Polityka i SamorządOliwia Bojar29 kwietnia 2015 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 9 komentarzy

Darmowe przejazdy MZK…ale dla turystów

MZK Zamość, foto: Piotr Rogalski
R E K L A M A    B O A R D

Od 1 maja osoby, które kupią Zamojską Kartę Turysty będą mogły bezpłatnie poruszać się po mieście komunikacją miejską.

-Od najbliższego piątku, 1 maja w wybranych punktach zamojskiego zespołu staromiejskiego będzie można nabyć Zamojską Kartę Turysty, która w porównaniu do roku ubiegłego wzbogacona została o nowe atrakcje i udogodnienia.- poinformował Marek Gajewski, doradca prezydenta Zamościa.

Oprócz możliwości jakie daje turystom karta, o czym już pisaliśmy, radni podczas poniedziałkowej (27 kwietnia) sesji Rady Miasta zadecydowali stosowną uchwałą, że karta uprawni również do bezpłatnych przejazdów autobusami MZK. Radni prawie jednogłośnie przyjęli uchwałę – wstrzymały się tylko dwie osoby.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Oliwia Bojar
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "zmc." dnia 29 kwietnia 2015 o godzinie 10:36:04 napisał:
  współczuje tylko tym turystom co ich kontrol złapie, bo nasi "kochani kontrolerzy" nawet nie umieją sprawdzić e-biletu...
  R E K L A M A
 • "Żel Beton" dnia 29 kwietnia 2015 o godzinie 14:13:30 napisał:
  Czy Zamość to instytucja charytatywna?? Kto pokryje straty MZK???? Czy miasto podzieli się wpływami z karty Turysty z MZK?? Pytanie o to kto - oznacza zwykły obywatel chociażby w podwyżce cen biletów. Turystyka ma przynosić dochody dla miasta, a nie straty w postaci darmowych przejazdów dla tzw. turystów z kartą turysty. Tak się nie dzieje i dziwię się, że nowy prezydent uległ temu złudzeniu, że turystyka może, być kołem napędowym zamojskiej gospodarki. Zbytnie uzależnienie się od środków europejskich, sprawiło że Zamość jest zadłużony, a te projekty rewitalizacji nie gwarantują dodatniej stopy zwroty - jakiejkolwiek dodatniej stopy zwrotu. Projekty turystyczne skutkowały ogromnym zadłużeniem miasta. Jedynym realnym sposobem na poprawę rentowności turystyki, jest radykalne wyhamowanie działań promocyjnych miasta. Dziwię się, że tak marginalnej działalności nadaje się aż taką rangę. Jak do tej pory nikt nie przedstawił rzetelnego rachunku zyskó i strat z turystyki. A tak w ogóle co z tym inwestorem o którym było tak głośno przed wyborami???
 • "Zarobiony" dnia 29 kwietnia 2015 o godzinie 15:41:14 napisał:
  Zamość nie jest instytucją charytatywną dlatego też bilety będą "za darmo" dla tych, którzy wykupią "kartę turysty", również dla mieszkańców Zamościa, którzy taką kartę nabędą. Podsumowując tytuł artykułu, jak zwykle na tym portalu, huczny i mylący.
 • "Alka" dnia 29 kwietnia 2015 o godzinie 16:26:28 napisał:
  Kiedy będziemy mieli możliwość obejrzenia retransmisji z ostatniej sesji Rady Miasta Zamość? Jesteście Państwo bardzo rzetelni w spełnianiu tej misji, mam nadzieję, że niedługo będzie można z tej możliwości skorzystać.
 • "zmc" dnia 29 kwietnia 2015 o godzinie 20:27:01 napisał:
  Wiele osób czeka na pełny zapis video z RMZ. Do "Alka"-Pewnie po wyborach ,a jeszcze pewniej nigdy bo nie na rękę prezydentowi tematy jakie były poruszane. A przed wyborami nie może się ukazać coś co bije w PIS. Wracając do meritum tematu,gdzie ci turyści mają jeździć? Ze starówki na starówkę? Przecież cała "atrakcja turystyczna" jest zlokalizowana w jednym miejscu. Kolejny dziwny i bezsensowny pomysł.
 • "jelcz392" dnia 29 kwietnia 2015 o godzinie 21:34:50 napisał:
  Ze starówki do ZOO albo do motelu Korona, bo tam zapewne mieszkają turyści.
 • "ciekawy" dnia 30 kwietnia 2015 o godzinie 15:22:15 napisał:
  a kto tu przyjedzie , by poruszać się autobusami? przeciez do zamoscia nie dojedzie sie inaczej niz wlasnym autem - to po co autobus? :D bezsens
 • "." dnia 30 kwietnia 2015 o godzinie 23:56:52 napisał:
  Z tego nieszczęsnego pomysłu jakim jest karta turysty - powinno się dawno zrezygnować. Szkoda, że karta turysty nie uprawnia do darmowgo tankowania na stacjach paliw, tak aby turystów zachęcić do przyjazdu tutaj i zostawienie pieniędzy w Zamościu na starówce.
 • "mc" dnia 1 maja 2015 o godzinie 16:03:25 napisał:
  skoro rada miasta jest takim fra*erem, to zamelduje się w Krakowie, jako mieszkaniec nie-Zamościa będę się bujał autobusami i dymał lewaków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Przepowiednia
Mam takie przeczucie, że za niedługo s...
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
ad111
Artykuł sponsorowany, dlaczego nie ma t...
kmicic
5100 zł za m2? Inwestor chyba pomylił ...
Dumny
Rozumiem, że mieszkańcy płacą za to ...
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
leszek
Pan Marek W. i tablet... dajcie mu młot...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018