Kraj | Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja17 stycznia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze

Głosowanie na „Świetlną Stolicę Polski” wydłużone w związku z żałobą narodową

R E K L A M A    B O A R D

11 stycznia ruszył drugi etap Plebiscytu Miast. O dobroczynne nagrody od Grupy Energa, rywalizuje 16 najładniej oświetlonych miejscowości Polski – po jednej z każdego województwa. Lubelszczyznę reprezentuje Zamość, który w pierwszej turze pokonał m.in. Lublin i Krasnystaw. Pozostali finaliści to: Katowice, Kielce, Kraków, Łomża, Łódź, Mrągowo, Nysa, Ostrów Wielkopolski, Radom, Sędziszów Małopolski, Świnoujście, Toruń, Wejherowo, Wrocław i Wschowa.

Tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” i dodatkowa pula sprzętu AGD o wartości 40 tys. zł trafi do miasta, które wygra plebiscyt. Głosowanie odbywa się na dwa sposoby: za pomocą SMS oraz za pomocą tzw. KLIK-a. Drugi etap miał trwać tydzień, ale w związku z tragiczną śmiercią prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza organizatorzy akcji „Świeć się z Energą” informują o wyciszeniu działań związanych z plebiscytem do zakończenia żałoby.

Prezydent Andrzej Duda ogłosił żałobę narodową w dniu pogrzebu Pawła Adamowicza. W ten sposób w całym kraju będzie upamiętniona tragiczna śmierć prezydenta Gdańska. Żałoba potrwa 26 godzin, zacznie obowiązywać w piątek o godziny 17:00, będzie trwała do soboty, do godziny 19:00, na Pomorzu żałoba trwa cały tydzień.

W dniu śmierci prezydenta Gdańska flaga przed zamojskim ratuszem została opuszczona do połowy masztu na znak żałoby i pozostanie tak do dnia pogrzebu.

Organizatorzy „Świeć się z Energą” informują o wyciszeniu działań związanych z plebiscytem, a czas głosowania finałowego zostanie wydłużony. Głosowanie potrwa do 23 stycznia do godziny 20.00.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 7.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "w_kirze" dnia 17 stycznia 2019 o godzinie 15:01:15 napisał:
    Po "jakiego grzyba" ogłaszać żałobę narodową jak i tak całe życie żyjemy w żałobie; z racji urodzin, śmierci, podwyżek, wyborów politycznych i życiowych, głupoty innych, snobizmu i bezkrytycyzmu, bezrobocia, okradania obywateli przez rządzących itp. itd.
    R E K L A M A
  • "popieram" dnia 17 stycznia 2019 o godzinie 18:53:41 napisał:
    proponuję na znak żałoby wyłączyć wszystkim CAŁY INTERNET zeby zadna strona nie działała

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Natasha 38 minut temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Jurij 38 minut temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Slavko 39 minut temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Nigga 39 minut temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Victor 40 minut temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Ludwig 40 minut temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Luck 41 minut temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Nitro 41 minut temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Petro 41 minut temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Barbie 42 minuty temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
John 42 minuty temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Girls 43 minuty temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Barbie 43 minuty temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
John 43 minuty temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Girls 44 minuty temu
Yamad Sex girls from Estern Europe like ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat