R E K L A M A

Z I P

SportDaniel Czubara28 czerwca 2016 FACEBOOK | 4431 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze ()

Ćwierćfinał Polska-Portugalia – sonda

Euro 2016; fot. uefa.com

R E K L A M A    B O A R D

Już w czwartek o 21 historyczne wydarzenie dla polskiego futbolu. Reprezentacja Polski zmierzy się w ćwierćfinale Euro 2016 z Portugalią. Jak spiszą się podopieczni Adama Nawałki? Typujcie!

SONDA

Oddanych głosów: 48

Jaki będzie wynik meczu Polska-Portugalia w ćwierćfinale Euro 2016?

Zobacz wyniki


Loading ... Loading ...

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "piko" dnia 29 czerwca 2016 o godzinie 6:10:02 napisał:
  W Polsce maja polskojezyczni Polakow za idiotow? Ciagle jakies sondy! Zrobcie sobie lewatywe z mydla i to bedzie najlepsza sonda. POwodzenia!
  0
  0
  R E K L A M A
 • "do piko" dnia 29 czerwca 2016 o godzinie 19:37:51 napisał:
  Jakiego Hetmana łgarzu??
  0
  0
 • "Kibic" dnia 3 lipca 2016 o godzinie 0:54:14 napisał:
  Ten mecz jest już historią. Jednakże odpadnięcie mnie jako kibica boli. Portugalia to słaba drużyna, nawet bardzo słaba 3 remisy w grupie, i fuks w doliczonym czasie w meczu z Chorwacją. Gdyby nie to, że najlepsze 4 drużyny awansowały z 3 miejsca Portugalii by nie było. Szkoda, że o kolejności trzecich drużyn decydowały punkty, a nie liczba zwycięstw, liczba remisów, bilans bramek. Gdyby nasza reprezentacja odpadła z Chorwacją - to odpadlibyśmy z dużą lepszą drużyną niż Portugalia. Postawa Portugalii przypomina mi troszeczkę, postawę Argentyny we Włoszech. Pierwszy przegrany mecz z Kamerunem, ale w fazie play off - prostopadłe podanie Maradony do Caniggi w meczu z Brazylią i Awans do dalszej części, w ćwierćfinale Argentyna w karnych pokonuje Jugosławię, w Półfinale w karnych eliminuje Włochów. Jednak w finale ulega Niemcom po dość kontrowersyjnym karnym podyktowanym przez Mendesa Codesal z Meksyku. Co ciekawe Nero Pumpidu doznał dość dziwnej kontuzji przy zawieszaniu siatki i zastąpił go rezerwowy Sergio Goycochea. Jednak Argentyna miała Maradonę, co ciekawe Argentyna nie zachwycała, ale Maradona swoją grą potrafił przechylić szalę zwycięstwa, on i Sergio Goycochea fenomenalnie broniący serie rzutów karnych z Włochami i Jugosławią. Zdania co do tego finału są podzielone - Niemcy w przekroju całego turnieju zagrali świetnie, ale w finale ze zdziesiątkowaną kartkami Argentyną wcale nie byli drużyną lepszą i przeważającą - i to na tle Argentyny w rezerwowym składzie.Porównanie Argentyny (2-krotnego MS, 7 krotnego Mistrza Ameryki) z Portugalią, której największym sukcesem było 3 miejsce na MS, i wicemistrzostwo Europy. Jednakże, Portugalii pokazuje naprawdę niewiele. I to niewiele potwierdza, że 3 miejsce w grupie to było aż za wiele, jak za wiele jest dotychczasowa pozycja Portugalii na tym turnieju. Wystarczy prześledzić statystyki Portugalii na Euro 2016. W meczu z Polską Wielki Ronaldo nie pokazał za wiele, co gorsza to Renato Sanchez okazał się być najlepszym piłkarzem tej drużyny. Z całą pewnością Ronaldo nie będzie miał łatwego sezonu w Realu - jego czas już tam dobiega końca. Ponieważ ten mecz jest historią należy pogratulować naszym rywalom, ale z ich grą nie spodziewałbym się za wiele. Za sportową niesprawiedliwość uznałbym wyeliminowanie Walii z pól finału, czy zwycięstwo w finale ze zwycięzcą Niemcy/Francja. Nasza Reprezentacja zaprezentowała się, świetnie, i gdyby awansowałaby to półfinału byłby to najlepszy występ naszej Kadry od czasów Górskiego, Piechniczka, Gmocha i Wójcika a nawet była duża szansa.
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KL.
Historycznymi miejscami integracji społ...
...
Zacznij od siebie zanim zwrócisz komuś...
Kibic lat 80
Przykro czytać te komentarze. Naprawdę...
tys prowda
A jak Hetman będzie grał ligowe mecze ...
kibic
Ziółkowski z Huczwy mógłby wrócić,...
swojak
Skoro odszedł Skrzypek to warto byłoby...
nikt
BTW po "zamojsku" oznacza komin na parki...
bmx
Gdybyś przeczytał ze zrozumieniem podp...
@Fucha ma racje . Najlepiej zapoznać si...
swojak
Świetne miejsce! Co jakiś czas odwiedz...
Jaro
Paluch może nie odejdzie bo w Motorze c...
Janek
Ta druga od lewej jest za*ebista mrrr...
zamościak
Z całym szacunkiem dla klubu Orka i ich...
zamościak
pokerowa zagrywka, trzeba przyznać...
Tomek
dodam jeszcze , że zamieszczenie tego a...
Tomek
Powiem tak, odwiedzałem to "zoo" poniew...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny