R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja24 lutego 2017 FACEBOOK | 4288 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Gimnazjada w piłce ręcznej – dublet „Szóstki”

R E K L A M A    B O A R D

Rozgrywane w dniach 20 i 21 lutego zawody Szkolnego Związku Sportowego w piłce ręcznej przyniosły podwójne zwycięstwo reprezentacjom Gimnazjum nr 6.

W dniu 20 lutego, hali Zespołu Szkół nr 5, o mistrzostwo Zamościa i awans do zawodów rejonowych walczyły dziewczęta. Do zawodów zgłosiły się 4 drużyny: Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 5, Gimnazjum nr 6 i Gimnazjum nr 4. W rozgrywkach obowiązywał system „każdy z każdym”. W turnieju padły następujące wyniki:

Gimnazjum nr 2 – Gimnazjum nr 5 6 : 9

Gimnazjum nr 6 – Gimnazjum nr 4 16 : 3

Gimnazjum nr 5 – Gimnazjum nr 6 4 : 17

Gimnazjum nr 2 – Gimnazjum nr 4 5 : 10

Gimnazjum nr 5 – Gimnazjum nr 4 16 : 11

Gimnazjum nr 2 – Gimnazjum nr 6 2 : 13

Ostatecznie zwycięzcą zawodów została drużyna z Gimnazjum nr 6 (6 punktów) przed Gimnazjum nr 5 (4 punkty), Gimnazjum nr 4 (2 punkty) oraz Gimnazjum nr 2 (0 punktów). Zwycięska ekipa awansowała do zawodów rejonowych, które odbędą się 09 marca br. w Zamościu.

Poszczególne zespoły wystąpiły w następujących składach:

Gimnazjum nr 6: Natalia Bielik, Aleksandra Bryl, Daria Cisło, Paulina Dudek, Anna Franczak, Kinga Geborys, Gabriela Jędrzejewska, Wiktoria Kulpa, Aneta Lenkiewicz, Karolina Palejewska, Wiktoria Pańczyk, Klaudia Pieczykolan, Wiktoria Silezin, Martyna Szlendak, Aleksandra WelczWiktoria Wisnioch i Wiktoria Złomańczuk. Opiekunem zespołu był Wiesław Puzia.

Gimnazjum nr 5: Paulina Dziuba, Wiktoria Fiuk, Julia Jaszczuk, Nikola Kropornicka, Katarzyna Kustra, Weronika Maślany, Joanna Mazurek, Aleksandra Piwko, Julia Poździk, Oliwia Rak, Izabela Ryń, Julia Sobczuk, Klaudia Sobczuk, Katarzyna Turczyn i Julia Wiater. Opiekunem zespołu był Piotr Szozda.

Gimnazjum nr 4: Paulina Babicka, Paulina Cios, Alicja Czyż, Julia Harkot, Weronika Kapuśniak, Kamila Karwat, Magdalena Kasperska, Wiktoria Kasprzak, Dominika Kozłowska, Wiktoria Kupiec, Klaudia Pałczyńska, Marta Pałyga, Weronika Podgórska, Julia Sternik, Julia Szczepańska, Wiktoria Świder i Wiktoria Tyszko. Opiekunem zespołu była Małgorzata Adamowicz.

Gimnazjum nr 2: Olimpia Kaczorowska, Julia Lewicka, Zuzanna Luciak, Martyna Magryta, Paulina Ogórek, Aleksandra Pupiec, Aleksandra Szewczuk, Karolina Szewczuk, Julia Wawryk i Natalia Wołoch. Opiekunem zespołu był Dariusz Piróg.

Dzień później na tym samym obiekcie odbyły się zmagania chłopców. Tym razem w turnieju wzięło udział 6 zespołów. Organizator przeprowadził losowanie, po którym wyłoniono dwie grupy kwalifikacyjne. Do grupy „A” trafiły Gimnazjum nr 4, Gimnazjum nr 2 i Gimnazjum nr 5 a do grupy „B” – Gimnazjum Katolickie, Gimnazjum nr 3 i Gimnazjum nr 6. W poszczególnych grupach padły następujące wyniki:

Grupa „A”

Gimnazjum nr 4 – Gimnazjum nr 2 8 : 5

Gimnazjum nr 2 – Gimnazjum nr 5 2 : 18

Gimnazjum nr 4 – Gimnazjum nr 5 4 : 17

Grupa „B”

Gimnazjum Katolickie – Gimnazjum nr 3 8 : 3

Gimnazjum nr 3 – Gimnazjum nr 6 1 : 23

Gimnazjum Katolickie – Gimnazjum nr 6 4 : 19

Rywalizację w grupie „A” wygrała drużyna z Gimnazjum nr 5 (4 punkty) przed Gimnazjum nr 4 (2 punkty) i Gimnazjum nr 2 (0 punktów). W grupie „B” najlepsi byli chłopcy z Gimnazjum nr 6 (4 punkty). Kolejne miejsca w tej grupie zajęły drużyny z Gimnazjum Katolickiego (2 punkty) i Gimnazjum nr 3 (0 punktów).

Zwycięzcy obydwu grup spotkali się w meczu finałowym, w którym Gimnazjum nr 6 pokonało Gimnazjum nr 5 10 : 7. Awans do Rejonowej Gimnazjady w piłce ręcznej chłopców wywalczyły dwa najlepsze zespoły zamojskiego turnieju. Turniej rejonowy odbędzie się w Zamościu w dniu 16.03.2017r.

Uczestnicy zawodów w kategorii chłopców grali w następujących składach:

Gimnazjum nr 6: Mikołaj Bednara, Konrad Bigos, Paweł Dziemba, Kacper Gęborys, Szymon Koc, Kasper Matysiak, Kacper Mazurek, Paweł Mądrzak, Dominik Mędziak, Bartłomiej Nizioł, Paweł Proć, Aleksy Radwański, Kamil Rochowiak, Dawid Szewczak, Jakub Zadrożny i Daniel Zarębski. Opiekunem zespołu był Wiesław Puzia.

Gimnazjum nr 5: Tomasz Arcaba, Alan Dragan, Robert Drozdowski, Eryk Florek, Sebastian Greszta, Jakub Hubala, Kacper Makowski, Kacper Martyniuk, Kamil Rabiński, Paweł Romańczuk, Rafał Romańczuk, Sebastian Skrobucha i Wiktor Zając. Opiekunem zespołu był Damian Morawski.

Gimnazjum nr 4: Bartłomiej Greszta, Patryk Greszta, Mateusz Hałasa, Adam Kasprzak, Jakub Korga, Samuel Kruk, Patryk Nosal, Łukasz Nowosad, Kacper Pałczyński, Miłosz Piotrowski, Mikołaj Rusinek, Jakub Sawicki, Jakub Smolak, Jakub Szumowski, Karol Wojtyna i Kacper Zwolan. Opiekunem zespołu był Marek Kudela.

Gimnazjum Katolickie: Patryk Churzępa, Mateusz Krzemiński, Krystian Lekan, Jakub Makuch, Paweł Marczuk, Krzysztof Piotrowski, Sebastian Siewień, Karol Stachurski, Maksymilian Stopa i Kacper Szykuła. Opiekunem zespołu był Krzysztof Hadło.

Gimnazjum nr 2: Damian Bondyra, Dawid Czerniak, Kacper Daniluk, Paweł Kustra, Eryk Laszko, Arkadiusz Muzyczuk, Patryk Piela, Wiktor Podgórski, Kamil Radziszewski i Dawid Żakowiecki. Opiekunem zespołu był Dariusz Piróg.

Gimnazjum nr 3: Patryk Cymerman, Mateusz Gawryś, Hubert Gromadzki, Mateusz Janowski, Łukasz Jaremczuk, Paweł Maślany, Jakub Matwij, Jakub Nowosad, Adrian Rogowski, Oskar Świstowski, Miłosz Tański i Paweł Winiarski. Opiekunem zespołu była Marzena Gąska.

Drużyny dziewcząt i chłopców, które zwyciężyły w zawodach, z rąk Prezesa MSZS w Zamościu – Jerzego Prokopa – otrzymały puchary. Wszystkie pozostałe drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział w zawodach.

Oficjalne komunikaty z obydwu turniejów dostępne są pod tekstem.

PRECZGIM17

RECZGIMCH17

 

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
nikt
u nas samorządy zaebaly wszelką dział...
TORRES20400 5 minut temu
To nie możliwe. To po to w gumiakach bi...
Oneb 19 minut temu
Nawet nie zaprosili na obiad. To o czym...
TORRES20400
Dlaczego nikt nie mówi o szansach na pr...
.
To było do przewidzenia, że Nowoczesna...
Mirka
Stąd to ostatnie zdanie, że może być...
observer
do Mirki - kasa to nie wszystko (przynaj...
Mirka
Czytałam na innym zamojskim portalu dzi...
observer
partia, która stała się partyjka kana...
.
Nowakowski jest super nauczycielem. jest...
antyklerykał
"do na antyklerykał" dnia 24 maja 2018 ...
geytelmen
To bolesne musiało być?!...
omnibus
Odejdzie? Kto inny ma taką szeroką wie...
człowiek z wos...
pierwsze zdjęcie powinno mieć opis "Lu...
Tylko i wylacznie. Cala 'wyzsza' kadra t...
Australijczyk
Klakiery miauczą, jest dobrze. Czytają...
KL.
Fajna para z Katarzyny i Rafała....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny