R E K L A M A

Z I P

Blogi | Praca | Prawo i Biznes | Tekst sponsorowanyGabriela Korkosz14 maja 2018 FACEBOOK | 5262 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Dziś zrób to, czego inni nie chcą robić, a jutro będziesz miał to, czego inni pragną

fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

Czy widziałaś, jak ludzie pracują przez trzydzieści lat, żeby móc przejść na emeryturę i „zwiedzać świat”, a potem próbują przeżyć za połowę swoich dochodów? Marketing wielopoziomowy naprawdę daje ludziom możliwość realizowania własnych marzeń i nie muszą na to czekać trzydzieści czy czterdzieści lat.

Gdy słyszę jak młodzi ludzie mówią że chcą mieć etat bo zależy im na emeryturze, uśmiecham się.  Przeczytałam kiedyś artykuł właśnie na temat emerytur, jego autor podkreślił że gdy słyszy to słowo, do głowy przychodzi mu jedna myśl: „Umiesz liczyć, licz na siebie”.

Całe szczęście coraz więcej ludzi jest świadomych jak będzie wyglądać ich przyszła emerytura i rozglądają się za czymś co zapewni im dochody pasywne.

Jest to słuszny kierunek bo licząc na ZUS trzeba się spodziewać uszczuplenia swoich obecnych dochodów do poziomu ok 30-40%. Jak zarabiasz 3000 zł to zostaniesz z 1200 zł.

Możesz sobie zadać pytanie: czy będę w stanie przeżyć za 1200 zł? Nie mówiąc już o utrzymaniu obecnego standardu życia.

Marketing wielopoziomowy nie tylko pozwala osiągnąć dochody pasywne na bardzo dobrym poziomie, ale naprawdę daje ludziom możliwość realizowania własnych marzeń i nie muszą na to czekać trzydzieści czy czterdzieści lat.

Co trzeba zrobić?

Jeśli chcesz zbudować coś wielkiego, musisz zbudować coś prostego, bo jeśli to jest łatwe, to to zrobi każdy!” (Rolf Kipp)

To zdanie to właściwie sedno tego biznesu. To specyficzna formuła dla każdego. Kiedyś myślałam że chodzi o sprzedawanie produktów – jak mówią niektórzy – chodzenie z torbą i wyciąganie z niej produktów do sprzedania – ale to bzdura, prawdziwe pieniądze są z drugiej strony tego biznesu.

“Słowo „sprzedaż” budzi negatywne skojarzenia u dziewięćdziesięciu pięciu procent ludzi. Tymczasem w MLM nie musisz „sprzedawać” produktów w tradycyjnym sensie tego słowa. Jednak produkt musi być w obrocie, bo w przeciwnym razie nikt nie otrzyma pieniędzy.” (książka: 45 sekund które zmieni Twoje życie)

By produkt był w obrocie, nie trzeba go sprzedawać, wystarczy zebrać grupę konsumentów którzy zmienią sklep z jakiegokolwiek na sklep który właśnie Tobie zapłaci za reklamę (to tzw. ekonomia współpracy) i tam będą kupować dla własnego domu i rodziny takie produkty jak: mydło, pastę do zębów, kremy, suplementy, żywność. Produkty najwyższej jakości. Nie chodzi o zebranie setek takich osób, wystarczy 5 osób które to powielą. Podstawą jest budowanie organizacji, a nie sprzedaż jako taka. Budowanie organizacji, zespołu, paczki osób które cenią dobrą jakość, pokazywanie planu to właściwie też sprzedaż ale już nie produktów, tylko idei. 

“W gruncie rzeczy istnieją tylko trzy podstawowe sposoby dostarczania produktów.
1. SPRZEDAŻ DETALICZNA. Na pewno każdy miał z nią do czynienia. Odbywa się ona w warzywniaku, delikatesach, supermarkecie. Człowiek idzie do sklepu i coś kupuje.

Największe pieniądze na rynku są właśnie w marketingu albo usługach, 70% ceny produktu to reklama oraz transport, marża hurtowni, marża sklepu. Sztuką jest dobrać się do tych pieniędzy. Możesz to zrobić budując sieć dystrybucji, budując sieć prosumentów, wystarczy 5 osób.

PROSUMENT czyli aktywny konsument, który zarabia na kupowaniu!

“Prosument – zbitka wyrazów „producent” lub „profesjonalista” i „konsument”, przy czym chodzi tu o konsumenta zaangażowanego we współtworzenie i promowanie produktów ulubionej marki albo w jednoczesną produkcję i konsumpcję dóbr lub usług.” źródło: Wikipedia


2. SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA. Przeważnie (chociaż nie zawsze) dotyczy polis ubezpieczeniowych, sprzętu kuchennego, encyklopedii, mopów i mioteł Fuller Brush, kosmetyków Avon, pojemników Tupperware do przechowywania żywności, a także kilku innych towarów.
3. MARKETING WIELOPOZIOMOWY. Nie wolno mylić tej metody z dwiema poprzednimi, zwłaszcza ze sprzedażą bezpośrednią, co bardzo często się zdarza.”

“Wiele obiekcji, jeśli chodzi o przystąpienie do marketingu wielopoziomowego, wynika stąd, że ludzie nie dostrzegają różnicy miedzy MLM a sprzedażą bezpośrednią. Ta dezorientacja jest zrozumiała, gdyż najbardziej znane spółki MLM należą do Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej.” (książka: 45 sekund które zmieni Twoje życie)

Marketing wielopoziomowy nie tylko pozwala osiągnąć dochody pasywne na bardzo dobrym poziomie, ale naprawdę daje ludziom możliwość realizowania własnych marzeń i nie muszą na to czekać trzydzieści czy czterdzieści lat. Jeśli zainteresowały Cię wstępne informacje i chcesz skorzystać z możliwości zdobycia zawodu i niezależności finansowej SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ.

Więcej artykułów znajdziesz na www.twojaszansa.com

 

Autor: Gabriela Korkosz
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny