artykuł partnerski | Lifestyle | ZamośćRedakcja17 kwietnia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Elektrownia Park Residence – luksusowy penthouse w Zamościu

Fot. Browar Zamość
R E K L A M A    B O A R D

Nowy projekt osiedla przy ul. Sienkiewicza 22 pn. „Elektrownia Park Residence” już wkrótce zmieni centrum Zamościa. Wszystko za sprawą firmy Bartecki Development która zawarła przedwstępną umowę na zakup tej nieruchomości i planuje rozbudowę oraz adaptację budynku Starej Elektrowni. 

Elektrownia Park Residence położona będzie w sercu Zamościa, w bezpośrednim sąsiedztwie unikalnego na skalę światową Starego Miasta, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Będzie to połączenie lokali mieszkalnych oraz apartamentów. Nowo powstała część będzie kompleksem mieszkań, apartamentów oraz pierwszych na zamojskim rynku luksusowych penthouse’ów.

Stanie się to idealnym miejscem dla tych, którzy chcą cieszyć się energią miasta i czerpać z zielonego serca Zamościa. – podkreśla inwestor.

– Zlokalizowanie inwestycji w spokojnej części miasta, w odległości zaledwie 300 metrów od Rynku Wielkiego, otwartej na cztery strony świata z widokiem na malowniczą panoramę Starego Miasta da mieszkańcom gwarancję zachwycającego widoku z okna przez cały rok. Dodatkowo mamy pewność, że Elektrownia Park Residence nie zostanie przesłonięta inną zabudową. Ta wspaniała lokalizacja została zarezerwowana wyłącznie dla Was. – dodaje.

Korzystnym dla tej lokalizacji jest również możliwość dojazdu do budynków, zarówno osób zmotoryzowanych jak i bliskość linii komunikacji miejskiej, za sprawą przystanków oddalonych o 200 m od inwestycji. Ten prestiżowy adres zapewni wygodny dostęp do żłobków, przedszkoli, szkół, instytucji kultury, urzędów państwowych, a także przychodni rodzinnych, aptek, poczty i sieci sklepów.

Dla aktywnych mieszkańców dostępne są kilometrowe ścieżki rowerowe prowadzące m.in. do zalewu zamojskiego, aby tam odpocząć z dala od zgiełku miasta. Towarzyszące widoki, pełne zielonych terenów – ścieżki piesze biegnące wzdłuż rzeki będą dostępne bezpośrednio z budynku.

Atrakcją dla najmłodszych będą place zabaw – zarówno ten planowany przy powstającej inwestycji jak i otwarte, zlokalizowane przy sąsiadujących przedszkolach oddalonych o 150 metrów od nieruchomości.

Pod budynkiem zaplanowano rozległy garaż podziemny do którego będzie można zjechać cichobieżną windą, zapewniając przyszłym lokatorom komfort użytkowania. Mając na uwadze wygodę, budynek zostanie też wyposażony w pomieszczenie na rowery i wózki.

Historia wspaniałego zabytku spotka się tu z zachwycającą architekturą. Wszystkie mieszkania będą nawiązywały swoim charakterem i designem do światowej klasy najlepszych apartamentowców. Panoramiczne przeszklenia dostarczą mnóstwo światła dziennego oraz zapewnią niesamowite widoki na Stare Miasto.

Na szczególną uwagę zasługuje planowany w budynku system okienny, który będzie elementem znaczącym ze względu na energooszczędność oraz redukcję hałasu. Wykończenie wnętrz z łatwością będzie można dostosować do indywidualnych potrzeb mieszkańców.

– W budynku do wyboru będą zróżnicowane apartamenty, co pozwoli spełnić oczekiwania każdego klienta w kwestii wyboru optymalnej dla siebie powierzchni. Ceny będą się kształtować od 5 100,00 zł/m². Już teraz można zapisać się na listę zainteresowanych w biurze sprzedaży przy ul. Łukasińskiego 6/18 w Zamościu lub pod nr tel.: 724 333 333 – zachęca firma Bartecki Development.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 10.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Browar" dnia 17 kwietnia 2019 o godzinie 8:52:22 napisał:
  Co stanie się z browarem zamojskim? Już go niema czy może przeniosą?
  R E K L A M A
 • "LZ" dnia 17 kwietnia 2019 o godzinie 16:46:47 napisał:
  Browaru Zamojskiego już dawno nie ma, tzn. warzy go inny browar na zlecenie, a nie jak na początku na miejscu.
 • "hetman" dnia 17 kwietnia 2019 o godzinie 19:45:18 napisał:
  przeciez to dzielnica SLAMSOW
  • "KL" dnia 19 kwietnia 2019 o godzinie 18:01:47 napisał:
   Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!
 • "ak" dnia 17 kwietnia 2019 o godzinie 20:13:23 napisał:
  Co do slamsów to zastanawiałem się czy by nie można było puścić przez nie planowanej linii klejowej w kierunku Tomaszowa?
 • "kmicic" dnia 19 kwietnia 2019 o godzinie 14:35:26 napisał:
  5100 zł za m2? Inwestor chyba pomylił miasta więc przypominam to jest Zamość nie Warszawa ani Nowy Jork, Zamość znaczy miasto w którym jest tendencja do corocznego powiększania populacji ludzi w wieku 60+, cóż paru naiwniaków na pewno się znajdzie żeby to kupić
  • "Mefisto" dnia 20 kwietnia 2019 o godzinie 15:32:26 napisał:
   Poszukaj ile kosztował m2 na zielonym ryneczku, rok temu mieszkania były wyprzedane a był dopiero wykop pod garaże podziemne. Mieszkania rozejdą się momentalnie i uwierz mi że nie kupią ich naiwniacy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Witold
Przypominam, że Świadkowie Jehowy nie ...
KL
Niesamowite na Zamojszczyźnie - kieruj...
KL
"Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi" - n...
Inżynier z Pet...
Widać ze Pan Farion startuje na posła ...
Krys
Rozumiem protest przeciw spalarni, ale n...
Żadne argumenty merytoryczne, finansowe...
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018