Flesz | Powiat ZamojskiRedakcja5 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Gm. Zamość: Diego wytropił włamywaczy

Fot. Policja

Niedługo „cieszyli się” skradzionymi przedmiotami dwaj młodzi mężczyźni, którzy dokonali kradzieży z włamaniem do niezamieszkałego domu w gminie Zamość. Niezawodny węch zamojskiego psa służbowego Diego szybko doprowadził mundurowych do miejsca, w którym przebywali włamywacze.

W sobotni poranek mieszkaniec gminy Zamość poinformował dyżurnego zamojskiej policji o włamaniu do niezamieszkałego budynku mieszkalnego i gospodarczego. Zgłaszający nie jest właścicielem posesji, w której doszło do włamania jednakże jak poinformował, pod nieobecność właścicielki – mieszkanki województwa podkarpackiego, opiekuje się jej domem.

Policjanci ustalili, że sprawcy do niezamieszkałego domu weszli przez okno, w którym wcześniej wybili szybę. Z wnętrza zabrali kosę spalinową, akumulator oraz inne drobne przedmioty gospodarstwa domowego o łącznej wartości ponad 1400 zł. W prowadzeniu czynności policjantom pomagał pies służbowy Diego wraz z przewodnikiem asp. Markiem Pawlakiem. Czworonożny funkcjonariusz natychmiast podjął trop i doprowadził mundurowych do miejsca, w którym przebywali sprawcy włamania. Jak się okazało sprawcami tego czynu byli dwaj mieszkańcy gminy Zamość – 19-latek oraz 27-latek. Mężczyźni przyznali się do kradzieży z włamaniem i wskazali miejsce ukrycia przedmiotów, które zabrali z niezamieszkałego domu. Policjanci odzyskali skradzione mienie, a włamywacze zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.– informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło z KMP w Zamościu.

Za kradzież z włamaniem Sąd może wymierzyć karę nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "Meradona" dnia 7 lutego 2018 o godzinie 9:47:05 napisał:
    Diego, psiuniasku kochany! Jesteś wieeeeeelkim bohaterem! Gratulacje dla twojego opiekuna. Panie aspirancie, piesiowi należy się duża kość.
    R E K L A M A

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KM 38 minut temu
Gratulacje Kamil i panie Adamie!...
Jango Fett
10 punktów przewagi Hetmana nad drugim ...
mieszkaniec - p...
,,utworzone zostało również nowe stan...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama