R E K L A M A

Z I P

Sport | Zamośćtekst nadesłany9 czerwca 2017 FACEBOOK | 4434 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Gm. Zamość: Kibicuj młodym w zawodach sportowo-pożarniczych OSP Gminy Zamość

R E K L A M A    B O A R D

W tym roku miejscowość Mokre będzie miejscem zmagań Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Ochotniczej Straży Pożarnej Gminy Zamość.

W niedzielę, 12 czerwca 2017 r., na boisku śródleśnym pojawi się kilkanaście młodzieżowych sekcji strażackich z poszczególnych jednostek OSP, by sprawdzić poziom swojego wyszkolenia. Tego typu zawody są organizowane w Gminie Zamość raz w roku, ubiegłoroczne były w Pniówku, a tym razem strażacy ochotnicy wybrali Mokre. Zawody sportowo-pożarnicze będą głównym elementem większego wydarzenia o charakterze otwartego festynu pod nazwą „Młodzieżowe Spotkania z Tradycją Strażacką”, organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość.

Oprócz rywalizacji Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP Gminy Zamość, w godzinach od 15:00 do 18:30 zaplanowano takie atrakcje, jak warsztaty plastyczne, na których każdy będzie mógł własnoręcznie wykonać dla siebie …lampion; będą „dmuchańce” bez opłat, czyli darmowe harce dla dzieci na pneumatycznych zamkach i zjeżdżalniach. Zaplanowano również zabawy animacyjne, w tym malowanie buziek, robienie balonowych postaci i „produkcja” MEGA-baniek mydlanych – tą częścią festynu zajmie się Stowarzyszenie Kobiet na rzecz promocji i rozwoju środowisk ym elementem. je z oprawą muzyczną wystąpi również jedna z muzycznych wizytówek Gminy Zamość, mianowicie Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Białowola pod dyrekcją Józefa Tokarza.

W życie i działalność gminnych jednostek OSP żywo zaangażowany jest wójt Ryszard Gliwiński więc nie mogłoby go zabraknąć na tego typu zawodach – będzie okazja, aby zadawać pytania i porozmawiać z gminnym włodarzem w godzinach 15:30 – 16:30.

Natomiast dorosłe reprezentacje jednostek OSP Gminy Zamość wezmą udział w Międzygminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych OSP gmin Zamość i Stary Zamość w Wierzbie (Gmina Stary Zamość) dnia 18 czerwca 2017 r. o godz. 11:00.   

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Ewqa
Czy będą śpiewać o księżach pedofi...
antyklerykał
A sukienkowi wszędzie się pchają, a t...
antyklerykał
Jak dla mnie zbyt dużo katolickiej indo...
Czesław
Dobrze, że nikomu do chałupy nie wjech...
Ciekawe...
do czego ludzie są zdolni, by przysposo...
Witek
brawo dla operatora kamery że potrafi z...
x
Chyba ostatnio to Ziaro jeszcze w II lid...
Kibic lat 80
Próbuje sobie przypomnieć napastnika z...
izolator
... Michał Kciuk z FC Kacze Doły ......
z_boku
Cały ten "artykuł", albo jak kto woli ...
x
W następnym sezonie nie będzie już Pa...
kibic
Paluch 23 bramki strzelił nie 22....
Zdziwiona
Chętnie poznałabym nazwiska tych zdoln...
K.
Najpewniej oddelegowany do wolontariatu....
Flagowiec
Jeden z artykułów na stronie roztocze....
por.zUbek
Jak widać po ilości komentarzy najlepi...
heh
nawet nie napisali o ktorej godzinie to ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny