R E K L A M A

Z I P

Artykuł zewnętrzny opłaconytekst nadesłany23 października 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Czy warto zainwestować w garaż blaszany?

Garaże blaszane zyskują coraz większą popularność. Obecnie stanowią poważną konkurencję dla bardziej tradycyjnych konstrukcji murowanych lub drewnianych. Do istotnych atutów takiego rozwiązania należy bez wątpienia możliwość szybkiego montażu oraz stosunkowo niska cena. O czym warto zatem pamiętać, decydując się na garaż blaszany?

Najważniejsze zalety garaży blaszanych

Do największych zalet garaży blaszanych należy niski koszt zastosowanego materiału. Blacha jest nie tylko tania, ale też bardzo lekka i łatwa w montażu. Konstrukcję można postawić szybko i bez specjalnych trudności. Garaż blaszany jest ponadto wyjątkowo praktyczny, ponieważ da się bez żadnych skomplikowanych praz przeprowadzić jego demontaż. Lekka konstrukcja nie wpływa negatywnie na wygodę użytkowania. Przy prawidłowo przeprowadzonym montażu, nawet w przypadku bardzo wietrznej pogody nie występuje ryzyko zawalenia się konstrukcji.

Ostateczny koszt garażu blaszanego

Przy wycenie budowy garażu blaszanego, pod uwagę brane są różne czynniki. Dotyczy to np. typu zadaszenia, wysokości konstrukcji oraz rodzaju zastosowanej blachy, a także jakości i koloru materiału. W przypadku akrylowej blachy malowanej, cena inwestycji jest przeważnie nieco większa. Zwykle jednak końcowe koszty zamykają się w kilku tys. zł. Najtańszy garaż blaszany o wymiarach ok. 3x5m nabyć można nawet za 1000 – 1300 zł. Dużym powodzeniem cieszą się modele stylizowane, np. na drewno. Do złudzenia przypominają drewniane garaże, a jednocześnie wymagają niedużej dopłaty.

Wymogi konstrukcyjne garaży blaszanych

Garaże blaszane są nieskomplikowanymi i dość prostymi konstrukcjami. Aby zapewniały pożądaną funkcjonalność, muszą być jednak dobrze zamontowane. Kluczowe znaczenie ma podłoże, które powinno wyróżniać się optymalną stabilnością. Aspekt ten pozostaje bardzo istotny zwłaszcza w przypadku zastosowania określonego typu bramy lub drzwi garażowych. Jeżeli podłoże nie będzie wystarczająco wypoziomowane, wjazd do garażu może być nieco utrudniony. Warto więc zadbać o odpowiedni fundament – np. wylewkę betonową.

Źródło: https://www.maritom.pl

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny