R E K L A M A

27 marca 2017

roztocze.net

AKTUALNE TEMATY :    BUDŻET OBYWATELSKI |   LOOKALNY INFORMATOR EDUKACYJNY - aktualnie o edukacji  

R E K L A M A

Pokazy sztuk walki, musztra, zajęcia strzeleckie, czy pokaz wyposażenia służb mundurowych i wojskowa grochówka – to tylko część atrakcji jakie przygotowało w ramach Dnia Otwartego Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych Zamość. Impreza już 24 marca.

Dzień Otwarty „Mundurówki” startuje o godzinie 10 w budynku szkoły przy ul. Sienkiewicza 22A. Współpracujące ze szkołą służby mundurowe zaprezentują swój sprzęt i wyposażenie. Zaprezentują się strzelcy wyborowi z 3 batalionu zmechanizowanego w Zamościu i żołnierze z 2 Pułku Rozpoznawczego w Hrubieszowie oraz żandarmi z Żandarmerii Wojskowej z Lublina.  Swój sprzęt oraz umiejętności zaprezentują również funkcjonariusze Policji, Straży Granicznej i Służby Więziennej. Z kolei uczniowie LO CSM Zamość dadzą pokaz musztry. 

Chętni będą mogli obejrzeć pokaz samoobrony w wykonaniu uczniów „mundurówki”, jak również sami będą mogli wziąć w nim udział. Ponadto odważni będą mogli spróbować swoich sił w torze przeszkód identycznym jak podczas zdawania egzaminów sprawnościowych do policji. 

Nie lada atrakcją tak dla młodzieży, jak i dla opiekunów będą zajęcia strzeleckie poprowadzone przez szkolnych instruktorów. Ponadto organizatorzy przygotowali konkursy przedmiotowe, a na koniec emocjonującego dnia na wszystkich czekać będzie wojskowa grochówka.

Więcej o Liceum Ogólnokształcącym Centrum Szkół Mundurowych Zamość, o profilach kształcenia, zasadach naboru dowiesz się z Lookalnego Informatora Edukacyjnego, klikając TUTAJ.

 

 

22 marca 2017
Autor:
Edukacja | Zamość

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!

Liczba ocen: 2


R E K L A M A

    KOMENTARZ(1)

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
  1. "Renata" dnia 14 marca 2017 o godzinie 14:21:20 napisał:
    Dzień otwarty tego samego dnia organizują także inne zamojskie licea. Wypadałoby też o tym wspomnieć, ale po co.
    3
    1
  2. R E K L A M A


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A