Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 2014-04-23, 17:55

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
MULTIMEDIA - zmiana oferty programowej 
Autor Wiadomość
Mieszkaniec forum
Mieszkaniec forum

Do otrzymanego niedawno rachunku z Multimedia Polska dolaczone bylo pismo, ktorego fragment cytuje:
"(...) W slad za informacja jaka podalismy w korespondecji listopadowej jest nam milo oglosic, ze juz wkrotce dolaczymy do naszej oferty cyforwej i analogowej grupe nowych, fascynujacych kanalow, ktore jak mamy nadzieje, podniosa takze panstwa satysfakcje w obszarze programowym.

Do naszej oferty w pakiecie Komfort dolacza 2 nowe kanaly sportowe:

-nSport - (...)
-Eurosport - (...)

Zastepujace Polsat Sport Extra i Polsat Sport w naszej ofercie cyfrowej i analogowej.

(...)

Mamy nadzieje, ze zaproponowane zmiany, ktore przedstawilismy powyzej spotkaja sie z Panstwa przychylnym odbiorem pomimo faktu, ze ich wprowadzenie do naszej sieci wiaze sie z korekta oplat pakietu Komfort. Nowa oplata abonamentowa za ten pakiet wynosic bedzie 62,99 zl i obowiazywac bedzie od dnia 01.02.2010r. "

W moim przypadku oznacza to nie mniej nie wiecej tylko rozwiazanie umowy. Nie dosc, ze zabieraja dwa kanaly sportowe oferujace najwiecej bezposrednich transmisji to w zamian daja nSport, ktory poza Liga Mistrzow nie ma nic do zaoferowania oraz Eurosport, ktory wprawdzie ma bogata oferte, ale wiekszosc bezposrednich transmisji jest w Erosporcie 2, ktory w pakiecie Komfort sie nie znalazl. No i jeszcze podniesienie oplaty... Smiech na sali.

Chcialem poznac wasze opinie, czy moze ktos jeszcze rozwiaze umowe oraz jaka bedzie najlepsza alternatywa, bo mi wydaje sie, ze bedzie to Polsat Cyfrowy.

2009-12-20, 17:59
Moderator
Moderator

Chcialem poznac wasze opinie, czy moze ktos jeszcze rozwiaze umowe oraz jaka bedzie najlepsza alternatywa, bo mi wydaje sie, ze bedzie to Polsat Cyfrowy.
Ja proponuje konwerter twin i zestaw Polsat Cyfrowy + TNK, tym sposobem masz wszystkie kanały Polsatu i całą paczkę TVNów z nSportem i taniej niż kablówkowy pakiet komfort.

A gdybyś się przypadkiem zdecydował na n'ke to UWAŻNIE CZYTAJ UMOWĘ ;) Tylu haczyków to nawet najlepsi wędkarze nie mają :D

PS. Poczytaj opinie na forach np. www.satkurier.pl

2009-12-20, 18:23
Expert
Expert

Jest jedna wada w/w opcji, w żadnej z nich nie ma Canal +,więc brakuje ligii polskiej.

2009-12-20, 18:47
Moderator
Moderator

Jest jedna wada w/w opcji, w żadnej z nich nie ma Canal +,więc brakuje ligii polskiej.
A w komfortowym pakiecie MM jest? ;)

Żeby mieć i polsaty i nsport i canal+ trzeba 3 oddzielne abonamenty a to już niestety przekroczy te 63 zł :( Ale czy Ekstraklasa reprezentuje aż tak wysoki poziom, że warto płacić za jej ogladanie? ;)

Mi osobiście do szczęścia wystarcza pakiet TVP, TVN24 i TVNTurbo ;) No czasem jeszcze Discovery :D

2009-12-20, 19:15
Mieszkaniec forum
Mieszkaniec forum

Interesuja mnie przede wszystkim trzy kanaly sportowe: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i TVP Sport. Eurosportem i Eurosportem 2 tez bym nie pogardzil, a moja milosc do polskiej i angielskiej pilki ligowej nie jest az tak wielka, zeby placic za to ponad 30 zlotych(z tego co pamietam w multimediach za Canal + zyczyli sobie 36 zlotych).

2009-12-20, 19:42
Bywalec
Bywalec

Tez zastanawiam sie nad rozwiazaniem umowy, tylko mam net z MM przy ktorym chcialbym zostac. Musze znalezc umowe i dokladnie przeczytac.

2009-12-20, 19:46
Mieszkaniec forum
Mieszkaniec forum

Tez zastanawiam sie nad rozwiazaniem umowy, tylko mam net z MM przy ktorym chcialbym zostac. Musze znalezc umowe i dokladnie przeczytac.

W poprzednim rachunku (za listopad), malym druczkiem napisane jest:

"Informujemy, ze z dniem 1 stycznia 2010 r. zmianie ulegnie oferta programowa Uslugi Radia i Telewizji Kablowej (analogowej i cyfrowej). Na podstawie art. 60 a0 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo Telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r. Nr 171. poz. 1800 z późn. zm.) dalej ustawa, informujemy iż w przypadku braku akceptacji nowej oferty programowej(w miejsce programow tematycznych nadawanych przez Grupe Polsat wprowadzone zostana nowe, rownie atrakcyjne programy), przysluguje Panstwu prawo wypowiedzenia umowy abonenckiej laczacej Panstwa z Multimedia Polska SA w zakresie korzystania z Uslugi Radia i Telewizji Kablowej, z zachowaniem jednomiesiecznego okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiaca kalendarzowego, poprzez zlozenie oswiadczenia w formie pisemnej. W razie skorzystania z tego prawa przez Abonenta,operatorowi nie bedzie przyslugiwac roszczenie odszkodowawcze, a takze zwrot ulgi przyznanej Abonentowi o ktorej mowa w art. 57 ust. 6 ustawy."

PS. Funio, czy w polowie lat 90tych nie brales aktywnego udzialu w konkursach telefonicznych organizowanych w RMF FM Zamosc?

2009-12-20, 20:12
Expert
Expert

Funio, jak nie miałeś 2 w jednym, to możesz zostawić sobie net i wziąć satelitę.

Zrobiłem tak już ponad 2 lata temu. Ja wybrałem n-kę - mi na sportowych kanałach nie zależy, za to tutaj jest całkiem dużo programów HD (mniej lub bardziej wartościowych) i całkowity brak Polsatu (dla mnie jest to plus ;p ) - wady - rzeczywiście przy umowie trzeba czytać dużo - ale jest to do przeżycia - załatwiając wszystko przez infolinię umowa z reguły na 12msc, no i nowy rekorder z dyskiem 500 - czyli dużo więcej możliwości. Dość ważne - nowości w ofercie pojawiają się w n-ce jesienią - we wrześniu mają swoje konferencje. Kolejnym minusem są słabe oferty dla stałych klientów, ALE - łatwo rozwiązać umowę i zawrzeć nową - haczyk - okres wypowiedzenia w niektórych przypadkach 3 miesiące.. Basta, miało być o MM - ich nie lubię - oferta nie warta pieniędzy, które się płaci - za tą samą kasę dużo więcej można dostać z satelity (satelita ma jeszcze jeden minus - jeden tv - jeden dekoder).

2009-12-20, 20:13
Moderator
Moderator

Interesuja mnie przede wszystkim trzy kanaly sportowe: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i TVP Sport
To jesteś skazany na Polsat Cyfrowy bo pozostałe platformy niestety nie mają w ofercie pierwszych dwóch kanałów.

2009-12-20, 20:16
Mieszkaniec forum
Mieszkaniec forum

Jabolowa Ofiara napisał(a):
Interesuja mnie przede wszystkim trzy kanaly sportowe: Polsat Sport, Polsat Sport Extra i TVP Sport
To jesteś skazany na Polsat Cyfrowy bo pozostałe platformy niestety nie mają w ofercie pierwszych dwóch kanałów.

A moze moglbys polecic konkretny punkt na terenie Zamoscia zajmujacy sie montazem anten w krotym moglbym podpisac umowe?

W polowie stycznia zaczynaja sie Mistrzostwa Europy w reczna do ktorych prawa ma Polsat i zalezy mi na jak najszybszej realizacji

2009-12-20, 20:35
Stały bywalec
Stały bywalec

Zastepujace Polsat Sport Extra i Polsat Sport w naszej ofercie cyfrowej i analogowej

Zabierają dwa najciekawsze kanały sportowe dając jakieś ścierwo ITI. Jedyne pocieszenie, że będzie Eurosport.

2009-12-20, 20:49
Bywalec
Bywalec

Wszystko fajnie w Cyfrowym Polsacie tylko nie ma Comedy Central, ostatnio przypadł mi do gustu.

2009-12-20, 21:57
Mieszkaniec forum
Mieszkaniec forum

Jedyne pocieszenie, że będzie Eurosport.

I to nie do konca. Jezeli Eurosport to tylko w komplecie (Eurosport i Eurosport 2). Na przyklad dzisiaj Justyna Kowalczyk wygrala bieg na 15 km, ale na Eurosporcie lecial wtedy biathlon, a transmisja biegu byla w Eurosporcie 2. Bardzo czesto bedzie dochodzilo do podobnych sytuacji.

2009-12-20, 22:12
Moderator
Moderator

A moze moglbys polecic konkretny punkt na terenie Zamoscia zajmujacy sie montazem anten
Przykro mi ale nie polece żadnego - po prostu nie korzystałem z nich. Antene możesz ustawić sam w kilka minut ;) Chyba, że widoczność antena - satelita blokuje np. pobliski blok, wtedy jest więcej zabawy i już przydaje się miernik sygnału. IMO jezeli nie chcesz sam podjąć się tej próby śmiało możesz korzystać z każdego punktu zajmującego sie montażem, tej usługi raczej nie da sie spartolić. ;)

2009-12-21, 00:31
Mieszkaniec forum
Mieszkaniec forum

No to ładnie. Ja np nie dostałem takiego pisma ze zmianami w ofercie i cenach MM , a Pani która proponowała mi zmianę pakietu komfort na cyfrowy komfort nawet się nie zajękneła o tym .Myśle że będę mógł zrezygnować z ich oferty gdyż fizycznie nie podpisałem jeszcze umowy tylko ustnie sie zgodziłem ?? Od nowego roku zostawie sobie tylko w MM internet

Na moje potrzeby wystarczy mi TNK

2009-12-21, 00:36
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona