nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Flesz | Powiat ZamojskiRedakcja20 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 12 komentarzy

Gm. Zamość: Stracił aparaturę, bimber i ok. 100 litrów „zacieru”

Fot. KWP w Lublinie

Aparaturę do produkcji alkoholu, około 100 litrów „zacieru”, ponad 10 litrów gotowego alkoholu, prawie 25 kg suchego tytoniu, sprzęt do produkcji papierosów oraz ponad 150 gotowych papierosów ujawnili dzielnicowi z zamojskiej komendy w jednym z mieszkań w gminie Zamość.

Wczoraj dzielnicowi z zamojskiej komendy w jednej z miejscowości w gminie Zamość dokonali przeszukania domu należącego do 65-letniego mężczyzny.

Mundurowi w pomieszczeniach mieszkalnych oraz gospodarczych ujawnili i zabezpieczyli aparaturę do produkcji alkoholu, około 100 litrów „zacieru”, ponad 10 litrów gotowego alkoholu, prawie 25 kg suchego tytoniu, sprzęt do produkcji papierosów oraz ponad 150 gotowych już papierosów. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna alkohol i papierosy wytwarzał wspólnie z 52-letnią kobietą, z którą wspólnie też zamieszkiwał. Wyprodukowane nielegalnie wyroby trafiały na lokalny rynek – do okolicznych mieszkańców.- informuje asp. Dorota Krukowska-Bubiło z KMP w Zamościu.

W czasie wykonywanych czynności mundurowi ujawnili również nielegalny pobór energii elektrycznej. Wszystkie działające w domu urządzenia elektryczne zasilane były prądem, za którego zużycie gospodarze nie ponosili żadnych kosztów.

Teraz o dalszym losie 65-latka i jego 13 lat młodszej partnerki zadecyduje Sąd. Nielegalny wyrób alkoholu oraz wytwarzanie wyrobów tytoniowych bez wymaganego ustawowo wpisu do rejestru producentów zagrożone jest karą pozbawienia wolności do roku. Natomiast za kradzież energii kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "haha" dnia 20 stycznia 2018 o godzinie 11:06:33 napisał:
  Przedsiębiorczy człowiek :)
  R E K L A M A
 • "Ja" dnia 20 stycznia 2018 o godzinie 11:42:17 napisał:
  Dobry sąsiad.
 • "magnar" dnia 20 stycznia 2018 o godzinie 11:43:49 napisał:
  Pewnie najlepszy sąsiad w całej wsi.
 • "z_boku" dnia 20 stycznia 2018 o godzinie 12:55:13 napisał:
  Jakuba i tak nie złapią
 • "antyklerykał" dnia 20 stycznia 2018 o godzinie 13:08:13 napisał:
  "Bandzior" jak się patrzy. Policja ma sukces. Prokurator też wygra sprawę w sądzie "Sąsiad - sygnalista" dostał należne, to i na tacę da więcej więc pleban będzie zadowolony i wszyscy zadowoleni.
 • "Mu" dnia 20 stycznia 2018 o godzinie 16:03:05 napisał:
  O ile sprawę z prądem rozumiem od biedy też zaakceptuje wątek z bimbrem, chociaż są zawodnicy, dla których 10l starczy na weekend. Ale ściganie chłopa za to, że ma 150 papierosów własnej roboty jest już śmieszne.
 • "somsiad" dnia 20 stycznia 2018 o godzinie 17:53:27 napisał:
  W pierwszej kolejności powinien ponieść karę za taką "aparaturę",zainwestować trzeba w porządny destylator ,w internecie lub na giełdzie można kupić i wtedy produkować ,dobry towar zawsze znajdzie nabywce .Na wsi jak to na wsi wcześniej czy póżniej jakiś kapuś się wygada ,i co wtedy ?,kradzieży prądu nie popieram a reszta to mała szkodliwość.
 • "ad111" dnia 20 stycznia 2018 o godzinie 18:34:10 napisał:
  Brawo dla Przedmówcy...
 • "z_boku" dnia 21 stycznia 2018 o godzinie 8:39:40 napisał:
  Stare, ale wciąż aktualne: https://www.youtube.com/watch?v=X5K4IedLfK4
 • "Oo" dnia 21 stycznia 2018 o godzinie 12:56:07 napisał:
  Glodny o chlebie
  R E K L A M A
 • "Czesław" dnia 21 stycznia 2018 o godzinie 21:36:09 napisał:
  Oj, nie ma to jak dobry samogon, po którym głowa nie boli następnego dnia. Coraz mniej herbatników potrafi taki robić;(
 • "^_^" dnia 22 stycznia 2018 o godzinie 8:04:51 napisał:
  pierwowzór albo naśladowca Jakuba Wędrowycza :D Pilipiuka

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
fakt
na innym portalu widziałem dobrze: fot ...
Jango Fett
Morderca wszedł zbyt łatwo, reakcja oc...
Berator opinie
Berrator - kolejny nic nie warty spalacz...
BYC MOZE
być może cos się zmieni po wyborach n...
ad111
Wyrazy współczucia dla rodziny. Czas n...
hmm
ja tu widze fot Facebook ale to chyba za...
Redakcja roztoc...
Proszę o wskazanie grafik pochodzących...
ccc
to że bierzesz grafiki żywcem zdarte z...
jejku
ach w dzienniku tvp1 ciagle mowia ze PO ...
mieszkaniec
Warto by było zwrócić też uwagę na ...
nareszcie
fajnie ze sa wreszcie komentarze, moze w...
Name
@TORRES20400 - surowa samoocena. Ja bym ...
TORRES20400
@"Jan"; ja się domyślam "dlaczego?". W...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama