Blogi | Prawo i Biznes | Tekst sponsorowanyGabriela Korkosz25 kwietnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Ekonomia współpracy sposobem na godną emeryturę

fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

MLM to system który sprawdza się w rozwiniętych gospodarkach. W ponad 130 krajach świata jest uważany za najkrótszą drogę towarów i usług od producenta do klienta. Z tej drogi dystrybucji korzystają największe firmy świata, a bogatsze od Polski kraje proponują ten system pracy w swoich urzędach.

Dlaczego warto? Zacznę od przykładu z branży:

Google zainwestowało w Uber 258 milionów dolarów. Czym jest Google na pewno wiesz. A czym jest Uber? Uber to aplikacja, z której korzystają ludzie potrzebujący taksówki. Z tym, że taksówkarzem w tym przypadku jest zwykły kierowca nie będący zawodowym taksówkarzem i nie jeżdżący oznakowanym pojazdem, pracuje kiedy chce, zarabia dodatkowe pieniądze. Aplikacja wyszukuje kierowców. Wysyła tego, który jest najbliżej i ma samochód taki jaki odpowiada zamawiającemu. A wszystko za pomocą smartphona.

Korporacje już od dawna inwestują w ekonomię współpracy!
To już się dzieje!
Jak to możliwe, że jeszcze o tym nie słyszałeś?
A słyszałaś w 2007 roku o Facebooku? Zgaduję, że nie. Miał już wtedy 50 milionów użytkowników. O ekonomii współpracy mówi się w USA już od kilkunastu lat. Temat pojawił się na okładkach największych czasopism.

Dlaczego wybieramy ekonomię współpracy?

ZASADNICZE KORZYŚCI TO:

  • Skrócenie drogi produktu lub usługi od producenta do odbiorcy
  • Znaczna oszczędność pieniędzy
  • Wsparcie rozwiązań przyjaznych naturze
  • Elastyczność
  • Praktyczność
  • Swobodny dostęp do produktów i usług
  • Możliwość pracy dla każdego pełnoletniego obywatela.

W „starej” ekonomii to firmy tworzą produkty i je dystrybuują, z użyciem reklamy np. w TV, pośredników, przedstawicieli handlowych, hurtowni i sklepów. W ekonomii współpracy robią to ludzie! MLM upraszcza drogę między producentem a klientem. Jeżeli Twoja praca i kariera nie prowadzą Cię w pożądanym kierunku, to jest wyśmienita szansa na zmianę! SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ.

Forever Living Products International jest dokładnym przykładem ekonomi współpracy, nie korzysta z konwencjonalnej reklamy, pośredników, hurtowni i sklepów, jest światowym liderem w uprawie Aloe Vera oraz wytwarzaniu i dystrybucji aloesowych produktów dla zdrowia i urody.

Firma działa w branży marketingu wielopoziomowego, istnieje na rynku od 1978 roku i obecnie prowadzi działalność operacyjną w ponad 155 krajach świata. Światowa sprzedaż stabilnie i systematycznie rośnie. Obroty przekroczyły ponad $2,5 mld. Sprawdzone produkty oraz rzetelny plan wynagrodzeń sprawiają, że jak dotychczas ponad 10 mln osób nawiązało z nią współpracę w charakterze Forever Business Owner.

Firma Forever Living Products jest obecna od 1993 roku również w Polsce. Oferuje swoim przedstawicielom uczciwy i przejrzysty system wynagrodzeń, nowoczesne warunki pracy. Zajmuje się dla nas badaniami i rozwojem, analizą rynku, pakowaniem, dystrybucją, marketingiem i robotą papierkową.

Czy widziałaś, jak ludzie pracują przez trzydzieści lat, żeby móc przejść na emeryturę i „zwiedzać świat”, a potem próbują przeżyć za połowę swoich dochodów?

Marketing wielopoziomowy naprawdę daje ludziom możliwość realizowania własnych marzeń i nie muszą na to czekać trzydzieści czy czterdzieści lat.

Uczymy przedsiębiorczości, oferujemy wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć i czuć się pewnie działając w swoim nowym biznesie razem z nami. Jeśli zainteresowały Cię wstępne informacje i chcesz skorzystać z możliwości zdobycia zawodu i niezależności finansowej SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ.

Więcej artykułów znajdziesz na www.twojaszansa.com

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Gabriela Korkosz
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Roman 202
Co wy piszecie przez opieszałość ZSL ...
eljot
wie ktoś co się dzieje z Daszkiewiczem...
KL
Widzę, że Zamość dalej brnie w krety...
Zamość
"Król jest nagi". Rozczarowany-zgadzam ...
Rozczarowany
Jakiś czas temu na koncepcjach GDDKiA o...
ds
Sorry ale co ma Łuków do Zamościa?...
Mefisto
Prestiżowe konkursy i PWSZ :D:D:D:D Pic...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat