R E K L A M A

Z I P

Sport | Zamośćtekst nadesłany9 czerwca 2017

Gm. Zamość: Kibicuj młodym w zawodach sportowo-pożarniczych OSP Gminy Zamość

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

W tym roku miejscowość Mokre będzie miejscem zmagań Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Ochotniczej Straży Pożarnej Gminy Zamość.

W niedzielę, 12 czerwca 2017 r., na boisku śródleśnym pojawi się kilkanaście młodzieżowych sekcji strażackich z poszczególnych jednostek OSP, by sprawdzić poziom swojego wyszkolenia. Tego typu zawody są organizowane w Gminie Zamość raz w roku, ubiegłoroczne były w Pniówku, a tym razem strażacy ochotnicy wybrali Mokre. Zawody sportowo-pożarnicze będą głównym elementem większego wydarzenia o charakterze otwartego festynu pod nazwą „Młodzieżowe Spotkania z Tradycją Strażacką”, organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość.

Oprócz rywalizacji Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP Gminy Zamość, w godzinach od 15:00 do 18:30 zaplanowano takie atrakcje, jak warsztaty plastyczne, na których każdy będzie mógł własnoręcznie wykonać dla siebie …lampion; będą „dmuchańce” bez opłat, czyli darmowe harce dla dzieci na pneumatycznych zamkach i zjeżdżalniach. Zaplanowano również zabawy animacyjne, w tym malowanie buziek, robienie balonowych postaci i „produkcja” MEGA-baniek mydlanych – tą częścią festynu zajmie się Stowarzyszenie Kobiet na rzecz promocji i rozwoju środowisk ym elementem. je z oprawą muzyczną wystąpi również jedna z muzycznych wizytówek Gminy Zamość, mianowicie Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Białowola pod dyrekcją Józefa Tokarza.

W życie i działalność gminnych jednostek OSP żywo zaangażowany jest wójt Ryszard Gliwiński więc nie mogłoby go zabraknąć na tego typu zawodach – będzie okazja, aby zadawać pytania i porozmawiać z gminnym włodarzem w godzinach 15:30 – 16:30.

Natomiast dorosłe reprezentacje jednostek OSP Gminy Zamość wezmą udział w Międzygminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych OSP gmin Zamość i Stary Zamość w Wierzbie (Gmina Stary Zamość) dnia 18 czerwca 2017 r. o godz. 11:00.   

Autor: tekst nadesłany
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Zadowolony 3 minuty temu
Co za trolle. Dług spadł, a inwestycji...
LiLa 7 minut temu
Zawsze tak jest... Czasami najubożsi da...
Zainteresowany 14 minut temu
Pan Kudela przedstawiony jest między in...
niezadowolony 20 minut temu
Wzrost zadłużenia Zamościa w ciągu o...
zamoscianka 36 minut temu
Kukizy wytrwają i jeszcze troszkę prze...
hmm 37 minut temu
Ta konferencja to przykład bezsilności...
@hmm 51 minut temu
Na reelekcję...
9999
Głosowaliście za pisem prawie wszystko...
hmm
Niech mi tylko ktoś wyjaśni w jakim ki...
tow.Gumiak vel ...
to gdzie teraz "LIŚĆ" straszy?...
z
Ja jestem ciekawy czy władze zaprezent...
tow.Gumiak vel ...
Jestem w pis głosuję z po, jestem w po...
Horn
Fakt, K'15 praktycznie jest niewidoczne ...
LOL
Słyszałem o powrocie hetmanzamosc.com ...
@cleo32
A co Pani zrobiła, cleo32, przez te lat...
Zegarmistrz
Panie Tomku proszę nie czarować. Wszys...
Zadowolony
No i się okazało, że Wnuk miasta nie ...
Czesław
A po co takie muzeum, biedronke by posta...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017