R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara13 stycznia 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 39 komentarzy ()

Filip Drozd w Hetmanie!

Fot. kshetman.zamosc.pl

R E K L A M A    B O A R D

Nowym piłkarzem Hetmana Zamość został dziś Filip Drozd, dotąd napastnik Stali Kraśnik. Drozd to król strzelców jesieni lubelskiej grupy IV ligi.

Jest on wychowankiem Stali Kraśnik i występuje na pozycji napastnika. W obecnym sezonie Filip strzelił w 17 meczach 16 bramek i był wyróżniającym się zawodnikiem, zarówno Stali Kraśnik jak i całej IV ligi lubelskiej. Obecnie jest królem strzelców jesieni lubelskiej grupy IV ligi. Podpisał on z Hetmanem 1,5 roczny kontrakt.

Piotr Welcz dyrektor sportowy Hetmana nie ukrywa zadowolenia z zakontraktowania:

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z transferu Filipa. Z zawodnikiem rozmawialiśmy już latem, jednak wtedy nie był jeszcze gotowy na zmianę barw klubowych. Filip miał propozycje z innych klubów, jednak widzi to co się dzieje w Zamościu. Walka o wyższe cele w Hetmanie miała znaczący wpływ na podjecie decyzji przez zawodnika. Zostając przy transferach to pozostało nam do sfinalizowania temat środkowego obrońcy. Testujemy obecnie Romana Bojko. Jest to wychowanek Karpat Lwów rocznik 96. Przyglądamy się temu zawodnikowi i sądzę, że po pierwszym sparingu będziemy mogli podjąć decyzje. Dalej obserwujemy województwo lubelskie w kontekście tej pozycji. W mieście można usłyszeć pytania dlaczego nie rozmawiamy z jednym lub drugim zawodnikiem. Należy tutaj dodać, ze rozmawialiśmy ze swoimi zawodnikami typu Mateusz Herda czy tez Przemysław Kanarek. Nie byli oni jednak zainteresowani grą na poziomie czwartej ligi. Hetman musi zrobić sportowy krok do przodu aby ci najbardziej wartościowi wychowankowie chcieli wrócić do nas.- mówi Piotr Welcz.

 

 

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 9.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Zamościanin" dnia 13 stycznia 2017 o godzinie 16:53:35 napisał:
  Bardzo dobry transfer gość zna się na rzeczy i na pewno będzie to duuże wzmocnienie. Teraz w ataku najbardziej by pasowało trio Rodewicz-Drozd-Kupisz ale chyba Aleks ma iśc na wypożyczenie? Jeśli ktoś coś wie to chętnie bym się dowiedział czemu akurat on, grał lepiej, mimo zastoju w ostatnich kolejkach, niż Anton i to on powinien zostać i jeszcze jedno wie ktoś kto to jest ten Bojko i jak on gra?
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 13 stycznia 2017 o godzinie 18:20:59 napisał:
  No i pięknie. Innym zamojskim klubom obcina się dotacje żeby Welcz mógł ściągać piłkarza którego w Motorze w III lidze nie chcieli.
  0
  0
 • "Hm" dnia 13 stycznia 2017 o godzinie 18:35:12 napisał:
  Są jakieś inne kluby w Zamosciu,na które przychodzi tyle ludzi co na Hetman??
  0
  0
 • "do HM" dnia 13 stycznia 2017 o godzinie 19:11:56 napisał:
  podobno do Brodwayu trochę przychodzi.
  0
  0
 • "do ,do HM,," dnia 13 stycznia 2017 o godzinie 19:28:08 napisał:
  Śmiać się czy płakać ??
