R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćRedakcja19 października 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Do otwarcia lokali wyborczych pozostało 48 godzin – Gdzie i jak głosować? [LISTA KANDYDATÓW]

Głosowanie Karolówka 2016

Jak głosować? Gdzie można oddać głos? Jak będą wyglądały karty w wyborach samorządowych 2018? Te pytania zadaje sobie wielu mieszkańców regionu. Przygotowaliśmy kilka informacji które powinny rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące sposobu i miejsca głosowania.

Sprawdź, jak głosować w nadchodzących wyborach samorządowych.

Kandydaci na Prezydenta Miasta Zamość:

  • Sławomir ĆWIK

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA, wykształcenie wyższe, 46 lat, miejsce zamieszkania – Zamość

  • Marta Joanna PFEIFER

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER, wykształcenie wyższe, 53 lata, miejsce zamieszkania – Zamość

  • Jarosław SACHAJKO

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15, wykształcenie wyższe, 47 lat, miejsce zamieszkania – Zamość

  • Andrzej Maciej WNUK

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, wykształcenie wyższe, 42 lata, miejsce zamieszkania – Sitaniec

Kandydaci na Wójta Gminy Zamość:

  • Konrad Mariusz MAŁECKI

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, wykształcenie wyższe, 40 lat, miejsce zamieszkania – Zawada

  • Ryszard Mieczysław GLIWIŃSKI

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO, wykształcenie wyższe, 60 lat, miejsce zamieszkania – Bortatycze

Wybory do Rady Miasta Zamość

Nr 1 | Granica okręgu – Ulice: Akademicka, Bazyliańska, Daniłowskiego, Droga Męczenników Rotundy, Grecka, Grodzka, Kolegiacka, Kołłątaja, Kościuszki, Królowej Jadwigi, Łukasińskiego, Moranda, Ormiańska, Pereca, Plac Jaroszewicza, Plac Stefanidesa, Plac Wolności, Podgroble, Podleśna, Ratuszowa, Rynek Solny, Rynek Wielki, Sadowisko, Solna, Staszica , Szczebrzeska /do rzeki Łabuńki/, Zamenhofa, Zamkowa, Zgoda, Związkowa, Żeromskiego. Błonie, Heweliusza , Jaworowa, Kaczmarskiego , Klonowa, Łanowa, Matejki, Stefana Milera, Moniuszki, Myśliwska, B. Prusa, Strefowa, Szczebrzeska /od rzeki Łabuńki/, Szkolna, Traugutta, Wyspiańskiego. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Olgi Boznańskiej, Braterstwa Broni /lewa strona od Nr 71, prawa strona od Nr 84/, Chabrowa, Józefa Chełmońskiego, Chłodna, Marii Dąbrowskiej, Dolna, Dzielna, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Aleksandra Gierymskiego, Artura Grottgera, Zbigniewa Herberta, Konopna, Konwaliowa, Kopernika, Wojciecha Kossaka, Kraszewskiego, Kręta, Krótka, Nikifora Krynickiego, Kwiatowa, Ładna, Łąkowa, Tadeusza Makowskiego, Jacka Malczewskiego, Adama Mickiewicza, Zofii Nałkowskiej, Niska, Cypriana Kamila Norwida, Orkana, Parkowa, Polarna, Robotnicza, Rolnicza, Juliusza Słowackiego, Społeczna, Leopolda Staffa, Śląska, Wazowskiego, Ignacego Witkiewicza, Leona Wyczółkowskiego, Gabrieli Zapolskiej, Księdza Franciszka Zawiszy. Ciepła, Krucza , Leśna, Oboźna /do Nr 19 włącznie/, Orzeszkowej /od Nr 3 do Nr 10 włącznie/, Marszałka J. Piłsudskiego /lewa strona Nr 7, 9, 13, 15, 15a /, Emilii Plater, Sadowa, Studzienna, Włościańska, Zdrojowa Orzeszkowej /od Nr 11 do końca/, Marszałka J. Piłsudskiego /Nr 31 i Nr 35/. Ulice: Oboźna /od Nr 21 do końca/, Okrzei, Piastowska, Przyjaźni, Wąska, Wspólna. Aleje 1 – go Maja, Braterstwa Broni /lewa strona od Nr 1 do Nr 69z, prawa strona od Nr 2 do Nr 82/, Czwartaków, Dzieci Zamojszczyzny, Janowicka, Junacka, Lawendowa, Lipowa, Płk. Lisa-Kuli, Lubelska /od Nr 1 lewa strona/, Łęczna, Generała Stanisława Maczka, Ogrodnicza, Marszałka J. Piłsudskiego /od Nr 37 lewa strona do Nr 69/, Malownicza, Podchorążych, Reymonta, Równa, Ruchu Oporu, Szarych Szeregów, Tartaczna, Wiejska, Zuchów. | Liczba mandatów – 5 | Liczba wyborców – 12 143

m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 1 – BIL Sławomir Piotr | Wiek – 49
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 2 – KAWECKI Kacper Iwo | Wiek – 30
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 3 – KRASNOPOLSKI Wojciech Łukasz | Wiek – 36
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 4 – MAJDAK-ROKICKA Izabela Anna | Wiek – 40
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 5 – ORZECHOWSKA Elżbieta Maria | Wiek – 65
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 6 – SIRKO Ewa Bożena | Wiek – 59
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 7 – SKRZYŃSKI Włodzimierz Sławomir | Wiek – 61
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 1 – KITKA Szczepan | Wiek – 44
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 2 – FUGIEL Jolanta Ewa | Wiek – 46
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 3 – OBSZAŃSKI Jan Marian | Wiek – 63
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 4 – PILIP-TABISZEWSKA Joanna Teresa | Wiek – 60
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 5 – PISKORSKA Maria Stanisława | Wiek – 60
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 6 – BLEZIEŃ Honorata Maria | Wiek – 48
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 7 – GARDYGA Marcin Stanisław | Wiek – 34
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 1 – SPOZOWSKI Maciej Tadeusz | Wiek – 37
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 2 – SOŁOWIEJ Teresa | Wiek – 61
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 3 – FEDUSZKA Jacek Andrzej | Wiek – 54
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 4 – RYCHTER Anna Beata | Wiek – 55
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 5 – ZIÓŁKOWSKI Jacek Michał | Wiek – 73
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 6 – SZOZDA Anna Magdalena | Wiek – 58
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 7 – LIZUT Tadeusz Bogdan | Wiek – 58
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 1 – MATWIEJCZUK Jan Wojciech | Wiek – 60
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 2 – GĄSIOROWSKA Janina Teresa | Wiek – 81
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 3 – ORZECHOWSKA Bożena Katarzyna | Wiek – 61
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 4 – MICHALSKI Dariusz Andrzej | Wiek – 45
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 5 – HARASIM Jacek Michał | Wiek – 62
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 6 – KAWAŁKO Tomasz Wiktor | Wiek – 61
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 7 – DOŁGAN Magdalena | Wiek – 33
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 1 – KLIMCZUK Agnieszka | Wiek – 39
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 2 – KUCHARSKA Elżbieta Krystyna | Wiek – 63
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 3 – BLASZYŃSKI Andrzej | Wiek – 62
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 4 – GWIAZDOWSKA Elżbieta Jadwiga | Wiek – 65
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 5 – ZWOLAK Tomasz Zenon | Wiek – 37
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 6 – GARBULA Karol | Wiek – 35
m. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 7 – KARWAT Zbigniew | Wiek – 55

Nr 2 | Granica okręgu – Ulice: Budowlana, Ignacego Daszyńskiego, Michała Drzymały, Górna, Graniczna /lewa strona od Nr 1 do Nr 73 c i prawa strona od Nr 2 do Nr 26/, Leona Jasielskiego, Kwiatów Polnych, Lubelska /od Nr 22 do Nr 124 prawa strona/, Ludowa, Łubinowa, Zdzisława Maćkowskiego, Mała, Miodowa, Stanisława Młodożeńca, Nasienna, Osiedlowa, Północna, Kazimierza Przerwy Tetmajera, Pszeniczna, Lucjana Rydla, Swobodna, Wincentego Witosa, Zagrodowa, Zimowa, Żabia. Akacjowa, Bema, Dąbrowskiego, Lazurowa /od Nr 1 do Nr 31 strona lewa i od Nr 2 do Nr 26 strona prawa/, Lubelska /od Nr 2 do Nr 20 prawa strona/, Malinowa, Poniatowskiego, Różana, Gen. Sowińskiego, Wojska Polskiego, Wybickiego. Bukowa, Brzozowa , Cisowa, Dębowa, Dobra , Grabowa, Gen. Józefa Dwernickiego, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Juliana Ordona, Gen. Kazimierza Pułaskiego, Topolowa. Gen. Władysława Andersa, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Botaniczna, Czeremchowa, Edwarda Dembowskiego, Irysowa, Jaśminowa, Jesionowa, Grażyny Kierszniewskiej, Generała Franciszka Kleeberga, Lazurowa /od Nr 33 do Nr 99 lewa strona, od Nr 28 do Nr 128 prawa strona/, Modrzewiowa, Narcyzowa, Olchowa, Orzechowa, Pawia, mjr Pawłowicza Milejewa, Powiatowa /lewa strona od Nr 1 do Nr 33, prawa strona od Nr 4 do Nr 28/, Powstańców, Poziomkowa, Gen. Władysława Sikorskiego / prawa strona od Nr 2 do Nr 50/, Słowicza, Sokola, Sowia, Szwedzka, Wiosenna, Gen. Walerego Wróblewskiego, Wrzosowa. Mjr Michała Atamanowa , Stefana Batorego, Świętego Brata Alberta, Michała Bojarczuka, Chmielna, Bolesława Chrobrego , Fabryczna, Głogowa, Graniczna /lewa strona od Nr 75 do Nr 137, prawa strona od Nr 28 do Nr 50/, Stanisława Herbsta, Władysława Jagiełły, Jesienna, Kazimierza Wielkiego, Zygmunta Klukowskiego , Karola i Zdzisława Kłossowskich, Bolesława Krzywoustego, Letnia, Władysława Łokietka, Majdan, Mieszka I, Orna, Szymona Piechowicza, Michała Pieszki, Powiatowa / lewa strona od Nr 35 do granicy miasta, prawa strona od Nr 36 do granicy miasta/, Sikorskiego / lewa strona od Nr 1 do Nr 23 i prawa strona od Nr 52 do Nr 64/, Słonecznikowa, Starowiejska, Szklarniowa, Tarninowa, Jana Zachwatowicza, Zygmunta Starego. Kamienna, Koszary /bloki Nr 10, 12, 13, 14, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 63, 88/, Nowa, Marszałka J. Piłsudskiego /prawa strona do Nr 36, lewa strona od Nr 19 do Nr 29 F włącznie/. Kilińskiego, Namysłowskiego, Przemysłowa, Redutowa, Świerkowa, Zagłoby, Tadeusza Zaremby. | Liczba mandatów – 6 | Liczba wyborców – 12 987

m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 1 – BADACH Ireneusz Romuald | Wiek – 56
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 2 – BISZKONT Adrian Łukasz | Wiek – 32
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 3 – CHRZĄSZCZ Marta | Wiek – 27
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 4 – GRELA Katarzyna Alicja | Wiek – 25
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 5 – MAJDAŃSKA Anita | Wiek – 29
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 6 – PILCZUK Krystian | Wiek – 30
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 7 – PSZTYĆ Łukasz | Wiek – 33
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 1 – BŁAŻEWICZ Piotr Tomasz | Wiek – 42
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 2 – TABISZEWSKI Leszek Mirosław | Wiek – 42
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 3 – BONDYRA Bartłomiej Jakub | Wiek – 28
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 4 – KULASZA Małgorzata Maria | Wiek – 58
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 5 – SMOROWSKA Elżbieta Bożena | Wiek – 61
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 6 – KOZŁOWSKI Leszek Mieczysław | Wiek – 63
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 7 – CZOCHRA Andrzej Eugeniusz | Wiek – 46
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 8 – ZAWIŚLAK Monika Anna | Wiek – 32
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 1 – PODGÓRSKI Grzegorz | Wiek – 47
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 2 – RADLIŃSKI Piotr | Wiek – 46
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 3 – BAŁKA Agnieszka | Wiek – 36
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 4 – GIERCZAK Urszula | Wiek – 53
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 5 – WYROSTEK Beata Anna | Wiek – 50
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 6 – MARZEC Piotr Tomasz | Wiek – 44
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 7 – KOT Agnieszka Jolanta | Wiek – 43
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 8 – SOWIŃSKI Jan | Wiek – 65
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 1 – SOWA Krzysztof | Wiek – 50
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 2 – KORNAŚ Bolesław Marian | Wiek – 60
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 3 – KOT Adam Daniel | Wiek – 39
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 4 – SĘDŁAK Marek Janusz | Wiek – 59
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 5 – PROĆ Jadwiga Grażyna | Wiek – 60
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 6 – SAK Tomasz | Wiek – 42
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 7 – DZIEŃKOWSKA Stanisława Teresa | Wiek – 72
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 8 – WITKOWSKA Agnieszka | Wiek – 47
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 1 – ZWOLAK Rafał Mariusz | Wiek – 42
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 2 – IWANIUK Renata | Wiek – 60
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 3 – KUPCZYK Janusz Wojciech | Wiek – 55
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 4 – RUDY Ewelina Dorota | Wiek – 29
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 5 – HANTZ Wojciech Cezary | Wiek – 44
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 6 – POLANOWSKA-ZAWIŚLAK Elżbieta Julitta | Wiek – 63
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 7 – SZLĄZAK Jolanta Barbara | Wiek – 60
m. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 8 – ZWOLAN Marta Anna | Wiek – 36

Nr 3 | Granica okręgu – Ulice: Peowiaków od /ulicy Marszałka J. Piłsudskiego do ulicy Przemysłowej /, Peowiaków /od ul. Przemysłowej do ul. Partyzantów/. Bohaterów Monte Cassino, Infułacka, Prosta, Prymasa Stefana Wyszyńskiego /lewa strona od Nr 3 do Nr 31/, Wesoła, Hetmana Jana Zamoyskiego/ lewa strona od Nr 1 do Nr 7/. Pawłówka, Hetmana Jana Zamoyskiego /lewa strona od Nr 9 do Nr 39/ i /prawa strona od Nr 2 do Nr 60/. Floriana Szarego, Prymasa Stefana Wyszyńskiego /lewa strona od Nr 43 do Nr 167/. Gen. Mikołaja Bołtucia, Prymasa Stefana Wyszyńskiego /prawa strona od Nr 24 do Nr 120/. Cicha, Floriańska, Franciszkańska, Gen. Gustawa Orlicz Dreszera, Jasna, Jana Kiepury, Miła, Montwiłła, Narutowicza, Partyzantów, Pocztowa, Prymasa Stefana Wyszyńskiego /prawa strona od Nr 2 do Nr 22/, Szymonowica. | Liczba mandatów – 5 | Liczba wyborców – 11 510

m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 1 – BURDA Andrzej Marek | Wiek – 61
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 2 – CHRUŚCIŃSKA Alina Ewa | Wiek – 58
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 3 – DERKACZ Aneta Elżbieta | Wiek – 23
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 4 – KIETLIŃSKA Alicja | Wiek – 59
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 5 – MAGDZIAK Mariusz Piotr | Wiek – 35
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 1 – WALEWANDER Marek | Wiek – 60
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 2 – PAWLIK Adam Tomasz | Wiek – 41
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 3 – ŻEREBIEC Piotr | Wiek – 48
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 4 – DOŁBA Beata | Wiek – 43
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 5 – ROZIEWICZ Bogumiła | Wiek – 59
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 6 – GRZELEC Krystyna Irena | Wiek – 55
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 7 – BOROWIK Henryk Kazimierz | Wiek – 63
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 1 – KUDELA Marek | Wiek – 48
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 2 – FIGIEL Tomasz | Wiek – 52
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 3 – GRADZIUK Mieczysław | Wiek – 67
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 4 – MALINOWSKA Alina Mirosława | Wiek – 56
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 5 – KOPACZEWSKA Beata Anna | Wiek – 52
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 6 – RYCAK Katarzyna | Wiek – 41
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 7 – RYDEL Jacek Krzysztof | Wiek – 54
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 1 – STRĘCIWILK-GOŚCICKA Maria Teresa | Wiek – 67
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 2 – RUDNICKA Grażyna Aurelia | Wiek – 68
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 3 – SZKAŁUBA Katarzyna Maria | Wiek – 39
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 4 – BORATYN Piotr Sebastian | Wiek – 51
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 5 – KUPIEC Krzysztof | Wiek – 48
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 6 – FERENS Mateusz Jan | Wiek – 37
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 7 – LEŃCZUK Tomasz | Wiek – 34
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 1 – ĆWIK Sławomir | Wiek – 46
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 2 – TKACZYK Witold Ignacy | Wiek – 68
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 3 – BRATKOWSKA-SANDER Klaudia | Wiek – 28
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 4 – JADCZYSZYN Zbigniew | Wiek – 63
m. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 5 – DUBIENKA Wiesława | Wiek – 69

Nr 4 | Granica okręgu – Ulice: Altanowa, Asnyka, Władysława Broniewskiego, Czarnieckiego, Długosza, Franciszka Fornalskiego, Aleksandra Fredry, Głowackiego, Grunwaldzka, Haukego, Kasprowicza, Kosynierów, Koźmiana, Krysińskiego, Joachima Lelewela, Leszczowa, Bolesława Leśmiana, Lipska /prawa strona do rzeki Łabuńki/, Obrońców Pokoju, Okopowa, Pochyła, Podwale, Promienna, Przechodnia, Radziecka, Rodziny Kowerskich, Sienkiewicza, Skłodowskiej Curie, Spokojna, Spółdzielcza, Szopena, Ściegiennego, Wiśniowa, Żaków, Żdanowska, Joanny Żubrowej. Kmicica, Konopnickiej, Krzywa, Młodzieżowa, Niepodległości, Odrodzenia, Skośna, Wierzbowa, Prymasa Stefana Wyszyńskiego/lewa strona / od Nr 33 do Nr 41 /, Zacisze, Zajazd, Żytnia. Hrubieszowska, Aleje Jana Pawła II. Gęsia, Gminna, Harcerska, Listopadowa / od Lwowskiej do ul. Hrubieszowskiej/, Nowy Rynek, Mikołaja Reja, Spadek /od ul. Lwowskiej do Hrubieszowskiej /Styczniowa , Zarwanica. Legionów, Polna, Młyńska /od ul. Lwowskiej do ul. Polnej / Jana Brzechwy, Czesława Janczarskiego, Henryka Jordana, Jutrzenki, Szymona Konarskiego, Janusza Korczaka, Karola Kurpińskiego, Lipska /lewa strona od Nr 1 do Nr 59a/, Witolda Lutosławskiego, Kornela Makuszyńskiego, Mokra, Zygmunta Noskowskiego, Feliksa Nowowiejskiego, Michała Kleofasa Ogińskiego, Orla, Orląt Lwowskich, Ignacego Paderewskiego, Pogodna, W. Pola , Janiny Porazińskiej, Ks. Jerzego Popiełuszki, Radosna, Stefanii Sempołowskiej, Słoneczna, Sochaniewicza, Jana Marcina Szancera, Karola Szymanowskiego, Sybiraków, Tadeusza Sygietyńskiego, Św. Piątka, Tęczowa, Juliana Tuwima, Weteranów, Henryka Wieniawskiego, Zakamarek, Zamknięta, Zielona. Grabskiego, Kresowa, Lwowska, Mościckiego, Onyszkiewicza, Poprzeczna, Wolskiego, Gliniana, Krasnobrodzka, Listopadowa/ od Lwowskiej do Waryńskiego/, Młyńska / od Lwowskiej do Nadrzecznej/ , Nadrzeczna, Nowy Świat, Ogrodowa, Spadek / od Lwowskiej do Waryńskiego /, Tatarska, Waryńskiego, Węgierska, Żurawia. Czugały , Klonowicza, Kochanowskiego, Lipska /od rzeki Łabuńki do granic miasta/, Makowa, Miłosza, Obronna, Piaskowa, Ustronie, Wałowa , Źródlana. | Liczba mandatów – 7 | Liczba wyborców – 16 257

m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 1 – GOLEMO Małgorzata Barbara | Wiek – 52
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 2 – KRAWIEC Stanisław Ryszard | Wiek – 57
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 3 – ŁASOCHA Leszek | Wiek – 49
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 4 – MAZUR Anna | Wiek – 46
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 5 – MUSZYŃSKA-BRZYSKA Agnieszka | Wiek – 45
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 6 – TYRKA Tomasz Łukasz | Wiek – 35
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 1 – ZAGDAŃSKI Dariusz Zbigniew | Wiek – 48
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 2 – GIL Marek | Wiek – 48
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 3 – KONDRACIUK Renata Katarzyna | Wiek – 55
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 4 – SZPATUŚKO Andrzej Kazimierz | Wiek – 60
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 5 – GORAJSKA Agnieszka Zofia | Wiek – 52
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 6 – LEGIEĆ Andrzej | Wiek – 57
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 7 – TIJANI Magdalena | Wiek – 39
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 8 – JOSIK Franciszek | Wiek – 66
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 9 – SZYNKARCZUK Lucyna Maria | Wiek – 53
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 1 – WOJTAK Zdzisław | Wiek – 59
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 2 – KOZAK Roman Ksawery | Wiek – 71
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 3 – BOJARCZUK Marcin Leszek | Wiek – 33
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 4 – ZAKRZEWSKA Magdalena Jadwiga | Wiek – 30
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 5 – DUDZIŃSKI Michał Paweł | Wiek – 37
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 6 – BARTNIK Agnieszka Czesława | Wiek – 40
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 7 – BARCHACKA Sylwia Katarzyna | Wiek – 28
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 8 – RARAT Maria Jadwiga | Wiek – 62
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY PFEIFER | Pozycja – 9 – PACZOS Marian Wiesław | Wiek – 58
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 1 – MAŁYSZ Piotr Jan | Wiek – 51
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 2 – BUDZYŃSKA Joanna Maria | Wiek – 64
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 3 – BURYŁO Jolanta Barbara | Wiek – 54
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 4 – KOŁODZIEJCZUK Radosław Rafał | Wiek – 51
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 5 – ANTOSZCZAK Anna | Wiek – 51
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 6 – GARBUZ Maria Jolanta | Wiek – 57
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 7 – BUDZYŃSKA-NOSAL Renata | Wiek – 42
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 8 – LENARD Artur | Wiek – 40
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WNUKA | Pozycja – 9 – ZASTĄPIŁO Andrzej Antoni | Wiek – 60
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 1 – GODZISZ Ireneusz Mirosław | Wiek – 57
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 2 – NOWAKOWSKI Wiesław Aleksander | Wiek – 58
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 3 – STANISŁAWEK Lidia Janina | Wiek – 59
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 4 – SOKOŁOWSKA Martyna | Wiek – 29
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 5 – HERBIN Monika Katarzyna | Wiek – 41
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 6 – HAŁASA Tomasz | Wiek – 63
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 7 – TUSZYŃSKI Radosław | Wiek – 38
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 8 – SOSNOWSKA Katarzyna | Wiek – 29
m. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 9 – KORGA Janusz Józef | Wiek – 56

Ogółem: 4 okręgi | Liczba mandatów – 23 | Liczba wyborców – 52 897

Wybory do Rady Powiatu w Zamościu

Nr 1 | Granica okręgu – Gmina Zamość | Liczba mandatów – 5 | Liczba wyborców – 18 867

zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 1 – DZIUBA Konrad Andrzej | Wiek – 49
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 2 – MAROS Krystyna Teodozja | Wiek – 58
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 3 – CIURYSEK Ryszard Henryk | Wiek – 69
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 4 – STANKIEWICZ Elżbieta Maria | Wiek – 52
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 5 – BONDYRA Jerzy Henryk | Wiek – 58
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 6 – JAROSZYŃSKA Joanna | Wiek – 44
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 7 – SOBCZUK Jerzy Kazimierz | Wiek – 56
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 1 – GRZEŚKO Stanisław Sławomir | Wiek – 60
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 2 – ŚCIRKA Ireneusz Adam | Wiek – 58
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 3 – SOBOŃ Małgorzata Teodora | Wiek – 46
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 4 – CZOCHRA Małgorzata | Wiek – 49
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 5 – ADAMCZYK Wojciech Janusz | Wiek – 54
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 6 – NIEDŹWIECKA Agata | Wiek – 32
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 7 – BRZOZOWSKI Mirosław Bogdan | Wiek – 61
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 1 – SOBOŃ Anna | Wiek – 53
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 2 – KUSZ Michał Maciej | Wiek – 31
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 3 – SOBCZYK Sławomir Józef | Wiek – 42
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 4 – SZEWCZUK Małgorzata | Wiek – 44
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 5 – BOJANEK Mieczysław | Wiek – 60
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 6 – BLICHARZ Irena | Wiek – 64
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 7 – CZYŻEWSKI Tomasz Dominik | Wiek – 60
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA | Pozycja – 1 – BOBCZUK Cecylia Jadwiga | Wiek – 53
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA | Pozycja – 2 – WILEŃSKA Renata Maria | Wiek – 39
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA | Pozycja – 3 – ROCH Tomasz | Wiek – 32
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 1 – CIUPA Alicja | Wiek – 58
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 2 – DEMENDECKI Józef Lucjan | Wiek – 67
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 3 – FURMANIAK Stanisław | Wiek – 53
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 4 – GRUSZKA Anna Jadwiga | Wiek – 46
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 5 – ŁUCZKA Janusz | Wiek – 73
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 6 – NOWOSAD Dorota Anna | Wiek – 58
zamojski | Okręg – 1 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 7 – SMYK Andrzej | Wiek – 55

Nr 2 | Granica okręgu – Miasto i Gmina Zwierzyniec, Miasto i Gmina Szczebrzeszyn | Liczba mandatów – 4 | Liczba wyborców – 15 317

zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 1 – SŁOMIANY Jan Lucjan | Wiek – 61
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 2 – ORDYNIEC Elżbieta Bożena | Wiek – 51
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 3 – NAWROCKA Elżbieta Anna | Wiek – 48
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 4 – KAWKA Grażyna Helena | Wiek – 49
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 5 – SKIBA Jan | Wiek – 62
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 6 – KOT Krzysztof | Wiek – 43
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 1 – KOŁODZIEJCZYK Ala Renata | Wiek – 55
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 2 – ŚLIWIŃSKI Jarosław Jan | Wiek – 50
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 3 – DOŁBA Waldemar Adam | Wiek – 52
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 4 – KAŃCZUŁA Maria | Wiek – 61
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 5 – NAWROCKI Stanisław | Wiek – 56
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 1 – LOC-OCZKOŚ Maria Regina | Wiek – 62
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 2 – GODZISZ Piotr Mikołaj | Wiek – 61
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 3 – HANAKA Aleksandra Marta | Wiek – 48
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 4 – JAMRÓZ Mirosława Danuta | Wiek – 55
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 5 – CIURYSEK Ryszard | Wiek – 56
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 6 – KALITA Zbigniew Wojciech | Wiek – 52
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA | Pozycja – 1 – SZTEJMER Marcin Bogdan | Wiek – 35
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA | Pozycja – 2 – CIELICA Ewa | Wiek – 30
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA | Pozycja – 3 – LEŃCZUK Ewa | Wiek – 33
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA | Pozycja – 4 – KOŚCIK Daniel Tadeusz | Wiek – 59
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA | Pozycja – 5 – KOZAK August Jerzy | Wiek – 56
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA | Pozycja – 6 – GARBATY Agata | Wiek – 26
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 1 – GŁĄB Waldemar Jan | Wiek – 58
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 2 – ZARĘBA Izabela Anna | Wiek – 36
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 3 – GORCZYCA Małgorzata | Wiek – 41
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 4 – WINNIK Ryszard | Wiek – 64
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 5 – CHYŁA Łukasz | Wiek – 36
zamojski | Okręg – 2 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 6 – SZPUNAR Jolanta Bogumiła | Wiek – 55

Nr 3 | Granica okręgu – Gminy: Nielisz, Sułów i Radecznica | Liczba mandatów – 3 | Liczba wyborców – 13 658

zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 1 – PASTUSZAK Leszek | Wiek – 60
zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 2 – POŚWIATOWSKI Mirosław Andrzej | Wiek – 45
zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 3 – JAWORSKI Marian | Wiek – 62
zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 4 – FRONC Joanna Ewa | Wiek – 51
zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 5 – WDOWIAK Katarzyna Bernadeta | Wiek – 36
zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 1 – BEDNARZ Lucjan | Wiek – 56
zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 2 – ANTOSZEK Mieczysław | Wiek – 68
zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 3 – KOŁODZIEJCZYK-DEREŃ Aleksandra | Wiek – 44
zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 4 – MAJ Ewa | Wiek – 45
zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 5 – WOŁOCH Joanna Małgorzata | Wiek – 48
zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 1 – MIAROWSKA Gertruda Gabriela | Wiek – 45
zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 2 – KOŁTUN Bolesław | Wiek – 67
zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 3 – HARKOT Aleksander | Wiek – 63
zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 4 – MOMOT Adrian | Wiek – 35
zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 5 – PAŃCZYK Eliza Elżbieta | Wiek – 57
zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA | Pozycja – 1 – WYPYCH Teodora | Wiek – 58
zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA | Pozycja – 2 – PIRÓG Konrad | Wiek – 25
zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA | Pozycja – 3 – KUREK Anna Ewa | Wiek – 35
zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA | Pozycja – 4 – SZPONAR Wojciech | Wiek – 36
zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA | Pozycja – 5 – CHRUST Zbigniew | Wiek – 48
zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 1 – KONDRAT Andrzej | Wiek – 58
zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 2 – ŁOSIEWICZ Józef Tadeusz | Wiek – 55
zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 3 – MARTYNA Aleksandra | Wiek – 58
zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 4 – WITEK Barbara Maria | Wiek – 59
zamojski | Okręg – 3 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 5 – SIKORSKA Monika | Wiek – 42

Nr 4 | Granica okręgu – Gminy: Adamów, Łabunie, Miasto i Gmina Krasnobród | Liczba mandatów – 4 | Liczba wyborców – 15 034

zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 1 – MIELNICKI Kazimierz | Wiek – 68
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 2 – PETRYK Bernarda Alicja | Wiek – 59
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 3 – GRESZTA Małgorzata Dorota | Wiek – 48
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 4 – KULA Danuta Barbara | Wiek – 61
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 5 – PALONKA Stanisław | Wiek – 60
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 1 – SKURA Antoni | Wiek – 53
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 2 – KOSTUR Ewa Małgorzata | Wiek – 50
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 3 – PILIP Krzysztof | Wiek – 51
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 4 – BAJAKA Anna Maria | Wiek – 62
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 5 – MIELNICZEK Marta Jolanta | Wiek – 58
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 6 – NAWÓJ Janusz | Wiek – 60
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 1 – SZKAŁUBA Helena | Wiek – 70
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 2 – SZMIDT Piotr | Wiek – 51
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 3 – NOGAS Waldemar | Wiek – 51
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 4 – IWUŁA Barbara Małgorzata | Wiek – 32
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 5 – KUCZMASZEWSKA Teresa | Wiek – 53
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 6 – MALICKI Piotr | Wiek – 48
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA | Pozycja – 1 – KUSIAK Ryszard | Wiek – 48
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA | Pozycja – 2 – BUKAŁA Małgorzata Wiesława | Wiek – 33
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA | Pozycja – 3 – RZESZUTKO Krzysztof | Wiek – 52
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA | Pozycja – 4 – KWARCIANA Zofia Danuta | Wiek – 48
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA | Pozycja – 5 – GUCZMA Ewelina Maria | Wiek – 34
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA | Pozycja – 6 – MONASTYRSKI Ryszard Stanisław | Wiek – 59
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 1 – PIŁAT Michał Adam | Wiek – 61
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 2 – ADAMCZUK Agnieszka Katarzyna | Wiek – 46
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 3 – SKÓRA Zbigniew Lech | Wiek – 57
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 4 – BIELAK Bożena Barbara | Wiek – 52
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 5 – ĆMIL Alicja Monika | Wiek – 39
zamojski | Okręg – 4 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 6 – KAŁUŻA Adam | Wiek – 68

Nr 5 | Granica okręgu – Gminy: Stary Zamość, Skierbieszów i Grabowiec | Liczba mandatów – 3 | Liczba wyborców – 12 228

zamojski | Okręg – 5 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 1 – KOSTRUBIEC Krzysztof | Wiek – 65
zamojski | Okręg – 5 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 2 – GOŹDZIUK Zofia | Wiek – 69
zamojski | Okręg – 5 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 3 – PSZENNIAK Andrzej Stanisław | Wiek – 51
zamojski | Okręg – 5 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 4 – ORŁOWSKA Anna Pelagia | Wiek – 63
zamojski | Okręg – 5 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 5 – SOBOŃ Tadeusz Jan | Wiek – 66
zamojski | Okręg – 5 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 1 – KUGIEL Sławomir Wiesław | Wiek – 54
zamojski | Okręg – 5 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 2 – BOSIAK Jerzy Tadeusz | Wiek – 47
zamojski | Okręg – 5 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 3 – BEDNARCZYK Mirosław | Wiek – 42
zamojski | Okręg – 5 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 4 – CZAJKOWSKA Agnieszka Katarzyna | Wiek – 39
zamojski | Okręg – 5 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 5 – STARZYŃSKA Barbara | Wiek – 63
zamojski | Okręg – 5 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 1 – DOMINA Tomasz | Wiek – 36
zamojski | Okręg – 5 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 2 – RYCZEK Magdalena | Wiek – 33
zamojski | Okręg – 5 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 3 – MOLAS Justyna Weronika | Wiek – 24
zamojski | Okręg – 5 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 4 – BARSZCZ Monika | Wiek – 30
zamojski | Okręg – 5 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 5 – GOŹDZIEJEWSKI Tadeusz Bronisław | Wiek – 59
zamojski | Okręg – 5 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 1 – RUSZTYN Krzysztof Jan | Wiek – 54
zamojski | Okręg – 5 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 2 – BUCZAK Stanisław Bogusław | Wiek – 61
zamojski | Okręg – 5 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 3 – NOWOGRODZKA Urszula Dorota | Wiek – 52
zamojski | Okręg – 5 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 4 – JELEŃ Michał | Wiek – 27
zamojski | Okręg – 5 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 5 – PEDOWSKA Barbara | Wiek – 60

Nr 6 | Granica okręgu – Gminy: Sitno, Miączyn i Komarów-Osada | Liczba mandatów – 4 | Liczba wyborców – 14 672

zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 1 – KACZORUK Krzysztof | Wiek – 54
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 2 – PROTAS Kajetan | Wiek – 69
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 3 – BARTECZKO Stanisław | Wiek – 67
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 4 – SYTY Henryka | Wiek – 70
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 5 – CZARNOTA Ewelina Katarzyna | Wiek – 37
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 6 – MICHAŁEK Marzena | Wiek – 49
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 1 – BRZOZOWSKI Janusz | Wiek – 63
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 2 – JARONI Ryszard Wincenty | Wiek – 63
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 3 – MARUCHA Jerzy Piotr | Wiek – 57
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 4 – SŁONINA Władysława | Wiek – 65
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 5 – SAGAN Anna Agnieszka | Wiek – 37
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 6 – DZIĘGIEL Agata | Wiek – 27
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 1 – BURCON Stanisław | Wiek – 67
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 2 – GRELA Franciszek | Wiek – 58
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 3 – NIEDŹWIEDŹ Agnieszka | Wiek – 38
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 4 – BARAŚ Marta Anna | Wiek – 35
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 5 – NIEDŹWIEDŹ Michał | Wiek – 23
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 13 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 6 – SWACZYNA Anna Monika | Wiek – 37
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA | Pozycja – 1 – GIL Mirosław Józef | Wiek – 61
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA | Pozycja – 2 – MORLEWSKA Beata Elżbieta | Wiek – 48
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA | Pozycja – 3 – RYBACHA Bogusław | Wiek – 58
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 14 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA | Pozycja – 4 – KRYGIEL Grażyna | Wiek – 37
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 1 – KUPIEC Zenon Leszek | Wiek – 62
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 2 – NIEZGODA Grażyna | Wiek – 52
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 3 – ZUBALA Tadeusz | Wiek – 61
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 4 – STANUCH Monika Marzena | Wiek – 40
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 5 – ŚWIERSZCZ Leszek | Wiek – 63
zamojski | Okręg – 6 Nr listy – 15 | KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE | Pozycja – 6 – OGÓREK Sylwia | Wiek – 32

Ogółem: 6 okręgów | Liczba mandatów – 23 | Liczba wyborców – 89 776

Wybory do Rady Gminy Zamość

Nr 1 | Granica okręgu – Sołectwa Białobrzegi, Bortatycze, Bortatycze Kolonia, Chyża, Wysokie, Sitaniec, Sitaniec Wolica, Sitaniec Kolonia, Borowina Sitaniecka, Łapiguz | Liczba mandatów – 6 | Liczba wyborców – 5 256

gm. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 1 – WOJNARSKI Dariusz Stanisław | Wiek – 48
gm. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 2 – PIŁAT Wioleta | Wiek – 30
gm. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 3 – BOBA Piotr | Wiek – 36
gm. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 4 – GOŹDZIUK Jakub | Wiek – 29
gm. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 5 – SZAŁACHA Katarzyna Teresa | Wiek – 43
gm. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 6 – BAS Joanna | Wiek – 51
gm. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 7 – WALCZAK Jarosław Tadeusz | Wiek – 43
gm. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 8 – SKRZYPA Zbigniew | Wiek – 47
gm. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 1 – BŁAHUT Waldemar | Wiek – 57
gm. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 2 – TYWONIUK-KWOKA Renata Ewa | Wiek – 45
gm. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 3 – ADAMCZUK Jacek Stefan | Wiek – 52
gm. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 4 – WAŚKO Anna Elżbieta | Wiek – 40
gm. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 5 – RAJTAR Henryk | Wiek – 75
gm. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 6 – SOŁOWIEJ Anna | Wiek – 56
gm. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 7 – WELCZ Czesław | Wiek – 70
gm. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 8 – HAŁASA Edmund Jan | Wiek – 63
gm. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 1 – BARTOŃ Anna | Wiek – 34
gm. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 2 – BUDZYŃSKI Michał Mirosław | Wiek – 32
gm. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 3 – KOZA Anna | Wiek – 39
gm. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 4 – KWOKA Agnieszka Katarzyna | Wiek – 46
gm. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 5 – ŁUKASZCZUK Henryk Janusz | Wiek – 60
gm. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 6 – POKRYWKA Andrzej | Wiek – 51
gm. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 7 – POŚNIK Wiesław | Wiek – 70
gm. Zamość | Okręg – 1 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 8 – TŁUCZKIEWICZ Dariusz Marek | Wiek – 53

Nr 2 | Granica okręgu – Sołectwa Jatutów, Kalinowice, Pniówek, Szopinek, Wólka Panieńska | Liczba mandatów – 5 | Liczba wyborców – 4 227

gm. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 1 – SZYMAŃSKA Halina Maria | Wiek – 65
gm. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 2 – MUSIAŁ Marek Andrzej | Wiek – 47
gm. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 3 – KNIAŹ Monika Justyna | Wiek – 38
gm. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 4 – KITKA Konrad Mariusz | Wiek – 48
gm. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 5 – SZAST Jerzy | Wiek – 72
gm. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 6 – MAJDAN Michalina | Wiek – 31
gm. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 7 – BEDNARSKI Dariusz | Wiek – 43
gm. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 1 – KOŁTUN Mirosław Michał | Wiek – 60
gm. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 2 – NAJDA Piotr Mirosław | Wiek – 40
gm. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 3 – PASZKOWSKA Anna Maria | Wiek – 45
gm. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 4 – SAWA Mariusz Ryszard | Wiek – 43
gm. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 5 – SUCHOWICZ Wojciech | Wiek – 53
gm. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 6 – TERLECKA Monika | Wiek – 41
gm. Zamość | Okręg – 2 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 7 – ZYZA Grażyna Alina | Wiek – 61

Nr 3 | Granica okręgu – Sołectwa Białowola, Lipsko, Lipsko Polesie, Lipsko Kosobudy, Zalesie, Zarzecze, Wieprzec, Wierzchowiny, Skaraszów, Wólka Wieprzecka, Wychody, Skokówka, Zwódne, Żdanów, Żdanówek | Liczba mandatów – 5 | Liczba wyborców – 4 508

gm. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 1 – KOCZUŁAP Wiesław Michał | Wiek – 60
gm. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 2 – KICIŃSKI Andrzej Wacław | Wiek – 67
gm. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 3 – SIEMKO Andżelika Maria | Wiek – 40
gm. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 4 – TARAJKO Tadeusz | Wiek – 49
gm. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 5 – SZAŁACH Małgorzata | Wiek – 24
gm. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 6 – SOKOŁOWSKI Marek | Wiek – 42
gm. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 7 – KAWALA Monika | Wiek – 44
gm. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 1 – GROMEK Krzysztof | Wiek – 52
gm. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 2 – JĘDRZEJEWSKA Henryka | Wiek – 65
gm. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 3 – KOCZUŁAP Piotr Władysław | Wiek – 55
gm. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 4 – SERAFIN Anna Mirosława | Wiek – 55
gm. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 5 – SKIBA Kazimierz | Wiek – 68
gm. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 6 – STRĘCIWILK Beata Barbara | Wiek – 44
gm. Zamość | Okręg – 3 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 7 – TABAŁA-RADLIŃSKA Anna Henryka | Wiek – 41

Nr 4 | Granica okręgu – Sołectwa Hubale, Mokre, Płoskie, Siedliska (z częścią Siedliska Kolonia), Zawada (z częścią Siedliska Kolonia) | Liczba mandatów – 5 | Liczba wyborców – 4 876

gm. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 1 – OSTASZ Krzysztof Adam | Wiek – 40
gm. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 2 – DOŁBA Piotr | Wiek – 56
gm. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 3 – BALASA Teresa Janina | Wiek – 70
gm. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 4 – CHRZEŚCIJAN Krzysztof Andrzej | Wiek – 53
gm. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 5 – DUDA Teresa Wiesława | Wiek – 62
gm. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 6 – HILDEBRAND Marzena | Wiek – 39
gm. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 7 – KŁODA Marek Krzysztof | Wiek – 42
gm. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 1 – DOBROMILSKI Sylwester Wiesław | Wiek – 58
gm. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 2 – KOSTRUBIEC Tadeusz | Wiek – 61
gm. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 3 – NIEDŹWIECKA Jolanta | Wiek – 46
gm. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 4 – PITWAŁA Radosław | Wiek – 35
gm. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 5 – POPYTAK Kinga Maria | Wiek – 43
gm. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 6 – SKORUPKA Anna Ewa | Wiek – 66
gm. Zamość | Okręg – 4 Nr listy – 16 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GLIWIŃSKIEGO | Pozycja – 7 – WICHOROWSKA Beata Jadwiga | Wiek – 48

Ogółem: 4 okręgi | Liczba mandatów – 21 | Liczba wyborców – 18 867

Wybory do Sejmiku Województwa Lubelskiego

Nr 1 | Granica okręgu – Miasto na prawach powiatu Lublin | Liczba mandatów – 5 | Liczba wyborców – 267 997

lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 1 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY | Pozycja – 1 – PIOTROWSKI Ryszard Mieczysław | Wiek – 66
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 1 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY | Pozycja – 2 – KRYSZCZUK Irena Janina | Wiek – 65
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 1 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY | Pozycja – 3 – CZYŻMA Ryszard Jan | Wiek – 69
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 1 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY | Pozycja – 4 – ŁADNY Patryk | Wiek – 21
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 1 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY | Pozycja – 5 – KULAWCZUK Małgorzata Michalina | Wiek – 38
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 1 – AUGUSTYNIAK Anna Jolanta | Wiek – 48
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 2 – BIEŃKO Renata | Wiek – 48
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 3 – KICIŃSKA Kinga Dorota | Wiek – 34
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 4 – SIEK Marzena | Wiek – 56
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 5 – NOWAK Konrad Artur | Wiek – 33
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 6 – LIPIŃSKI Robert | Wiek – 39
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 7 – DOBRACZYŃSKI Mateusz Antoni | Wiek – 26
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 3 | KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI | Pozycja – 1 – SOSNOWSKA Edyta Katarzyna | Wiek – 44
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 3 | KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI | Pozycja – 2 – SICZEK Sławomir Tomasz | Wiek – 61
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 3 | KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI | Pozycja – 3 – HULIP Kamil | Wiek – 22
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 3 | KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI | Pozycja – 4 – WOJCIECHOWSKA-JĘDRZEJCZYK Magdalena Mariola | Wiek – 50
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 3 | KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI | Pozycja – 5 – CIOŁEK Bogdan | Wiek – 56
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 1 – BURY Jacek | Wiek – 51
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 2 – LISOWSKA Bożena Grażyna | Wiek – 55
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 3 – WASILEWSKI Adam Jerzy | Wiek – 68
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 4 – NABOŻNA Iwona Maria | Wiek – 51
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 5 – KOMORSKI Krzysztof | Wiek – 35
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 6 – LIPIŃSKA Emilia Eliza | Wiek – 34
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 7 – KAMIŃSKI Krzysztof Zbigniew | Wiek – 61
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 1 – KURCZUK Grzegorz | Wiek – 69
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 2 – KISZCZAK Stanisław | Wiek – 58
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 3 – KOWALSKA Barbara | Wiek – 52
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 4 – PRZECH Marcin Michał | Wiek – 51
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 5 – ROJEK Grażyna Irena | Wiek – 64
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 6 – WIECZOREK Sylwia Anna | Wiek – 38
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 7 – ORŁOWSKI Mirosław | Wiek – 66
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 1 – TRYSIŃSKI Piotr | Wiek – 26
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 2 – SAMOLIŃSKA Anna | Wiek – 62
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 3 – ZIELIŃSKI Kamil | Wiek – 23
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 4 – CIESZKOWSKA Eliza Maria | Wiek – 29
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 5 – KACZYŃSKI Marcin Łukasz | Wiek – 40
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 1 – MULAK Marcin Michał | Wiek – 43
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 2 – KAMIŃSKA-SMYL Jadwiga | Wiek – 64
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 3 – MEKLER Rafał | Wiek – 36
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 4 – WELMAN Mateusz Łukasz | Wiek – 27
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 5 – JASZCZUK Edyta Anna | Wiek – 48
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 1 – GÓRSKI Wojciech Jan | Wiek – 61
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 2 – KOKOT Jan | Wiek – 30
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 3 – DYBIEC Andrzej Henryk | Wiek – 55
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 4 – STANIAK Beata | Wiek – 40
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 5 – KSIĘŻOPOLSKA-BACHMATIUK Hanna Krystyna | Wiek – 72
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 6 – ŁADZIAK Patrycja Anna | Wiek – 27
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 7 – WOŹNIAK Tadeusz | Wiek – 62
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 1 – KULICKI Rafał Janusz | Wiek – 24
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 2 – ŚWIEBODA Łukasz | Wiek – 37
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 3 – KOŁODZIEJ Anna Dominika | Wiek – 37
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 4 – POMORSKI Adam | Wiek – 35
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 5 – SMYK Magda | Wiek – 37
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 6 – JAROSZ Paweł | Wiek – 43
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 7 – WOŹNA Anna | Wiek – 22
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 1 – RYBA Mieczysław Stanisław | Wiek – 49
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 2 – WOJCIECHOWSKI Zbigniew Czesław | Wiek – 56
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 3 – BENDER-MOTYKA Bogna Maria | Wiek – 55
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 4 – RONEK Dorota | Wiek – 48
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 5 – NIKIEL Irmina Anna | Wiek – 61
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 6 – MĘDYKOWSKI Czesław | Wiek – 63
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 7 – TOKARSKI Tomasz Krzysztof | Wiek – 28
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 11 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA | Pozycja – 1 – OSADCZY Włodzimierz | Wiek – 49
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 11 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA | Pozycja – 2 – BODIO-CICHY Cecylia Jadwiga | Wiek – 68
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 11 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA | Pozycja – 3 – GORCZYCA Hubert Jan | Wiek – 43
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 11 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA | Pozycja – 4 – DOMAŃSKI Bolesław | Wiek – 71
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 11 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA | Pozycja – 5 – ROGALSKA Emilia Magdalena | Wiek – 36
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 12 | KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI | Pozycja – 1 – MAŃKO Renata | Wiek – 49
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 12 | KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI | Pozycja – 2 – NAKONIECZNY Przemysław Tadeusz | Wiek – 45
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 12 | KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI | Pozycja – 3 – KUSYK Anna Barbara | Wiek – 34
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 12 | KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI | Pozycja – 4 – GĘBALA Andrzej Wiesław | Wiek – 68
lubelskie | Okręg – 1 Nr listy – 12 | KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI | Pozycja – 5 – WIERZCHOWSKI Maciej Piotr | Wiek – 34


Nr 2 | Granica okręgu – Powiaty: janowski, kraśnicki, lubartowski, lubelski, opolski, puławski, rycki | Liczba mandatów – 10 | Liczba wyborców – 501 294

lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 1 – KAPUSTA Grzegorz Krzysztof | Wiek – 51
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 2 – RZETELSKI Piotr Sławomir | Wiek – 49
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 3 – KOS Marek | Wiek – 49
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 4 – DUDZIAK Henryk Józef | Wiek – 70
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 5 – SMOLARZ Henryk Józef | Wiek – 49
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 6 – SZYSZKO Grzegorz Stanisław | Wiek – 44
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 7 – DEC Agnieszka | Wiek – 41
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 8 – SOBOŃ Henryk Jerzy | Wiek – 65
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 9 – OLSZAK Anna Monika | Wiek – 42
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 10 – SZKLARCZYK Marta Kazimiera | Wiek – 55
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 11 – KAMOLA Hanna Elżbieta | Wiek – 46
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 12 – MISIASZEK Magdalena | Wiek – 31
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 1 – BABISZ Krzysztof | Wiek – 54
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 2 – NAKONIECZNY Paweł Krzysztof | Wiek – 54
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 3 – GŁADYSZ Krzysztof Andrzej | Wiek – 60
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 4 – LISOWSKA Anna Eliza | Wiek – 33
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 5 – FERT Józef Franciszek | Wiek – 73
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 6 – KALINOWSKI Andrzej Bolesław | Wiek – 64
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 7 – GUZ Sylwia Stanisława | Wiek – 38
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 8 – ROZPĘDOWSKA Agnieszka Milena | Wiek – 30
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 9 – LIPNICKI Wojciech Bogdan | Wiek – 54
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 10 – FATYGA Katarzyna | Wiek – 44
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 11 – DUNIA Adam Tomasz | Wiek – 49
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 12 – STEFANEK Lilla | Wiek – 48
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 1 – CZERNIAK Jacek Andrzej | Wiek – 54
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 2 – ZŁOMANIEC Mirosław Dariusz | Wiek – 65
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 3 – WICHA Beata | Wiek – 49
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 4 – PIELASZKIEWICZ Anna | Wiek – 42
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 5 – KASPRZAK Adam Krzysztof | Wiek – 62
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 6 – KNAP Rafał | Wiek – 40
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 7 – KORNACKI Krzysztof Marian | Wiek – 69
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 8 – KAMIŃSKI Henryk | Wiek – 65
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 9 – SIEMION-DUDEK Monika Elżbieta | Wiek – 72
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 10 – CHYLIŃSKI Tomasz Grzegorz | Wiek – 43
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 11 – ŁABAREWICZ Anna Maria | Wiek – 62
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 12 – SADURSKA Małgorzata Elżbieta | Wiek – 50
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 1 – WARZOCHA Tomasz Piotr | Wiek – 34
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 2 – KASZA Joanna Edyta | Wiek – 40
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 3 – SYPIAŃSKI Jakub | Wiek – 29
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 4 – REBEJKO Jolanta | Wiek – 35
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 5 – KOZIOŁ Maciej Paweł | Wiek – 31
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 1 – OLEJNICKI Tomasz Antoni | Wiek – 65
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 2 – ROBAK Adam Antoni | Wiek – 52
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 3 – GAJDA Arkadiusz | Wiek – 29
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 4 – MYSIAKOWSKI Rafał Grzegorz | Wiek – 39
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 5 – WIĘCŁAWSKI Andrzej Tomasz | Wiek – 48
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 6 – BARTOSIEWICZ-OLEJNICKA Izabella | Wiek – 67
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 7 – KRAWCZYK Ewa Maria | Wiek – 67
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 8 – AUGUSTYNOWICZ Monika Teresa | Wiek – 43
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 9 – MISZTAL Michał Piotr | Wiek – 43
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 10 – JANISZEK Dorota | Wiek – 32
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 1 – GOGÓŁKA Robert Mirosław | Wiek – 41
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 2 – KOWALCZYK Krzysztof | Wiek – 31
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 3 – KUBALA Paweł | Wiek – 24
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 4 – PIEKARCZYK Katarzyna | Wiek – 32
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 5 – ZIĘTEK Maria | Wiek – 23
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 6 – KRAWIEC Kazimiera | Wiek – 69
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 7 – KARGULEWICZ Paweł | Wiek – 45
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 8 – WSZELAKA Małgorzata Anna | Wiek – 38
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 9 – RACZKOWSKA-ROLA Anna | Wiek – 49
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 10 – MICHALSKA Angelika | Wiek – 29
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 11 – KRZYŻANEK Paweł | Wiek – 31
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 12 – KULESZA Katarzyna | Wiek – 27
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 1 – WIŚLIŃSKA Natalia Anna | Wiek – 29
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 2 – CEGIEŁKA Maksymilian Olaf | Wiek – 19
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 3 – SZLACHTA Natan Paweł | Wiek – 18
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 4 – JAROSZ Monika Dorota | Wiek – 39
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 5 – WASAK Marika Patrycja | Wiek – 25
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 6 – STĘPNIAK Mateusz | Wiek – 18
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 7 – GIERACZ Wiesława Maria | Wiek – 73
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 8 – PIKUL Karol | Wiek – 26
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 9 – BIAŁACH Konrad Piotr | Wiek – 43
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 10 – KĘDZIERSKI Adrian Norbert | Wiek – 26
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 11 – JANUSZEK Dominika Anna | Wiek – 23
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 1 – SOLIS Tomasz Piotr | Wiek – 55
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 2 – SZCZOT Jacek Andrzej | Wiek – 53
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 3 – BALUCH Anna | Wiek – 45
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 4 – DZIADUCH Ilona | Wiek – 27
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 5 – WOJCIECHOWSKI Marek Grzegorz | Wiek – 39
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 6 – PODKAŃSKI Zdzisław Zbigniew | Wiek – 69
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 7 – KOCOŃ Tadeusz | Wiek – 68
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 8 – MAJKOWSKI Ryszard Marek | Wiek – 55
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 9 – KACZYŃSKA Agnieszka | Wiek – 47
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 10 – FILIPEK-SOBCZAK Magdalena | Wiek – 35
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 11 – MATRASZEK-FURTAK Anna Aldona | Wiek – 57
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 12 – KOWALCZYK Leszek | Wiek – 48
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 12 | KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI | Pozycja – 1 – GOLUCH Wiesława Grażyna | Wiek – 57
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 12 | KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI | Pozycja – 2 – TOKARCZYK Mirosław | Wiek – 50
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 12 | KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI | Pozycja – 3 – GÓRECKI Stefan | Wiek – 73
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 12 | KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI | Pozycja – 4 – WAŚ Stanisław Wojciech | Wiek – 63
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 12 | KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI | Pozycja – 5 – PYSZNIAK Anna | Wiek – 49
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 12 | KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI | Pozycja – 6 – NIERÓBCA Anna | Wiek – 51
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 12 | KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI | Pozycja – 7 – NOWAKOWSKI Cezary | Wiek – 47
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 12 | KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI | Pozycja – 8 – WŁODARCZYK Barbara | Wiek – 67
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 12 | KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI | Pozycja – 9 – OŻAREK Katarzyna | Wiek – 18
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 12 | KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI | Pozycja – 10 – KEMPA Ryszard | Wiek – 23
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 12 | KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI | Pozycja – 11 – OŻAREK Barbara | Wiek – 50
lubelskie | Okręg – 2 Nr listy – 12 | KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI | Pozycja – 12 – KRUK Cezary Jan | Wiek – 56


Nr 3 | Granica okręgu – Powiaty: bialski, parczewski, radzyński, łukowski, miasto na prawach powiatu Biała Podlaska | Liczba mandatów – 6 | Liczba wyborców – 300 201

lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 1 – SOSNOWSKI Sławomir Antoni | Wiek – 61
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 2 – LITWINIUK Przemysław | Wiek – 38
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 3 – KOPEĆ Marek | Wiek – 58
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 4 – HORDEJUK Janusz | Wiek – 54
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 5 – CZYŻEWSKA Krystyna Zdzisława | Wiek – 65
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 6 – MACHNIAK Bernarda Ewa | Wiek – 53
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 7 – SZKODZIŃSKA Halina | Wiek – 56
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 8 – MAKAREWICZ Henryk | Wiek – 66
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 1 – GOŹDZIOŁKO Marek Mieczysław | Wiek – 51
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 2 – ROZMYSŁ Izabela | Wiek – 44
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 3 – TYMOSZUK Krzysztof | Wiek – 64
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 4 – ROMANOWSKI Stanisław | Wiek – 51
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 5 – PIETRUSZEWSKA Wioleta Magdalena | Wiek – 39
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 6 – OCHNIO Anna | Wiek – 34
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 7 – FILIPIUK Ryszard Bronisław | Wiek – 62
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 8 – ŁUBIK Grzegorz | Wiek – 47
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 1 – HAIDAR Riad | Wiek – 67
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 2 – KOCHANOWSKI Tadeusz Jan | Wiek – 70
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 3 – DENIDIUK Bożena Maria | Wiek – 61
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 4 – WOLANIN Jolanta Anna | Wiek – 56
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 5 – MAKSYMIUK Barbara | Wiek – 59
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 6 – BIENIEK Ewa | Wiek – 64
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 7 – ZARĘBSKA Wioleta | Wiek – 31
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 8 – GŁOWIŃSKI Grzegorz Lucjan | Wiek – 57
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 1 – ROCZON Mateusz Maciej | Wiek – 32
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 2 – BABIS Katarzyna Monika | Wiek – 25
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 3 – DROZD Paweł | Wiek – 32
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 4 – KAPŁON Monika | Wiek – 42
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 5 – GALAS Robert | Wiek – 51
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 1 – KUZKO Danuta Elżbieta | Wiek – 57
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 2 – KASPEREK Paweł Artur | Wiek – 27
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 3 – BOREK Maciej | Wiek – 18
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 4 – ABRAMEK Anna Ewa | Wiek – 64
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 5 – WOJTAN Adriana | Wiek – 25
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 6 – PIESKO Mateusz Paweł | Wiek – 27
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 1 – CABAJ Marcin | Wiek – 41
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 2 – POMIETŁO Marek Robert | Wiek – 43
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 3 – MALESA Marzena Jolanta | Wiek – 55
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 4 – GOMÓŁKA Krzysztof Józef | Wiek – 61
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 5 – ZDUN Ewa Hanna | Wiek – 41
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 6 – JÓŹWIAK Grażyna Zofia | Wiek – 62
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 1 – MARCINIUK Agnieszka Monika | Wiek – 42
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 2 – MATEJUK Marek | Wiek – 35
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 3 – JANUSZKO Radosław | Wiek – 46
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 4 – BUKOWSKA Krystyna Bożena | Wiek – 38
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 5 – PANASIUK Tomasz Gustaw | Wiek – 44
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 6 – KASPRZAK Wioletta Maria | Wiek – 38
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 7 – BŁASZCZAK Paweł Stanisław | Wiek – 51
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 8 – PALKOWSKA Inez Daria | Wiek – 28
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 1 – SZWAJ Jerzy Ryszard | Wiek – 53
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 2 – IWAN Eliasz Cezary | Wiek – 29
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 3 – BARSZCZEWSKA Barbara Aldona | Wiek – 58
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 4 – SKWAREK Sławomir | Wiek – 54
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 5 – CHMIEL Krystyna Zofia | Wiek – 64
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 6 – ŁOCHEŃSKI VEL OCHNIO Wojciech Jacenty | Wiek – 50
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 7 – KLEBANIUK Justyna | Wiek – 43
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 8 – SZCZYGIEŁ Ryszard Andrzej | Wiek – 40
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 11 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA | Pozycja – 1 – WYSOKIŃSKI Antoni | Wiek – 58
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 11 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA | Pozycja – 2 – MATEŃKA Wojciech | Wiek – 43
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 11 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA | Pozycja – 3 – MICKIEWICZ Klaudia Elżbieta | Wiek – 18
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 11 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA | Pozycja – 4 – KĘDZIERSKA-GINTER Aneta Małgorzata | Wiek – 37
lubelskie | Okręg – 3 Nr listy – 11 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA | Pozycja – 5 – MICHAŁEK Paweł | Wiek – 33


Nr 4 | Granica okręgu – Powiaty: chełmski, łęczyński, krasnostawski, świdnicki, włodawski, miasto na prawach powiatu Chełm | Liczba mandatów – 6 | Liczba wyborców – 306 611

lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 1 – JASZCZUK Ewa Małgorzata | Wiek – 48
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 2 – RYCHLICZEK Adam | Wiek – 58
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 3 – SAWA Dorota Justyna | Wiek – 40
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 4 – TROĆ Marcin Wojciech | Wiek – 41
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 5 – PANASIUK Beata Irena | Wiek – 44
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 6 – MARUCHA Arkadiusz Paweł | Wiek – 48
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 7 – GRABARCZUK Galina | Wiek – 52
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 8 – KASPRZAK Renata Jolanta | Wiek – 60
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 1 – GRABCZUK Krzysztof | Wiek – 56
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 2 – BOJARSKI Krzysztof | Wiek – 50
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 3 – DARWICZ Ewa | Wiek – 49
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 4 – SAWA Klaudia Olga | Wiek – 25
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 5 – CHODAKOWSKA Krystyna | Wiek – 51
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 6 – GAŁAN Krzysztof Paweł | Wiek – 62
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 7 – KUĆ Mariola Grażyna | Wiek – 56
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 8 – BIAŁOWĄS Dariusz Daniel | Wiek – 34
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 1 – GOŁOŚ Michał Reoland | Wiek – 64
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 2 – MAZUREK Marek | Wiek – 57
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 3 – ŚWINARSKA Marzena Elżbieta | Wiek – 52
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 4 – CHĘĆ Jacek Tomasz | Wiek – 55
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 5 – BARTOSZEWSKA-WIC Ewa Monika | Wiek – 51
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 6 – DZIADKO-ŻMUDA Małgorzata Janina | Wiek – 44
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 7 – MAJCHER Dominika Maria | Wiek – 24
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 8 – BLACHA Mirosław Krzysztof | Wiek – 39
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 1 – ZELENT Magdalena | Wiek – 36
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 2 – KACZYŃSKI Gabriel Jan | Wiek – 34
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 3 – ZABRATAŃSKA Katarzyna Edyta | Wiek – 34
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 4 – WROŃSKI Jarosław Piotr | Wiek – 32
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 5 – TABOR Magdalena Aleksandra | Wiek – 27
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 1 – PYDYŚ Marek Artur | Wiek – 44
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 2 – RAWSKA Maria Elżbieta | Wiek – 55
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 3 – KABASA Anna | Wiek – 58
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 4 – LIPA Marcin | Wiek – 35
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 5 – BŁASZCZAK Monika Gabriela | Wiek – 40
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 6 – MULAK Mateusz | Wiek – 20
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 1 – JANULEWICZ Paweł Rafał | Wiek – 40
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 2 – HORDEJUK Ewa Joanna | Wiek – 62
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 3 – FORNAL Mirosława Teresa | Wiek – 64
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 4 – PEREPECZO Romuald Franciszek | Wiek – 53
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 5 – HARMASZ Daria | Wiek – 34
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 6 – WDOWIAK Katarzyna | Wiek – 36
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 7 – BIAŁOSKURSKI Sebastian Zdzisław | Wiek – 39
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 8 – MAREK Marcin Michał | Wiek – 22
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 1 – BUKOWSKI Rafał Tomasz | Wiek – 40
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 2 – KASPRZAK Wiktor | Wiek – 36
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 3 – POŹDZIK Miriam | Wiek – 24
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 4 – PALKOWSKI Paweł Piotr | Wiek – 30
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 5 – KULICKA Barbara Krystyna | Wiek – 51
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 6 – ZABŁOCKA Kamila | Wiek – 24
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 7 – BŁASZCZAK Helena Krystyna | Wiek – 76
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 8 – BIELAK Marek Robert | Wiek – 61
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 1 – SZWED Zdzisław | Wiek – 59
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 2 – SAWICKI Konrad Bernard | Wiek – 31
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 3 – DARGIEWICZ Lucyna | Wiek – 62
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 4 – MATYSIAK Przemysław Bartłomiej | Wiek – 32
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 5 – BIJATA Zbigniew Robert | Wiek – 61
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 6 – PIOTROWICZ Michał Andrzej | Wiek – 40
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 7 – PASTUSIAK Ewa Krystyna | Wiek – 53
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 8 – GOMÓŁKA Urszula Małgorzata | Wiek – 60
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 11 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA | Pozycja – 1 – PANASIUK Piotr Adam | Wiek – 47
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 11 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA | Pozycja – 2 – KUSAK Renata | Wiek – 55
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 11 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA | Pozycja – 3 – PANASIUK Małgorzata Iwona | Wiek – 45
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 11 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA | Pozycja – 4 – RĘBA Paweł Kazimierz | Wiek – 42
lubelskie | Okręg – 4 Nr listy – 11 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA | Pozycja – 5 – PANASIUK Paweł Aleksander | Wiek – 19


Nr 5 | Granica okręgu – Powiaty: biłgorajski, hrubieszowski, zamojski, tomaszowski, miasto na prawach powiatu Zamość | Liczba mandatów – 6 | Liczba wyborców – 351 728

lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 1 – BRATKOWSKI Arkadiusz Tomasz | Wiek – 59
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 2 – NIZIOŁ Jerzy | Wiek – 64
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 3 – SKROMAK Celina Ewa | Wiek – 54
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 4 – CISŁO Stanisław | Wiek – 61
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 5 – WIŚNIEWSKA Anna | Wiek – 46
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 6 – MULAWA Maciej | Wiek – 38
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 7 – KIELECH Stanisław | Wiek – 51
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 2 | KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE | Pozycja – 8 – SŁOTA Maria Wanda | Wiek – 47
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 1 – WOŹNICA Zofia Anna | Wiek – 59
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 2 – GRAD Mariusz | Wiek – 45
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 3 – POZNAŃSKI Marek | Wiek – 34
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 4 – MULAWA Andrzej Stanisław | Wiek – 60
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 5 – MAZUR Marian Jan | Wiek – 67
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 6 – NAJDA Aneta Elżbieta | Wiek – 41
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 7 – OSUCH Andrzej | Wiek – 37
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 4 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA | Pozycja – 8 – WOŁOSZYN Katarzyna | Wiek – 43
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 1 – PALONKA Marek Franciszek | Wiek – 67
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 2 – BUCZKO Monika | Wiek – 40
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 3 – KRASOŃ Sylwester | Wiek – 33
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 4 – BASAJ Beata | Wiek – 56
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 5 – SĘDZIAK Mariusz | Wiek – 43
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 6 – ANTONIUK Danuta Władysława | Wiek – 70
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 7 – KORNIAK Krzysztof Mateusz | Wiek – 61
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 5 | KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM | Pozycja – 8 – WASZKIEWICZ Gerard | Wiek – 64
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 1 – MARCINKOWSKA-KOZAK Agnieszka Halina | Wiek – 48
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 2 – LEWANDOWSKI Marian | Wiek – 59
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 3 – KACZYŃSKA Ewa Stefania | Wiek – 33
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 4 – IWAN Jarosław Paweł | Wiek – 41
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 6 | KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM | Pozycja – 5 – DOMAŃSKI Jakub | Wiek – 23
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 1 – KUPISZ Szczepan | Wiek – 31
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 2 – MISZTAL Jacek Seweryn | Wiek – 41
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 3 – ANTONIAK Tomasz | Wiek – 44
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 4 – SZABŁOWSKA Hanna Irena | Wiek – 60
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 5 – PISARSKA Elżbieta Krystyna | Wiek – 66
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 7 | KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP | Pozycja – 6 – PAPLIŃSKA Wioleta | Wiek – 36
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 1 – KUDLICKI Andrzej Józef | Wiek – 60
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 2 – DANIŁOWICZ Grzegorz | Wiek – 42
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 3 – JASIŃSKI Krzysztof Mateusz | Wiek – 33
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 4 – LIZAK Malwina Magdalena | Wiek – 28
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 5 – KAMIŃSKA Barbara Ewa | Wiek – 35
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 6 – BRZYSKI Waldemar Edmund | Wiek – 46
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 7 – KAMIŃSKA Irena | Wiek – 50
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 8 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 | Pozycja – 8 – SZAST Edyta | Wiek – 42
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 1 – CZARNECKI Tomasz | Wiek – 29
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 2 – BŁASZCZAK Maciej Mirosław | Wiek – 25
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 3 – SZYDŁOWSKA-TUTAJ Magdalena Paulina | Wiek – 38
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 4 – GAUDA Weronika AGATA | Wiek – 18
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 5 – SMYK Artur Janusz | Wiek – 40
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 6 – MATYSEK Emilia Maria | Wiek – 25
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 7 – PAROL Adam | Wiek – 24
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 9 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE | Pozycja – 8 – ROSIŃSKA-ŁUBKOWSKA Katarzyna Anna | Wiek – 42
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 1 – GMYZ Maria | Wiek – 62
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 2 – MULAWA Michał | Wiek – 38
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 3 – KUSIAK-JANIEC Anna | Wiek – 38
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 4 – MRÓZ Anna Katarzyna | Wiek – 46
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 5 – GAŁASZKIEWICZ Krzysztof Jan | Wiek – 57
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 6 – WRÓBEL Grzegorz | Wiek – 39
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 7 – BONDYRA Robert Andrzej | Wiek – 46
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 10 | KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ | Pozycja – 8 – MISZTAL Stanisław | Wiek – 65
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 11 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA | Pozycja – 1 – KIECANA Marcin Radosław | Wiek – 53
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 11 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA | Pozycja – 2 – SZMIDT Katarzyna | Wiek – 44
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 11 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA | Pozycja – 3 – MAŚCIBRODA Henryk Kazimierz | Wiek – 50
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 11 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA | Pozycja – 4 – WITKOWSKI Adam | Wiek – 50
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 11 | KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ NARODU – WSPÓLNOTA | Pozycja – 5 – ONUCH Joanna | Wiek – 45
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 12 | KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI | Pozycja – 1 – SPLEWIŃSKI Marek | Wiek – 72
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 12 | KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI | Pozycja – 2 – KWIECIŃSKA Monika Ewa | Wiek – 40
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 12 | KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI | Pozycja – 3 – KOZYRA Adam Andrzej | Wiek – 35
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 12 | KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI | Pozycja – 4 – LIMINOWICZ Sebastian | Wiek – 29
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 12 | KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI | Pozycja – 5 – GADECKA Agnieszka Kamila | Wiek – 46
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 12 | KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI | Pozycja – 6 – KŁYŻ Józef | Wiek – 61
lubelskie | Okręg – 5 Nr listy – 12 | KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI | Pozycja – 7 – MIELNIK Anna | Wiek – 36

Ogółem: | 5 okręgów | Liczba mandatów – 33 | Liczba wyborców – 1 727 831

 

Sprawdź gdzie możesz głosować w mieście Zamość TUTAJ

Sprawdź gdzie możesz głosować w gminie Zamość TUTAJ

Lokale wyborcze w wyborach samorządowych 2018 w pierwszej, jak i drugiej turze otwarte będą od godziny 7.00 do 21.00. Potem komisje zajmą się podliczaniem głosów.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny