R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara6 września 2016 FACEBOOK | 4410 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 23 komentarze ()

Fundacja KS Hetman Zamość o planowanych Kartach Kibica

Kibice Hetmana Fot. Marcin Łyś

R E K L A M A    B O A R D

Ważna informacja dla nabywców biletów na mecze Hetmana Zamość.

“W związku z pojawieniem się nieprecyzyjnych wiadomości oraz szeregu kontrowersji, wyrażanych głównie na forach internetowych, na temat obowiązkowego wprowadzenia Kart Kibica Hetmana Zamość, Zarząd Fundacji Klub Sportowy Hetman Zamość informuje, że w najbliższym czasie wyda stosowne oświadczenie w tej sprawie i wyjaśni wszelkie związane z nią kwestie. Podkreślamy, że obowiązkowy system identyfikacji kibiców na meczach zaliczanych do imprez masowych, nie jest wymysłem władz klubu, lecz wynika z ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych (rozdział dotyczący piłki nożnej mężczyzn). Jednocześnie przypominamy o obowiązku posiadania dowodów tożsamości w celu nabycia biletów i wejścia na stadion OSiR w Zamościu, w sobotę, 10 września na mecz z Ładą 1945 Biłgoraj (początek meczu o godz. 16.30).” – czytamy w komunikacie wydanym przez Fundację KS Hetman Zamość.

“Każdy pełnoletni kibic będzie mógł wejść na stadion wyłącznie z ważnym dowodem tożsamości, zawierającym aktualną fotografię (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy itp.). Bilety w kasach będzie można nabyć tylko za okazaniem owego dokumentu. Osoby niepełnoletnie w wieku od 13 lat będą mogły nabyć bilet za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej, którą muszą posiadać przy sobie także po wejściu na stadion. Dzieci, które nie ukończyły 13 roku życia, mogą wejść na stadion tylko z rodzicami lub prawnymi opiekunami. W trakcie meczów na stadionie OSiR w Zamościu publiczność będzie monitorowana, dlatego widzowie wchodząc na stadion muszą się liczyć z tym, że zostaną zarejestrowani kamerą.” – dodają władze Fundacji.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "KS" dnia 6 września 2016 o godzinie 9:19:44 napisał:
  Panowie bądźmy poważni jeśli wprowadzicie obowiązkowe karty to stracie masę pieniędzy. Dlaczego? Na mecze przestaną chodzić emeryci, dzieci, kobiety, niedzielni kibice, ci którym mniej zależy, a poza tym ciężko będzie zyskać nowego fana. Możecie mówić o rzekomym obowiązku kart w całej Polsce, ale dlaczego w takim razie bilet na Lechię Gdańsk, Legie kupowałem niedawno wyłącznie za PESEL-em? Nie oklamujcie kibiców. Warto wprowadzić przedsprzedaż w celu rozładowania kolejek,tak jak jest to we wszystkich wielkich polskich klubach, a także na Motorze, Łęcznej, Polonii Warszawa, Stali Rzeszów itp. Bilety możnaby sprzedawać w galeriach i sklepach.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Irena" dnia 6 września 2016 o godzinie 12:27:41 napisał:
  Jestem kobietą. Do tej pory chodziłam na mecze Hetmana z mężem. Ostatnim razem spisane były PESELE. Ok rozumiem takie przepisy, ale po co mam wyrabiać dla siebie karte kibica. Nie mam na siebie konta bankowego. Załuzmy ze taka kartę wyrobi dla siebie mój mąz. Zrobi zakupy w markecie i dostanie zwrot na swoje konto obiecanych procent. Ale jak ja na siebie wyrobie kartę to w jaki sposób niby dostane zwrot jak nie posiadam własnego konta. Po co rodzinie dwie karty cashback/ czytaj karty kibica/. To bez sensu. A jak mój ojciec też do tej pory wierny kibic hetmana nie ma wogóle konta bankowego a emeryture dostaje przekqzem pocztowym. W sklepach płąci zasze gotówką. Po co mu Karta Cashback. Rozumiem ze jakas identyfikacja musi byc, więc dowód osobisty ok. ale nie zmuszajcie ludzi do wyrobienia kart cash back bo dla niektórych to nie ma sensu, a jest tylko rzucaniem kłód pod nogi kibicom. Czy przypadkiem nie jest tak, ze ten kto ten cały system cashback prowadzi i wyrabia karty chce jak najwiecej zarobić? bo tak to wygląda. Panowie naprawde zycze Hetmanowi samych wygranych i dostania sie do III ligi ale wyglada na to, że bez wiernych jak ja czy mój ojciec kibiców, a szkoda. Zamiast naszej trójki na trybunach zostanie tylko mój mąz.
  0
  0
 • "KS" dnia 6 września 2016 o godzinie 12:59:43 napisał:
  Pani Ireno, sto procent racji. Mam rodzinę poza miastem, przyjeżdżają tylko w wakacje. Chętnie chodzą na mecze. Jak im powiem, że muszą zrobić jakieś karty to każdemu się odechce. Dziadek tak samo. Pomyślcie o kibicach, wycofajcie się z tego obowiązku. Inaczej z pięciu osób w mojej rodzinie na stadion przyjdzie dwie. Podsumowując frekwencja z ponad tysięcznej stanie się dwusetna. Jak to wprowadzicie to ciężko będzie zachęcić ludzi z powrotem do Hetmana. NAPRAWDĘ TEGO CHCECIE....?!
  0
  0
 • "tomi" dnia 6 września 2016 o godzinie 13:12:12 napisał:
  Jak ktoś nie ma swojego konta bankowego to nie będzie mógł oglądać meczu Hetmana.To jest k...a śmieszne.Teraz są kibice ale bardzo szybko może ich już być coraz mniej.Panowie z zarządu - TAK SIĘ NIE ROBI .
  0
  0
 • "M.M." dnia 6 września 2016 o godzinie 14:09:56 napisał:
  Dobrym rozwiązaniem jest Karta Kibica KS Hetman Zamość która będzie tylko kartą kibica nie związana z kartą cash back proponowaną do tej pory ze względów jak się domyślam finansowych(swoją drogą sponsorzy są ważni). Kartę cash back nabędzie ten który spełnia odpowiednie warunki a ja proponuję prostą Kartę Kibica formatu i jakości karty kredytowej z podstawowymi danymi w tym nr pesel za symboliczną kwotę do jej wyrobienia oraz zniżką na mecze Hetmana Zamość na stadionie osir w naszym mieście. Połowa ceny biletu dla posiadaczy Kart Kibica. Pozdrawiam.
  0
  0
 • "INFO" dnia 6 września 2016 o godzinie 14:20:13 napisał:
  Drodzy kibice, prosimy o nie udzielanie komentarzy na w/w temat ponieważ informacje, które w nich Państwo zawieracie są nie właściwe i całkowicie sprzeczne z tym co za sobą niesie wprowadzenie kart kibica. Karta Hetman cashback pełni rolę karty cashback (wsparcia klubu), jednak daje nam wiele innych możliwości takich jak np karta Kibica. Nie oznacza to że wyrabiając kartę kibica, wyrabiacie państwo kartę cashback (do tego nikt Państwa zmusić nie może - to jest tylko i wyłącznie Państwa dobra wola i chęć wspierania Naszego klubu poprzez swoje codzienne zakupy) Wprowadzenie karty kibica umożliwi nam sprawniejszą obsługę kibica w zakresie jakiego w Naszym mieście jeszcze nie było. (w tym miejscu nie możemy Państwu zdradzić szczegółów, ale na pewno będziecie Państwo zadowoleni z posiadania takiej karty i informowani na bieżąco o korzyściach jakie niesie ze sobą jej posiadanie)Ponawiam prośbę o nie rozsiewanie błędnych informacji i nakręcanie innych kibiców na anty. Dodatkowo powiem, że program hetman cashback jest genialnym narzędziem wsparcia klubu przez kibiców, i tu jeżeli jesteście Państwo prawdziwym kibicem Hetmana Zamość to na pewno będziecie korzystali z funkcji cashback, tylko należy się z nią dokładnie zapoznać (ps. można mieć tego kota ale konta nie trzeba aby założyć kartę cashback, w rodzinie może być kilka kart kibica z jedną, spiętą funkcją cashback:)także widzicie Państwo, że ktoś nie kompetentny przedstawia Wam program w jakim Hetman Zamość nie bierze udziału. Drodzy KIBICE!!! Apelujemy do Was!!! Przychodźcie w każdy wtorek o godzinie 19:00 na salę konferencyjną w OSiR gdzie zostanie Wam przedstawiony program karty kibica i karty cashback. Zapiętajcie, że ta jedna karta pełnić będzie jedną z dwóch ról jakie Państwo wybierzecie: Karta KIBICA lub Karta KIBICA z funkcją cashback. Nie ukrywamy, że karta Kibica rozszerzona o funkcję cashback będzie korzystniejsza dla obu stron (klubu i kibica) o czym z biegiem czasu się Państwo przekonacie. Na zakończenie tego krótkiego sprostowania zapraszam w każdy wtorek, na dyskusję dotyczącą spornego tematu, by rozjaśnić państwu sytuację.
  0
  0
 • "KS" dnia 6 września 2016 o godzinie 15:01:14 napisał:
  Czy cashback czy nie przecież napisaliscie że bez tego nie wejdziemy na stadion. A co z rodziną i znajomymi jak namówić kogoś kto nie ma karty w dniu meczu? Ludzie boją się takich unowoczesnien, mam nadzieję że podejdziecie do tego z głową
  0
  0
 • "Irena" dnia 6 września 2016 o godzinie 15:05:07 napisał:
  O to samo chciałam zapytać jak wyżej KS. Dobrze niech będzie ze wszyscy w rodzinie wyrobimy sobie karty kibica z podpietym cashbackiem czy nie to w tej chwili bez znaczenia, ale co z osobami które traktują pomyt na meczy incydentalnie. Studiuje w inym mieście jest tu sporadycznie i akurat przyjechał na dwa dni i ma kaprys pójśc na mecz i jak wtedy z wejściem moze czy nie z samym dowodem osobistym. Albo przyjedzie do mnie ktos w odwiedziny , akutar jest mecz, mam ochote z mężem i ojcem pójśc na mecz to mój gośc jesli nawet ma ochote iśc to nie bedzie mógł?
  0
  0
 • "INFO" dnia 6 września 2016 o godzinie 16:09:32 napisał:
  Zapraszamy wszystkich kibiców w każdy wtorek na godzinę 19:00 do sali konferencyjnej w OSiR. Otrzymacie Państwo odpowiedź na każde Państwa pytanie. Bez sensu jest nakręcanie się na forum pytaniami, jeżeli tak bardzo Państwa interesuje ten temat to proszę przyjść na spotkanie, na którym wszystkiego się Państwo dowiecie i na pewno odpowiedzi jakich Państwu udzielimy będą Państwa satysfakcjonowały.
  0
  0
 • "kibic" dnia 6 września 2016 o godzinie 16:28:54 napisał:
  Chce poprostu pojsc na mecz sobie w weekend. Nie mam czasu chodzic na zebrania w sprawie jakis cashbackow. Rozumiem, ten program wspiera klub, szanuje to ale niestety nie mam czasu. Idac na mecz, chce sie wyluzowac, odsapnac i pokrzyczec czasem :) Jesli znow bedzie potrzeba podawania tych peseli, stania w kolejce itd to pojade sobie na nizsze ligi i i na tym skonczy. Hetman sie odrodzil, wszystko idzie ok, ale to jest zawracanie dupy kibicow. Pozdrawiam.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Yogi" dnia 6 września 2016 o godzinie 17:01:23 napisał:
  Może jeszcze każą przymusowo robić zakupy aby zasilać Hetmana :D
  0
  0
 • "IKS" dnia 6 września 2016 o godzinie 17:22:29 napisał:
  Mam pytanie. Gdzie można przeczytać jakiś regulamin dotyczący tych kart kibica i tego całego payback??
  0
  0
 • "ja" dnia 6 września 2016 o godzinie 20:09:36 napisał:
  Olać tą całą fundację jeszcze dobrze nie zaczęli swojej działalności a już przeganiają kibiców ze stadionu, bilety najdroższe w IV lidze i teraz jeszcze jakieś idiotyczne karty kibica. To już lepiej pojechać na mecz do Sitna czy do Zawady tam przynajmniej żadnych kart nie trzeba biletów też nie a emocje wcale nie mniejsze niż serwowane przez kopaczy FKS, a i na trybunach bywa śmiesznie.
  0
  0
 • "jesion" dnia 6 września 2016 o godzinie 20:27:00 napisał:
  A jak jest w Chełmie ? Jak mają imprezę masową to powinni mieć podobnie. Impreza obok parku też jest im. masową ? Tak się cieszyłem HWK 1934 a tu lipa .Śmierdzi mi to wszystko .
  0
  0
 • "kibic" dnia 6 września 2016 o godzinie 21:00:09 napisał:
  W info było jasno napisane: WSTĘP NA MECZE TYLKO ZA OKAZANIEM KARTY CASHBACK. O karcie kibica nie było nic. Po co to nieudolne odkręcanie?
  0
  0
 • "UKLEJA" dnia 6 września 2016 o godzinie 22:08:01 napisał:
  Karta pełni 2 funkcje jako karty kibica i cashback. Wcale nie musisz korzystać z cashback :D
  0
  0
 • "ktoś" dnia 7 września 2016 o godzinie 8:24:22 napisał:
  Zaraz, chwila . ja rozumiem karty kibica karty cashback pomoc dla klubu ale jak to jest w wyższych ligach i ekstraklasie. Ide sobie w warszawie po ulicy widze jest mecz legii naszło mnie i chcę wejśc. Mam przy sobie dowód osobisty to wchodze ? przeciez nie mam tamtejszej karty kibica. Czy tam tez mnie nie wpuszczą czy ja juz czegoś nie jarze. A i jeszce jedno pracuje po 12 godzin nie mam czasu na chodzenie na jakies zebrania o 19 we wtorki. chcę móc gdzies przeczytać jasno i wyraxnie czy wejde na dowód na mecz IV ligi w zamościu czy nie. Tyle w temacie
  0
  0
 • "pigmalion" dnia 7 września 2016 o godzinie 15:08:20 napisał:
  Dobrze, że za dobrych czasów Hetmana nie było tego typu wymogów. Czytając to wszystko, poczuję się na tym meczu jak w urzędzie. Chętnie bym poszedł i pokibicował Hetmanowi jak dawniej, ale po zapoznaniu się z tymi wszystkimi informacjami raczej podziękuję i nie udam się na stadion. Wystarczający powinien być monitoring na stadionie, który rejestruje co się dzieje na trybunach, jeśli doszłoby do jakichś incydentów. Raczej sobie nie pozwolę abym komuś udostępniał swój PESEL i dane chcąc obejrzeć mecz. Raczej ten pomysł zniechęci więcej kibiców aniżeli zachęci do odwiedzania stadionu. Hetmanowi życzę powodzenia i awansu do III ligi, ale ja raczej się nie pofatyguję. Dla kogo ten Hetman jest? dla wąskiej grupy i zamkniętego kręgu ludzi? Bo chyba nie dla większości normalnych ludzi, którzy wiele lat na mecze chodzili. Radość z powrotu KS była przedwczesna.
  0
  0
 • "kibic" dnia 7 września 2016 o godzinie 16:27:26 napisał:
  Hahaha! Fajnie wystartowali....
  0
  0
 • "Oj panowie" dnia 7 września 2016 o godzinie 19:48:05 napisał:
  Oczywistym jest że każdy wejdzie na mecz bez karty kibica a tylko z dokumentem potwierdzającym tożsamość osoby.Niestety przepisy UoIM obligują do spisywania nr pesel Dział dot. meczy
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Kibic" dnia 8 września 2016 o godzinie 9:40:10 napisał:
  Ile kosztuje bilet na mecz Hetmana - ulgowy czy normalny???
  0
  0
 • "ktoś" dnia 8 września 2016 o godzinie 13:10:20 napisał:
  Nareszcie konkret.. czyli wejdzie kazdy kto ma przy sobie dowód.. nie mozna było tak od razu http://kshetman.zamosc.pl/2016/09/08/informacja-zarzadu-klubu-sportowego-hetman-zamosc/
  0
  0
 • "Ryfu" dnia 10 września 2016 o godzinie 22:47:41 napisał:
  Wejść wejdzie na dowód tylko za każdym razem piszą PESELE i to spowalnia wejście na stadion. Karty też pic na wode.
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Oneb
Wróżka, osiedle, 16:16, !, Z osiedla, ...
Dirty Harry
A mógłbyś wyjaśnić na czym miałoby...
Ciekawe czy do komitetu pani radnej zał...
observer
szerszy elektorat to taki trochę kurdup...
observer
dyżurny i wszechobecny poseł był, a g...
Thomas
Marta Pfeiffer jeżeli nie wykorzysta at...
RK
Nie rozumem co oznacza "po zamojsku" - r...
KL.
PSL jest na skraju zaniku. Aby "coś tam...
nikt
super, gdzie jest dostępny regulamin? J...
Ciekawe...
...jakim programem wyborczym, który pod...
polityczna kurt...
"25lat wolności" pokazało w przypadku ...
Wszystkie gwiazdy strzeżcie nas od taki...
RK
Nie Bukownicy bo ona leży pod Biłgoraj...
Dirty Harry
Thomas albo nie wie o czym pisze, albo n...
Ciekawe...
kogo masz na myśli, pisząc o szerszym ...
Thomas
Jeżeli nie skieruje oferty politycznej ...
Dirty Harry
Po uśmiechu widać, że mamy do czynien...
A dres? Adidas!
Dynamiczny adres? Jarzę! To wtedy kiedy...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny