Powiat Zamojski | Sporttekst nadesłany16 października 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Dziewczęta Suchowiczteam zwyciężają w rozgrywkach LZPN

R E K L A M A    B O A R D

Młodziczki UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska zajęły pierwsze miejsce w rozgrywkach ligowych Wojewódzkich Mistrzostw Młodziczek LZPN w grupie południowej, zdobywając 18 punktów, pokonując sześć zespołów i doznając jednej porażki; bilans bramkowy 23:3.

Rywalizacja prowadzona była podczas trzech turniejów ligowych, zawodniczki Wojciecha Suchowicza wygrały najwyżej z UKS Krynice 7:0,Startem Tomaszów L. 6:1, Avią Świdnik 4:0, Kingą Krasnystaw 3;0, Gaudium Zamość 2:0, Górnikiem Łęczna 1:0, ulegając jedynie zespołowi LKS Wierzchowiska 0:2.

Pomimo straty trzech punktów po rozegraniu wszystkich spotkań grupowych UKP Suchowiczteam wyprzedził Wierzchowiska i Górnik Łęczna i wraz z tymi zespołami zagra w finałach wojewódzkich, przeciwnikami będą drużyny z gr. północnej – AZS B. Podlaska, Dubler Opole L., Perły Lublin.

Na etap makroregionalny awansują dwa pierwsze zespoły.

W zespole młodziczek UKP Suchowiczteam trenują: Wiktoria Ciurysek,Maria Terlecka, Wiktoria Tukindorf, Aleksandra Bednarz, Martyna Nowosad, Marta Sierkowska, Roksana Kozłowska, Milena Skiba, Oliwia Bzówka, Alicja Krępińska, Jagoda Wróbel – strzelczyni 13 bramek w rozgrywkach.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
53 minuty temu
Patrzę i widzę, że kolizji jest sporo...
Jaro
Widziałem Franka - fajny gość....
ja
Ktoś zna nazwiska testowanych w Hetmani...
ad111
No co Ty nie powiesz? Patrz rondo na Wys...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama