R E K L A M A

Z I P

Powiat Zamojski | Społeczeństwo i patriotyzmRedakcja15 marca 2017 FACEBOOK | 4286 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 10 komentarzy ()

Droga Jacnia – Krasnobród będzie przebudowana

Fot. pixabay.com

R E K L A M A    B O A R D

Powiat Zamojski podpisał umowę z Wojewodą Lubelskim na dofinansowanie przebudowy drogi powiatowej nr 3260L w miejscowościach: Krasnobród, Hutki, Jacnia w ramach „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019”. Wielkość dotacji celowej  budżetu państwa wynosi ponad 2,7 mln złotych.
 

 Przedsięwzięcie dotyczy przebudowy drogi powiatowej nr 3260L relacji: Tomaszów Lubelski- Krasnobród – Jacnia na odcinku Krasnobród –Jacnia długości 6,7 km.
Planowany zakres robót obejmuje m.in.: nową nawierzchnię na całej długości drogi, przebudowę i budowę chodników i skrzyżowań, formowanie obustronnych poboczy, wykonanie peronów przystankowych i zatok autobusowych, wymianę oznakowania pionowego i odtworzenie oznakowania poziomego oraz wymianę ustroju nośnego i nawierzchni mostu na rzece Jacynce w m. Jacnia.   
 
Projekt realizowany jest w partnerstwie z gminą Krasnobród. Zadanie realizowane będzie w 2017roku. Obecnie trwa wybór wykonawcy robót. Więcej informacji na stronie Zarządu Dróg Powiatowych w Zamościu: tutaj.
Ponadto Powiat Zamojski wykona przebudowę mostu położonego w ciągu tej drogi przez  rzekę Wieprz w miejscowości Krasnobród.
Autor: Redakcja
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 10.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze:
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Beno" dnia 15 marca 2017 o godzinie 12:05:41 napisał:
  Najwyższy czas. Odcinek Krasnobród-Hutki to w tej chwili droga przez mękę.
  8
  12
  R E K L A M A
 • "ja" dnia 15 marca 2017 o godzinie 18:45:09 napisał:
  a kiedy zrobią drogę z Zamościa do Nielisza?
  2
  12
 • "Tomek" dnia 15 marca 2017 o godzinie 20:11:53 napisał:
  Niestety starostwu brakuje wyobraźni, nie zaprojektowało ścieżki rowerowej przez miejscowość uzdrowiskową, w uzdrowisku to powinien być standard.
  4
  12
 • "KrasnyNieKrasny" dnia 16 marca 2017 o godzinie 2:03:38 napisał:
  Jeszcze ścieżkę rowerową? Wolne żarty. Z moich podatków chciałbyś jeszcze i to? Niech wam gmina zrobi, za wasze, nie za moje. Tak czy siak cieszcie się póki możecie, raz uzdrowisko C klasy... a wymagania światowe. No no, tupet macie. Ciekawe jak tam wasze uzdrowisko NIK ocenił? Bardzo negatywnie, prawda? Czyżby likwidacja się szykowała? Cóż, z Zamościa i najbliższych okolic niewiele osób z niego korzysta, niewiele osób też odwiedza Krasnobród, może więc wraz z likwidacją tego, przestaniecie ciągle ciągnąć kasę z zamojskiego starostwa. Tylko "dej, dej, no dej, bo my uzdrowisko mamy, dej dej kase, no dej". Tam u was więcej ludzi z Tomaszowa, mentalność też tomaszowska, niech więc oni o was dbają.
  14
  10
 • "Do Krasnego" dnia 16 marca 2017 o godzinie 10:43:07 napisał:
  Mów za siebie człowieku. Ty pewnie tylko "na zachód" od Zamościa albo do Egiptu. No tak, typowa zamojska zawiść. Ja jestem z Zamościa i odwiedzam Krasnobród od czasu do czasu, w lecie, w zimie. Moi znajomi też i cieszę się, że coś w regionie naprawią. Mniej zawiści, więcej empatii - będziesz zdrowszy
  7
  9
 • "Anka" dnia 16 marca 2017 o godzinie 10:51:26 napisał:
  Marzy się ścieżka rowerowa na poszerzonym poboczu.
  5
  7
 • "I moze jeszcze frytki do tego?" dnia 16 marca 2017 o godzinie 12:09:49 napisał:
  Rozbawiłeś mnie tym dej dej no dej. W sumie racja. Budowanie ścieżki to i tak luksus, a wielu miejsach jest tak fatalna droga, ze trzeba kilka km poboczem jechać bo są niewiarygodne ubytki, a oni jeszcze ścieżkę chcą za cudze pieniądze... I tak mają drogi lepsze niż w innych gminach.
  7
  4
 • "nie, nie" dnia 16 marca 2017 o godzinie 12:25:01 napisał:
  To jest obszar ruchu turystycznego, powinne być dobre drogi i pas wydzielony dla rowerzystów.
  10
  7
 • "Facher" dnia 16 marca 2017 o godzinie 21:37:04 napisał:
  Budowa drogi? Ok. Budowa ścieżki? Ok, ale za gminne pieniądze. Nie powinno być nawet tematu wspierania takich przedsięwzięć przez powiat, tym bardziej, że pieniądze są potrzebne bardziej w innych pilniejszych miejscach. Przykład szpital, czy remonty dróg jak Miączyn-Grabowiec, Skierbieszów-Grabowiec-Hrubieszów czy Sitno-Miączyn. Swoją drogą jako mieszkaniec pod zamojskiej miejscowości (gmina Zamość), nie chcę aby za moje pieniądze budowano zbędne inwestycje typu ścieżki (jak na możliwości powiatu), szczególnie kiedy ludzie w takiej Wolicy Uchańskiej czy Hajownikach czy Skierbieszowie często dosłownie toną w błocie i dziurach. Więc to powtórzę, chcecie dodatki, to za własne - czytaj gminne pieniądze gminy sobie zróbcie. Jak was nie stać, wasz problem, za ponadnormowe rzeczy się płaci. Tym bardziej, że mieszkając dosłownie kilkadziesiąt metrów od Zamościa, wiem, że niewielu moich znajomych (Zamość i okolice) jeździ do Krasnobrodu korzystać z uzdrowiska czy zalewu. Praktycznie nie znam takich osób, zarówno wśród osób młodych jak i starszych. Spotkałem się nawet z taką opinią, że prędzej piliby wodę z zalewu zamojskiego niż weszliby do wody w Krasnobrodzie. Cóż, czy taka słaba jakość tych waszych "atrakcji turystycznych", to nie wiem - nie próbowałem. Ale wiem jedno, na luksus można pozwolić sobie tylko jak są pieniądze, chcecie ścieżkę? Do wójta i niech wam zrobi, a jak nie ma, to niech podatki podniesie i zrobi, jak nie, to przestać biadolić bo ludzie mają znacznie gorzej i cierpliwie czekają, płacąc takie same podatki.
  8
  5
 • "KrasnyNieKrasny" dnia 17 marca 2017 o godzinie 17:19:05 napisał:
  W odpowiedzi na komentarz z dnia 16 marca 2017 o godzinie 10:43:07. Jeślibyś czytał uważniej, zauważyłbyś, że właśnie piszę w swoim imieniu i mówię za siebie. Nie mam zamiaru też patrzeć biernie jak z MOICH PODATKÓW (z Twoich niech robią, o ile się na to zgaszasz), ale moimi podatkami nie mam ochoty się dzielić. Co innego jeśli weźmiemy na przykład budowę drogi, remont w miejscu, które naprawdę na zasługuje, no ale udogodnienia dla kilku osób, które chcą sobie na rowerku pojeździć? No bez jaj. I na to mają iść podatki ludzi z gminy zamość czy ze sterego zamościa? Powariowaliście? Jak mówię, nie mam nic przeciwko remontowi trasy w łabudniach, czy grabowcu - nawet je poprę ale tak samo skrytykuję jeśli tam, ktoś wyskoczy "ej, skoro już zrobiliście drogę to dajcie nam jeszcze ścieżkę, bo rowerem chcę pojeździć". Na to mówię stanowczo nie. Jak widać w komentarzach, nie tylko ja. Wracając do samej ścieżki, dlaczego kranobród nie weźmie przykładu z innych samorządów, które owe ścieżki budują ze środków własnych? Przykładów jest wiele i to tu w regionie, ale po co? Za cudze pieniądze przecież lepiej smakuje co nie? Typowe.
  7
  0
  R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Mieszkaniec
I kolejny niesamowity sukces Hetmana. IV...
Mieszkaniec
Tak jak sie ostatnio z tymi osobami niep...
Henryk
Szkoda, że prawie nikt nie przyszedł. ...
L.
Słaba frekwencja, tłoku nie było - ty...
TORRES20400
Był: http://zamosc.tv/tv/13955-lech-wal...
historyk
Jestem przeciwny wymazywaniu z historii ...
zamościak
pokłon przed wejściem i możesz wejś...
L11A
Kabareciarze słuchajcie uważnie, warto...
kibic
Gratulacje dla Padwy za drugie miejsce, ...
Thomas
Liczę na to, że Portal umieści w ca...
le cho
Przyjdę, bo każde jego publiczne wyst...
.
Problemy niepełnosprawnych dzieci i ma...
...
Po co się jeden z drugim męczysz ... n...
observer
Za Pana osiągi - CZAPKI Z GŁÓW. Chyl...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny