R E K L A M A

29 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

Zamojski magistrat ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Dotychczasowy dyrektor, Wojciech Adamczyk, zrezygnował z pełnionej funkcji. Kandydaci na to stanowisko powinni posiadać wykształcenie wyższe magisterskie, co najmniej 5-letni staż pracy i nieposzlakowaną opinię. Mile widziana jest doświadczenie w organizowaniu imprez sportowych, czy też znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym. Przyszły dyrektor powinien też posiadać umiejętność myślenia strategicznego.

Kandydaci na stanowisko dyrektora OSiR-u powinni składać swoje CV i inne dokumenty do kancelarii ogólnej zamojskiego ratusza do 15 kwietnia. Szczegóły naboru na to stanowisko można znaleźć TUTAJ.

 

 

4 kwietnia 2017
Autor:
Praca | Zamość

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 1

R E K L A M A

    4 komentarze

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "Tutejszy" dnia 4 kwietnia 2017 o godzinie 7:50:55 napisał:
  Za nim wyłonią nowego Dyrektora to niech dotychczasowy pomyśli o napuszczaniu wody do zalewu, idzie sezon. W maju może być już gorąco a tam jest sadzawka.
  0
  0
 2. R E K L A M A

 3. "łoł" dnia 5 kwietnia 2017 o godzinie 9:27:30 napisał:
  Pic na wodę fotomontaż z tymi konkursami.
  1
  0
 4. "hmm" dnia 5 kwietnia 2017 o godzinie 20:44:28 napisał:
  nowego? a co sie stało z poprzednim?
  1
  0
 5. "do łoł" dnia 5 kwietnia 2017 o godzinie 22:52:52 napisał:
  tak. M.F
  1
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A