R E K L A M A

Z I P

Edukacja | Zamośćtekst nadesłany6 marca 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 15 komentarzy ()

Dzień Otwarty w ZSP Nr 5

Fot. materiał nadesłany

R E K L A M A    B O A R D

21 marca w godzinach 9.00 – 13.00 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego (ul. Szczebrzeska 102) serdecznie zaprasza gimnazjalistów do zwiedzania szkoły i zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2017/2018.

Zaplanowano szereg różnorodnych atrakcji m.in.: warsztaty tematyczne, ciekawe lekcje, gry i zabawy językowe, konkursy, pokazy, wystawę sprzętu rolniczego, zajęcia z udziałem klas mundurowych. Nie zabraknie także poczęstunku. Zachęcamy do wyboru naszej szkoły.

Oferta edukacyjna:

 • VII Liceum Ogólnokształcące:

– klasy mundurowe: klasa policyjna, klasa wojskowa

 • Technikum Nr 5:

Technik Architektury Krajobrazu;

Technik Geolog;

Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki;

Technik Rolnik;

Technik Weterynarii;

Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych;

 • Szkoła Branżowa I stopnia Nr 5:

Kucharz;

Mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych;

Rolnik;

Dodatkowo wszystkie kierunki ZSP Nr 5 zostaną zaprezentowane w tym dniu na Zamojskich EduTargach w nowej hali sportowej OSiR.

 

Autor: tekst nadesłany
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "gimbus2001" dnia 6 marca 2017 o godzinie 12:34:58 napisał:
  Ciekawa oferta, szczególnie szkoły branżowej,
  2
  1
  R E K L A M A
 • "Krzysiek z Mokrego" dnia 6 marca 2017 o godzinie 13:49:49 napisał:
  a czemu w szkole branżowej brak klasy ogrodniczej?
  1
  1
 • "absolwent 95" dnia 6 marca 2017 o godzinie 15:10:51 napisał:
  Do technikum powinna być jakaś selekcja. Kiedyś po 5 letnim technikum w "rolniczaku" niemal wszyscy podchodzili do matury i ją zdawali, większość osób wybierało się na studia, część uczniów wybierało kierunki niezwiązane z rolnictwem jak np. prawo. Teraz poziom nauczania w tej szkole znacznie się obniżył, wielu uczniów nie podchodzi do matury lub w ogóle jej nie zdaje. Myślę, że dwustopniowa szkoła branżowa jest dobrym rozwiązaniem szczególnie dla uczniów słabszych, którzy nie zamierzają podchodzić do matury i iść na studia. Tym bardziej, że nauka w "branżówce" będzie drożna po 2 stopniu będzie można podejść do matury i iść na studia.
  3
  2
 • "stary belfer" dnia 6 marca 2017 o godzinie 15:46:40 napisał:
  Powinno być tak jak kiedyś. 40% liceum, 20 % 5 letnie technikum, 40 % szkoła zawodowa (szkoła branżowa). Tym bardziej, że szkoła branżowa będzie szkołą drożną, po II stopniu będzie istniała możliwość podejścia do matury i pójścia na studia. Dla szkoły to same korzyści: lepsze wyniki na maturze, większy odsetek absolwentów dostający się na studia. Szkoły jeśli chodzi o liczbę uczniów na tym nie stracą, a nawet zyskają bo zamiast 4 lat część uczniów będzie pozostawała w szkole przez lat 5. Myślę, że w "Rolniczaku" powinna zostać skompletowana przynajmniej jedna klasa szkoły branżowej (w przypadku małej liczby kandydatów w oparciu o kryterium punktowe wynik egzaminu gimnazjalnego+oceny na świadectwie+ uczniowie drugoroczni, którzy w bieżącym roku szkolnym nie otrzymają promocji do II klasy liceum bądź technikum).
  2
  1
 • "fanka jazdy konnej" dnia 6 marca 2017 o godzinie 16:23:56 napisał:
  A może ZSP nr 5 zaproponowałby też inne ciekawe kierunki np. technik hodowca koni. W województwie lubelskim jest tylko jedna szkoła kształcąca w tym kierunku, w Janowie Podlaskim. Myślę, że uruchomienie takiego kierunku cieszyłoby się sporym zainteresowaniem, szkoła mogłaby przyciągnąć młodzież nie tylko z Zamościa i okolic, ale ze znacznej części województwa lubelskiego.
  3
  1
 • "junior" dnia 6 marca 2017 o godzinie 17:14:05 napisał:
  Czy po klasie mundurowej (wojsko,policja) mam zapewniony etat w wojsku lub policji i po skończeniu szkoły nie muszę przechodzić żadnych dodatkowych testów i badań?
  1
  1
 • "Horn" dnia 6 marca 2017 o godzinie 17:19:29 napisał:
  Klasy mundurowe w "rolniczaku"? Jakieś oddziały kosynierów? Już raz w historii istniała armia robotniczo-chłopska...
  1
  2
 • "teter" dnia 6 marca 2017 o godzinie 18:10:47 napisał:
  Technikum czy zawodówka co za różnica,po technikum wcale nie musisz podchodzić do matury i iść na studia, a masz średnie wykształcenie
  1
  1
 • "rocznik1977" dnia 6 marca 2017 o godzinie 18:27:52 napisał:
  Teraz w Zamościu liceów jak psów. 25 lat temu w mieście były 2 licea i było dobrze. A młodzieży w wieku szkolnym było tyle samo ale i więcej jak teraz.
  3
  1
 • "Emilia" dnia 6 marca 2017 o godzinie 21:00:02 napisał:
  Do absolwenta 95. Po Twojej pisowni i stylistyce zdań wnoszę, że sam nie podchodziłeś do matury a pouczasz innych. Co to za bełkot???
  2
  3
  R E K L A M A
 • "Z" dnia 6 marca 2017 o godzinie 21:45:18 napisał:
  Teraz wszystkie szkoły sie otwierają bo boją się reformy ( czytaj: nauczyciele boją się utracic pracę) ale protestów żadnych nie będzie. Głowa w piasek i już po problemia. Dopasują się do sytuacji.
  3
  0
 • "Ola" dnia 7 marca 2017 o godzinie 13:17:54 napisał:
  Szkoła może i fajna, ale trochę na zadupiu. Do miasta zawsze trzeba jechać autobusem MZK.
  2
  2
 • "abiturient" dnia 7 marca 2017 o godzinie 18:42:29 napisał:
  Polecam tę szkołę. Parę lat temu kończyłem tu Technikum Weterynaryjne. A że na "zadupiu"...To szkoła rolnicza...
  2
  0
 • "gość" dnia 8 marca 2017 o godzinie 17:26:23 napisał:
  1/3 uczniów techników powinna kończyć zawodówki a nie szkoły średnie - ok 15 % młodzieży powinno kończyć studia, ok 40% licea, szkoły policealne i technika, 30-40% ZSZ, pozostali gimnazjum lub podstawówka. To naprawdę wystarczy...
  1
  1
 • "Patryk" dnia 10 marca 2017 o godzinie 14:57:38 napisał:
  Znam parę osób co nie zdały albo nie skończyły technikum czy liceum. . Zazwyczaj to były: patusy z nieobecnościami ~80%, osoby nie zainteresowane zawodem albo nauką powyżej 18 roku życia, chłopak wylądował w ZK bo dostał wyrok bez zawiasów, dziewczyna zaszła w ciążę, ktoś wyjechał do roboty za granicę do rodziców lub starszego rodzeństwa. Bo nawet patusy które miały z 50% obecności zdawały, nie podchodziły co najwyżej do matury
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
perła
Zawiślak rzucony na kolana !,ale upokor...
fifi
Poseł Zawiślak najpierw przekuł wygra...
Daniel Czubara 21 minut temu
@observer to nie naginanie faktów, ani ...
observer 40 minut temu
do redaktora - "uzyskał poparcie PIS, p...
video lupum 42 minuty temu
Thomas, kozacy to nie ukraińcy, proszę...
Zawisza 44 minuty temu
Sukcesy to 230 mln złotych dofinansowan...
??? 48 minut temu
Pan Gliwiński to chyba PSL...
roman2
Marto zdaj sprzęt . Wnuk pewne zwycięs...
Obserwer
Dobre PiS popiera Wnuka jako kandydata n...
Yyyy
Pan S. Zawiślak rozjechany. Wy......ny ...
TORRES20400
To wygląda mniej więcej tak: są wybor...
qwert
Chyba sam w to nie wierzysz, że może s...
qwert
Naprawdę widzicie jakieś spektakularne...
Henryk
Spora porażka posła Zawiślaka. Przez ...
TORRES20400
Bo zwykle są jakieś przemówienia, "br...
Thomas
Oczywiście, inicjatywa mogła być pos...
Daniel Czubara
@Torres20400 specjalnie dzwoniłem po po...
ciekawy
jutro 100 lecie szkoly sp3 a tu zadnej z...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny