trzech radnych natomiast tablety dwa. Cz...
Redakcja
To tymczasowa strona....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018