R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja5 września 2016 FACEBOOK | 4410 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy ()

Efektowny triumf Hetmana

Piłkarze Hetmana Zamość; fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Po wysokim zwycięstwie nad Włodawianką, nowy Hetman ustępuje Chełmiance w IV-ligowej tabeli już tylko mniejszą liczbą strzelonych bramek.

Niedziela, 04 września godz. 16.00

Włodawianka Włodawa – Hetman Zamość                            1 : 5 (0 : 2)

 

Bramki:

0 : 1 – Daszkiewicz (21’),

0 : 2 – Czady (29’),

1 : 2 – Gawroński (69’),

1 : 3 – Lutsyk (73’),

1 : 4 – Lutsyk (82’),

1 : 5 – Omański (90’).

 

 

Hetman 1-4-2-3-1:

Hetman.04.09.2016

Zmiany:

53’ ↓ Łukasz Bubeła – ↑ Szymon Płotnikiewicz,

65’ ↓ Hubert Czady – ↑ Błażej Omański,

80’ ↓ Łukasz Kamiński – ↑ Damian Otręba,

85’ ↓ Oleksiy Rodevych – ↑ Łukasz Fidler.

 

 

Włodawianka 1-4-2-3-1:

Włodawianka.04.09.2016

Zmiany:

65’ ↓ Aleksander Borodijuk – ↑ Piotr Chodziutko,

75’ ↓ Adrian Szmytki – ↑ Kamil Aftyka,

88’ ↓ Daniel Gawroński – ↑ Maciej Paszkiewicz,

90’ ↓ Paweł Soroka – ↑ Mateusz Kędzierski.

 

Żółta kartka: Kierepka (Hetman);

Sędziował Jakub Bancerz (KS Lublin).

 

Wynik meczu mówi sam za siebie. Wyższość Hetmana nie podlegała dyskusji a zwycięstwo ani przez moment nie było zagrożone. W porównaniu z poprzednimi zwycięskimi meczami nastąpiło kilka zmian: zamościanie osiągnęli najokazalszy jak dotąd wynik, później niż zwykle zdobyli pierwszą bramkę, a także po raz pierwszy w tym sezonie „zaciął się”  Oleksiy Rodevych. To ostatnie wydarzenie nie stanowiło jednak w tym meczu problemu dla drużyny Hetmana, bo na wysokości zadania stanęło kilku innych graczy.

Wynik meczu otworzył w 21 minucie Dawid Daszkiewicz. Lewy obrońca Hetmana włączył się do akcji ofensywnej i po otrzymaniu dalekiego podania od Mazura uderzył z narożnika 16-tki a piłka wpadła do siatki obok dalszego słupka. W 29 minucie było już 2 : 0. Lewym skrzydłem popędził z piłką Anton Lutsyk, wpadł w pole karne i zagrał piłkę na jego środek, gdzie Hubert Czady strzałem do pustej bramki dopełnił formalności. Przewaga zamościan przez całą pierwszą połowę była wyraźna a sytuacji podbramkowych co niemiara.

Druga część meczu miała podobny przebieg, z tym że w połowie tej odsłony podopieczni Krzysztofa Rysaka pozwolili sobie na moment dekoncentracji, co skrzętnie wykorzystali gospodarze. W 69 minucie meczu – po składnej akcji Włodawianki i z pomocą zaspanych środkowych obrońców Hetmana – Gawroński znalazł się w dogodnej sytuacji i nie dał szans Kierepce. Ale odpowiedź zamojskiego zespołu była godna mistrzów. Już w 73 minucie bardzo aktywny i efektywny tego dnia Lutsyk otrzymał piłkę od Turczyna na linii środkowej, po indywidualnym rajdzie wpadł jak burza w pole karne, „skręcił” trójkę defensorów gospodarzy i strzelił nie do obrony z 10 metrów. W 82 minucie padł kolejny gol autorstwa tego samego zawodnika. Tym razem piłkę od bramki wybijał Kierepka, głową przebił ją Rodevych a Lutsyk w pełnym biegu „nawinął” Więcaszka i ponownie nie dał szans broniącemu bramki gospodarzy Polakowi. Kropkę nad „i” postawił w ostatniej minucie Omański, który mocnym strzałem z około 10 metrów wykorzystał dośrodkowanie Fidlera z prawej flanki i „kiks” obrońcy.

 

Miejmy nadzieję, że dobrą dyspozycję zamojscy gracze podtrzymają w kolejnym meczu. Będzie to derbowe spotkanie z Ładą Biłgoraj, które zamojscy kibice będą mogli obejrzeć w sobotę 10 września o godz. 16.30 na stadionie OSiR w Zamościu.

 

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Oneb
Wróżka, osiedle, 16:16, !, Z osiedla, ...
Dirty Harry
A mógłbyś wyjaśnić na czym miałoby...
Ciekawe czy do komitetu pani radnej zał...
observer
szerszy elektorat to taki trochę kurdup...
observer
dyżurny i wszechobecny poseł był, a g...
Thomas
Marta Pfeiffer jeżeli nie wykorzysta at...
RK
Nie rozumem co oznacza "po zamojsku" - r...
KL.
PSL jest na skraju zaniku. Aby "coś tam...
nikt
super, gdzie jest dostępny regulamin? J...
Ciekawe...
...jakim programem wyborczym, który pod...
polityczna kurt...
"25lat wolności" pokazało w przypadku ...
Wszystkie gwiazdy strzeżcie nas od taki...
RK
Nie Bukownicy bo ona leży pod Biłgoraj...
Dirty Harry
Thomas albo nie wie o czym pisze, albo n...
Ciekawe...
kogo masz na myśli, pisząc o szerszym ...
Thomas
Jeżeli nie skieruje oferty politycznej ...
Dirty Harry
Po uśmiechu widać, że mamy do czynien...
A dres? Adidas!
Dynamiczny adres? Jarzę! To wtedy kiedy...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny