R E K L A M A

Z I P

Edukacja | ZamośćDaniel Czubara22 marca 2017

Dzień Otwarty “Mundurówki” – program

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Pokazy sztuk walki, musztra, zajęcia strzeleckie, czy pokaz wyposażenia służb mundurowych i wojskowa grochówka – to tylko część atrakcji jakie przygotowało w ramach Dnia Otwartego Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych Zamość. Impreza już 24 marca.

Dzień Otwarty “Mundurówki” startuje o godzinie 10 w budynku szkoły przy ul. Sienkiewicza 22A. Współpracujące ze szkołą służby mundurowe zaprezentują swój sprzęt i wyposażenie. Zaprezentują się strzelcy wyborowi z 3 batalionu zmechanizowanego w Zamościu i żołnierze z 2 Pułku Rozpoznawczego w Hrubieszowie oraz żandarmi z Żandarmerii Wojskowej z Lublina.  Swój sprzęt oraz umiejętności zaprezentują również funkcjonariusze Policji, Straży Granicznej i Służby Więziennej. Z kolei uczniowie LO CSM Zamość dadzą pokaz musztry. 

Chętni będą mogli obejrzeć pokaz samoobrony w wykonaniu uczniów “mundurówki”, jak również sami będą mogli wziąć w nim udział. Ponadto odważni będą mogli spróbować swoich sił w torze przeszkód identycznym jak podczas zdawania egzaminów sprawnościowych do policji. 

Nie lada atrakcją tak dla młodzieży, jak i dla opiekunów będą zajęcia strzeleckie poprowadzone przez szkolnych instruktorów. Ponadto organizatorzy przygotowali konkursy przedmiotowe, a na koniec emocjonującego dnia na wszystkich czekać będzie wojskowa grochówka.

Więcej o Liceum Ogólnokształcącym Centrum Szkół Mundurowych Zamość, o profilach kształcenia, zasadach naboru dowiesz się z Lookalnego Informatora Edukacyjnego, klikając TUTAJ.

 

 

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "Renata" dnia 14 marca 2017 o godzinie 14:21:20 napisał:
    Dzień otwarty tego samego dnia organizują także inne zamojskie licea. Wypadałoby też o tym wspomnieć, ale po co.
    3
    1
  • R E K L A M A


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A    B O X
R E K L A M A    B A N N E R    II
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017