R E K L A M A

Z I P

Kultura i rozrywka | ZamośćDaniel Czubara19 lutego 2017 FACEBOOK | 4288 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 9 komentarzy ()

DeMono będzie świętować 30-lecie istnienia w Zamościu

R E K L A M A    B O A R D

DeMono świętuje 30. lecie istnienia! Specjalnie z tej okazji zespół rusza w trasę koncertową, podczas której zaprezentuje swoje największe hity jak i świeży materiał w akustycznych wersjach! Chcesz usłyszeć „Statki na niebie”, „Moje Miasto Nocą” czy „Zostańmy sami” na żywo? Masz szansę 5 kwietnia w Zamojskim Domu Kultury.

De Mono to jeden z najpopularniejszych zespołów muzycznych w Polsce. Jego repertuar to przede wszystkim niezapomniane ballady i wielkie hity muzyki popularnej takie jak „Póki na to czas”, „Kochać Inaczej”, „Moje Miasto Nocą”, „Zostańmy sami” czy „Statki na niebie”. Wszystkie wyśpiewane charakterystycznym głosem Andrzeja Krzywego.
W tym roku mija 30 lat od chwili gdy DE MONO z Andrzejem Krzywym nieprzerwanie koncertują i nagrywają.

Zespół ma na swoim koncie 12 płyt z czego ostatnia „De Mono Symfonicznie” pojawiła się w sprzedaży w 2014 roku. Jej premiera była niezwykłym wydarzeniem, ponieważ zespół nagrał swoje największe przeboje w wersji symfonicznej.
Wszystkie utwory zostały zaaranżowane na nowo i nagrane z Polską Orkiestrą Radiową pod batutą Jacka Piskorza. Prestiżu wydawnictwu dodaje fakt, iż okładkę płyty zaprojektował znany artysta grafik Andrzej Pągowski, którego inspiracją były największe hity zespołu w nowym symfonicznym brzmieniu.
Od początku swojego istnienia zespół był wielokrotnie wyróżniany wieloma prestiżowymi nagrodami i uczestnictwem w znaczących wydarzeniach muzycznych. Miedzy innymi, jako pierwszy polski wykonawca otrzymał prestiżową nagrodę MTV w kategorii Local Hero, za wydanie płyty multimedialnej Play czy otrzymał wyróżnienie „Złoty Strzał” za najciekawszą innowację na rynku reklamowym. W 2010 roku podczas Gali prestiżowej nagrody Fryderyki zespół odebrał nagrodę z Radiowy Hit Roku, którym była piosenka „Póki na to czas” z albumu „No stress”.
Ostatnia płyta studyjna zespołu zatytułowana „Spiekota”, została przez dziennikarzy muzycznych okrzyknięta „Płytą trzech pokoleń”. Obok muzyków De Mono wystąpili na niej: Marika, Junior Stress, Dawid Portasz oraz Cheeba.

De Mono Akustycznie!

Skład Zespołu:
Wokal : Andrzej Krzywy
Gitara basowa: Piotr Kubiaczyk
Instrumenty klawiszowe + wokal: Paweł Dampc
Saksofony, instrumenty perkusyjne wokal : Paweł Pełczyński
Gitara + wokal: Tomasz Banaś
Perkusja: Marcin Korbacz
Gitara + wokal: Zdzisław Zioło

KONCERT AKUSTYCZNY – 30 LAT DE MONO

05 kwietnia 2017, godz. 20:00, Zamojski Dom Kultury, ul. Partyzantów 13, 22-400 Zamość

Bilety w cenie 60 do nabycia w Sekretariacie ZDK, tel. 84 639 20 21

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "bolek" dnia 19 lutego 2017 o godzinie 17:01:37 napisał:
  60 zł za bilety? hahahah kogoś naprawdę popier***oliło :) Może od razu 120, a co :)
  2
  2
  R E K L A M A
 • "mieszkaniec" dnia 19 lutego 2017 o godzinie 21:02:45 napisał:
  Dowiedziałem się, że DeMono istnieje 30 lat w Zamościu. Ile lat istnieje grupa poza Zamościem?
  0
  0
 • "gff" dnia 19 lutego 2017 o godzinie 21:20:08 napisał:
  Bolek,koncerty nie są dla żebraków,mieszkam w małym miasteczku,u mnie bilety były po 120zł na Ten Years After i rozeszły się,no i nikt nie narzekał,że drogo.
  2
  0
 • "bolek" dnia 20 lutego 2017 o godzinie 0:26:18 napisał:
  gff jak żeś jest bogacz, to i 200 zł możesz płacić za koncert i tego nie odczujesz. Ale nie oszukujmy się, w Zamościu bieda i bezrobocie i te 60 zł za bilet to sporo...i nie ważne czy zagra De Mono, Wilki czy Doda. W ostatni Sylwester zagrał Weekend za darmo w Zamościu, a jeszcze wcześniej podczas którejś majówki Boys, też za darmo. A teraz De Mono i mamy płacić 60 zł? Za godzine, może półtorej koncertu?????
  0
  3
 • "zgred" dnia 20 lutego 2017 o godzinie 1:05:11 napisał:
  Bolek, to puść se Dode albo Łikend albo Bojsów z jutuba i nie marudź. Albo czekaj na fri Szazę. I kiwaj się nayebany piwem z promocji w Lidlu wiorstę od sceny. Bilety na dzisiejszą Santor były po 90 i 100 i jakoś sala była pełna. I było zajebiście (choć to średnio mój klimat - zrobiłem prezent babci). Na DeMono tym bardziej się wybiorę. Bo nie dość, że tanio, to akurat klimaty mojej młodości. I nie p#$%^&*dol, że 60 złotych to dużo. A jak dużo - to zamiast wylewać frustrację poluj na bilety bezpłatne, które zarówno na tym i bardziej wiodącym zamojskim serwisie będą do zdobycia :P
  1
  0
 • "bolek" dnia 20 lutego 2017 o godzinie 11:29:39 napisał:
  zgred poluj na bilety bezpłatne, dobre sobie :) wiadomo, że bezpłatne bilety dostaną znajomi właścicieli tych serwisow internetowych. A niby 60 zł to mało co ty pier****olisz? Na nasze zamojskie zarobki to bardzo dużo. Fakt, że De Mono dobry znany zespół ale bez przesady, 60 zł to może dać ktoś kto dobrze zarabia lekarz, adwokat, własciciel firmy ale nie szary kowalski.
  0
  0
 • "rysiek" dnia 20 lutego 2017 o godzinie 14:06:50 napisał:
  @bolek: Ale tak naprawdę to nie jest istotne dla organizatora koncertu. Przecież nie będą sprzedawać biletów po 30zł, bo jest bezrobocie. Jeśli przyjąć, że koncert jest na 400 osób (jeśli się nie mylę, mniej więcej tyle jest miejsc na widowni) to przy biletach po 30zł masz ledwie 12000 zł przychodu przy pełnej sali. Odejmij od tego dolę ZDKu, opłać 8 członków zespołu i ekipę, zapłać za przejazdy i noclegi, uwzględnij koszty sprzętu, promocji wydarzeń, zapłać podatki... A to pewnie nie koniec kosztów. Cena wydaje się być bardzo sensowna - jeśli ktoś jest fanem zespołu czy po prostu lubi taką muzykę, to przyjdzie. A co do "darmowych" imprez masowych, to jest to zupełnie inna sprawa. I moim zdaniem ZNACZNIE bardziej kontrowersyjna, niż biletowane imprezy. Na biletowanej imprezie masz jasną ofertę i jak chcesz to na nią przystajesz, jak nie to nie. A imprezy otwarte - "za darmo" nie oznacza, że nie zapłacili za to sponsorzy (co przy małej imprezie w ZDK nie ma racji bytu) albo po części podatnicy (którzy nie mieli nic do gadania i być może nawet nie przyjdą na koncert, który ich kompletnie nie interesuje).
  0
  0
 • "gff" dnia 20 lutego 2017 o godzinie 18:15:48 napisał:
  Bolek,Ty właśnie jesteś przykładem,że darmowe koncerty psują ludzi.Owszem,rzadko raz na jakiś czas może tak ale generalnie to jestem na nie.Potem ludzie się przyzwyczajają i już za nic nie chcą zapłacić nawet gdy jest tanio.Te wymówki to są śmieszne.Ja nie zarabiam dużo ale potrafię odłożyć kilkadziesiąt złotych na koncert.Zresztą nie jest ich aż tak dużo abym miał zbankrutować.Teraz marzy mi się budowa obiecanej sali koncertowej dla orkiestry i przeznaczonej tez na inne koncerty.Trzymajmy kciuki za powodzenie inwestycji.
  1
  0
 • "bees" dnia 22 lutego 2017 o godzinie 10:07:48 napisał:
  Bolek zmień Nick..bo to wstyd. Tak nazwałem psa na cześć i ku przestrodze..
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
nikt
u nas samorządy zaebaly wszelką dział...
TORRES20400 8 minut temu
To nie możliwe. To po to w gumiakach bi...
Oneb 22 minuty temu
Nawet nie zaprosili na obiad. To o czym...
TORRES20400
Dlaczego nikt nie mówi o szansach na pr...
.
To było do przewidzenia, że Nowoczesna...
Mirka
Stąd to ostatnie zdanie, że może być...
observer
do Mirki - kasa to nie wszystko (przynaj...
Mirka
Czytałam na innym zamojskim portalu dzi...
observer
partia, która stała się partyjka kana...
.
Nowakowski jest super nauczycielem. jest...
antyklerykał
"do na antyklerykał" dnia 24 maja 2018 ...
geytelmen
To bolesne musiało być?!...
omnibus
Odejdzie? Kto inny ma taką szeroką wie...
człowiek z wos...
pierwsze zdjęcie powinno mieć opis "Lu...
Tylko i wylacznie. Cala 'wyzsza' kadra t...
Australijczyk
Klakiery miauczą, jest dobrze. Czytają...
KL.
Fajna para z Katarzyny i Rafała....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny