Gdzie nad wodę? [SONDA]

Zdjęcia lotnicze. Zalew w Zamościu fot. Waldemar Radczak 2016
R E K L A M A    B O A R D

Lada moment rozpoczną się wakacje. Część z Was na pewno zechce wypocząć i zrelaksować się nad wodą. Jakie miejsce najlepiej wybrać?

Nie trzeba wcale jechać przez pół Polski nad morze. Roztocze i okolice obfitują w wiele pięknych miejsc, gdzie można przyjemnie spędzić czas, zrelaksować się, popływać, czy też poopalać. Spora grupa osób boryka się w tej chwili z pytaniem, jakie miejsce w naszym regionie wybrać. Chcemy takim osobom pomóc w jak najlepszym wyborze. Liczymy, że swoimi głosami, jak tez komentarzami pomożecie turystom dokonać jak najlepszego wyboru.

Głosujący maja do wyboru zalewy w miastach i miejscowościach  jak: Biszcza, Janów Lubelski, Józefów, Krasnobród, Majdan Sopocki, Nielisz, Okuninka, Zamość (zalew miejski), Zwierzyniec.

Zapraszamy do udziału w naszej sondzie. Głosować można do piątku,21 czerwca, do godz. 12. Głos można oddać raz na 24h z jednego adresu IP.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Anita" dnia 18 czerwca 2019 o godzinie 16:03:46 napisał:
  Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysychaja. Woda czarna od mułu, a w najgłębszych miejscach poniżej pasa.
  R E K L A M A
 • "Taka pawda" dnia 18 czerwca 2019 o godzinie 21:20:24 napisał:
  Bez sensu jest ta sonda.
 • "mieszkaniec" dnia 19 czerwca 2019 o godzinie 9:06:44 napisał:
  Zamojski zalew to syf. Nie powinni w ogóle tam wpuszczać ludzi, bo raz ze ,,syf", a dwa ,,wstyd"
  • "LZ" dnia 19 czerwca 2019 o godzinie 16:17:48 napisał:
   To chyba dawno nad zalewem nie byłeś. Jak chcesz syf zobaczyć to jedz do Krasnobrodu, woda śmierdzi jak obornik.
  • "ja" dnia 19 czerwca 2019 o godzinie 17:54:12 napisał:
   Zgadzam się z opinią LZ. Zalew w zamościu jest nie najlepszej jakości (mówiąc grzecznie) lecz w porównaniu do tego co widziałem w krasnobrodzie to jest oazą czystości. Krasnobród z roku na roku to syf kiła i mogiła. Jeszcze te wszechobecne śmieci, pełno ludzkich odchodów... oraz ogromna buta miejscowych. Jak widzą auto na LZ to od razu z mordą. Ja już omijam krasnobród z daleka. Wolę inne miejsca jak nielsz czy majdan - jest czysto i miła atmosfera.
 • "pppp" dnia 21 czerwca 2019 o godzinie 16:48:19 napisał:
  Trzeba być masochistą aby wybierać krasnobród.
 • "jas" dnia 21 czerwca 2019 o godzinie 17:42:17 napisał:
  Byłem we wszystkich z tych wymienionych. Najgorsze kompielisko w kranobrodzie. Nie rozumiem dlaczego jest ta wieś tak promowana wszędzie? Przecież tam jest tragedia w porównaniu do innych z tej listy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
kontra 42 minuty temu
.Komu sie opłaca spalarnia ? ...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Zamosciak
Najlepiej byłoby zainstalować tam sygn...
no i wyszedł p...
Zamiast linii wibracyjnych powinniście ...
observer
Na pewno Dziura i Misztal - pieli z zach...
klf
juz wsiadajac do BMW w aucie unosi sie e...
ciekawy
ducato chlodnia?...
KL
"Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trze...
ak
Na 1437 przyjętych do liceów- 46 nie p...
widzieliscie?
powinnismy sie obrazic? https://www.wioc...
hrubieszowski
Popieram protest w 100%. Fakt, są miast...
Jacek
Widać Veolia sfinansowała już kilka t...
Do Jan
Słyszałam co nieco o tej wybitnej dzia...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018