Blogi | Praca | Prawo i Biznes | Tekst sponsorowanyGabriela Korkosz14 maja 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Dziś zrób to, czego inni nie chcą robić, a jutro będziesz miał to, czego inni pragną

fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

Czy widziałaś, jak ludzie pracują przez trzydzieści lat, żeby móc przejść na emeryturę i „zwiedzać świat”, a potem próbują przeżyć za połowę swoich dochodów? Marketing wielopoziomowy naprawdę daje ludziom możliwość realizowania własnych marzeń i nie muszą na to czekać trzydzieści czy czterdzieści lat.

Gdy słyszę jak młodzi ludzie mówią że chcą mieć etat bo zależy im na emeryturze, uśmiecham się.  Przeczytałam kiedyś artykuł właśnie na temat emerytur, jego autor podkreślił że gdy słyszy to słowo, do głowy przychodzi mu jedna myśl: „Umiesz liczyć, licz na siebie”.

Całe szczęście coraz więcej ludzi jest świadomych jak będzie wyglądać ich przyszła emerytura i rozglądają się za czymś co zapewni im dochody pasywne.

Jest to słuszny kierunek bo licząc na ZUS trzeba się spodziewać uszczuplenia swoich obecnych dochodów do poziomu ok 30-40%. Jak zarabiasz 3000 zł to zostaniesz z 1200 zł.

Możesz sobie zadać pytanie: czy będę w stanie przeżyć za 1200 zł? Nie mówiąc już o utrzymaniu obecnego standardu życia.

Marketing wielopoziomowy nie tylko pozwala osiągnąć dochody pasywne na bardzo dobrym poziomie, ale naprawdę daje ludziom możliwość realizowania własnych marzeń i nie muszą na to czekać trzydzieści czy czterdzieści lat.

Co trzeba zrobić?

Jeśli chcesz zbudować coś wielkiego, musisz zbudować coś prostego, bo jeśli to jest łatwe, to to zrobi każdy!” (Rolf Kipp)

To zdanie to właściwie sedno tego biznesu. To specyficzna formuła dla każdego. Kiedyś myślałam że chodzi o sprzedawanie produktów – jak mówią niektórzy – chodzenie z torbą i wyciąganie z niej produktów do sprzedania – ale to bzdura, prawdziwe pieniądze są z drugiej strony tego biznesu.

„Słowo „sprzedaż” budzi negatywne skojarzenia u dziewięćdziesięciu pięciu procent ludzi. Tymczasem w MLM nie musisz „sprzedawać” produktów w tradycyjnym sensie tego słowa. Jednak produkt musi być w obrocie, bo w przeciwnym razie nikt nie otrzyma pieniędzy.” (książka: 45 sekund które zmieni Twoje życie)

By produkt był w obrocie, nie trzeba go sprzedawać, wystarczy zebrać grupę konsumentów którzy zmienią sklep z jakiegokolwiek na sklep który właśnie Tobie zapłaci za reklamę (to tzw. ekonomia współpracy) i tam będą kupować dla własnego domu i rodziny takie produkty jak: mydło, pastę do zębów, kremy, suplementy, żywność. Produkty najwyższej jakości. Nie chodzi o zebranie setek takich osób, wystarczy 5 osób które to powielą. Podstawą jest budowanie organizacji, a nie sprzedaż jako taka. Budowanie organizacji, zespołu, paczki osób które cenią dobrą jakość, pokazywanie planu to właściwie też sprzedaż ale już nie produktów, tylko idei. 

„W gruncie rzeczy istnieją tylko trzy podstawowe sposoby dostarczania produktów.
1. SPRZEDAŻ DETALICZNA. Na pewno każdy miał z nią do czynienia. Odbywa się ona w warzywniaku, delikatesach, supermarkecie. Człowiek idzie do sklepu i coś kupuje.

Największe pieniądze na rynku są właśnie w marketingu albo usługach, 70% ceny produktu to reklama oraz transport, marża hurtowni, marża sklepu. Sztuką jest dobrać się do tych pieniędzy. Możesz to zrobić budując sieć dystrybucji, budując sieć prosumentów, wystarczy 5 osób.

PROSUMENT czyli aktywny konsument, który zarabia na kupowaniu!

„Prosument – zbitka wyrazów „producent” lub „profesjonalista” i „konsument”, przy czym chodzi tu o konsumenta zaangażowanego we współtworzenie i promowanie produktów ulubionej marki albo w jednoczesną produkcję i konsumpcję dóbr lub usług.” źródło: Wikipedia


2. SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA. Przeważnie (chociaż nie zawsze) dotyczy polis ubezpieczeniowych, sprzętu kuchennego, encyklopedii, mopów i mioteł Fuller Brush, kosmetyków Avon, pojemników Tupperware do przechowywania żywności, a także kilku innych towarów.
3. MARKETING WIELOPOZIOMOWY. Nie wolno mylić tej metody z dwiema poprzednimi, zwłaszcza ze sprzedażą bezpośrednią, co bardzo często się zdarza.”

„Wiele obiekcji, jeśli chodzi o przystąpienie do marketingu wielopoziomowego, wynika stąd, że ludzie nie dostrzegają różnicy miedzy MLM a sprzedażą bezpośrednią. Ta dezorientacja jest zrozumiała, gdyż najbardziej znane spółki MLM należą do Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej.” (książka: 45 sekund które zmieni Twoje życie)

Marketing wielopoziomowy nie tylko pozwala osiągnąć dochody pasywne na bardzo dobrym poziomie, ale naprawdę daje ludziom możliwość realizowania własnych marzeń i nie muszą na to czekać trzydzieści czy czterdzieści lat. Jeśli zainteresowały Cię wstępne informacje i chcesz skorzystać z możliwości zdobycia zawodu i niezależności finansowej SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ.

Więcej artykułów znajdziesz na www.twojaszansa.com

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Gabriela Korkosz
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
KL
Toyota a w środku Idiota....
L.B.
I nadal nie są. 20.04.2019....
Przepowiednia
Mam takie przeczucie, że za niedługo s...
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
ad111
Artykuł sponsorowany, dlaczego nie ma t...
kmicic
5100 zł za m2? Inwestor chyba pomylił ...
Dumny
Rozumiem, że mieszkańcy płacą za to ...
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
leszek
Pan Marek W. i tablet... dajcie mu młot...
observer
proponuję referendum, a do czasu rozstr...
niewytrzymam
Nie odrobiliście lekcji ... głąby. Da...
Gość
Jeśli tablety są własnością Miasta,...
kibic
Super dziewczyny!!! Tak trzymać!!!...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018