Blogi | Prawo i Biznes | Tekst sponsorowanyGabriela Korkosz25 kwietnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Ekonomia współpracy sposobem na godną emeryturę

fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

MLM to system który sprawdza się w rozwiniętych gospodarkach. W ponad 130 krajach świata jest uważany za najkrótszą drogę towarów i usług od producenta do klienta. Z tej drogi dystrybucji korzystają największe firmy świata, a bogatsze od Polski kraje proponują ten system pracy w swoich urzędach.

Dlaczego warto? Zacznę od przykładu z branży:

Google zainwestowało w Uber 258 milionów dolarów. Czym jest Google na pewno wiesz. A czym jest Uber? Uber to aplikacja, z której korzystają ludzie potrzebujący taksówki. Z tym, że taksówkarzem w tym przypadku jest zwykły kierowca nie będący zawodowym taksówkarzem i nie jeżdżący oznakowanym pojazdem, pracuje kiedy chce, zarabia dodatkowe pieniądze. Aplikacja wyszukuje kierowców. Wysyła tego, który jest najbliżej i ma samochód taki jaki odpowiada zamawiającemu. A wszystko za pomocą smartphona.

Korporacje już od dawna inwestują w ekonomię współpracy!
To już się dzieje!
Jak to możliwe, że jeszcze o tym nie słyszałeś?
A słyszałaś w 2007 roku o Facebooku? Zgaduję, że nie. Miał już wtedy 50 milionów użytkowników. O ekonomii współpracy mówi się w USA już od kilkunastu lat. Temat pojawił się na okładkach największych czasopism.

Dlaczego wybieramy ekonomię współpracy?

ZASADNICZE KORZYŚCI TO:

  • Skrócenie drogi produktu lub usługi od producenta do odbiorcy
  • Znaczna oszczędność pieniędzy
  • Wsparcie rozwiązań przyjaznych naturze
  • Elastyczność
  • Praktyczność
  • Swobodny dostęp do produktów i usług
  • Możliwość pracy dla każdego pełnoletniego obywatela.

W „starej” ekonomii to firmy tworzą produkty i je dystrybuują, z użyciem reklamy np. w TV, pośredników, przedstawicieli handlowych, hurtowni i sklepów. W ekonomii współpracy robią to ludzie! MLM upraszcza drogę między producentem a klientem. Jeżeli Twoja praca i kariera nie prowadzą Cię w pożądanym kierunku, to jest wyśmienita szansa na zmianę! SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ.

Forever Living Products International jest dokładnym przykładem ekonomi współpracy, nie korzysta z konwencjonalnej reklamy, pośredników, hurtowni i sklepów, jest światowym liderem w uprawie Aloe Vera oraz wytwarzaniu i dystrybucji aloesowych produktów dla zdrowia i urody.

Firma działa w branży marketingu wielopoziomowego, istnieje na rynku od 1978 roku i obecnie prowadzi działalność operacyjną w ponad 155 krajach świata. Światowa sprzedaż stabilnie i systematycznie rośnie. Obroty przekroczyły ponad $2,5 mld. Sprawdzone produkty oraz rzetelny plan wynagrodzeń sprawiają, że jak dotychczas ponad 10 mln osób nawiązało z nią współpracę w charakterze Forever Business Owner.

Firma Forever Living Products jest obecna od 1993 roku również w Polsce. Oferuje swoim przedstawicielom uczciwy i przejrzysty system wynagrodzeń, nowoczesne warunki pracy. Zajmuje się dla nas badaniami i rozwojem, analizą rynku, pakowaniem, dystrybucją, marketingiem i robotą papierkową.

Czy widziałaś, jak ludzie pracują przez trzydzieści lat, żeby móc przejść na emeryturę i „zwiedzać świat”, a potem próbują przeżyć za połowę swoich dochodów?

Marketing wielopoziomowy naprawdę daje ludziom możliwość realizowania własnych marzeń i nie muszą na to czekać trzydzieści czy czterdzieści lat.

Uczymy przedsiębiorczości, oferujemy wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć i czuć się pewnie działając w swoim nowym biznesie razem z nami. Jeśli zainteresowały Cię wstępne informacje i chcesz skorzystać z możliwości zdobycia zawodu i niezależności finansowej SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ.

Więcej artykułów znajdziesz na www.twojaszansa.com

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Gabriela Korkosz
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
leszek
Pan Marek W. i tablet... dajcie mu młot...
Krzychu
serio zanim władza cokolwiek zrobi ze s...
ak
Co do slamsów to zastanawiałem się cz...
ja
a co mnie to? chełmn na roztoczu? dziwn...
Poprawcie błę...
"doprowadziła do zdarzenia z jadącym w...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018