  0
  0
 • "1500 100 900" dnia 13 stycznia 2017 o godzinie 20:32:05 napisał:
  podobno to Elvis żyje
  0
  0
 • "kibic" dnia 13 stycznia 2017 o godzinie 20:55:24 napisał:
  Jeszcze trochę przychodzi na ręczną
  0
  0
 • "L" dnia 13 stycznia 2017 o godzinie 21:33:59 napisał:
  Nie lepiej w Agros pchać kasę. Mam nadzieje, że w tym roku nie zostaną tak hojnie obdarowani za nic, zresztą jak od wielu lat. A do przeciwników godnego dotowania Hetmana - Gdzie w Polsce na piąty rozgrywek piłkarskich potrafi przyjść 3000 ludzi> Hetman to ogromny potencjał jak na tak niewielkie miasto i warto na niego łożyć publiczne pieniądze pod warunkiem prowadzenia obecnej (rozsądnej) polityki finansowej klubu.
  0
  0
 • "olek" dnia 13 stycznia 2017 o godzinie 23:24:36 napisał:
  Ten w sweterku z okejem jest normalny? Ten z koniuch znaczy?
  0
  0
 • "zamościanin" dnia 14 stycznia 2017 o godzinie 7:59:04 napisał:
  Welcz wyprowadził NEXE, a teraz HETMANA
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Grandson" dnia 14 stycznia 2017 o godzinie 9:07:31 napisał:
  Małe kluby sportowe szkolące dzieci dziękują Panu Prezydentowi za sprawiedliwy i uczciwy podział środków finansowych. Mamy nadzieję, że inwestycja w "sportowców" z innych rejonów Polski przyczyni się do podwyższenia poziomu sportowego w naszym mieście. Wszak to w w naszym mieście największe pieniądze poszły na piłkarzy z PIĄTEGO poziomu rozgrywek i TRZECIEGO poziomu, hucznie zwanego drugą ligą w przypadku piłkarzy grających inną częścią ciała. Dziękujemy! Szkoda tylko, że kadencja Pana niedługo się kończy, bo jeszcze wiele dobrego mógłby Pan zrobić dla zamojskiego sportu. Niestety nadejdzie czas rozstania i co my zrobimy bez jedynego, sprawiedliwego, rozumiejącego sport? Umrzem bez pana, panie prezydencie kochany!!! PS Finansowanie sportu przez spółki miejskie jest świetnym pomysłem, tylko szkoda, że kasa idzie tylko do klubów mających największe dotacje.
  1
  0
 • "Myslący" dnia 14 stycznia 2017 o godzinie 9:41:46 napisał:
  Do Zamościanin----- Znam człowieka. Prywatnie i zawodowo bardzo w porządku. Po prostu jest w stanie myśleć na poziomie do którego inni dopiero dojdą....... W NEXIE to to zakończył on w niej karierę jeszcze w okresie jej prosperity, kilka lat przed "zakończeniem działalności" przez te firmę. Jeżeli nie mąć Waść wody .....
  0
  0
 • "Do Myslacego" dnia 14 stycznia 2017 o godzinie 9:48:41 napisał:
  WOW! Człowiek renesansu, myślący na najwyższym poziomie! Szacun! Inaczej myślący są pewnie na poziomie zejścia z drzewa?
  0
  0
 • "ConceptOfPower" dnia 14 stycznia 2017 o godzinie 12:10:26 napisał:
  Najśmieszniejsze jest to, że kiedy Agros dostawał największą kasę z miasta, to wypominali, że najlepsi zawodnicy tego klubu, nie są z Zamościa, więc nie powinniśmy wspierać przyjezdnych. Ale jak teraz do Hetmana ściągają ludzi z zewnątrz to już jest ok. Panie/Pani L, na Hetmana w tym sezonie przychodziło max 2000 ludzi i to włączając liczną delegację z UM i firm od niego zależnych. A mówienie, że Agros jest hojnie dotowany za nic jest po prostu kłamstwem. Różnica jest taka, że brak medalu Fajdka na Igrzyskach Olimpijskich uważany jest za totalną klapę, a szczytem marzeń Hetmana w zeszłym roku było utrzymanie się na czwartym poziomie rozgrywkowym w Polsce. Co się oczywiście nie udało. Jeżeli tutaj różnicy nie widzisz w poziomach sportowych to nie ma sensu dyskutować. A Agros to nie tylko Fajdek i lekkoatletyka, tylko kilka innych sekcji osiągających sukcesy większe niż kopacze z Zamościa. Tak jak zamojski sport to nie tylko (a nawet przede wszystkim) Hetman.
  0
  0
 • "Stary kibic" dnia 14 stycznia 2017 o godzinie 12:37:35 napisał:
  Wzorem krytykantów AMSPN Hetman proszę o używanie w artykułach pełnej nazwy tworu: Fundacja Hetman.
  0
  0
 • "Myslący" dnia 14 stycznia 2017 o godzinie 13:27:40 napisał:
  "Do Myslącego" - Jak widzisz wystarczyła jedynie odrobina sugestii co do zastanowieniem się nad sobą aby się właściwie dookreslić. Nn koments.....
  0
  0
 • "ja" dnia 14 stycznia 2017 o godzinie 14:34:54 napisał:
  No to ja mam pytanie .... czy "stranieri" to będzie za frytki grał ? A jak nie to kto i ile płaci, skoro to podobno publiczne pieniądze to liczę na transparentność ( to takie modne słowo ostatnio ).
  0
  0
 • "hm" dnia 14 stycznia 2017 o godzinie 19:48:37 napisał:
  Rodewicz i Lutsyk w Ładzie...co o tym myślicie?
  0
  0
 • "Okiem Eksperta" dnia 14 stycznia 2017 o godzinie 20:40:51 napisał:
  Bardzo dobry transfer Hetmana. Pozytywnie też oceniam wypożyczenie Rodevycha do Łady. Lutsyka chętnie bym zostawił, to bardzo dobry piłkarz. Choćby we Włodawie wygrał nam mecz i przechodził samego siebie. Ale rozumiem, że ci panowie ciągle chcą grać razem. Postawa Rodevycha, wielkiej gwiazdki nie chcącej ruszać się po boisku, miała prawo mieć zły wpływ na młodych zawodników. Ustawiłbym skład Hetmana w następujący sposób: Skrzypek - Myszka, Solecki, Bojko, Daszkiewicz- Kamiński - Turczyn, Otręba - Czady - Drozd, Kupisz. Kilka pozycji nie jest odpowiednio obsadzonych. Skrzypek podobnie jak Bojko jest wielką niewiadomą (wymieniłem Bojko zamiast Mazura, bo mamy deficyt młodzieżowców), Myszka to świetny piłkarz, ale brakuje mu doświadczenia. Jednak na pewno radziłby sobie lepiej niz Bubeła... Kamiński ma już swoje lata i słabą zwrotność, Otręba powinien prowadzić bardziej sportowy tryb życia, a Kupisz popracować nad techniką. Trzon drużyny - Solecki, Daszkiewicz, Turczyn, Czady, Drozd - są gotowi na trzecią (MIEJMY NADZIEJĘ !!) ligę.
  0
  0
 • "patafian" dnia 14 stycznia 2017 o godzinie 20:41:38 napisał:
  Ten w tym sweterku ze słomą w butach i okejem,to taki amerykański trochę. Lans jak na PIĄTĄ LIGĘ na poziomie... Śmieszni ludzie. Ten cały sztab szkoleniowy. Jedno wielkie kupsko.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Zamojskihwk" dnia 14 stycznia 2017 o godzinie 21:46:00 napisał:
  Do "Okiem Eksperta" Chyba nie widziałeś dawno Damiana Otręby! Ten chłopak jest najlepiej wyrzeźbionym chłopakiem w drużynie i ma największą więdzę odnośnie sportowej diety jak i przygotowania sportowego!! I jeżeli chodzi o Lutsyka dla mnie dramat chłopak, jeden mecz mu wyszedł we Włodawie przez reszte rundy piach!! Ale z resztą argumentów zgadzam się z Tobą w 100%! Pozdrawiam
  0
  0
 • "Roman" dnia 14 stycznia 2017 o godzinie 23:11:41 napisał:
  DO "okiem eksperta" otwórz sobie to i kup: https://goo.gl/images/GDSIGD . Pozdrawiam :)
  0
  0
 • "Uhu" dnia 15 stycznia 2017 o godzinie 6:01:03 napisał:
  Za 400 koła, to można kupywać. Piąta liga miszczów. A biedne dzieci głodują-pojadę sloganem wyborczym PIS.
  0
  0
 • "Anonim" dnia 15 stycznia 2017 o godzinie 9:25:16 napisał:
  Żałosny "ekspercie": Ukrainiec nie może być traktowany jako młodzieżowiec, Myszka będzie się męczył i popełniał błędy na prawej obronie bo nigdy tam nie grał a Kamiński nie nadaje się do gry na "6" bo nie umie i nie chce mu się odbierać piłki więc w środku robisz wielką dziurę. Ziółkowskiego też nie po to ściągali, żeby grał Otręba. Zresztą nie wiadomo czy Otręba w ogóle zostanie. Za dużo grasz w FIFĘ a za mało się znasz na piłce.
  0
  0
 • "Sylwo" dnia 15 stycznia 2017 o godzinie 11:22:28 napisał:
  Kupują za nasze pieniądze!!!to jest IV liga co to za poziom!żaden. to trzeba grać naszymi chłopakami niech się szkolą a nie kupują to jest żałosne. tylko najgorsze że za nasze pieniądze podatników. a co do tych kibiców to każdy człowiek niech ma możliwość wyboru sportu którego chce być wiernym kibicem a nie wszyscy narzucają nam piłkę nożną a ta piłka to mi koło dupy lata i jej kibice też z browarami na stadionie i nie tylko browarami. tyle szkód i problemów ci kibice robią to hale sportową by wybudował za te pieniądze.
  0
  0
 • "Okiem Eksperta" dnia 15 stycznia 2017 o godzinie 14:06:48 napisał:
  Na pewno Kamiński lepszy jest od Markowskiego, który kompletnie nie pasuje mi do tej ligi. Tak samo jak Bubeła na prawej obronie. Myszka świetnie grał na lewej obronie w sparingach, więc na prawej mógłby też sobie poradzić. Masz inny pomysł na prawego obrońcę, znawco Anonimie? Zresztą zobaczymy jak trener zestawi skład Hetmana na pierwszy mecz. Otręba może i zagrał świetny początek sezonu, ale później zgasł i dużo słychać było słychać o jego imprezowych wojażach, miedzy innymi po meczu derbowym. Jednak wystawiłbym jego do pierwszego składu. Ziółkowski jest wielką niewiadomą, niby strzelił sporo bramek (część z karnych), ale Rodewicz przychodził z lepszym CV i wszyscy widzimy jak skończył. Okręgówka to totalna amatorszczyzna, skoro mistrzowie okręgówek dostają od Hetmana po 5:0. Tak więc nie podniecajmy się... Co do pozycji Kamińskiego, pomyślałbym o sprowadzeniu Karólaka z Tomasovii. Ewentualnie Bubeła poradziłby sobie chyba lepiej od wystawianych jesienią defensywnych pomocników na tej pozycji, w końcu to chyba jego ulubione miejsce do gry. Sylwo - równie dobrze mogę powiedzieć, że nie chcę składać się na leczenie Ciebie z moich podatków, a jednak muszę... Jak nie rozumiesz i nie widzisz (po frekwencji) jaka jest różnica między piłką nożną a jakimiś tam sportami halowymi, to po prostu zamilcz.
  0
  0
 • "hm" dnia 15 stycznia 2017 o godzinie 14:22:47 napisał:
  Dawajcie Gałkę..w tej amatorskiej lidze będzie skuteczniejszy od Drozda, Rodewicza i innych królów okregówki i 4 ligi..połowę goli z karnych to kazdy chłopak w A klasie strzeli
  0
  0
 • "ConceptOfPower" dnia 15 stycznia 2017 o godzinie 14:40:08 napisał:
  @Okiem Eksperta - Twój nick powinien brzmieć "Okiem Durnia"! Nikt mądry nie porównuje "zrzutki" z publicznych pieniędzy, które są w dodatku poparte prawem, na NFZ do finansowania klubu sportowego (niezależnie od rodzaju dyscypliny i poziomu rozgrywek)! Tylko idiota może stawiać te dwie rzeczy na jednym poziomie i używać tego jako argumentu w dyskusji na temat finansowania jakiegokolwiek stowarzyszenia sportowego. TY sam powinieneś skorzystać z puli środków na specjalistyczne leczenie, nie wiem... Radecznica lub Abramowice? Albo weź długi rozbieg i pier*olnij się o ścianę... publiczną;) P.S. A finansowanie publicznej służby zdrowia to temat rzeka na inną dyskusję;)
  0
  0
 • "Do sylwo" dnia 15 stycznia 2017 o godzinie 14:52:44 napisał:
  Ty glupcze jak ci nie odpowiada to nie czytaj artykulow o pilce. Ohoho za twoje pieniadze ale ty biedny wszystko przeciwko tobie biedaczek lec pograc w szachy
  0
  0
 • "Anonim" dnia 15 stycznia 2017 o godzinie 15:03:59 napisał:
  No, no ... Pan stódęt został ekspertem. Moim zdaniem powinien się podpisywać "Zorro" albo "Winnetou" bo taki nick jest bliższy prawdy niż "ekspert" :)
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Myslący" dnia 15 stycznia 2017 o godzinie 16:36:08 napisał:
  Do "Okiem Eksperta" --- Bardzo przyjemnie poczytać przekaz od kogoś kto wie co pisze i ustosunkowuje się MERYTORYCZNIE do zagadnień poruszanych w artykule. Szacunek dla wiedzy i umiejętności jej przekazania , a komentujący "zgryźliwi tetrycy" ........winni od CIEBIE się uczyć - byle tylko chcieli. Pozdrawiam
  0
  1
 • "Anonim" dnia 15 stycznia 2017 o godzinie 16:53:36 napisał:
  "Myślący" dyrektor z Koniuch z "ekspertem" sobie kadzą ... Jak dyrektor ma szacunek i będzie słuchał takich MERYTORYCZNYCH doradców to wiosna nasza ...
  1
  0
 • "Okiem Eksperta" dnia 15 stycznia 2017 o godzinie 18:10:50 napisał:
  Anonimie, proszę odpowiedz mi na pytanie, zamiast mnie obrażać. Czy masz jakiś inny pomysł na prawego obrońcę? Piszesz o "dupie marynie", zamiast o sporcie. To świadczy o Twojej wiedzy na temat i zainteresowaniu dyskusją o SPORCIE. Niektórzy po prostu nie dorośli do pisania NA TEMAT. Co do komentarzy Sylwo i ConceptOfPower - gdyby system wyboru sportu przez podatnika był stosowany - wszystkie sporty poza piłką nożną znikłyby z naszego miasta, a o to nam przecież nie chodzi ! Policz frekwencję na lekkiej, tenisie i innych niszowych sportach porównaj do Hetmana. Co nie znaczy, że sport nie powinien być dotowany proporcjonalnie do zainteresowania. System powinien być sprawiedliwy i przejrzysty dla wszystkich, ale na pewno miarą dotacji nie powinny być "sukcesy", bo to nie jest miarodajne pojęcie. Z całą pewnością dla Zamościa większym sukcesem i chlubą byłaby druga liga piłkarska, niż pierwsze miejsca w łucznictwach i innych niszowych sportach. Zrozumcie to wreszcie !
  0
  2
 • "Anonim" dnia 15 stycznia 2017 o godzinie 19:16:18 napisał:
  Stódęt! Zrozum to wreszcie! Nie jesteś ekspertem! Prawdziwi eksperci komentują mecze w Canal+ albo pracują jako trenerzy. Ty jesteś tylko internetowym napinaczem, który wysiaduje na trybunach w V lidze, żeby rozważać który kopacz z prowincji powinien zastapić innego kopacza z prowincji. Ani w Zamościu ani w Polsce nikogo to nie interesuje. I nikt cię jeszcze nie obraził chociaż ty obrażasz wszystkich przedstawicieli i kibiców innych dyscyplin, którym niszowa liga dla kopaczy nie przesłoniła reszty świata.
  1
  0
 • "HAWuka" dnia 15 stycznia 2017 o godzinie 23:08:58 napisał:
  Kibiców z Zamoscia interesuje Hetman a nie reszta świata. Nie podoba się won z Zamościa anonimie.
  0
  0
 • "Anonim" dnia 16 stycznia 2017 o godzinie 11:30:28 napisał:
  do hawuka - A kto na twój zasiłek zapracuje jak z Zamościa wyjadą ci którym wisi Hetman i w mieście zostanie tylko 200 kiboli?
  1
  0
 • "Okiem Eksperta" dnia 16 stycznia 2017 o godzinie 12:00:25 napisał:
  Anonim zamiast ustosunkować się do zarzutów pieprzysz o jakichś teoriach spiskowych, studentach i innym badziewiu. Temat jest o zamojskim sporcie, a konkretnie o Hetmanie. Nie masz o nim zielonego pojęcia i próbujesz zabłysnąć w internecie suchymi zartami i dennymi porównaniami. Od teraz nie będę się odnosić bezpośrednio do innych uczestników dyskusji, bo rodzi to niepotrzebne konflikty. Szanujmy to, że każdy ma swój punkt widzenia i swoją wizję Hetmana.
  0
  0
 • "Anonim" dnia 16 stycznia 2017 o godzinie 16:17:36 napisał:
  No nie, to stódęt i pseudoekspert jest jeszcze HAWuka? A może on jest każdym? Nawet mną?
  0
  0
 • "janek" dnia 19 stycznia 2017 o godzinie 9:01:08 napisał:
  Łdnie to tak zabierać dotacje innym klubom aby karmić jeden? wstyd dla miasta robić taki kabaret
  0
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
roman2
Marto zdaj sprzęt . Wnuk pewne zwycięs...
Obserwer
Dobre PiS popiera Wnuka jako kandydata n...
Yyyy
Pan S. Zawiślak rozjechany. Wy......ny ...
TORRES20400 13 minut temu
To wygląda mniej więcej tak: są wybor...
qwert 24 minuty temu
Chyba sam w to nie wierzysz, że może s...
qwert 25 minut temu
Naprawdę widzicie jakieś spektakularne...
Henryk 34 minuty temu
Spora porażka posła Zawiślaka. Przez ...
TORRES20400 43 minuty temu
Bo zwykle są jakieś przemówienia, "br...
Thomas 48 minut temu
Oczywiście, inicjatywa mogła być pos...
Daniel Czubara 48 minut temu
@Torres20400 specjalnie dzwoniłem po po...
ciekawy 51 minut temu
jutro 100 lecie szkoly sp3 a tu zadnej z...
Thomas 53 minuty temu
Czyli mamy początek końca Sławomira Z...
TORRES20400 54 minuty temu
Czegoś mi tu jednak brakuje. PiS ogłos...
Zamościanin 57 minut temu
Ja tylko przypomnę, że przed poprzedni...
Daniel Czubara 58 minut temu
Ale zawsze ciekawiej jak jest co najmnie...
Oneb
Kolejni kandydaci z góry skazani na por...
KL.
Niestety, ale niektórzy nie mogą zrozu...
niestety
przeszkadza mi to co pis robi z krajem...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny