R E K L A M A

Z I P

Powiat Zamojski | Społeczeństwo i patriotyzmRedakcja21 września 2017 FACEBOOK | 4468 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze ()

Gm. Zamość: Kolejne drogi przebudowane

Przebudowana droga w Lipsku; fot. gminazamosc.pl
R E K L A M A    B O A R D

Samorząd przebudował drogi gminne w czterech Sołectwach: Lipsko, Wólka Panieńska, Skaraszów i Zawada.

W piątek 15 września br., odbył się odbiór techniczny zrealizowanych inwestycji.

Szczegóły:
1) Nazwa zadania: Przebudowa drogi wewnętrznej gminnej w m. Lipsko Kolonia
Długość: 173 m.b. + parking 850 m2
Wartość robót – 131 619,36 zł
Wykonawca: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Zamościu
2) Nazwa zadania: Przebudowa drogi wewnętrznej gminnej nr 156 w m. Skaraszów
Długość: 298 m.b.
Wartość robót – 124 469,35 zł
Wykonawca: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Zamościu
3) Nazwa zadania: Przebudowa drogi wewnętrznej gminnej w m. Zawada
Długość: 120,5 m.b.
Wartość robót – 79 899,08 zł
Wykonawca: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Zamościu
4) Nazwa zadania: Przebudowa drogi wewnętrznej gminnej w m. Wólka Panieńska
Długość: 198 m.b.
Wartość robót – 131 315,39 zł
Wykonawca: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Zamościu

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Maciek" dnia 21 września 2017 o godzinie 21:23:01 napisał:
  Czy ktoś z Gminy Zamość pojawił się na odbiorze dróg wykonanych przez PRD? Przecież tego nie można nawet nazwać drogą! PRD Zamość po tylu wpadkach powinno zbankrutować a oni dalej wygrywają przetargi...
  0
  0
  R E K L A M A
 • "rej" dnia 22 września 2017 o godzinie 1:25:55 napisał:
  A co wolałbyś Sadlika? :D Wątpię. Popatrz na wycenę, gminę zleciła coś z konkretną dokumentacją i wymaganiami. W przetargu wygrała najniższa cena. Jakie wymagania, taka cena i takie wykonanie. Nie ma co oczekiwać cudów.
  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
.
Koszulki z Ronaldo sprzedały się w lic...
do ciekawe
czy jednym z prezesów ogródków nie je...
Komedia
Dolol sieniawa wioska i 3 tys mieszlanco...
Antykibic
Jestem podbudowany tym wynikiem....
zamoscianin
Czyli co, nacjonalizacja? Tęsknisz za k...
zamoscianin
Niektórzy płaczą, że na Starym Mieś...
zamoscianin
Konkretnie kto? Z imienia i nazwiska....
zamoscianin
A Twoim zdaniem co innego ma zrobić mia...
Antykibic
Ile wydano w Hetmanie na transfery?...
zamoscianin
Robert Marchwiany w swoim ostatnim felie...
Ja
Mateusz Prusa mogliby pozyskać na bramk...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny