R E K L A M A

Z I P

Reklamatekst nadesłany31 października 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Dlaczego szambo jest lepsze niż przydomowa oczyszczalnia ścieków?

fotolia.com, 79926387 | Autor: Hellen Sergeyeva

Nabywając ziemię stajemy przed wieloma dylematami, a jednym z nich jest sposób odprowadzania ścieków. Jedni preferują przydomowe oczyszczalnie, inni zaś decydują się nabyć szamba. Mimo tego, że oba te rozwiązania mają swoje plusy, to właśnie szambo jest opcją, która od lat cieszy się nieustannie rosnącą popularnością.

Dla niedoświadczonych osób wybór odpowiedniego rozwiązania może być kłopotliwy, dlatego też postaramy się przybliżyć nieco ten temat. Na samym wstępie weźmy pod lupę przydomowe oczyszczalnie ścieków. Warto tu podkreślić, iż sam koszt montażu jest znacznie droższy, niż ma to miejsce w przypadku szamb, jednak jej dalsza eksploatacja jest nieco bardziej opłacalna.

Dlaczego tak się dzieje?

Należy pamiętać, że każdorazowo za wywóz nieczystości pochodzących z szamba trzeba płacić, natomiast koszty związane z obsługą oczyszczalni są stosunkowo niskie. Płacimy więc wyłącznie za zużycie energii elektrycznej, która wykorzystywana jest do napędzania pompy.

Zainwestuj w trwałe rozwiązanie

Choć koszty związane z regularnym wywozem ścieków mogłyby odstraszać, to praktyka pokazuje, że jest inaczej. Szamba cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród osób poszukujących trwałych oraz solidnych rozwiązań na wiele lat. Współcześnie wielu producentów takich, jak http://szamba-betonowe-360.pl daje 100% gwarancję najwyższej jakości wykonania zbiorników, które służyć będą w pełni niezawodnie przez bardzo długi czas.

Szambo betonowe – dobra inwestycja

Mówiąc o szambach należy rozróżnić zbiorniki wykonane z plastiku oraz betonu. Każdy z nich charakteryzuje się innymi właściwościami, jednak na przestrzeni lat można zauważyć rosnącą popularność szamb betonowych. Nabycie ich będzie doskonałym pomysłem szczególnie w sytuacji, gdy na danym terenie znajduje się podwyższony poziom wód gruntowych, a wszystko to przez dość duży ich ciężar. W praktyce oznacza to, że zbiornik o wiele pewniej osadzi się w gruncie.

Jednak na tym zalety szamb betonowych się nie kończą. Są one zalecane również w sytuacji, w której w niedalekiej przyszłości planowany jest montaż kanalizacji. W takiej sytuacji, w późniejszym czasie, można je wykorzystywać w formie praktycznych pojemników na wodę deszczową, którą następnie bez obaw można używać do podlewania ogrodu.

 

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny