Powiat Zamojski | Sporttekst nadesłany16 października 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Dziewczęta Suchowiczteam zwyciężają w rozgrywkach LZPN

R E K L A M A    B O A R D

Młodziczki UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska zajęły pierwsze miejsce w rozgrywkach ligowych Wojewódzkich Mistrzostw Młodziczek LZPN w grupie południowej, zdobywając 18 punktów, pokonując sześć zespołów i doznając jednej porażki; bilans bramkowy 23:3.

Rywalizacja prowadzona była podczas trzech turniejów ligowych, zawodniczki Wojciecha Suchowicza wygrały najwyżej z UKS Krynice 7:0,Startem Tomaszów L. 6:1, Avią Świdnik 4:0, Kingą Krasnystaw 3;0, Gaudium Zamość 2:0, Górnikiem Łęczna 1:0, ulegając jedynie zespołowi LKS Wierzchowiska 0:2.

Pomimo straty trzech punktów po rozegraniu wszystkich spotkań grupowych UKP Suchowiczteam wyprzedził Wierzchowiska i Górnik Łęczna i wraz z tymi zespołami zagra w finałach wojewódzkich, przeciwnikami będą drużyny z gr. północnej – AZS B. Podlaska, Dubler Opole L., Perły Lublin.

Na etap makroregionalny awansują dwa pierwsze zespoły.

W zespole młodziczek UKP Suchowiczteam trenują: Wiktoria Ciurysek,Maria Terlecka, Wiktoria Tukindorf, Aleksandra Bednarz, Martyna Nowosad, Marta Sierkowska, Roksana Kozłowska, Milena Skiba, Oliwia Bzówka, Alicja Krępińska, Jagoda Wróbel – strzelczyni 13 bramek w rozgrywkach.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Przepowiednia
Mam takie przeczucie, że za niedługo s...
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
ad111
Artykuł sponsorowany, dlaczego nie ma t...
kmicic
5100 zł za m2? Inwestor chyba pomylił ...
Dumny
Rozumiem, że mieszkańcy płacą za to ...
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
leszek
Pan Marek W. i tablet... dajcie mu młot...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018