R E K L A M A

Z I P

Krasnobród | Społeczeństwo i patriotyzmDaniel Czubara25 kwietnia 2017 FACEBOOK | 4288 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze ()

Drogi do remontu

Droga. Fot. R.Moteka

R E K L A M A    B O A R D

Władze Krasnobrodu rozpoczynają remont dróg. Zbliża się bowiem sezon turystyczny, a dobra infrastruktura zawsze pozwoli przyciągnąć więcej gości.

O remoncie drogi Krasnobród-Jacnia mówił już na ostatnim posiedzeniu Unii Szefów Firm Zamojszczyzny starosta zamojski Henryk Matej. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

O tym, że drogi w gminie Krasnobród wymagają gruntownej poprawy pisaliśmy już w marcu tego roku, w związku z licznymi interwencjami i komentarzami mieszkańców. Zainteresowanych odsyłamy do tekstu “Stan dróg w Krasnobrodzie”.

Burmistrz Krasnobrodu, Kazimierz Misztal, zapewnia, że już w maju rozpocznie się remont najważniejszej drogi dojazdowej z Zamościa do Krasnobrodu.

-Jestem po rozmowie z dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych, panem Łagowskim. Już został wyłoniony wykonawca, firma SADEX, na odcinek drogi od  Jacni do końca granic Krasnobrodu. Plac budowy ma zostać przekazany do końca miesiąca. Mam nadzieję, że te najgorsze prace związane z wyrównanie drogi, z poprawą jakości tej drogi, przejezdnością, byłyby wykonane przed rozpoczęciem sezonu turystycznego. Aczkolwiek sezon będzie troszeczkę utrudniony w związku z wykonywaniem tych prac i wtedy my wszyscy i turyści będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość.  – powiedział Katolickiemu Radiu Zamość burmistrz Krasnobrodu.  Jeśli zaś chodzi o drogę w kierunku Tomaszowa Lubelskiego, to na jej remont mieszkańcy Krasnobrodu będą musieli poczekać przynajmniej do 2018 roku. Wedy to władze będą próbowały pozyskać brakujące środki finansowe z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. 

Krasnobród posiada niezaprzeczalne walory klimatyczne, które stanowią o jego dużej atrakcyjności, jako miejscowości wypoczynkowo-wczasowej i uzdrowiskowej. Przyjeżdżający latem wypoczywają nad zalewem, który jest dobrze zagospodarowany, korzystają ze ścieżek spacerowych i rowerowych wytyczonych wśród lasów sosnowo-jodłowych i bukowych. W ośrodkach wypoczynkowych, pensjonatach, kwaterach prywatnych, agroturystycznych i domkach campingowych znajduje się ponad 1700 miejsc noclegowych. Aby jednak do miejscowości przybyli turyści , nawet ci z najbliższej okolicy poprawie musi ulec infrastruktura. Złe drogi mogą sprawić, że nawet najbardziej zdeterminowani podróżni zdecydują się gdzie indziej skierować na wypoczynek i rozrywkę.

Czy władze gminy i drogowcy zdążą nim sezon turystyczny ruszy na dobre? Trzymamy kciuki za miejscowość, która aspiruje do bycia sercem Roztocza.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
observer
a dlaczego redakcja nie zamieściła prz...
obiektyw
"roman2" = to nie tylko świnia, ale wie...
.
Tylko po co te inscenizacje?...
KL.
Zamość nie dostał się w ręce wojsk ...
TORRES20400
Każdy Wieśniak może sobie zakupić "b...
Włodek
Też głosowałem w tym sondażu, tyle ...
pacjent
Z autopsji (inna dziedzina medycyny): mi...
KL.
I co z tych filtrów? Głosowałem z trz...
na poprawę hum...
"Przychodzi kobieta do lekarza. Lekarz: ...
na pohybel heJt...
https://portalzamojski.pl/wiadomosci/pol...
TORRES20400
A czemu od razu w dziurawych? Całe som....
ten s.....n2040...
Prawdziwy burak w dziurawych gumofilcach...
Bufu
Tunamu "antyklerykala":emrullah kallur k...
Czesław
Pan ładnie się prezentuje na zdjęciu,...
observer
Qrrrrrrrrr.....a! Ale prowincja - to o m...
nikt
u nas samorządy zaebaly wszelką dział...
TORRES20400
To nie możliwe. To po to w gumiakach bi...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny