R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara28 marca 2017 FACEBOOK | 4006 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 24 komentarze

Dymisje w Hetmanie – decyzja odroczona

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Zarząd Klubu KS Hetman Zamość postanowił odroczyć rozpoznanie dymisji sztabu szkoleniowego.

Przypomnijmy, że po sobotniej porażce w 1:2 w derbowym spotkaniu z Tomasovią Tomaszów Lubelski do dymisji podał się cały sztab szkoleniowy drużyny seniorów Fundacji Klub Sportowy Hetman Zamość z trenerem Krzysztofem Rysakiem na czele.

-Zarząd Klubu KS Hetman Zamość w dniu dzisiejszym postanowił odroczyć rozpoznanie dymisji sztabu szkoleniowego drużyny seniorów KS Hetmana Zamość. Jednocześnie Zarząd powierzył obecnemu sztabowi szkoleniowemu dalsze prowadzenie drużyny seniorów do czasu rozpoznania dymisji. – poinformowały władze Hetmana na oficjalnej stronie klubu.

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Zamościanin" dnia 28 marca 2017 o godzinie 13:50:32 napisał:
  Podobno pośpiech wskazany jest tylko przy łapaniu pcheł, ale tutaj nie ma na co czekać! Przyjąć dymisję i zacząć pracować. To bardzo ciężkie zadanie nie na miesiąc czy dwa, tylko na sezon lub dwa!
  13
  0
  R E K L A M A
 • "Kibic" dnia 28 marca 2017 o godzinie 15:02:09 napisał:
  Można się było tego spodziewać. Przestaje już mnie ten klubik interesować. Szkoda nerwów.
  10
  2
 • "nord wysokie" dnia 28 marca 2017 o godzinie 15:09:26 napisał:
  odroczyli dymisję :)
  2
  0
 • "Horn" dnia 28 marca 2017 o godzinie 15:12:45 napisał:
  W sumie władze klubu dały trenerowi Rysakowi dwa lata na budowę zespołu i awans to nie ma co się spinać by już teraz był awans i to w jeden sezon. Po co? By za rok bronili się przed spadkiem? Nie od razu Kraków zbudowano. Dajmy im jeszcze czas.
  4
  11
 • "Trener" dnia 28 marca 2017 o godzinie 15:54:47 napisał:
  Browara im trzeba dac.bo w tym są mocni.
  8
  1
 • "Zawodnik Hetmana" dnia 28 marca 2017 o godzinie 16:09:23 napisał:
  Poczekają jeszcze do weekendu i kolejnej wpadki w Kraśniku i wtedy "Pan Trener" odejdzie. "Pan Dyrektor" zaproponuje "Panu Prezesowi" trenera Babiarza albo innego kim będzie mógł sterować i mieszać się w treningi, taktykę, ustalanie składu. Tutaj wina spoczywa w dużej mierze na Piotrze Welczu, który przez swoje nadmierne zaangażowanie i przekraczanie swoich obowiązków niszczy autorytet trenera w szatni. Jak można w trakcie odprawy przedmeczowej słuchać trenera, a potem dostawać zupełnie inne wskazówki od dyrektora. Jak można zrzucać winę za przecieki do prasy na Bartka Mazura skoro to nie on. Stal się kozłem ofiarnym bo go w sztabie hHetmana już nie było.
  12
  1
 • "Rolek" dnia 28 marca 2017 o godzinie 16:10:00 napisał:
  Po co te super nietrafione transfery?Po co ciągły lans w mediach? Po co to zdjęcia dyrektora z porażkami transferowymi?...I nagle okazuje się,że to wszystko zaplanowane,że to tak ma być.Debili to szukajcie we własnym otoczeniu.Trzeba być idiotą,żeby przyjąć wasze tłumaczenia.Powinniście nie brać się za coś czego nie umiecie,albo zatrudnić człowieka,który się zna na trenowaniu i szukaniu wartościowych piłkarzy.Coraz mniej honorowych ludzi,którzy potrafią zachować się jak trzeba.Takie pajacowanie pod publikę z tymi dymisji raczej nie trafi do kibiców.Zaczną odchodzić.Ale po co wam oni.Będziecie dalej budować markę Hetman Zamość.
  10
  0
 • "hm" dnia 28 marca 2017 o godzinie 16:32:43 napisał:
  Brak słów..Liczyłem,że zarząd wysłucha ,,hejterów'' jak mowi pan Welcz i wyrzuci nieudaczników z Hetmana..Jeśli ten ,,znakomity" sztab szkoleniowy pozostanie to moja noga wiecej na meczu nie stanie.Zresztą kilkudziesięciu moich znajomych zrobi tak samo. Jest potencjał ale nie ma fachowców.Łatwiej pozbyc się dobrego zawodnika niż dyrektora od niewypałów transferowych i trenera, który powinien w okręgówce pracować. Przykład? Turczyn na środku zamiast skrzydła a słaby fizycznie Drozd ,,walczy'' na środku. Noż ku..a mać, jak można tak ustawiać zawodników ???
  9
  0
 • "Okiem Eksperta" dnia 28 marca 2017 o godzinie 17:33:24 napisał:
  Mam nadzieję, że zmiany są tylko kwestią czasu. Awans straciliśmy. Kolejny sezon będziemy się podniecać meczami z Victorią Żmudź, Powiślakiem Końskowola. Niestety. Ciężki ostatnio los Hetmanowca. Jednak dałbym czas panom z zarządu na zatrudnienie odpowiedniego fachowca. Nie sztuką jest z dnia na dzień zatrudnić Złomańczuka, Łysia lub innego Paszkiewicza. Wiadomo, że do Zamościa nie przyjdzie ktoś pokroju Leszka Ojrzyńskiego, ale jestem pewny, że w innych regionach nie brakuje fachowców od trenowania, którzy zgodziliby się przyjść w miejsce Trześni, Krupy, Rysaka, Welcza. Powtarzam, tylko dwu bądź trzysobowy sztab ma szansę powodzenia. Wyłóżmy większe pieniądze na mniej osób, zamiast zamiast mniejsze na tych panów. Fachowców na ławce ostatnio było zbyt dużo, co drugi to mądrzejszy. Teraz Hetman zatrudnia Rysaka, Welcza, Trześnię, Krupę, Szczyrbę. Pięć osób, z czego godny etatu jest tylko Jacek. Trener z twardą ręką z zewnątrz + Pająk + Szczyrba jako trener juniorów. Taki układ byłby najlepszy.
  6
  5
 • "Hejter" dnia 28 marca 2017 o godzinie 17:47:07 napisał:
  Błagam, tylko nie Tarantula!
  3
  3
  R E K L A M A
 • "Okiem Eksperta" dnia 28 marca 2017 o godzinie 18:07:50 napisał:
  Wolisz Trześnię?
  2
  3
 • "cipa" dnia 28 marca 2017 o godzinie 18:17:45 napisał:
  Paszkiewicz ma taką kasę w Krasnobrodzie że p......li wasz Hetman.
  12
  5
 • "hehe" dnia 28 marca 2017 o godzinie 19:29:52 napisał:
  Taki z eksperta ekspert jak jego kandydaci
  2
  2
 • "kmicic" dnia 28 marca 2017 o godzinie 20:18:53 napisał:
  a ja wam proponuję Franca Smudę, w sumie z Łecznej do Zamościa nie jest daleko...a tak na poważnie ludzie opanujcie się, kto z wyrobionym nazwiskiem przyjdzie wam trenować drużynę w 4 lidze? co to jest Serie A czy Premiership, może kiedyś nazwa Hetman przyciągała trenerów i zawodników jak był Kadex (ale wiemy jak to się skończyło)ale teraz przyszło nam w Zamościu ekscytować się pojedynkami z Końskowolą, Kockiem. Sezon nie jest jeszcze stracony ale wiemy, że drużyna gra źle, wyniki tej rundy są nieprzypadkowe i mówią wszystko. Moja krótka diagnoza jest taka: za dużo jest gry typu tiki taka a za mało płynniejszego i szybszego przechodzenia z obrony do ataku, żeby padały gole najpierw zawodnicy muszą stwarzać sytuacje a poza Turczynem nie widzę tu kreatywnego pomocnika. Najgorsze jest to, że gra jest gorsza niż w rundzie poprzedniej. Przy takiej stracie do Chełmianki (zakładając, że wygrają zaległy mecz) należy zrobić wszystko aby następna runda była ostatnią runda Hetmana w 4 lidze.
  2
  2
 • "Rysio" dnia 28 marca 2017 o godzinie 21:03:22 napisał:
  Tylko trener spoza Województwauratuje Hetmana!!!!
  3
  1
 • "WIESNIAK" dnia 28 marca 2017 o godzinie 21:11:07 napisał:
  Trener Jacek Fieden . Welcz niech ratuje Nexe . Kierownik drużyny i trener bramkarzy Pająk. W tej lidze i nawet w wyższej czyli czwartej to wystarczy.
  6
  1
 • "Iniesta" dnia 29 marca 2017 o godzinie 8:19:16 napisał:
  Bardzo dobry pomysl z Jackiem Fiedeniem mozna przynajmniej sprobowac porozmawiac choc rzecz jasna ambicje tego pana siegaja wyzej niz 4 liga.Po tym sezonie mozna rozmawiac z Sadowskim patrzcie jaka robote robi w Tomaszowie czy chocby z Waldkiem Wiatrem,znalezc kogos z doswiadczeniem kogos lepszego do trenerki kogos kto prowadzil kluby w 3 lidze to nie jest wielki problem tylko ze najpierw trzeba chciec tych zmian a tego zarzad jak widac nie chce bo koledzy kolegom krzywdy nie zrobia i wszystko w temacie.
  5
  1
 • "Hejt-Stop" dnia 29 marca 2017 o godzinie 9:02:11 napisał:
  A co tam słychać w piwiarni Warka? Wszystko dobrze? Klienci są i browar schodzi?
  7
  0
 • "bystry" dnia 29 marca 2017 o godzinie 10:57:31 napisał:
  Nie wiem czy to dobry pomysł aby zespoł prowadził trener z Województwa Lubelskiego.. Potrzeba nam nowej, świeżej krwi!!!! Ludzi nie związanych (w układach) z dotychczasowymi trenerami!!!
  6
  1
 • "Zamościanin" dnia 29 marca 2017 o godzinie 13:22:42 napisał:
  A gdyby tak na następnym spotkaniu "u siebie" przy Królowej Jadwigi były puste trybuny?
  3
  6
  R E K L A M A
 • "koko" dnia 29 marca 2017 o godzinie 15:01:20 napisał:
  Zamościanin głupi pomysł. Frekwencja musi być wysoka, inaczej dajemy radnym sygnał że Hetman nie jest potrzebny miastu. Mam inny pomysł. Starajmy się nagłaśniac na tym forum każdy alkoholowy wybryk naszych skórokopow. Nie może być kurwa tak, że chleja, grają na kacu ruszając się jak worek buraków, a są potem z siebie zadowoleni.
  8
  1
 • "Kartofel" dnia 29 marca 2017 o godzinie 19:28:12 napisał:
  "W poniedziałek działacze mieli zdecydować, czy w drużynie zajdą jakieś zmiany. – Odroczyliśmy decyzję bez jakiegoś konkretnego terminu – mówi Mirosław Kędrak, prezes klubu z Zamościa. – Wszystko będzie teraz zależało od dalszej postawy drużyny na treningach i w meczach ligowych. Myślę, że najpóźniej do świąt wszystko powinno być jasne. Nie wykluczamy jednak, że jeżeli wyniki się poprawią, to sztab szkoleniowy pozostanie bez zmian." Tak tak. Zremisujcie na 'trudnym terenie' w Kraśniku i wygrajcie z jakąś Końską Wolą i Piotrowicami i powiedzcie, że wszystko jest w porządku. " – Jesteśmy bardzo zaskoczeni początkiem roku w wykonaniu zespołu, bo wydaje nam się, że solidnie wzmocniliśmy skład – mówi prezes Kędrak. I dodaje, że sytuacja zrobiła się bardzo trudna. – Realnie patrząc to już chyba tylko cud może nas uratować. Chełmianka musiałaby zgubić bardzo dużo punktów. "Rafał Turczyn i spółka w tym roku nie muszą jednak awansować za wszelką cenę – Daliśmy sobie na to dwa lata. Chcemy powoli budować drużynę, ja osobiście jestem przeciwnikiem gwałtownych zmian. Potrzebujemy spokoju i może strata do Chełmianki spowoduje, że ciśnienie zejdzie z drużyny i zaczną grać swoje. Chyba balonik został napompowany trochę niepotrzebnie, ale wyniki na półmetku sezonu były dobre – przekonuje szef klubu z Zamościa" źródło: Dziennik Wschodni.
  1
  4
 • "Hm" dnia 29 marca 2017 o godzinie 20:10:00 napisał:
  No i wszystko jasne.Dajmy sobie jeszcze 10 lat..a co tam..grunt.ze kolesie maja ubaw a kibice dalej beda sie wkur..ac..kogo to obchodzi..Czerwona kartka dla zarzadu.ktory nas kibiców delikatnie mowiac olewa..czas leci..temat ucichnie i wsxyscy zadowoleni..
  4
  1
 • "Student" dnia 29 marca 2017 o godzinie 23:15:32 napisał:
  Masakra. No ale nic, może ktoś w końcu przyjdzie po rozum do głowy. Tymczasem WSZYSCY DO KRAŚNIKA, SOBOTA 12:30 ZBIÓRKA POD STADIONEM !!!
  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

Rozsądek
Ten ksiądz pedofil z Wielączy, który ...
TORRES20400
To Twoja opinia. Mam nadzieję, że jest...
TORRES20400
A to coś ma do rzeczy? Piłsudski też ...
Thomas
No cóż rewolucyjna lewica nie ma dobr...
Thomas
Zapomniałem o Wandzie Wasilewskiej i je...
Thomas
Nie nasz, nie wasz JEGO...
z_boku
Właśnie sobie przypomniałem 19 połud...
TORRES20400
IQ jest OK. "Tablicy" nie należało si...
bida z nyndzo
@TORRES - "towarzysze" to byli za komun...
TORRES20400
Czemu objazdowe. Objazdowa to była fabr...
bida z nyndzo
Droga Redakcjo! Ustalcie kto ufundował ...
1905
Lenina wiemy kto zasponsorował, a kto f...
TORRES20400
Można i tak. A nie lepiej zapytać, co ...
towarzysze z Ka...
Jerzy Nizioł-wiceprzewodniczący Rady M...
Normals
Nie chcecie wesprzeć to przynajmniej ni...
Zamość
Czy tam jest napisane "na odbudowe"?? ? ...
TORRES20400
@"BPO"; Oceniając osoby i poglądy ludz...
TORRES20400
@"Thomas"; to oczywista nieprawda, co na...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny