gm. Zamość | Polityka i Samorząd | Powiat ZamojskiRedakcja22 marca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze

Gm. Zamość: Radni w Senacie RP

Fot. gminazamosc.pl
R E K L A M A    B O A R D

Trzech Radnych z Gminy Zamość wzięło udział w konferencji nt. rolnictwa ekologicznego, która odbyła się w Senacie RP w Warszawie.

Delegacja Rady Gminy Zamość w składzie: przewodniczący Wojciech Suchowicz, wiceprzewodniczący Jacek Adamczuk i radny Tadeusz Kostrubiec, przyjęła zaproszenie zamojskiego senatora, Jerzego Chróścikowskiego, biorąc udział w konferencji „Rolnictwo ekologiczne – stan obecny i perspektywy rozwoju”, która miała miejsce w siedzibie Senatu RP w Warszawie. Konferencję zorganizowała senacka Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi z inicjatywy jej przewodniczącego, Jerzego Chróścikowskiego, który poprowadził konferencję. Wzięło w niej udział ponad 180 osób z całej Polski, w tym rolnicy ekologiczni, prezesi firm dystrybuujących produkty ekologiczne, właściciele gospodarstw agroturystycznych, ekolodzy, przedstawiciele instytucji rolniczych, parlamentarzyści, samorządowcy i media. Poruszano następujące tematy: „żywność naturalna wysokiej jakości szansą rozwoju polskiego rolnictwa” – Ministerstwo Rolnictwa – Jan Krzysztof Ardanowski, „Rolnictwo ekologiczne z perspektywy rolnika ekologicznego” – Piotr Puchalski, „Wpływ nowego rozporządzenia unii europejskiej na produkcję ekologiczną w Polsce”  – Dorota Metera, „Czy warto spożywać produkty ekologiczne?” – prof. dr hab. Ewa Rembałowska.

 

źródło: gminazamosc.pl

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "ad111" dnia 22 marca 2019 o godzinie 12:58:31 napisał:
  Powstaje pytanie, czy Szanowni Wycieczkowicze za publiczną kasę podzielą się ustaleniami, wartością dodaną tej eskapady, ze sponsorami tej wycieczki?
  R E K L A M A
 • "ad112" dnia 22 marca 2019 o godzinie 15:15:53 napisał:
  sprawdź co znaczy słowo ''wycieczka''
 • "ad111" dnia 22 marca 2019 o godzinie 17:38:51 napisał:
  Proszę bardzo, edukacji nigdy zbyt wiele: za PWN https://sjp.pwn.pl/slowniki/wycieczka.html wycieczka 1. «wędrówka lub wyjazd w celach turystycznych» 2. «grupa osób biorących udział w takiej wędrówce, podróży» 3. «złośliwa uwaga pod czyimś adresem» 4. daw. «wypad niewielkiego oddziału wojska z twierdzy, obozu warownego itp. przeciwko nieprzyjacielowi» Polecam szczególnej uwadze zwłaszcza punkt 3.
 • "Anonim" dnia 23 marca 2019 o godzinie 8:04:02 napisał:
  Wielki radny a pszenica chwastami zarosla a on wycieczki robi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ja 5 minut temu
Zgadzam się z opinią LZ. Zalew w zamo...
LZ
To chyba dawno nad zalewem nie byłeś. ...
Sylwia
Ja rozumiem,ze mieszkamy na prowincji,al...
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018