R E K L A M A

Z I P

Powiat Zamojski | Społeczeństwo i patriotyzmRedakcja20 grudnia 2017 FACEBOOK | 5262 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze

Gm. Adamów: Nowa droga Rachodoszcze – Feliksówka

Fot. LUW

Wojewoda lubelski Przemysław Czarnek i poseł Sławomir Zawiślak wzięli udział w otwarciu drogi Rachodoszcze – Feliksówka w gminie Adamów, w powiecie zamojskim.

Zadanie „Poprawa infrastruktury drogowej poprzez przebudowę drogi gminnej nr 010825L Rachodoszcze – Feliksówka” realizowane było przez gminę Adamów w ramach rządowego Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019. Łączny koszt zadania wyniósł 1,6 mln zł z czego dotacja z budżetu państwa 807 tys. zł.
 
Zadanie obejmowało przebudowę drogi gminnej nr 010825L na łącznej długości 3,3 km, przebudowę infrastruktury dla ruchu pieszych, budowę trzech zatok  autobusowych wraz z peronami, budowę oświetlenia ulicznego, przebudowę systemu odwodnienia oraz wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.

– Mamy trzy i pół kilometra drogi, która tego remontu wymagała. Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tym, jako podmiot oceniający wniosek, i jako ten, który przyznaje dotację. Wszystkie starania państwa doprowadziły nas do wspólnego przedsięwzięcia, które jest dobrem dla wszystkich mieszkańców, na co dzień podróżujących po tej drodze i dla wszystkich przyjeżdżających w te piękne roztoczańskie strony – powiedział wojewoda Przemysław Czarnek.

Po symbolicznym oddaniu drogi do użytku wojewoda wraz z posłem Zawiślakiem złożyli też kwiaty pod pomnikiem w Rachodoszczach, upamiętniającym pomordowanych przez hitlerowców mieszkańców w czasie pacyfikacji Zamojszczyzny w latach 1942-1943. Pierwsze pacyfikacje miaszkańców Rachodoszcz rozpoczęły się na kilka dnia przed świętami Bożego Narodzenia 1942 r.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "enrike" dnia 20 grudnia 2017 o godzinie 20:25:11 napisał:
  Przepraszam ale czy tego typu imprezy odbywają sie w urzędowych godzinach pracy tych osób?Czy ja też po dobrze wykonanej pracy mam codziennie w firmie przecinać wstęgi?NIE BO WYKONUJE TO CO DO MNIE NALEZY A ZA CO KTOS MI PŁACI!!!Inną sprawą jest to że remont 3.3 km nawierzchni to nie jest ogromny sukces.I czy Panowie równie chętnie pojawiają sie na tych drogach kiedy po kilku latach sypią sie i trzeba łatać dziury.I czy wezmą za to odpowiedzialność.W końcu jak widać na zdjęciu powyżej to oni są ojcami tego wielkiego sukcesu także własnymi twarzami reklamują to w jaki sposób droga została zbudowana.Oj bedzie kiedys rewolta w tym kraju ludzie w koncu tłumami wyjdą na ulice a Wy za wszystko zapłacicie.Pozdrawiam
  R E K L A M A
 • "cham" dnia 21 grudnia 2017 o godzinie 10:42:28 napisał:
  Jak to miedzy Panem, Wójtem a Plebanem...
 • "21" dnia 21 grudnia 2017 o godzinie 21:39:59 napisał:
  Drogowcy wybudowali drogę a odbierają politycy i ksiądz ?? Bez komentarza że ci ludzie wstydu nie mają.
 • "water" dnia 21 grudnia 2017 o godzinie 23:21:19 napisał:
  Droga PROWINCJONALNA otwierana przez posła RP? Sejm nie obraduje , głosowań nie ma, komisje nie działają?

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny