R E K L A M A

29 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

Dzisiaj (20 sierpnia) na boisku przy szkole w Pniówku 10. urodziny obchodził Cult Style Zamość.

Impreza rozpoczęła się w samo południe, a zjechały na nią auta forumowiczów i sympatyków CSZ z całego regionu. O ile pogoda dopisała to frekwencja – zdaniem organizatorów – zdecydowanie powinna być wyższa. Wpłynęła na nią zapewne kumulacja imprez w naszej okolicy.

W przeprowadzonych konkursach wybrano najładniejsze koło zlotu, najładniejsze auto zlotu, najniższe auto zlotu. Odbyła się również rywalizacja w zmianie koła na czas.

Na miejscu stawili się również strażacy – można było obejrzeć pokaz ratownictwa z ich udziałem.

Zapraszamy do naszej fotorelacji

20 sierpnia 2016
Autor:
2. Region | Motoryzacja

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 4

R E K L A M A

    2 komentarze

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "bobo" dnia 1 września 2016 o godzinie 11:12:49 napisał:
  hehe nie ma to jak szpanowac golfem ii
  0
  0
 2. R E K L A M A

 3. "regeneracja Zamość" dnia 15 września 2016 o godzinie 11:44:48 napisał:
  Świetne wydarzenie! Było kilka aut, na które rzeczywiście chętnie było patrzeć :) Oby więcej takich inicjatyw w naszym mieście. Zapraszam http://zamosc-naprawa-lubelskie.regeneracja-turbosprezarek.pl/zamosc.html
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A