R E K L A M A

29 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

Pokaz walki wręcz, pokaz uzbrojenia, czy też wozów bojowych – to tylko część z atrakcji Dnia otwartego koszar, jaki dziś zafundowali najmłodszym zamojscy żołnierze.

3 batalion zmechanizowany oraz 32 Wojskowy Obszar Gospodarczy zaprezentowały przybyłym drużynowy pokaz pokonywania Ośrodka Sprawności Fizycznej, pokaz walki wręcz, musztrę paradną, pokaz szkolenia taktycznego z użyciem wozów bojowych, pokaz sprzętu i uzbrojenia żołnierzy 3 bz oraz 32 WOG w Zamościu, 8 kompanii rozpoznania radioelektronicznego oraz Wydziału Żandarmerii Wojskowej w Lublinie.

-Do dziś do godziny 9 zgłosiło się do nas ponad 1200 osób. Są to dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych , gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych. Są też osoby prywatne, byli wojskowi, są rodziny, które postanowiły ten dzień spędzić z nami. – powiedział nam kpt. Jacek Otręba z 3 batalionu zmechanizowanego w Zamościu.

Zapraszamy do fotorelacji z wydarzenia.

 

19 października 2016
Autor:
Społeczeństwo i patriotyzm | Zamość

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 6

R E K L A M A

    3 komentarze

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "Joker" dnia 19 października 2016 o godzinie 13:30:56 napisał:
  Dobra ale rozbijanie palących się pustaków (chyba pustaki) przypomina to co robi Specnaz. Brakuje jeszcze salta z KM i strzelaniem do tarczy. Ale ważne aby dzieciaki były zadowolone.
  0
  0
 2. R E K L A M A

 3. "dopustak" dnia 19 października 2016 o godzinie 15:23:48 napisał:
  "pustaków"
  0
  0
 4. "my" dnia 19 października 2016 o godzinie 22:05:39 napisał:
  Dziękujemy Danielu za zdjęcia! Są super!
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A