Kultura i rozrywka | ZamośćRedakcja5 lipca 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Dołącz do drużyny „Zamość na Okrągło”

R E K L A M A    B O A R D

Chcesz pomóc w organizacji wydarzenia „Zamość na okrągło”? Chcesz poznać nowych ludzi i zobaczyć przygotowania „od kuchni”? Masz czas w dniach 19-21 lipca?

Ta oferta jest skierowana do Ciebie! Zostań Wolontariuszem!

Wolontariusz to osoba, która dobrowolnie i bez wynagrodzenia wykonuje świadczenia na rzecz Urzędu Miasta Zamość na zasadach określonych w ustawie o działalności pożytku publicznego i wolontariacie.

Formularz można pobrać TUTAJ

Urząd Miasta Zamość ogłasza nabór Wolontariuszy przy realizacji wydarzenia Zamość na Okrągło. Poszukujemy osób chętnych do pomocy przy realizacji wydarzenia Zamość na Okrągło organizowanego przez Miasto Zamość w dniach 19-21.07.2019 r. na Rynku Wielkim w Zamościu w godzinach:

  • piątek 10:00 —18:00

  • sobota 10:00 — 22:00

  • niedziela 10.00 — 22:00

Do współpracy zapraszamy wszystkie osoby, które cechuje pozytywne nastawienie, umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie. Osoby w ramach wolontariatu będą: obsługiwać punkty informacyjne, przygotowywać garderoby dla gwiazd, – wydawać akredytacje, identyfikatory, gadżety reklamowe, przygotowywać animacje dla dzieci, – pomagać przy ustawianiu aut, motocykli i rowerów, zabezpieczać teren itp. Pomoc przy organizacji wydarzenia Zamość na Okrągło to okazja do nabycia nowych umiejętności i doświadczeń, udziału w zajęciach prowadzonych przez doświadczony zespół, spędzenia czasu w miłej atmosferze oraz świetnej zabawy. Oferujemy również wydanie zaświadczenia o odbytym wolontariacie.

Od osób niepełnoletnich wymagana będzie pisemna zgoda rodziców lub opiekunów prawnych

Formularz zgłoszeniowy należy składać osobiście do Urzędu Miasta Zamość Wydział Organizacyjno — Administracyjny (Kadry) ul. Rynek Wielki 3, 22-400 Zamość, I piętro pok. nr 13 lub na adres e-mail: organizacyjny@zamosc.pl do 12.07.2019 r. (piątek) do godz.12.00

Osoba do kontaktu w dniach i godzinach pracy Urzędu: Weronika Kiecana tel. 84 67 72 465, e-mail: weronikakiecana@zamosc.pl

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Żadne argumenty merytoryczne, finansowe...
z_boku 41 minut temu
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Zamosciak
Najlepiej byłoby zainstalować tam sygn...
no i wyszedł p...
Zamiast linii wibracyjnych powinniście ...
observer
Na pewno Dziura i Misztal - pieli z zach...
klf
juz wsiadajac do BMW w aucie unosi sie e...
ciekawy
ducato chlodnia?...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018